לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-11-2005, 15:21
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
אושר כדרך חיים

טוב חבר'ה, בעקבות האשכול על מה אתם יודעים עליי.. ובעקבות האשכול של הדברים שלמדתי בשנה האחרונה, גרמתם לי לחשוב הרבה

אז רציתי לשפוך קצת.. וזה הולך ככה:

רעות של פעם: הייתה לי ילדות קשה, באמת קשה. החל מהתעללויות ועד הטרדות. נתתי רוב הזמן לאנשים להתעלל בי ושכחתי שאני יכולה להגיד לא- עד שהתחיל לשעמם לי והתחלתי לעשות ספורט, מה שרוב הפילוסופים יגדירו כהדחקה - צודקים בהחלט. אני עבדתי על הדחקה והרעבה עצמית -טיפשות טהורה, אבל מה שבטוח זה שפיתחתי שרירי ידיים עצבניים.. ושרירי ידיים עם בחורה עצבנית זה לא שילוב טוב. בכל אופן זה התחיל בכיתה ג', כשמישהו הציק לי ופעם ראשונה פשוט דפקתי לו אגרוף בבטן,הוא נפל על הריצפה, חנקתי אותו מעליו ואמרתי לו שהוא יקבל מכות עד סוף ימי חייו אם הוא יעיז לגעת בי שוב. מאז הפכנו לחברים טובים -בהסכם שתיקה, הבחור מהמושב שלי ועד היום כשהוא מסתכל לכיווני הוא מובך(טוב נו קרעתי לו ת'צורה חיחי) :] בכל מקרה- הבנתי שאפשר לעמוד על עקרונותיי.

אז מפאת הפחד ליצור קשים חברותיים והדיכאון שנבע מחוסר שיתוף הפעולה כשניסיתי בכל זאת - התחלתי להיות מתבודדת. וזה נשך בטוסיק גם את המשפחה שלי שהסתגרתי מולם בבועה של פחד - וכשהגיע המחשב, הם כבר יכלו לשכוח מקיומי.
מגיל 12 אבא שלי היה רואה אותי כמעט רק בסופ"ש בבית כי במשך היום הייתי על המחשב ושמתי עליו פס, וכך גם כל שאר המשפחה.
הסיבה שהייתי כל כך מנותקת זה כי לא ידעתי איך לתקשר איתם וגם לא סמכתי על אף אחד יותר, מאוחר יותר גם הבנתי שאחת הסיבות שאני כל כך סובלת בבית זה כי אין לי את המקום הפרטי שלי - שלא תבינו לא נכון היה ויש לי חדר משלי, פשוט לא הרגשתי שהוא שלי. הכל לא היה הטעם שלי והרגשתי בקייטנה במקום בבית. (חדר עם שידה,ארון משחקים,ומיטת ספפה צבעונית!)

רעות של היום: ובכן, רעות של היום החליטה שרעות הייתה סתם פלוצה מטומטמת, והחליטה שמשנה מקום משנה מזל -אולי עובד גם עם שמות, אז הפכתי לתות בקרב האנשים שאני באמת מקרבת אותם לליבי. אז רעות של היום כבר לא מתחשבת במה אנשים אחרים עלולים לחשוב או לקבל סירוב, גם אם אקבל סירוב זה לא סוף העולם - וגם למדתי להשיג את שלי ואף לגרום למסרב, להיות המסורב. {שנים של לימוד, לא תבינו} בכל מקרה, מסוף הקיץ האחרון - שם התמוטטתי סופית עקב אקסית מסויימת - התחלתי את עצמי בריסטרט מהתחלה - החלטתי שאני לוקחת את עצמי בידיים, והולכת בדרך המנצחת - אושר כדרך חיים.

אז התחלתי להשקיע כמה שאפשר בלימודים שלי וסידרתי לעצמי סדר עדיפויות שהאקסית האחרונה סבלה ממנו הרבה כי מה לעשות - הלימודים קודמים אותה. אז הייתי 9 חודש עם האקסית מה שעזר לי לצאת מהארון ולהתמודד עם הפחד הכי גדול שלי - ההורים שלי. ברגע שהבנתי שאני הולכת בדרך הנכונה זה העלה לי את מצב הרוח וגם ההורים שלי לא השפיעו כבר. לאחרונה התחלתי פרוייקט שצריך היה להעשות קודם לכן וחבל שלא היה כך. אח שלי עבר לדירה מאחורי הבית כך שהחדר שלו פונה והוא פונה מהחדר - אז החדר רוקן מכל מה שמזכיר את אחי,(מי שלא מעוניין לקרוא את התיאור של החדר שיקפוץ לסוגריים האדומים הבאים) נצבע מחדש בלבן ובורדו, הוכנסה אליו שידת איפור בצבע לבן שנעמדה על גבי קיר הבורדו. היא קושטה בכל מיני נרות בשמים בקבוקים ופרחים מיובשים. מעל השידה לצד ימין ושמאל על הקיר הולבשו נרות קיר בריח וניל וממול התלבשה לה יפהיפה המיטה שלי.
במקביל, נפתחה דלת בין החדר של אחי לחדר שלי וכך נהפך החדר להיות שניים - או אחד גדול מאוד (תלוי איך מסתכלים על זה).
בכל מקרה, בחדר הישן שלי השארתי את הארון שלי עם המראה הגדולה והארוכה - חובה בכל חדר של אישה. את מקומה של המיטה שהתחפפה מצא לו מזרון עבה של מיטה ישנה {עם קפיצים} ועם כריות ובד יפה הפכתי אותו לאחלה כורסה, עם דובי כלב ענקי הפכתי את הפינה לחמימה יותר והתווספו גם כן 2 פופים -קיר מקושקש, לונגים מדפים מעוצבים טלויזיה ומערכת!

(מי שעוד נוכח שיגיד אנייייי)
אם אתם תוהים מה התקבל בסופו של דבר אז התקבלה כניסה לחדר מעוצב ואסטטי שמוכיח את עצמו שהוא של אישה - ובכניסה דרך הפתח ללא הדלת לחדר השני - התגלה לו חדר זולה לתפארת מדינת ישראל. עקב חדרי החדש והמעוצב הרגשת הביטחון שלי וההגנה שלי עלתה בבית ואני מרגישה את עצמי בכל עמך איברי כשאני בחדרי שלי!

אז המצב שלי כיום הוא בעצם תות , בת 17 וחצי, תלמידת תיכון בכיתה י"ב, שמתכוונת השנה לטוס לפולין, שומעת מוזיקת רוק, אר אנד בי ומוזיקה שחורה, בעלת חדר חלומותיה שגורם לה הרגשת נוחות וחיבה, תות מתכוונת לסיים ביצפר עם תעודת בגרות מלאה, היא החלה ללמוד בישול ובכך הוסיפה לעצמה אופציה חדשה לעתיד מלבד פסיכולוגית\סופרת -גם טבחית! תות החלה ללמוד נהיגה ולעבוד למען זה, היא מתכוונת לעשות שירות מצויין בצבא ומחכה בקוצר רוח שהחיים שלה יבעטו קדימה, כי היא סקרנית מה עוד היא תוכל לחוות.
ולשם שינוי - תות מאושרת.

תודה למי שקרא עד פה, אני מקווה שגם אתם תחשבו בלבכם מה מפריע לכם להיות מאושרים מה סדר העדיפויות האמיתי שלכם - ותמצאו את עצמכם הולכים בנתיב האושר כדרך חיים.

אוהבת אותכם !!!!!!!!!!

וכן, אני יודעת שאני מזיינת ת'שכל המון :] אבל תודו בזה, אתם מתים על זה!

תות

ד"א, שלא תחשבו לרגע שאת הכל הצלחתי לעשות לבדי, ממש לא! הייתה לי המון עזרה ואהבה שקבלתי מאנשים מסביבי, אחת הנשים שהיא יותר אמא בשבילי מהאמא הביולוגית שלי היא בחורה מקסימה בשם נינה {כן רחלי, נינה דולפין}. בכל מקרה רוב האנשים שבאמת עזרו לי להגיע לגדולתי היו אנשים מהאינטרנט וכן רובם היו מהאינטרנט. ואני לא מתביישת להודות בזה, להפך -גאה. יש גם אנשים טובים בנט, ואני שמחה במצבי.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י תותית בתאריך 20-11-2005 בשעה 15:25.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-11-2005, 15:40
צלמית המשתמש של תותית

חחח...הכל תלוי איך מסתכלים על זה
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי amiraviv שמתחילה ב "באמת שאני מכבד אותך"

אני לסבית כי אני אוהבת נשים, אני אוהבת את המראה, את האישיות, את המגע.. כאני רואה גבר יש לי גועל בעיניים, אני מצטערת בננים, זה נכון - רובכם גורמים לי גועל. פשוט לא יודעת איך אפשר להמשך לגברים.

אבל אני לא שופטת בנות שנמשכות לגברים וגם לא גברים שנמשכים לגברים.

ואיך אתה בתור גבר יכול להימשך לאישה? תגיד לי אתה, מה זה שאתה כל כך אוהב באישה שאתה לא יכול בלעדייה ורוצה להיות איתה? כשתענה על זה, תהפוך את הכתיבה שלך למין נקבה ותבין בדיוק מה אני אוהבת בנשים ולמה אני לסבית.

אם הנושא באמת מעניין אותך כדאי שתעשה מחקר קצר, אם תעמיק תבין שלסביות והומואים זה דבר שטבוע בגנים. אחרת לך תסביר גבר הומו שהבן שלו הומו, או את האקסית שלי שהיא דו מינית ואחיה הומו?

תראה, זה פשוט מאוד - כמו שרוב הגברים נולדו להעריץ, לרצות ולהמשך לנשים - כך גם חלק מהנשים. וכמו שנשים נולדו להעריץ לרצות ולהימשך לגברים - כך גם חלק מהגברים.
זה דבר גנטי לחלוטין בלתי ניתן לשינוי. זה לא נובע מחולשה, זה כמו שאתה תיולד גבר או אישה, ככה אתה גם נולד כהומו או סטרייט. פשוט מאוד. וזה מוכח מדעית.

דוגמא שאני יכולה לתת לך היא חברה טובה שלי בת 30 אמא ל3 ילדים, היו לה נישואים מאושרים חסרי מחלוקות ובאמת שהיא ובעלה היו אנשים מאושרים, אבל ככל שהזמן עבר היא הבינה שהיא לא נמשכת לגברים. היא דיברה על כל עם בעלה והוא אמר לה שהוא מבין אותה, ושהוא רוצה בכל זאת שינסו עוד לראות אם יעבור לה כי בסך הכל לא רע להם ביחד, מאז הם נשארו שנתיים ביחד ולבסוף -עכשיו, הם בתהליכים גירושין כי היא רואה בו לא יותר מהחבר הכי טוב. ובאמת אתה רואה אותם יחד הם חברים מאושרים ומעולים, אבל מבחינת מיניות פשוט לא רואים את המשיכה שלה אליו - כי אין כזאת. אז כן אפשר לחיות עם גבר גם אם לא נמשכים אליו ולעשות לו ילדים, אבל זה וויתור על האושר העצמי שלך. כרגע יש לה חברה והיא לא מאמינה כמה היא חמיצה בהכחשה שלה כלפי עצמה כל השנים - כי מה לעשות, היא באמת נהנית ממגע אישה ולא ממגעו של גבר.

כמו שהומו יכול לשכב עם אישה למרות שהיא לא עושה לו את זה כך גם לסבית יכולה לשכב עם סטרייט בלי שיעשה לה את זה - זו רק שאלה של זמן עד שהאמת תוטח לה בפרצוף.

דוגמא נוספת אני יכולה לתת לך חברה טובה שלי היא מתקרבת כרגע לגיל 20, ההורים שלה גילו עליה בגלל אחת האקסיות שלה ובכו עליה שהיא מקולקלת לגמרי, והיא מהפחד הבטיחה להם שזה רק הסתקרנות ושהיא רוצה ותחיה ותתחתן עם גבר. היא מתכוונת להינשא שנה הבאה למישהו שהיה המאמן שלה בכדורסל. אבל בינתיים? בינתיים היא כבר שנה וחצי עם בחורה שכשהיא מדברת עליה אתה יכול לראות את האהבה נטרפת לה מהעיניים, והיא בוכה כל לילה על שהיא 'יודעת' שלא לנצח תוכל לחיות עם אהובת ליבה. למה? בגלל סטיגמה. מה שעצוב שרק המחשבה להתחתן עם גבר מבעיתה אותה - היא נגעלת מכף רגל ועד ראש, ומפחדת שמהייסורים היא תעדיף להתאבד במקום להתחתן עם גבר. היא בחורה שהגיעה למצב שבמקום להיות מסוגלת לומר להוריה מה היא באמת אוהבת ולעמוד על זה, בורחת מהמציאות שלה בגלל הפחד מההורים שלה. ואני חוששת שזה באמת בסוףך מה שיהרוג אותה.

מקווה שהצלחת להבין עד כמה זה כן אפשרי ועד כמה זה קיים ושזה לא משום פחד, אפילו להפך - הפחד הוא לצאת מזה בעקבות משהו.

אני יודעת שבשביל הבחורה הזאת לחיות עם גבר - יהיה כמו להיות משותקת על כיסא גלגלים, כי שום דבר בו לא יגרום לה אושר.

תות

ישן 20-11-2005, 17:41
צלמית המשתמש של תותית

אוקיי אז ככה...
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Benor2005 שמתחילה ב "..."

ברור שאין זה מונע ממני לאהוב את אישיותו של גבר, אבל בוא לא נהיה אטומים לרגע - הרי זה ברור כשמש שאישה וגבר רואים את הדבירם אחרת, תמיד. וגבר לא מבין דברים חזותיים כמו שאישה מבינה

{ראיתי מחקר שנערךף על אישה שרצתה להפוך לגבר, והיא עבגרה מבחנים חזותיים פעמיים כדי לאשר שהתוצאות מאשרות את מי שהיא ואז קיבלה זריקת טוטסטרון ולאחר חצי שנה היא כבר לא הייתה מסוגלת לחשוב על דברים מסויימים כפי שחשבה קודם לכן, והמוח שלה התחיל להשתמש בכוח יותר מבסבלנות}

בכל מקרה, אם חבר טוב שלך תהיה לו אישיות מופלאה והוא יהיה מבחינתך אח בנפש ובדם, אם אישה תראה לך מופלאה אתה תקח את זה באופן מיני יותר.

אישיות של גבר מבחינתי היא כמו אישיות של גבר מבחינתך - חבר קרוב וטו לא. אך אני מוכרחה לציין שיש מעטים גברים שאני מוכנה להכניס למעגל החברים הקרובים שלי, יש הרבה שלא מגיעים לדרגת החבר האולטומטיבי שאני מוכנה שיהיה לצידי ואהיה לצידו {כידידה!}

אם אישיותה של אישה תמצא חן בעיניי - אני אקח זאת אחרת ו.. בוא נגיד שתחכה שבוע והיא כבר תחוג סביבי חחחחח {אז בא לי לתפוס מעצמי קצת,אזמה!?}

טוב אני חושבת שכבר הבנת אותי, ואני חייבת לרוץ.. אז לשאר אני יגיב יותר מאוחר אני חייבת לזוז
ביוש

תות

ישן 21-11-2005, 15:26
  O.r O.r אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל O.r
לא תמיד ככה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי תותית שמתחילה ב "אושר כדרך חיים"

דבר ראשון אני ממש שמחה בשבילך שמצאת את החלק הזה בחיים שלך, וממש גאה בך, אפשר לומר אפילו מעריצה במובן מסויים. את לא יודעת כמה שהייתי רוצה להיות כמוך, שזה יבוא לי כל כך בקלות.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי תותית
תודה למי שקרא עד פה, אני מקווה שגם אתם תחשבו בלבכם מה מפריע לכם להיות מאושרים מה סדר העדיפויות האמיתי שלכם - ותמצאו את עצמכם הולכים בנתיב האושר כדרך חיים.

אבל הבעיה היא שזה לא כל כך קל למצוא את הדבר המסויים הזה שמפריע להיות מאושרים. אני למשל, אין לי מושג למה בדיוק אני לא מאושרת, אבל אני לא. חסר לי משו בחיים, משו מפריע לי. את לא יודעת כמה פעמים ניסיתי לראות ולמצוא מה זה..זה לא כל כך פשוט...אז כל הכבוד לך שהצלחת ומצאת.

רינה

ישן 21-11-2005, 17:22
צלמית המשתמש של תותית

תודה לך על התגובה, זה קודם כל..
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי O.r שמתחילה ב "לא תמיד ככה..."

תראי, כמו שאומרים הדרך אל האושר רצופה בכאבים. זה נכון -ככה זה. אני, כמוך, כל חיי חיפשתי מה גורם לי אושר - וזו בדיוק הייתה הטעות שלי - כי חיפשתי מה ייגרום לי אושר ולא מה גורם לי סבל.

מה שעבדתי עליו מתחילת השנה הזו - זה להרחיק מחיי כל מה שגורם לי סבל. החל מאנשים שאני לא רוצה להיות בקירבם - כן, גם צריך להיות קשוחים לפעמים ולהסביר לאדם בנימוס שיעזוב אותך בשקט ושאתה לא חבר שלו. ועד דברים שמציקים לי, אף הדברים הקטנים ביותר כמו סבון בריח שלא נעים לי! כן, אני אומרת ומודיעה ברבים שאני לא אוהבת את הסונים של נקה 7 - את כ-ו-ל-ם לא אוהבת. אני אוהבת את הסבון רחצה של כיף מחלב דבש!

תראי, זה פשוט - קודם כל תפטרי מכל מה שגורם לך לסבל, ותנסי לגרום לסביבה שלידך להרגיש לך הכי טוב שאפשר. החל מריח שאת מאוד אוהבת - רצוי שריחות טובים יקיפו אותך כי ריחות הן אחד הדברים שגורמים לבני אדם יותר רגש מאחר - ריחות טובים גורמים שמחה, ריחות שמציקים לנו יגרמו לנו להיות עצבניים וקופצניים, זה מוכח מדעית.

בקיצור - תפטרי מכל מה שאפשרי שעושה לך רע והקיפי את עצמך במה שעושה לך טוב, דובי,נרות,סמל של קבוצה אפילו קיר צבוע לפעמים גורם הרגשה אינטימית חזקה יותר.

את צריכה להבין שאין דבר מסויים גדול שגורם לך לאושר, אלא מלא דברים קטנים. אל תחפשי את משמעות חייך, תנסי לעשות לך דברים קטנים טובים. תחשבי על 5 דברים שאת אוהבת שרוצה שיהיו מסביבך יותר וזה הכל.

יותר מאוחר את כבר תראי שיהיו דברים גדולים שתרצי, כמו נסיעה לחו"ל, רישיון, דירה לבד - ולעבוד בכדי לקבל את מבוקשך יגרום לך לעבור שלב בחייך ולהרגיש יותר טוב עם עצמך. אושר הוא דבר יחסי:]

תות

ישן 22-11-2005, 08:54
  O.r O.r אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל O.r
יש מצב שאת באמת צודקת...
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי תותית שמתחילה ב "תודה לך על התגובה, זה קודם כל.."

ואפילו רוב הסיכווים. הבעיה שלי היא לא שאני לא יודעצ מה עושה אותי מאושרת, אלא מה הם הדברים שמונעים ממני להיות מאושרת. אני ממש לא יודעת, כמוך, אם זה איזה מישו שאני לא רוצה להמצא בחברתו או איזה סבון שאני לא אוהבת...אני פשוט לא יודעת וזהו...

מה שכן, אני יודעת מה גורם לי אושר, מה עושה אותי ממש שמחה ואני באמת מנסה לעשות את אותם דברים, או להמצא בחברת אותם אנשים כמה שיותר. הבעיה עם זה שזה זמני. זה אושר למספר מצומצם של זמן....

ישן 22-11-2005, 11:02
צלמית המשתמש של תותית

הממ....
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי O.r שמתחילה ב "יש מצב שאת באמת צודקת..."

תסלחי לי, אבל זה נשמע מעט לא הגיוני לא לדעת את הדברים האלו....

כשאת נמצאת ליד בנאדם שאת לא אוהבת את פשוט נרתעת מההתנהגות שלו, את מאחלת בליבך שילך כבר... שיפסיק להתקרצץ אלייך - את רוצה לומר לי שאת לא מזהה את זה ?

כשאת מריחה ריח נוראי, שגורם לך לרצות לעבור מקום, לצאת מחנות, לברוח - אל תגידי לי שאת לא מכירה את הריחות האלה...

ומה בדבר סיטואציה מסויימת, שאת ממשיכה לחזור אלייה, מצב של עצב, אולי שמישהו מנצח אותך ומתרברב בזה, את לא מגיעה למצב כזה?...

אם מה שאת אומרת נכון - אז אין לך סיבה להיות עצובה, כי אין דבר שמונע ממך אושר חוץ ממך עצמך.

אני יספר לך משהו, ככה, שישאר ביננו.. אני הבנתי שאני אוהבת לצחוק. שצחוק גורם לי להשתחרר, שצחוק מצליח להבריח ממני דברים רעים. היו המון פעמים שרבתי עם האקסית, ופשוט הלכתי ממנה וראיתי קומדיה. כן, סדרת טלויזיה מצחיקה הייתה מצליחה לגרום לי להשתחרר קצת מעצבים והרגשה רעה, ואחר כך כשחזרתי לדבר איתה הרגשתי מעט יותר רגועה.... והייתי שמה לי מוזיקה שאני אוהבת ברקע כדי שאני ירגיש טוב גם אם היא תצליח שוב להעלות לי איזשהו פיוז :]

מה שאני מבקשת ממך, זה לחפש לך את הדבר הזה שגורם לך להירגע ומעלה לך חיוך לפנים. אם מישהו שגורם לך תמיד לצחוק - אם אולי לבשל שאת אוהבת ולראות אנשים אוכלים ונהנים, אולי לכתוב איזשהו שיר שיוציא ממך את העצבים ודמעה שתיים שירדו ויתנו לך להירגע ולחזור לחייך המרגשים... אם לשמוע מוזיקה, או לשים אותה בפול ווליום ולהתחיל לרקוד ולשיר... אם לקרוא לחברה וללכת איתה קרב כריות... בקיצור - מה שגורם לך לשמוח.

ובכך, יפתרו 2 בעיות - אחת, את תדעי להשוות בין מצב שמישהו מציק לך או שלא נעים לך למצב שאת שמחה בו. ובעייה שנייה - את תמצאי מה גורם לך אושר כשאת עצובה.

אמרת שאת כן יודעת דברים קטנים שגורמים לך אושר ואת משתדלת להימצא סביבם, אבל לא ציינת אם יש דבר אחד שאת יודעת בוודאות שיגרום לך לחייך מיד. וזה מה שאת צריכה למצוא.

תות

ישן 22-11-2005, 11:09
צלמית המשתמש של תותית

הוסמקתי קשות :)
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי peach the bitch שמתחילה ב "משבחת על.."

האמת היא שהסיבה העיקרית שאני לא אוהבת להיות בבית ספרי זה בגלל האנשים... אני מתקשה להתחבר עם רובם כי אני לא חושבת שכיף לי להימצא לידם. ולא אני לא מתכוונת שאני לא מדברת איתם, אני לא מהמנודות של השכבה חחחח אבל אני מדברת עם כולם ככולם, ופשוט לא מגדירה את עצמי חברה טובה של אף אחד מהם. אין לי בעייה לשבת ולדבר שעתיים עם בנאדם אחד, ואחרי כן לא לדבר איתו שבועיים.

אני חושבת שזו בעייה מאוד גדולה ב'לחץ חברתי', אנשים מפחדים להימצא לבד אז מנסים לעשות הכל בכדי להיות אפילו בשולי חברה מסויימת -אבל שם.

אני חושבת שאם אנשים יהיו הם עצמם, ופשוט יתחברו למי שמתחבר אליהם בצורה משלימה - הם ירגישו יותר טוב עם עצמם. לחיות תחת לחץ חברתי לא עוזר לך למצוא חברים לכל החיים - להפך, כל החברים האלו יעזבו אותך, ואתה, לא תדע להיות אדם אמיתי ולהיות כנה ומאוחר יותר תמצא את עצמך לא יודע איך לדבר עם אנשים וליצור קשר איתם.

ואם להיות כנה איתכם לרגע - יש רק אדם אחד כל השיכבה שלי שאני מתכוונת לשמור איתו על קשר כשאסיים ביצפר. כי רק היא, אותה בחורה - חברת אמת. ורק איתה אני באמת מסוגלת לדבר אחרי ביצפר ולהנות משהותה לצידי. ולא משום בחינה מינית, היא פשוט אדם מקסים דפי דק! {דפנה} חולה עלייך ילדה:]

תות ותודה לך יקירתי על התגובה.

ישן 22-11-2005, 11:20
צלמית המשתמש של תותית

בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי max-max שמתחילה ב "אז את לסבית סחטן באמת כול הכבוד למרות שבשבילי זה מוזר"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי max-max
בהתחלה לא ממש הבנתי רק אחרי זה נפל לי האסימון
רק יש דבר אחד שלא הבנתי
איך אפשר לא לאהוב בנים הרי אנחנו עם משגע ? יש לי עוד שאלה את בכלל לא יכולה לדבר אם בנים ?

לשאלה זו אפנה אותך לשיחה שנוצרה לי עם amiraviv ו - Benor2005 באשכול זה, תקרא וזה יענה לך.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי max-max
חוץ מי זה איך תקימי משפחה ?
אולי בסוף תשני את דעתך ותראי בסוף שגברים הם לא באמת כאלה חראות חחח
אבל בגדול אני רואה שעשית דרך ארוכה עד שהגעת לאני האמיתי שלך אז כול
הכבוד קבלי צלש אחותי

איך אני יקים משפחה? שמעת על הפריה מלאכותית? ביצית אחת שלי וביצית אחת של אהובתי {מי שתהיה} נכנסות להן לתוך מבחנה ועושות קצת ספונג'ה קצת אהבה מתחברות ונהנות להן ו-וואלה, יש לנו תינוקת נפלאה.

אז כן, אפשר לעשות כיום ילדים ללא בנים. וזה אחד הדברים שבנים הכי מתמרמרים עליהם - אישה ואישה יכולות לעשות ילד. אך גבר וגבר עדיין לא...
אם מה שאתה חושש הוא שלילדה לא יהיה אבא, אל תדאג, יש לי מספיק חברים שיהיו מוכנים להיות האוזן הקשבת, החבר הכי טוב והדמות האבהית למענה בכל עת. מה גם שאני יודעת להיות קשוחה ויודעת להיות מקסימה - תשאל את אמא שלי היא סובלת ממני הרבה. וכן אני מודע - אני אוהבת יותר מכל דבר בעולם את אבא שלי, כן דווקא הוא זה שאני הולכת אליו עם כל בעייה. אבל אני לא דואגת שלבת שלי לא יהיה אבא. ממש לא. יש זוגות רבים שכבר הביאו ילד לעולם, אני מכירה כמה מהם, ולילדם טוב.

ואם לא הפריה - אז אימוץ.

ובקשר לאולי אני יחליט להחיות עם גברים שוב - אז תראה, עקרונית להיות לסבית זוהי לא החלטה, זוהי דרך חיים שאני לא יכולה לקום יום אחד ולהגיד לעצמי -וואלה, נמאס לי מבנים, אני עוברת לבנות.

אבל כרגע אני עוד נערה, אני עושה מה שהגוף והלב שלי אומרים לי. אבל לא אשלול לעולם ועד לנסות גבר שוב. אני בטוחה לגמרי שאנסה בעתיד ולך תדע, אולי גם אהנה ו'אחזור' לגברים. לא שללתי ולא אשלול לעולם, פשוט כרגע אני רואה את עצמי נהנת רק מבנות ואוהבת רק בנות.

תות תודה לך על התגובה ועל הצל"ש

ישן 23-11-2005, 14:41
צלמית המשתמש של תותית

חחחחחחחח
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי CrazyBomber שמתחילה ב "מאושר שהעלתי חיוך על פנייך"

אישה ואישה מתנשקות זה נהדר לראות, אבל יותר כיף להיות :] כן,כן חלומו של כל גבר - אם לא להיות עם לסבית, אז עם 2, עם לא עם 2 - אז לפחות להיות לסבית!

ומאמי, לגבי המועדון... אם עוד קיים לך ספק וקמצוץ של אגו - לא כדאי שתכנס...
חחחחחחחחח
דיי מצחיק לראות 5 כוסיות נמרחות על איזה בטטה ומעריצות את הרגליים שלה, שאיזה מסוקס שרירי לידן והוא מקבל דחיפה לצד:]

לי ולאקסית שלי יש ידיד שהיה בא איתנו תמיד למועדון.. והוא פשוט היה אחרי כמה זמן בורח הצידה... לסבית על לסבית על לסבית על לסבית..דיי מפחיד ל הימצא בקירבת הזירה:] חחחחחחחחח מה גם שאחרי שנהיו לנו מעריצות הוא התבייש לרקוד לידנו כשמתחילים לפנות לנו את הבמה ו10 נשים יושבות מסביבנו ומסתכלות...חחחחח

אחחח כיף להיות לסבית :] (אם יום יבוא ותרצה להפוך, רק תרים צלצול - אני כבר אסדר לך כמה לסביות עצבניות שיכרתו לך את המה שמו} <<<----- מצחיק שהשם של הסמיילי הזה זה "חולה על זה" חחחחחחח

טוב, רואים שאכלתי קצת שוקולד, המוח שלי מתחיל לקפץ ולומר שטויות.

תות וויפייייייייייייי... בסביבות 5 יש לי שיעור נהיגה!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:22

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר