לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-12-2005, 14:58
  willow willow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל willow שלח הודעה דרך MSN אל willow
נמאס לי!!

הי אנשים!מה קורה?מה שלומכם?שיהיה לכם שבוע טוף!!!!בע"ה ,אמן ,אמן!

בקיצור אני אתחיל את הסיפור שלי מלפני בערך חצי שנה אולי יותר...
לפני חצי שנה הייתי מאוהבת ,אהבה ראשונה,אהבה עיוורת,בבחור גבוה(חחחח סתם לא קשור),חיכיתי לו במשך שנתיים בערך,שיתאושש ויגיד לי שהוא אוהב אותי כמו שאני אוהבת אותו...וכל אותו זמן ניכוותי ממנו ומאחרים כמו איזו טיפשה!!בציפייה שיהיה משהו.אבל אז בקיץ (כמה מאוחר,אה?אבל עדיף מאוחר מאשר לעולם לא)הבנתי את מה שקרה לי!הבנתי כמה שאני והוא לא מתאימים כמה שהוא שיחק בי וברגשות שלי וכמה שאני שיחקתי ברגשות של עצמי,אז הבנתי גם כן שאני יותר טובה מזה.ומגיע לי מישהו יותר טוב ממנו.והצלחתי להמשיך הלאה.תודה לאלוהים על זה.ואז התעוררו בי לאט לאט רגשות ישנים שהיו לי לחבר לשעבר שלי(כן בזמן שהייתי מאוהבת באחר,גם זה קורה!)ועד שהצלחתי לדבר איתו ובסופו של דבר סגרנו מעגל ואני שוב המשכתי הלאה.
לפני חודש פגשתי בחור ,היה מדהים יצאנו יחד הכל היה אחלה בחלה יופי טופי,עד שמשהו התפקשש אצלו או אצלי לא משנה ,זה לא הלך.ולחשוב הייתי מוכנה לאהבה חדשה שתפרוץ בחיי ,ותסחוף אותי ותעיף אותי מרגליי.אבל שוב כשהרגלי מישהו לא היה מרוצה שם למעלה החליט להרוס לי את התוכניות.

מאז פגשתי כמה בחורים ,דרך הפורום הזה,ואף פעם לא יצאתי מסופקת,כאילו הם לא מילאו את רצונותיי וציפיותיי וזה ממש לא היה אשמתם.
ואז התחלתי להרהר בזה,מה אם אני באמת אשמה סוף כל סוף אני מוצאת מישהו שמוכן לרדוף אחריי ולא ההפך ואני לא רוצה את זה?!מה לא בסדר בי?????????????

ושוב נשארתי לבד,נשארתי מכורה לענן הרענן של אהבה...מאוהבת באהבה.נשמע נורא...
אני רואה את החברות שלי שהיו כ"כ מאוהבות,או שלחילופין עדיין מאוהבות וכל אחת סובלת מזה בדרכה.אז אני כן,אומרת לעצמי את המשפט היפה "לי זה לא יקרה" כי אני שונה במבנה הרגשי שלי,אני יכולה להתגבר על מישהו תוך יומיים שלושה,משהו שאני מתגאה בו.אבל כל אחד ודרכו לשקוע בדברים.אז כן למעט פנטזיה על האביר על הסוס השחור(לא פריק אפל או שכן? לא יודעת איזה חמוד הוא אההההההההה) או שהאביר על הסוס הירוק(החייל עם העיניים בצבע טורקיז!!!די אני מתה!!)בקיצור אני מחכה על האביר הזה...נמאס לחכות.כל חור שאני הולכת אני רואה זוגות מתנשקים כאילו עושים לי בכוונה!!!!גאד מעצבן!!!גם אני רוצה את זה!!!!!!!!!!!אין איפה למצוא את זה אני על סף לצעוק נואש!!!!!!!!!!נמאס להיות בדד...
תעזרו לי על כל הנ"ל..בבקשה,ואם לא אז סבבה העיקר שמירוש פרקה את דבריה....
הלכתי לעוף קצת מעל העיר..
Willow

SMS בקרוב חוזרת....!!!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-12-2005, 17:40
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
דבר ראשון לשתות כוס מים ולהרגע
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי willow שמתחילה ב "נמאס לי!!"

עכשיו שאת רגועה אפשר להתחיל
את מחפשת אהבה או מחפשת ריגוש?
לפי מה שאת מתארת מדובר בריגוש
כי מפריע לך שמתנשקים לידך וגם את רוצה
וזה בעצם ריגוש.
שמאוהבים חושבים על דברים נוספים מלבד נשיקות
והעצה שלי אלייך לא להתייאש כל כך מהר
כי ברגע שאת לא סגורה על עצמך ועל רצונותיך את תתאכזבי כל פעם מחדש.
אל תראי התלהבות להיות עם מישהו, להתנשק עם מישהו ולעשות הכל בשבילו רק כדי להגיד שסוף סוף יש מישהו שמנשק אותך אז הוא אוהב אותך כי זה לא ככה.
ככל שתראי יותר התלהבות כך יכולים לנצל אותך יותר
ולכן הכי טוב שתתני לזמן לעשות את שלו.
בסוף זה יגיע
אולי לא היום, אולי לא בעוד שנה
אבל בסוף זה יגיע
ואת חייבת סבלנות כדי לא לעשות דברים שאחר כך תצטערי עליהם

ישן 11-12-2005, 18:58
צלמית המשתמש של Block
  Block Block אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.11.05
מצב מעצבן

רק שתדעי שאני עדין לא התגברתי על אחת שאהבתי ועדין אוהב במשך הרבה זמן. לא היה מעניין על החסרונות שלה הרצתי בראש איך אני אפתור את זה ואיך נהיה מאושרים אבל היא מצדה אחת ממש לא החלטית שתמיד הראתה כאילו שיש לה רגשות לאחד אחר וזה עצבן.

יפה שאת יכולה להתגבר על פרידות ואכזבות בזה אני די מקנא בך.
בכל זאת את יכולה קצת יותר להיפתח. מצד אחד אין לך בעיה להתגבר ולשכוח ומצד שני יש לך הרבה צפיות אז איך דבר כזה יכול לעבוד? בגישה כזאת לא תוכלי למצוא אהבה וגם ריגוש. אני לא יודע מה הסיבות לפרידות שלך אבל לפי מה שאת אומרת אחרי כמה זמן זה פשוט לא מזיז ויכול להיות שזה נכון גם לגבי דברים אחרים.

תחשבי על זה קצת והכי חשוב זה שתתני לאנשים אחרים הזדמנויות לשנות התנהגות כי אם הם באמת רוצים להמשיך את הקשר איתך הם לפחות ינסו.
וזה גם מכוון אליך, אם את רואה שזה לא הולך את יכולה לשאול את עצמך מה לא בסדר ולנסות לשנות את זה ולא לוותר בקלות כזאת.

בהצלחה

נערך לאחרונה ע"י Block בתאריך 11-12-2005 בשעה 19:03.
ישן 11-12-2005, 19:05
  משתמשת נקבה tiras777 tiras777 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.05
מירי מתוקה..

נראה לי שכל הטיסות האלו שאת לוקחת, מרוממות אותך מעלה מעלה..
נראה לי ששכחת שמקומך הוא כאן..בקרקע..!!

תפסיקי לחלום על אבירים בסוסים לבנים/חומים/ירוקים/צהובים/כתומים/כחולים/שחורים(מה לעזאזל חשבת לעצמך? שחור?....), זה לא טוב לשבת כל היום ולפנטז על אהבה חלומית, שאת כ"כ מקווה שהיא תגיע..היא תגיע בעתיד..אבל איך שאת מתארת את התקווה שלך אליה, ואיך שאת מצפה לה..זה נראה לי יותר מדי מוגזם..היא תפתיע אותך..תירגעי..שבי בשושו (חח מילה "יפה")..מה את לחוצה..את כ"כ צעירה..אפשר לחשוב?...להתייאש?...את בטוח צוחקת..
הבחור הראשון , שכ"כ נפגעת ממנו, בסופו של דבר, יצא מהקשר הזה משהו, ניסיון..כל בחור שפוגע בך, שמנצל אותך, את יותר מנוסה להבא..את יודעת להבא במי להאמין..במי לבטוח..עם מי לצאת..כולם חייבים לעבור את התהליך הזה..אז להתייאש?.....מדוע ולמה?..

אה ובדד, את לעולם לא תהיי, תמיד יש לך אותי.. (לא שאני מהווה תחליף למישהו..אבל אני איתך מירי, לאורך כל הדרך..) : ) (תלמדי לחייך)

ישן 11-12-2005, 19:19
  willow willow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל willow שלח הודעה דרך MSN אל willow
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי tiras777 שמתחילה ב "מירי מתוקה.."

איך אני יכולה שלא לחייך איתכם?!

די אנשים אתם מצחיקים מה שעצוב זה שאני אשכרה מתחילה לצחוק לחיים בפרצוף!!!!!והכל תודות לכם!!!
טוב אז ככה מישהו ניער אותי לפני כמה שעות ואמר לי "מירי צאי מזה!" מה שהיה נכון.
נראה לי התחלתי לשקוע ברחמיים עצמיים ובדרך לעסוק בעבר ,מה שנהיה באמת עצוב!!!
אז יש לי במה להעסיק את עצמי ,(הכתיבה שלי כמו שאחרים ראו את זה וגם אתם תראו את זה בקרוב),בלאהוב את החמישיריות שלי ,את שרית ,את אמיר,אימא אבא אחותי!!!יש הרבה מה לעשות וכ"כ קצת זמן...אז כדאי להתפנות לזה עכשיו לפניי שיברח חיחיחיחיחיחי!!!

תודה אנשים תאחלו לי ברוכעס והצלוחס...
אני אעלה בקרוב אשכול עם איזה שיר..או שאני אגיב פשוט פה.
Willow

SMS בקרוב חוזרת....!!!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:44

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר