לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-11-2005, 19:17
  חיפושית 21 חיפושית 21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.02.05
מגעיל בא לכם לשמוע משו מעניין???

אז ככה..
בוא נתחיל..
קוראים לי חיפושיט ואני בת 21.
חבר אין לי , ניסיונות למשוך את בני המין השני היו אבל כולם לא הצליחו לא יודעת למה..
כנראה שאני משדרת משו אחר או שפשוט רוצים ממני משו אחר..
אני לא יודעת אם אני פונה לגורם הנכון כי בסה"כ אני מאמינה שכן נכנסים לכאן אנשים בגילי וכן מעניין אנשים אחרים מה קורה עם אנשים אחרים!
בקיצור עוד ניסיון כושל שהיה לי הסתיים אפילו בלי שהבחור יצלצל - כאילו שתבינו - הבנתי ת'רמז לבד
וזאת אחרי שנפגשנו כמה פעמים ואני מצחיקה שכמותי לא העלתי על דעתי שהוא רוצה אותי לא בגלל מי שאני אלא רק לשכב איתי . כל הניסיונות שלו לא הובילו לכלום כי אני אחת שכזו שפשוט לא מעוניינת . אם זה לא רציני אז אין לי מה לעשות איתו אני לא כזאת שמשתרללת...
בכל אופן אני לא יודעת מה נסגר עם אנשים היום כאילו מה?? אתם לא קולטים מה יש לכם ביד?? ת'אמת אני טיפהל'ה בדיכאון ותבינו זה לא שאני נראית רע או שחלילה יש לי משהו אבל פשוט אני בקושי יוצאת לבלות כי חברות יש לי ולכולן יש חברים ואני היחידה (כמעט) שאין לה ונשארתי ב-ד-ד! :-( ובימי שישי אני לא יוצאת לבלות..
בקיצור בא לכם לעודד אותי כי אני מרגישה כמו סמרטוט שרק רוצים לנצל אותי!!!! ואני מתחילה לשקוע בדיכאון עמוק ובזכרונות שכל אלה שרצו לנצל אותי וכל פעם זה עולה לי מחדש!!
פליזזזזזזזזזזז
עזרו לי
חיפושיט המיואשת :-((((((

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-11-2005, 07:43
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
תראי ,
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי חיפושית 21 שמתחילה ב "בא לכם לשמוע משו מעניין???"

את אומרת שלכולם יש חברה?! אז מה... תצאו כולם יחד, שהם יתמזמזו להם בשולחן, בטוח שגם להם יש איזה ידיד פנוי..

להשאר בבית זה הדבר האחרון שצריך לעשות, את צריכה לצאת וכמה שיותר!! הנה דוגמא אישית -> את החבר הנוכחי שלי הכרתי בתחנה המרכזית!! ואת הקודם במרכז העיר.. יש בנים בכל מקום, רק צריך לצאת.

למה כולם רוצים לנצל אותך? בואי נחשוב יחד, את מי לא? מישהו פוגש מישהי ברחוב, הדבר הראשון שקיים זה המשיכה, אין מה לעשות, השאלה היא מה את משדרת ואיך..בנים ינסו לשכב איתך בלי סוף, פשוט תגידי שאת לא בקטע כרגע, כל הקטע זה להקסים על ההתחלה, בקלות כזאת, לא להכנס לדברים השחורים שעברת בחיים, בהתחלה רק צחוקים וכאלה.. (אם תגידי למישהו שרק ניסו לנצל אותך וכו - הוא יברח).

בהצלחה.

ישן 28-11-2005, 20:56

גרפיקה תשמע
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי ok5252 שמתחילה ב "תתחילי לאמץ ידידים לקשר..."

בצבא היו לי דידים ממש קורבים וזה הגיע לכך שאפילו הייתי מייעצת לחברות שלי מה לא לעשות כי אפילו הייתה לי את דרך המחשבה של הגברים (!!!!) אבל מה לעשות הזמן עושה את שלו וחזרתי להיות אישה עם מחשבה של נשים (כי אנחנו מתוסבכות...) בכל אופן להכיר מישהו בתחנה המרכזית לא נראה לי ובטח ובטח שלא ברחוב.. וכמובן שלפיק אפ ברים זה לא הסטייל שלי - נשמע קצת שחצני אבל ממש לא
אבל כמו שאמרתם כשזה יבוא זה יבוא מבלי שאני אשים לב בכלל כי מה לעשות יש תקופות בחיים שמרגישים טיפה לה חלשים ואני אספר לכם משהו החברות שלי בעבודה לא כ"כ מכירות אותי וכשדיברתי איתן הן היו בטוחות שיש לי חבר כבר כמה שנים (!!!) - אז שתקלטו מה אני משדרת .
בכל אופן תודה על התמיכה
לילה טוב עד התגובה הבאה...

ישן 29-11-2005, 17:35

כללי נכון...
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי ok5252 שמתחילה ב "צ'אטים זה ממש ממש ממש..."

צודקים בהחלט שאני צריכה לצאת אבל מה לעשות שהחברות שלי הן מצומצמות כי יש לי חוג חברות קטן כי לוקח לי זמן לסמוך על אנשים ואני מאוד דקדקנית ואם לא נראה לי ובנות זה עם שלא כ"כ נראה לי אז אני ישר חותכת.
והאחת התחילה ללמוד השנייה עם החבר כל הזמן השלישית גרה בעיר אחרת וכן הלאה ואין לי עם מי לצאת אני יודעת שזה נשמע קצת פטתי אבל זאת האמת לאמיתה!!
בצ'אט אני סתם מעבירה זמן אבל להכיר משם מישו.???? מה נפלתי על הראש??? כולם שם חולים בראש..
בכל אופן אני מגבשת לי תוכנית קטנה בראש אולי להתחיל ללמוד לרקוד סלסה .. או משו בסגנון
לילה טוב ומקסים

ישן 29-11-2005, 19:21
צלמית המשתמש של עישונים
  עישונים עישונים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל עישונים
אהלן וסהלן חיפושיט(ת) לפי ההודעות אני רואה שאת די חדשה פה אז קודם כל מזל טוב זה אחלה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי חיפושית 21 שמתחילה ב "בא לכם לשמוע משו מעניין???"

פורום!ואם את לא חדשה אז גם מזל טוב תמיד טוב לברך את השני

טוב אז כככה

ראשית כל נתחיל בזה שאני בן 15 אז אין לי כ"כ מה ליעץ לך(יש קצת...בהמשך..)

שנית כל נמשיך בזה אני אוהב ליפעמים את השקט שלי ושאנשים לא נדחפים לי לחיים אז אני ייתן לך רק כמה טיפים למה שאני עושה שזה קורה לי(וזה קרה לי ליפני חודשיים ככה הינה האשכול של מה שקרה לי -- http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=119185 )

אז הנה הטיפים...:

1-->את חייבת לצאת מהבית אבל חחיייבבתתת אחרת את תאכלי את עצמך צאי אאפילו ל10 דק' לנשום אוויר סתם למכולת אבל תיצאי

2-->אם את בעיניין של מוזיקה אז יש לי כמה מילם להגיד לך:
מוזיקה מוזיקה מוזיקה ו...מ~ו~ז~י~ק~ה זה עוזר זה מרגיע תנפש זה פשוט פיצוץץץ

3-->למה את כותבת דברים שלא קשורים לאשכול? כתבת שלחברות שלך יש חבר אז?מה זה קשור?
עכשיו רציני זה לא אמור לעניין אותך הם זה הם את זו את
אני למדתי מסליים שיידי שבפורטוגזית נקרא EMINEME להשים על כככוווווולללםםם ***(האבר של הגברים )
אני אישית יכול ללכת עם תחתונים ברחוב ולהגיד שלום לכולם וזה לא יזיז לי אז לחברות שלך יש חבר את יודעת מה יש לי להגיד לך על זה שתגידי להם שאני אמרתי?שיבושם להן שיהיה להם בכיף ושיזמינו אותי לחתונה(סתם את זה אל תגידי..)

4-->היה עוד משו שכתבתי אבל זו פעם שניה שאני כותב כי בפעם הראשונה שניה ליפני שלחצתי"שלח תגובה" התכבה לי המחשב אז חרא טוב שאני ייזכר אני יודיע

אז יאללה הופהופהופ לקום מהמחשב צאי לפאבים למסיבות עינינים מותר לך הכל תעשי מה שבא לך! והנה שיר על המשפט האחרון שאמרתי(שימי לב לפזמון)

קחי מה שתרצי, מי יסרב לך
קחי את העולם כולו
מי יוכל לומר לך לא
אם רק תחייכי, מי לא יתאהב בך
מי שאת רוצה יבוא
אל תלכי עם מי שלא

תעשי רק מה שאת אוהבת
רק מה שאת חושבת
שיהיה לך טוב

יש לך זמן לגדול, כמה יפה את
קחי את העולם כמו פרי
קחי כל מה שאפשרי
אין אחת כמוך, את כבר יודעת
שתוכלי תמיד לבחור
כל מה שתרצי לזכור

תעשי רק מה שאת אוהבת
רק מה שאת חושבת
שיהיה לך טוב

יום אחד יבוא מי שחיכית לו
מי שאת רוצה שיבוא
עם מה שאת אוהבת בו

שלישית כל נמשיך בזה שרצית לדעת אם לאנשים פה אכפת מאחרים אז אני חושב שעניתי לך על השאלה

ותיזכרי שתמיד אנחנו ב"מה שבלב" מוכנים לעזור לכל איש בכל צרה ותצוקה נגע ומחלה תמיד נעזור אני מיתחייב(אני רואה שהפכתי למנהל החדש של הפורום...סתם אני אוהב להשתעשע עם עצמי)

אז יאאללללהההה צאי לבלות

מההההה?!?!?! את עדיין כאןן???????? יאללה יאללה לקוםםם

יומקסים שיהיה לכווווווווווווווווווווווווווווווווולם

ישן 29-11-2005, 20:17

אני לא רוצה לפגוע.. אבל רואים שאתה עדיין ילדון
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי עישונים שמתחילה ב "אהלן וסהלן חיפושיט(ת) לפי ההודעות אני רואה שאת די חדשה פה אז קודם כל מזל טוב זה אחלה"

תודה על השיר הוא היה ממש מקסים!
נתחיל מזה שאני אמרתי שיש לחברות שלי חברים כדי שתבינו את המצב הכללי שאין לי עם מי לצאת אולי
בכל אופן אני כן יוצאת מהבית אל תחשבו שאני בית-עבודה. כי ממש לא
אני גם הולכת לחדר כושר /קניות/לישון אצל חברות וכו'..
מה אני אגיד לך? ללמוד הרבה אין לי כ"כ ללמוד מהאנשים כאן כי לא באתי שייעצו לי אלא פשוט שטיפה לה יוציאו אותי מהמצב רוח שאני בו
למרות שאני יוצאת ממנו נראה לי דיי בסדר בינתיים אני מסתדרת! (הכל בא מהראש)
מה לעשות יש תקופות בחיים של דיכי ואני עכשיו בהן מה לעשות? אני אתגבר ואתבגר כאלו הם החיים! (ותסמכו עלייי שאני אתגבר עליהן אני קצת מצליחה לבינתיים)
תודה לכולם
עד לפעם הבאה

ישן 29-11-2005, 20:26
צלמית המשתמש של Cervera
  Cervera Cervera אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.08.03
המלצה מזכירה לי אותי לפני זמן מה

זה מזכיר לי קצת אותי
כל מה שכתבת אני הייתי אומר במשך מלא מלא מלא זמן
שאני לא משדר את המסר הנכון וכל זה, הייתה לי בעיה של חוזר בטחון עצמי
ונתתי לזה לדכא את עצמי.
מה שקרה בהמשך זה שהשתחררתי מהצבא, מי כמוך (כנראה גם משוחררת טריה פחות או יותר) יודעת, כמה זה משמח לצאת מהצבא
ופשוט החלטתי לעלות על הגל ולצאת מהבעסה
השלכתי את זה על דברים אחרים
אז נכון, טכנית המצב לא השתנה בין יום, אבל זה נתן לי את האומץ לעשות כמה שינויים גדולים בחיים שלי.
לי אישית זה נתן את האומץ להתנתק מחברים שרק פגעו בי, ותקעו אותי בבית.
החלתטי להתחיל לזרום, לצאת תמיד עם מי שרוצה לצאת, גם עם אנשים שאני בד"כ לא ממש בקשר איתם, ומהם למדתי, שאתן הבנות לא נושכות (בד"כ, אלא אם כן מבקשים יפה... ).
וזהו, פשוט אל תתני לזה לדכא אותך.
זה קל לומר, יותר קשה לבצע.
תנסי אולי מה שאני עשיתי. קחי משהו טוב בחיים שלך, ותעלי על הגל, יהיה לך יותר קל.
וכמובן, תחפשי מה זה שאת עושה לא נכון, ותתמקדי בלשפר את זה.
והכי חשוב - לזרום! (אני לא מדבר על סקס ונצלנים, אני מדבר על עם חברים וחברות)
ולא להיכנס לבעסה שלאחרות יש חבר, אז מה?! שטויות!

אז בהצלחה לך חיפושית! (כן, הבנתי שזה עם ט' אבל יותר כיף עם ת', ככה אין אסוציאציות, חח)

ישן 04-12-2005, 14:46
  koncho koncho אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.11.05
שלח הודעה דרך ICQ אל koncho
ויי אני מרגיש כמוך !
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי natalie007 שמתחילה ב "אוי אל תגזים"

שתביני .. לי לא היה ניסיונות רבים עם בנות ... לא יודע למה !
אולי כי אני ביישן .. אולי כי אין לי ביטחון עצמי ואני מיואש עד עכשיו !! אני לא מוצא את עצמי !
ואני נראה טוב זה לא שאני נראה גרוע אבל אין לי את האומץ ההזה להגיד לבחורה שאני אוהב אותה או שיש לי רגשות כלפיה ואולי פיספסתי מלא הזדמנויות אחרים שחשבו עלי אנשים !
בכל מקרה... ממה שהבנתי ...מה שלא יהיה תמיד תאהבי את עצמך ותקבלי את עצמך כמו שאת וכמו שאת רוצה . אל תשתני בשביל אף אחד ואל תשכבי עם אף אחד אם את לא רוצה !!!
יבוא היום של כולם ( גם אני מחכה לו ) אפילו שזה נראה רחוק .. תחיי את החיים.. תצאי פה ושם בשביל להשתחרר ... אולי יבוא יום לכי תדעי !! להיות אופטימים אפילו שזה קשה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:06

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר