לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-11-2005, 12:31
  saharm87 saharm87 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.09.02
אני רואה שהרבה חוזרים לפורום.. מפעם.. הלווואי היה לי זמן.. קיצררר

סתם קפצתי לביקור גם.. למרות שאני די קורא הרבה ומתעדכן ככה מידי פעם...
ועכשיו לפני גיוס הייתי בפורום הגיוס וכל זה... אבללל... לכל הילדים.. לא שאני לא ילד.. אבל אלה שעכשיו
תלמידים.. יש להם זמן.. רק רציתי להגיד שתנצלו כל רגע.. באמת תנצלו כל רגע בבית ספר.. עם החברים.. כי אתם עוד תתגעגעו לזה.. אני אומר את זה עכשיו כי אני מתגייס.. והזמן פשוט נגמר לי.. עד שיפתח בפני העולם החדש הזה של הצבא...
אמממ האמת שאני לא זוכר את עצמי שהצגתי בעיות אישיות פה בפורום.. אבל ככה הייתי..
אני שמח לראות שעדיין יש פה אנשים כמו רחלי.. וחרוב שראיתי די כמה זמן.. וצ'ארם.. באמת חברה נחמדים.. כל הכבוד לכם...
לא יודע אם זה מכתב פרידה כי באמת אני לא מכיר פה כמעט ואף אחד אולי 2 שבאמת יזכרו אותי..
אבללל רציתי להגיד שלום.. ואני מקווה שאני באמת יוכל לחזור לפה בעתיד.. אני אומנם מתגייס עוד שבועיים אבללל די עכשיו כבר מתחיל להתארגן נפשית לכל העניין (:

רחלי.. לך בפרט רציתי להגיד ובכוונה לעיני כל הפורום.. תודה רבה..! באמת.. כאילו לא רק ממני אישית אני חושב שזה מעוד הרבה אנשים אחרים על התרומה שלך לפורום במשך כמה שנים.. ואני חושב שמגיע לך המון תודה על זה.. גם כצופה מהצד וגם כאחד שהיה שותף פעיל פה (וקיבלתי צל"ש פעם אם זכרוני איני מטעה אותי (: )

יאלה חברה.. תהנו.. מקווה באמת לחזור ולהיות שותף ולא צופה מהצד.. כי השנה י"ב כמו להרבה אחרים פה (תותית לקחה את כל הזמן כמעט.. בקיצור.. נתראה (: יום נעים לכולם
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-11-2005, 14:43
  saharm87 saharm87 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.09.02
וואי פיטר גם אתה פה אה (: וזה סהר (:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי saharm87 שמתחילה ב "אני רואה שהרבה חוזרים לפורום.. מפעם.. הלווואי היה לי זמן.. קיצררר"

ותותת אני לא מאמיןןןןן לא מאמין פשוט שאת זוכרת את זה.. לא מאמין.. וואי היו זמניםםם
כל כך גרמתם לי לחייך עכשיו...
וצ'ארם אני יודע שלא מאוחר.. אבל אין לכם מושג כמה אני רציתי.. פשוט יותר מידי בגרויות וחברה.. וחבר הכי טוב שהלך עם החברה לשעבר ואז חברה מתל אביב והסיפור איתה.. וגיבושים...
וואי כל כך הרבה עבר עליי... אבל יצא טוב בסוף (:
אממממ וואי כל כך כיף לחזור ולדבר פה עם אנשים..
בקשר לשאלה לאן אני מתגייס...
אממ אני מתגייס ל"גדוד" בחיל האוויר.. מי שמבין הבין ומי שלא.. אממ בפרטי או משהו אם הוא באמת רוצה לדעת...
רישיון לאוטו תות עשיתי ממזמן.. אני כבר שנה וחודשיים עם רישיון (:
חמודה עם כל ההתלהבות.. סעי לאט.. סעי בזהירות.. כי הכלי הזה כל כך מסוכן.. וכל כך ממעיטים מערכו המסוכן.. וזה לא טוב.. בקיצור.. שמרי על החיים שלך ושל אחרים כמוך (: אני סומך עלייך (:
אממ וזהו.. היום עשיתי סדר בכל המחברות מבית ספר.. קשה..
בטח עוד הרבה עברו את זה.. אבל לא נורא מגיעה תקופה חדשה חברה.. (:
בקיצור נשתמע חברים.. אני בינתיים פה בשבועיים הקרובים כי באמת אין לי עוד הרבה מה לעשות חוץ מלסדר תדברים שלי בבית ולצבא.. וחברים.. אז אני מקווה לשהות פה קצת.. נדבר (:
ישן 23-11-2005, 15:10
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
חחחחחחח סהרון :]
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי saharm87 שמתחילה ב "וואי פיטר גם אתה פה אה (: וזה סהר (:"

מצחיקול... אני זוכרת גם זוכרת אני גם זוכרת שהגבתי לך באשכול הזה ושנשמע היה שהעיניים שלך מפזרות לבבות לכל עבר :]

חיל האוויר זה צריך להיות טוב אשמח להבין את עניין הגדוד, תה מוזמן להסביר בפרטי:]

בקשר לנהיגה - וואי אני כל כך רוצה רישיון כבר!!! לך אולי יותר קל כי אם זכרוני אינו מטעה אותי אתה גר בעיר, תל אביב אולי?..
בכל מקרה, אני גרה במושב, והדרך היחידה לצאת מפה זה שיסיעו אותך או שתלך ברגל עד לצומת ולתפוס טרמפ לעיר בסביבה...

בקיצור, אני קצת יותר משתוקקת לזה:] אבל אני מודעת בהחלט לצד המאיים של העניין. ועל הסיכון שזה מהווה לחיי, אבל נו, תשמע, תראה - בעולם הזה - גם לנשום זה לא בריא.

אני שמחה לדעת שאתה נכנס לתקופה חדשה בחייך שאתה מתרגש עבורה :]

תות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:50

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר