לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-11-2005, 06:56
  giliii giliii אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Ofir8 שמתחילה ב "צריך שליטה בסאוד פלאש ( כנסו)"

חחחחחחחחחחח ישראלים טיפוסיים, אינטרסנטים אחד אחד

אתם רק מבריחים מפה אנשים עם הריבים המפגרים שלכם ועם ההתנשאות הדבילית שלכם אתם לא שמים לב??
הסתובבתי פה פעם וקיבלתי נעל במקום עזרה, יש המון פורומים נוספים שדרכם למדתי טוב מאוד איך לבנות אתרי פלאש ואפליקציות במשך זמן של שבוע בלבד!

אז כל מי שרוצה לדעת מהם הפורומים האלה מוזמן לפנות אליי בפרטי ואני אתן לו את כל הכתובות. העיקר שלא יהיו פה אנשים שיחפשו עזרה כי הם יקבלו נעליים!

ובשבילכם, חברי הפורום המגעילים, רצוי שתתחילו לרדת מהעץ שאתם נמצאים עליו כי אף אחד פה לא חושב שאתם כאלה גברים רק בגלל שאתם יודעים פלאש, תשיגו לכם גם חיים תאמינו לי שאולי אז יתחילו יותר לשים לב אליכם.

צ'או
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-11-2005, 08:39
  giliii giliii אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי -FoxyBrain- שמתחילה ב "שמח ש"מבחינתך" זה היה 10 שניות... מבחינת המציאות זה לא"

נכנסתי לכאן כדי לראות מה חדש וראיתי שכל מה שחדש זה רק הריבים שלכם עם אנשים חדשים שמנסים ללמוד!

אתם חבורת מתנשאים פלצנית שכל מה שמעניין אותה הוא לצאת גברים בכך שתתנשאו על אנשים אחרים ותאמינו לי שזאת לא הדרך!
הדרך לצאת גבר היא להתאפק קצת עם התגובות הילדותיות שלכם ואשכרה לעזור לבן אדם ואם אלו החוקים של הפורום אז החוקים האלה מסריחים תחת.

פורום נועד לבניית קהילה והקהילה שלכם מתנשאת וגועלית
אל תדאג אני לא נכנס לכאן כדי לקבל עזרה במשהו אני נכנס לכאן כדי לתת לאנשים אחרים כתובות של פורומים אחרים ששם הם יקבלו יחס הרבה יותר אנושי ולא מתנשא ותאמינו לי שפנו אליי לא מעט וכולם, אבל כולם קיבלו כתובות אחרות והם מרוצים מזה לגמרי!

אז מבחינת החסימה אתה יכול לקפוץ לי, תחסום אותי כמה שאתה רוצה, הפורום שלכם עדיין מעפן ועד שתעשו משהו בנידון, אל תצפו גם שיהיו בנות בפורום המעפן הזה שלכם!
ישן 28-11-2005, 12:24
  giliii giliii אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי דניאל 111 שמתחילה ב "[QUOTE]אני צריך קונטרול שיש..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי דניאל 111
נראה לך שזו בקשה של לימוד???
לא, זו דרישה אם הייתי בא אליך ואומר תעשה לי משחק או משהו כזה אז היית עושה לו משהו?
וחוץ מזה מה אתה קשור מה זה עניינך? אם היה אומר בואו תעזרו לי ותדריכו אותי לעשות את זה אז אולי ואני אומר אולי היו מסבירים לו קצת אבל אי אפשר להגיד ככה ולצפות שיביאו את זהזה לא לוקח שני שניות לעשות מה שהוא ביקש ואיפה אתה רואה פה התנשאות????

זהוווווווווו התשובה בגוף השאלההההההההההההה
"אם היה אומר בואו תעזרו לי.... אולי ואני אומר אולי היו מסבירים לו קצת"
למה מי אתם לעזאזל?
לכו זדיינו כולכם יא מתרוממים משחקים לי אותה גאונים כולה ילדים בני 4 שחושבים שמגיע להם פרס על זה שהם יודעים משהו!

ואני לא מדבר על האשכול הספציפי הזה אני מדבר על היחס שלכם לאנשים חדשים פה בכלליות! זה שבחרתי את האשכול הזה זה רנדומלי לחלוטין חתיכת מפגר!

תהיו בני אדם לפני שתשפטו אחרים!
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:15

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר