לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-10-2004, 16:16
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
שאלה מעולה :)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "איפה כולם?"

לדאוני אין לי תשובה חד- משמעית עליה .
אני מניחה שלחלק מן גולשינו יש בעיות בהתחברות, למרות שישנם הסברים על אופן ההתחברות הן במערכת
החדשה והן בקודמת הפתוחה כעת לצפייה .
כמו כן- כתבתי הודעה במערכת הקודמת בפורום שלנו על המעבר ואף אמרתי שכל מי שנתקל בקשיים מוזמן לפנות אלי ואני מאוד אשמח לעזור .
אפילו שלחתי הודעות בת.ד/ אייסיקיו לחלק מן הגולשים ואף אשלח עוד בסוף השבוע .

ומה נותר לעשות ? -לחכות .
אף אחד לא חשב שהמעבר למערכת החדשה יהיה קל וחייבים לקחת בחשבון איבוד גולשים (לצערנו) .
בוא רק נקווה שכולם יחזרו אלינו בסופו של דבר וגם יגיעו חדשים וטובים .

ולמי שקורא את ההודעה ואינו מצליח להתחבר, אתם מוזמנים לפנות אלי ובכייייייף אעזור !
אייסיקיו : 173611263
מסנג'ר/ מייל : Gwenhwyfar@fresh.co.il
-אם אני לא עונה היום אז לא לכעוס כי אני אצל חבר שלי עד מחר ואענה בהקדם האפשרי .

שיהיה סופשבוע נעים לכולנו וברוכים הנמצאים !

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-10-2004, 21:00
  DefendeRoE DefendeRoE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.04
שלח הודעה דרך ICQ אל DefendeRoE
היי אנשים אני עוד פה! חולה נורא אבל עדיין חי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "איפה כולם?"

לחלק מהגולשים גם יש קצת לימודים ובלאגנים אחרים על הראש כמו מבחנים שעכשיו הם בשיא
אני אישית היה לי שבוע עמוס מאוד וממש חרא של שבוע יום ראשון קיבלתי נכשל במתמטיקה אבל עדיין עם תקווה לעתיד כי יש לי זכאות למועד ב' (יותר מ70% כיתה נכשלו) ויום אחרי זה עשיתי מבחן בחיבור ונדפק לי כל החיבור ובמזל אני מקבל 50 אחר כך ביום שלישי היה לי טסט ראשון שנכשלתי בו רק בגלל טעות אחת ! עליתי על המדרכה שבלטה החוצה בסיבוב חד והוא דחף לי את ההגה.. אם לא הייתי עושה את הטעות הטיפשית הזאת הייתי עובר, ונהייתי גם חולה ויום רביעי כל התיכון יצא לסמינר בירושליים מהבצפר... אבל אני נהייתי עוד יותר חולה וקיבלתי שם גם חום וכאבי ראש והחזירו אותי הבייתה ב11 בלילה הקפיצו את אבא שלי שיבוא לקחת אותי... וזה הרס את כל הכיף בטיול גם לי וגם לחברים וידידות שלי כי זה לא אותו דבר שמישהו חסר... והפעם המישהו זה אני וככה התגלגלנו להים שאני עדיין חולה נורא עם כאבי ראש גרון שיעולים נזלת בכמויות ולקינוח חום 39 שמשחק משחקים של הולך ובא טוב אני מניח שזה בהשפעת הדקסמול, ואני עייף ואין לי כוח לכלום... וואי הייתי צריך להוריד את זה...
טוב נסתכל על החיובי אפשר קצת ללמוד למבחן הגדול ביום ראשון שיש ואז לחזור וללמוד למבחנים בשלישי ורביעי... טוב נקווה שנרגיש יותתר טוב בהמשך

מקווה שהיה לכם שבוע הרבה הרבה יותר טוב משלי
,רועי
ישן 29-10-2004, 14:56
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
תרגיש טוב רועי מותק :)
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי DefendeRoE שמתחילה ב "היי אנשים אני עוד פה! חולה נורא אבל עדיין חי"

מצטערת לשמוע על השבוע המבאס שלך, אני מקווה שעכשיו אתה מרגיש יותר טוב .
ורק רציתי להגיד שזה ממש יפה לראות שמאחורי הכל אתה מאוד אופטימי, זה נהדר וזה יתרום לך המון בהמשך
החיים (בעיקר בצבא ) .
מקווה ששבוע הבא יהיה מוצלח יותר ושתצליח במועדי ב' שלך, הכי חשוב- שלא תתייאש .
אני בתיכון הייתי מתייאשת מהר מאוד ובגלל זה כנראה תעודת הבגרות שלי לא מדהימה, עכשיו אני די מצטערת על זה .
זה מדהים כמה מתגעגעים ללמוד כשמסיימים (בעוד שכשנמצאים בתוך זה לא רואים את המחר), אני כבר מתה
להתחיל ללמוד באוניברסיטה !

סופשבוע נהדר לך חומד, תרגיש טוב !

רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 29-10-2004, 23:58
  DefendeRoE DefendeRoE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.04
שלח הודעה דרך ICQ אל DefendeRoE
שוב תודה רחלי
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "תרגיש טוב רועי מותק :)"

אני מרגיש יותר טוב עכשיו החום שלי ירד והכאבי ראש פחתו אבל הגרון עדיין כואב ועדיין יש לי נזלת בכמויות שיכולת למלא בריכה או שתיים אבל בסדר נתגבר ככה זה החיים מציבים מכשולים והמטרה שלנו היא לעבור אותם ואם נופילם לא נורא צריך לקום ולהמשיך ותמיד יש עוד הזדמנות

את המבחנים אני מקווה שאני אעבור קודם כל כמובן שאני צריך להבריא כי אפילו שהמבחן נדחה כבר בפעם ה20 אם אני חולה אני לא אוכל לתת את המקסימום שלי כדי להוציא את המקסימום שאני יכול הלימודים באמת כרגע נראים כמו סוף החיים בשבילי אבל בהמבט לאחורה ככה נראתה גם כיתה י"א וגם הרבה שנים לפנייה נראו כמו סוף העולם אבל הפלא ופלא עברתי אותן וסיימתי כמו גדול וחלק מהדברים אפילו סיימתי בהצטיינות אז נכון שאומרים שאני אתגעגע וזה ממש לא אקטיבי כי אין לי דבר שנראה גרוע יותר בינתיים אבל אני יודע שאני אלמד על בשרי ש"ההם צדקו"
טוב אני גולש מהנושא,
אני מקווה שהיה לך שבוע מדהים ומאחל לך ולכל חברים הפורום שהשבוע הבא יהיה שבוע בריאות אושר והצלחה בכל

שלכם, רועי
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:56

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר