לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שבוע טוב לכולם =] חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אופנה, יופי ואסתטיקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-11-2005, 22:20
צלמית המשתמש של Tip Tip
  Tip Tip Tip Tip אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.06.05
אממ
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי KamaLam שמתחילה ב "איזה"

אני אישית לא יודעת, אף פעם לא הייתי צריכה קיצור :/
בזמנו הייתה ל"גריפ" תופרת, היום כבר אין... איזה עוד חברות? ניראה לי של"קאסטרו" אבל אני לא בטוחה, ללי קופר גם יש, אבל אני לא יודעת אם זה לא עולה כסף (פעם החליפו לי שם כפתור אחרי איזה חצי שנה שקניתי מכנס וזה לא עלה לי, אבל בקשר למכפלות אני לא יודעת) ואני לא זוכרת כרגע עוד,סורי... אבל אם תכנסי לחנות ותמדדי מכנס ותיראי שהוא ארוך לך אז פשוט תשאלי את אחד המוכרים אם יש אפשרות שיקצרו לך את המכנס, ואם עונים לך שכן אז תשאלי אם זה עולה כסף... אם לא עולה אחלה, אם עולה - יעלה לך גג 20 ש"ח (לא חושבת שאמור לעלות יותר, אם כן אז כבר עדיף לך לקחת לתופרת פרטית אחרת)...

אף פעם לא שמעתי שקוראים לזה השחזה, אבל יכול להיות
יש מכפלת, שזה קיפול של סוף הג'ינס פנימה עם תפירה, וככה אם אי פעם תרצי להחזיר אותו לאורך המקורי - תוכלי (אבל הבעיה שיש לזה היא שהחלק המקופל לא דוהה ויש הבדלים בצבעים, וגם לפעמים הפס של הקיפול בדיוק נשאר לבן (מכביסות, חיכוך וכו') ואז זה לא הכי יפה לפתוח את המכפלת...
ויש קיצור, שממש גוזרים לך את הג'ינס ותופרים אותו מחדש בסוף, וכן הם מודדים לך בחנות והכל ושולחים את המכנס לתופרת אוווווווווו שמפנים אותך לתופרת (נותנים לך טלפון/ כתובת) ואת מגיעה אליה... אם הם עושים לך את התיקון דרכם אז את משאירה את מספר הטלפון שלך ומצלצלים אלייך בחזרה אחרי שהמכנס מוכן ואומרים לך לבוא לקחת

עכשיו, מנסיון רע שקרה לי (התחיל רע, והסתיים בפיצוי של ביגוד חינם ב- 440 ש"ח ) - תאמרי למוכר שלא יעשו עם המכנס שומדבר שאת לא מבקשת, גם אם קורה לו משהו במהלך התיקון, שיודיעו לך ואת תחליטי לבד אם את רוצה את המכנס או לא... (אני קניתי מכנס עם תפרים פרומים, פגום, ואמרתי שאני רוצה שיתקנו לי... ובלי רשותי פשוט החזירו אותו חזרה לסטודיו של הפגומים, שמשם לא חוזרים המכנסיים גם אם אני מאוד מבקשת, והייתי צריכה "להיתקע" עם זיכוי בסכום של המכנס, אחרי המון בעיות הצלחתי לקבל החזר כספי וגם את הפיצוי על החודשיים שהם טרטרו אותנו... וסך הכל זה בעיה של פרימה, שזה תיקון שיכולתי שתופרת תעשה לי ב10 שקל, והייתי מעדיפה את זה אם היו שואלים אותי, והם לא שאלו לרשותי...)
סיפור לפני השינה
בקיצור, תוודאי שהמכנס יטופל בדיוק כמו שאת רוצה

נערך לאחרונה ע"י Tip Tip בתאריך 16-11-2005 בשעה 22:23.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:38

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר