לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-11-2005, 00:13
  מיניק מיניק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.05
לגבי הרוסים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Sonic ReLoaDeD שמתחילה ב "מת "הכלב הכי מכוער בעולם""

כידוע ברוסיה היה מישתר של קומוניזם במשך 74 שנה שדגל בשיויון עמים עקב כך היתבוללו אלפי יהודים בקרב הרוסים המקומים ושכחו את יהדותם(ברוסיה=כמה שפחות יהודי ככה יותר טוב=פחות שינאה אלייך ,פחות אנטישמיות) ,הפלא או פלא ב1991 נפלה ברית המועצות וניפתחו שעריה לעולם ,עקב כך חלק מהיהודים עלה ארצה אך הביא איתם מכה גם רוסים לא יהודים שפיתאום ניזכרו(או קנו) שסבא שלהם מיצד הדודה של החברה החורגת היה יהודי ולכן גם הם רוצים לעלות ארצה לפי "הזכות" שלהם
וכך נוצר מצב שבערך משנת1995-96 שבמיקרה הטוב עלו ארצה יהודים שאולי(הרבה כסף אבל אולי קנו)אבא שלהם יהודי .
נכון למצב שאני מכיר היום יש 250000 רוסים לא יהודים בארץ (כגון ילדים של נכדים של יהודי) וגם חלק מהם עלו ארצה עם שינאה די גדולה כלפי העם היהודי כגון שינאה ניו נצית או סתם אנטישמיות (קרה בגוף ראשון לא רק סיפורים).

מקווה שהייתי מספיק ברור בברכה מיניק

נב=כדי להיות קשור לאשכול: מעניין עם באפקט הפחד היו צעיזים לנשק את הכלב הנחמד הזה???
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-12-2005, 12:38
  Barbos7 Barbos7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.06.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Barbos7
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי מיניק שמתחילה ב "לגבי הרוסים"

לא קראתי את כל התגובה שלך, אבל הרוסים "התבוללו" בגלל שהמשטר הקומוניסטי כפה אתאיזם.

סתם ככה, אם 10% מתוך הערסים שלובשים כיפות ברסלב והולכים לבית כנסת רק ביום שישי שומרים שבת, אני מנייאק. הכל הצגה פתטית.

מה גורם לכם לחשוב שאתם יהודי צפון אפריקה הם היהודים הנאורים?
האמת שכולכם נראים לי כמו ערבים, קשה להבדיל. אולי גם אתם מתבוללים רק כשאיזה פלצן גילה שיש את א"י אז כולכם באתם?

אתמול שיחקתי פוטבול עם חברים שלי, כשסיימתי ראיתי כמה ערסים משחקים כדורגל ואז הם התחילו לרוץ לאיזו מכונית של חבר שלהם. פתאום הם מדברים בערבית. למה ההבדל כלכך דק?

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://notebookforums.com/images/smilies/headbang.gif]

ישן 26-11-2005, 23:36
צלמית המשתמש של samurai
  משתמש זכר samurai samurai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל samurai
כן?
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי מיניק שמתחילה ב "חבל גם אני רוסי"

אתה חושב שללכת לדקור מישהו בגלל שהוא היה עם חברה שלו ואתה התחלת איתה והוא הגן על הכבוד שלה זה לעניין, כי אחרי זה בכל מקרה אתה הולך לבית כנסת ומבקש סליחה ומכפר על כל מעשייך ביום כיפור.
כמה מתאים לערסים, רבים שעושים בלאגן מסריח כל זאת בזמן שהם "מאמינים".
מה הקטע שלך אני לא מבין אותך?
אתה רוסי שמדבר על רוסים אנטישמיים?
וואלה, צודק, יש אנטישמיים רבים ומבינהם גם הרבה רוסים, אבל מה האבסורד שלך?
אני שם זין על האנטישמיות ברגע הזה. אתה מגיע למצב שבו האנשים במדינה שלך קורעים אחד ת'שני לגזרים ואתה מדבר על אנטישמיות. אוקיי.
המרוקאים שבעבר סבלו מהקיפוח, הקימו את ארגון הפנתרים השחורים, לחמו עבור הזכויות שלהם כשהתנהגו אליהם חרא, ומה הם עושים? חוזרים בדיוק על אותו דבר שעשו להם, הם מקפחים באותה צורה את העלייה הרוסית.

וואלה זה פורום מה שבראש, אין לי זין פה למריבות פוליטיות איתך או משהו בסגנון, פשוט תחשוב קצת על עצם הדברים עצמם, אל תזרוק יותר מדיי חרא באוויר.

ואמרת שאיך שידברתי זה מראה מי אני באמת, אז וואלה אחי, תגיד לי, מי אני באמת? אהה?

"I belong to the warrior in whom the old ways have joined the new"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:50

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר