לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-12-2005, 12:42
  AlonElimlch AlonElimlch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.10.05
כל הזין בביסל''ש-ביצפר לשביזות

טוב אם מישהו זוכר תסיפור שלי...רציתי להגיע למג"ב התאריך שלי היה 27 ל11 לא התפנתי הייתי במעצר לא עזר איימו עלי בתיק פלילי ומשפט ואז התפנתי כי ידעתי שעם תיק אני לא נכנס למג"ב בחיים המליצו לי למלא 55 הגעתי לביסל''ש שבוז שיחה עם המ"פ מ"מ מ"א קצינת ת"ש וכלום לא עזר אמרו לי שלמג"ב אני לא יגיע בכל מקרה זה הסיפור מסקנה:הצבא שלנו זונה!!!!!!! אגב אני לא פסול מג"ב לא תיקים ולא פרופיל שבוע הבא אני סוגר שבועיים זהו אנשים....היה לי מוטיבציה גדולה להיות לוחם ועכשיו היא שואפת לאפס ותדעו לכם המעצר לא עוזר בכלום....סתם שוברים אותנו אף אחד מהמעצר לא קיבל מה שהוא רצה....אפילו אלו שלא התפנו לחיר ייעודי בסוף הגיעו יחד איתי לביסל''ש או לשיזפון (עוד מקום מזוין של השריון)
שבת שלום לכולם
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-12-2005, 12:58
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
תגובה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי AlonElimlch שמתחילה ב "כל הזין בביסל''ש-ביצפר לשביזות"

קודם כל מדוע לנבל את פה?

אני מבין את התסכולים שלך,ואם היית מתאמץ אבל קצת רק קצת היית יכול להביע אותם אחרת.

שפה לא נאותה מוציאה את החשק לקרוא את ההודעה.

אני מבין לבעייתך אבל לצבא יש צרכים אין מה לעשות.

התמודד עם הדבר בגבורה קח את הכל באיזי.

אל תתרגש יתר על המידה,ועסוק בפעילות כשאתה בבית שתרים את מצב הרוח שלך.

אם אתה גר בקרבת ים שב כמה זמן על המזח,והאזן לגלים הירגע ואל תחשוב על כלום.

מעז יצא מתוק שמעת על המשפט?

גם אם הכי רע לך בעולם תלמד להסתגל ויהיה לך ממש טוב.

אתה תגיד שלי קל לדבר כשאני מאחורי מחשב.

דע לך שאם תרים את הראש ואל תחשוב על העבר ותחייה את ההווה תרגיש טוב יותר אני מבטיח לך אישית!.

תן את כולך בשריון תמצה עד הסוף את היכולת שלך כי אחרי זה לבזבז שלושה ארבעה חודשים עם כזאת שביזות אתה לא תצליח.

כל מה שיש לי להגיד לך שתהיה חזק ותעשה את הכל על מנת להרגיש טוב.

בהצלחה בהמשך הדרך!.

ישן 02-12-2005, 13:57

מצטער אדוני הפסיכולוג
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי agent_amos שמתחילה ב "תגובה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי agent_amos
קודם כל מדוע לנבל את פה?

אני מבין את התסכולים שלך,ואם היית מתאמץ אבל קצת רק קצת היית יכול להביע אותם אחרת.

שפה לא נאותה מוציאה את החשק לקרוא את ההודעה.

אני מבין לבעייתך אבל לצבא יש צרכים אין מה לעשות.

התמודד עם הדבר בגבורה קח את הכל באיזי.

אל תתרגש יתר על המידה,ועסוק בפעילות כשאתה בבית שתרים את מצב הרוח שלך.

אם אתה גר בקרבת ים שב כמה זמן על המזח,והאזן לגלים הירגע ואל תחשוב על כלום.

מעז יצא מתוק שמעת על המשפט?

גם אם הכי רע לך בעולם תלמד להסתגל ויהיה לך ממש טוב.

אתה תגיד שלי קל לדבר כשאני מאחורי מחשב.

דע לך שאם תרים את הראש ואל תחשוב על העבר ותחייה את ההווה תרגיש טוב יותר אני מבטיח לך אישית!.

תן את כולך בשריון תמצה עד הסוף את היכולת שלך כי אחרי זה לבזבז שלושה ארבעה חודשים עם כזאת שביזות אתה לא תצליח.

כל מה שיש לי להגיד לך שתהיה חזק ותעשה את הכל על מנת להרגיש טוב.

בהצלחה בהמשך הדרך!.

נתחיל בראש ובראשונה שאני שם זין על הצרכים של הצבא יודע למה? כי הצבא שם עליי זין קודם! רימו אותי שיקרו לי מנעו ממני זכויות(קצין מיון רופא מומחה) לא מבין מה יש לצבא לעשות עם חיילים חסרי מוטיבציה לא מבין במקום להתגמש קצת ולשלוח חייל עם פול מוטיביציה ליחידה אחרת שבה הוא ימצה את עצמו הכי טוב שיש ודבר שני לעולם אל תשפוט אדם אם לא היית במצבו סבבה? נראה אותך מדבר אחרי שחלום שלך מתרסק לקרקע

melarky תודה אחי בגלל אנשים כמוך שווה להיכנס לפה כאלה שבאת רוצים לעזור ולא סתם מפגינים את הידע הפסיכולוגי הענף שלהם

agent_amos אתה התחלת בסטייה מהנושא למה כתבת בכלל תהודעה הזאת לא יכלת ישירות לפנות אליו בפרטי .ץ?
ישן 02-12-2005, 17:01
  mabkasmo mabkasmo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.09.04
חלום שמתרסק...
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי AlonElimlch שמתחילה ב "מצטער אדוני הפסיכולוג"

שמע, אני יודע בדיוק על מה אתה מדבר. לי הצבא עשה תרגיל מלוכלך אחר שבגללו הגעתי לשריון. וגם לפלס"ר לא הצלחתי להתקבל ככה שנשארתי בשריון.
ותאמין לי שבאמת הדבר האחרון שרציתי להיות בו חוץ מתותחנים היה שריון. כל השבועיים הראשונים הייתי שבוז, בקושי היה אפשר לדבר איתי.

תראה, אני אישית לא יכול לעזור לך. זו החלטה שלך אם לזרום בשריון או להיאבק בכל הכוח לצאת. כמה מקרים שקרו שאני מכיר מקרוב, יעזרו לך לראות אם יש תקווה.

שני אנשים שיצאו ועברו גיבוש צנחנים בסוף הצמ"פ. בנאדם שעשה ועבר גיבוש פלס"ר 7 גם כן בסוף הצמ"פ, הוא כרגע בטירונות שלהם (סיירת לכל דבר, הכשרה של חי"ר).
מצד שני יש כאלו שיצאו להיות קשרים, רגמים וכו'.

תעשה מה טוב לך. קח בחשבון שלהיאבק בשיא הכוח יוריד לך את החשק מלשרת בשריון ומאוד ידכא אותך אם לא תצליח כי יצא שגם לא הגעת לאן שרצית וגם בגלל שלא השקעת ידפקו אותך...

מצד שני, אם אתה מספיק נחוש ותשיג מה שאתה רוצה (מה שלא קל, במיוחד משריון, תתחשב בזה) זה יעשה לך את השירות. להגיע למקום שרוצים להיות בו זה אדיר.

באמת שקשה לי להחליט בשבילך. אם אתה חושב שחי"ר זה אתה, לך לחי"ר. כי בשריון לא תקבל מזה מספיק, למרות ההכשרה המקיפה יותר של שריון כיום.
בהצלחה.

סתם מתוך עניין, באיזו חטיבה אתה?

(אני כבר שנה בשריון, עוד שבוע מתחיל קורס קצינים ותאמין לי, אם אתה חי"רניק בנשמה, תשקיע בשאיפה הזו)
ישן 02-12-2005, 17:08
  hakavkazi hakavkazi אינו מחובר  
חסום

חבר מתאריך: 13.09.05
גבר תשמע אני יכול להבין אותך במאה אחוז
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי AlonElimlch שמתחילה ב "כל הזין בביסל''ש-ביצפר לשביזות"

גם אני הייתי בטרום מעצר,דרשתי נ"מ וקיבלתי נ"מ אך בדח"ש אבל אז כבר אני לא הסכמתי ללכת לנ"מ!
באיזשהו שלב הציעו לי גם תותחנים ושריון ואמרתי לקצין מיון תותחנים.
התפניתי הביתה,ביום ראשון אני אמור לחזור לבקו"ם ובאחד מימי השבוע אני אמור להתפנות לשיבטה.
כמובן שאני לא הולך להתפנות לשיבטה,אני הולך לסרב פינוי שוב,והפעם אני כבר איכנס למעצר כי הפעם אני רוצה להיות ג'ובניק...אני לא הולך להשקיע ותת מהחיים שלי בשביל הצבא הזה...
אם לצבא לא אכפת והצבא זורק זין אז גם אני אתייחס בהתאם ואל תגידו לי את המשפט המפגר כשאתה משתין הצבא נרטב ובלה בלה בלה כי זה חרטה ברטה עובדה שקיבלתי מה שרציתי אבל אחר כך כבר סירבתי ולא הלכתי.
לכן,אני אהיה ג'ובניק.
ולמה אני מספר את כל זה...?משום שאני מצדיק אותך ואתה צודק במאה אחוז בהל ואני יכול להבין אותך הצבא הזה פשוט משביז,סמלים מזדיינים חושבים הם אבדאי שפותחים ת'פה יותר מדי חושבים שהם יכולים להחליט בשבילי לאן ללכת...
אני במקומך בכלל לא הייתי מתפנה מההתחלה מהבקו"ם כי בבקו"ם שם צריך לנהל את המאבק.
אבל אם כבר הגעת ליחידה,הגעת לשריון אז משם כבר קשה מאוד לצאת...ולכן לא תהיה לך ברירה אלה לנסות ולהוריד פרופיל ולהוציא בעיות ת"ש וכך לפחות לקבל הקלות בשירות או להיות תומך לחימה בשריון.
בהצלחה!
ישן 02-12-2005, 17:24
  mabkasmo mabkasmo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.09.04
אחי, העזרה שלך היא עזרה שלילית...
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי hakavkazi שמתחילה ב "גבר תשמע אני יכול להבין אותך במאה אחוז"

הבנאדם רוצה להיות קרבי וזה מצויין. לתת לו עצות כמו- "עזוב אותך, לך תהיה ג'ובניק" או "לך תוריד פרופיל" מאוד מרגיזות אותי. אבל אני אתאפק כי לא זו הפואנטה.

כל התסכול הזה מהעובדה שהצבא לא עושה מה שאנחנו רוצים הוא הרבה פעמים מוצדק והרבה פעמים לא.

בכל מקרה, אם התנאי מבחינתך לשרת בקרבי זה יחס דואג ורך מצד הצבא, אז יש לך טעות בסיסית מאוד בתפיסה של איך דברים עובדים או צריכים לעבוד.
הצבא לא חייב לתת לך מה שאתה רוצה. אתה חייב לשרת בצבא. (זה נשמע טוטאלי, וכמובן שזה מוקצן, אבל זה הרעיון הכללי).

יש היום מן הרגשה שהצבא חייב לך משהו ואם הוא לא נותן לי אז מה אני פראייר שאני אתרום?
כן, תתרום! תשרת! תהיה קרבי! כמו שצריך!

בגלל זה זה נקרא "שירות", כי אתה "משרת" בצבא, נותן מעצמך, מקריב מעצמך, עושה וויתורים. לא סתם אומרים "ג'ובניק". זו מילה שכמעט נוגדת את המילה "שירות". ג'ובניק לא משרת בצבא (שוב אני מקצין, בכוונה) הוא עובד אצלו, מה שאומר שהוא לא צריך כמעט לתת מעצמו, הוא מקריב הרבה פחות, ועושה פחות וויתורים. ובסופו של יום התרומה של רבים מהג'ובניקים היא מזערית לעומת מה שתורם הלוחם שמשרת בצבא, ולא סתם עובד שם.

אז הצבא מתייחס אליך לא יפה. נכון, וזה לא בסדר, אבל לקחת את זה כתירוץ ילדותי ולהגיד שאם הוא לא נחמד אלי אני לא נחמד אליו זה פשוט טיפשי ומנותק מהאמת. הצבא זו מערכת, מערכת גדולה מאוד, ולמערכות כאלה יש נטייה לא להיות הכי נחמדות וזה נכון לגבי עוד דברים (אפילו בי"ס).
אבל אין מה לעשות, צריך לראות מעבר לסמל שצועק עליך במעצר ואפילו מעבר למפקד שלו ומעבר לביסל"ש והקור והשביזות. צריך לראות את המטרה הגדולה, התמונה הכוללת, והיא הגנה ושמירה על מדינת ישראל ואזרחיה.

וזה, לא יקרה, אם נתבכיין שהצבא לא נחמד. הצבא לא נחמד ואתה תלמד להתמודד עם זה ולהיאבק על זכויותך כשצריך. אבל מכאן ועד לוותר לעצמך וללכת להיות ג'ובניק הדרך הערכית היא ארוכה מאוד וכואב לי לראות שהרבה אנשים רצים בה מהר כל כך.

קרבי זה הכי, אחי. זה לא סתם משפט. לוחמים זה דבר שלג'ובניק קשה להבין.
ישן 02-12-2005, 18:39
  NimDod NimDod אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.05
שלום לך מר שבוז

אם אתה שם זין על הצבא, אז כנראה שלא היית מתאים להיות שוטר מג"ב מלכתחילה.
בביסלש תוכל לשרת כלוחם (ומבחינה סטטיסטית שיריונר ממוצע מוריד יותר מחבלים משוטר מג"ב, אבל אני לא רוצה להיכנס לוויכוח "מי יותר קרבי").

כולנו מכירים את הסיפורים של "רציתי להיות קרבי אבל לא נתנו לי מה שאני רוצה ועכשיו אני שם ז*ן על הצבא ועל המדינה" וכן הלאה וכן הלאה.
הטיפוס הזה לא היה מגיע להיות לוחם, וגם אם היה מגיע למג"ב היה מוצא סיבה להתעצבן, לקלל ולברוח.
שירות קל, ותשתדל לא לבזבז את השלוש שנים שלך לגמריי. חבל על כספי המיסים שלי.

*עריכה:
כשאתה משתין על צה"ל - צה"ל נרטב.
כשצה"ל משתין עליך - אתה טובע.

נערך לאחרונה ע"י NimDod בתאריך 02-12-2005 בשעה 18:42.
ישן 02-12-2005, 19:24

שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
קווקזי...
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי hakavkazi שמתחילה ב "חס וחלילה לא חרב העולם"

בניגוד אלייך אני לא אלך לשריון בניגוד לרצוני כי אני לא אהיה סרבן פינוי כמוך,ואני אשמש דוגמה טובה ,ואני מבטיח להיות מחנך טוב לדורות הבאים אחריי ,ולעודד אותם לקבל את העולם כמו שהוא ולא לנסות לשנות תוך נסיונות אידיוטים שמועדים לכישלון מלכתחילה.

אני רוצה גולני יחטיות,אבל במקרה וישימו אותי בחי"ר ייעודי האמן לי שאני אלך בשמחה ואציית לכל פקודה שתוטל כל היא עומדת בחוקי צה"ל ומדינתנו הטובה,ולא כמוכם הסרבנים שמצייתים לפקודה אך ורק אם היא נחשבת ונראית בעיניהם.
אני גם אלמד כל אחד שאפגוש ושחפץ לשמוע את דבריי כי סירוב פקודה הוא גרוע ומכניס לתסבוכות.

אני מאחל לך בהצלחה ומקווה שתעמוד על טעותך ותבין שלהיות חייל בצה"ל זוהי זכות וחובה גדולה שאינה נופלת בחיקם של אחרים שהיו מאוד רוצים ולו רק להיות במצבך של להתגייס לצה"ל.
לעמוד מול הדגל ולהצדיע ללבוש את המדים,ולנשוא את הנשק.

ישן 02-12-2005, 20:35
  hakavkazi hakavkazi אינו מחובר  
חסום

חבר מתאריך: 13.09.05
תסלח לי אדון פסיכולוגי אני חושב שאתה קצת אבל קצת מגזים
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי agent_amos שמתחילה ב "תגובה..."

מה עשית מאיתנו!?{מהסרבני פינוי} חיות?!חולי נפש?!אנשים בלי מצפון?!אנשים שלא מבינים כלום?!
אתה מביע דעה וזה לגיטימי אבל אני חושב שאתה קצת נסחף...
אני לא אלך למקום שבו אני לא רוצה להיות!!!
פשוטו כמשמעו!
אני אצטרך לשבת במעצר?! אני אשב!
אני אצטרך לשבת בכלא!? אני אשב!
אבל בסופו של דבר אני אגיע לאן שאני רוצה!
ועובדה,כל מי שרוצה משהו בסופו של דבר מקבל!
וגם אני קיבלתי מה שרציתי בהתחלה אבל אז כבר שוב סירבתי מכל מיני סיבות.
תפסיק להתייפף ולהיות יפה נפש ולחשוב שאתה יודע הכל והכל כל-כך פשוט
מה הם חושבים,שסמלים בדרגה ז' יצעקו ויאיימו אז אנשים יתפנו?! לא!
כל הטרום מעצר והמעצר בקו"ם זה הצגה אחת גדולה,למרות שאין מה לומר,למרות הכל,זה לא קל.
מאחורי מסך המחשב הכל יותר קל...
אבל כשתגיע לצבא תבין שאין שום קשר לבין מה שאתה אומר לבין המציאות הצהלית!
וכמו שאמר נור "אל יתהולל חוגר כמפתח",ואני מצטרף למה שהוא אמר...לא הכל מתנהל לפי הספר ואל תפתח יותר מדי ציפיות,כמו כולם,גם אתה עוד תבין את המציאות הצהלית ותבין שהדברים לה כל-כך פשוטים כמו שאתה חושב...אז תעשה לי טובה...
ישן 02-12-2005, 21:08

מידע קווקזי...
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי hakavkazi שמתחילה ב "תסלח לי אדון פסיכולוגי אני חושב שאתה קצת אבל קצת מגזים"

לא השמצתי ולא פעם אחת אתכם רק חלקתי על דרך הפעולה שלכם ואני מדבר מתוך נקודת מבט אישית שלי.
אני לא חושב שאני נסחף כיוון שאני מראה לך כיצד אני רואה את המצב.
פקודה זוהי פקודה ויש לציית לה. אנא בוואדי ואנת בוואדי,מכיר?(כלומר שנינו לא באותו ראש).
אנחנו רואים את הדברים בפרספקטיבה שונה ומפרידים בין דעותינו שמיים וארץ אך בכל זאת אנחנו מכבדים אחד את השני ומקשיבים זה לזה.אבל מפה,ועד לנקודת הסכמה אנחנו רחוקים מרחק שנות אור.אתה אולי יותר פז"מניק ממני אבל כל בן אדם הוא שונה ובעל אידיאולגיה אחרת וכבר הכרזתי מה אני אעשה בדבר הגיוס שלי.
אתה רואה את סיכוייך לקבל כבקשתך גבוהים אני רואה אותם אפסיים כיוון שפעם ראשונה ביקשת,וקיבלת ,והדבר היה אמור לרצות אותך.
לא התרצית ולדעתי מלכתחילה היית אמור להגיד את זה במקום להוסיף שמן למדורה,ולמתוח את הגומי יתר על המידה אתה יודע גם הוא בסוף ייקרע אתה תעלה למשפט ותושלך לכלא(מה שאני לא מאחל לאף אחד ומי ייתן ואלוקים יאיר לך את הדרך וינווט אותך לכיוון הנכון).
רובכם פועלים ע"פ הרגש ולא פועלים ע"פ הרציונל נקודה שמקשה עליי בהבנת דרך החשיבה שלכם.
אני לא חושב שהחיים הם פשוטים אך ניתן לפשט אותם אם לא מסבכים.
זה שאתה חושב שהסמלים הם דרגה ז' זוהי בחירה שלך,קודם כל עומד לפנייך אדם עם סמכות גבוהה משלך,וזה שאתה שם עליו קצוץ זה רק מרע את תנאייך.
הרי ברור לך שכל הסמלים מנוסים עם ההליכים הללו ולמדו להיות קשוחים על מנת לשבור את הקנים הרצוצים שבכל זאת הגיעו למעצר בקו"ם ,והרוב הגדול נשבר.שים לב שאתה המיעוט שבמיעוטו.
ניסו לכופף אותך ולא הצליחו ידנית אז יש מכונה שתעשה את זה והאמן לי שגם אם תתנגד בכל מאודך בסופו של,ובאיזשהי נקודה זה יישבר ואתה תיכנע.
לא אמרתי שהכל מתנהל לפי ספר אך יש קו מנחה שעל פיו מתנהלים החיים ולא תמיד הם ספונטניים.
בגלל זה יש לך בצבא לו"ז משמע אין דברים ספונטניים הכל כבר קבוע מראש.
אני מבטיח לך שכשאתגייס אני עוד הוכיח לכולם את צדקת הדרך שלי,ושהכל יהיה בסיידר.
גם אם אני אהיה שבו"ז אני אומר לך שאני לא אכנע,ותמיד אני איתן.
הבטחתי לעצמי לאור המשברים שאני רואה שתוקפים הרבה מתגייסים מצה"ל לנסות לא להישבר להיות חזק.
הנימה של התעשה לי טובה הזאת היא די מזלזלת אם אני כיבדתי אותך כבד אותי גם כן.
תודה לך!.

גלישה נעימה!.

נערך לאחרונה ע"י agent_amos בתאריך 02-12-2005 בשעה 21:11. סיבה: הגהה...
ישן 02-12-2005, 18:58

באמת שאין לי מה להגיד לך.....
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי NimDod שמתחילה ב "שלום לך מר שבוז"

thi
ציטוט:
במקור נכתב על ידי NimDod
אם אתה שם זין על הצבא, אז כנראה שלא היית מתאים להיות שוטר מג"ב מלכתחילה.
בביסלש תוכל לשרת כלוחם (ומבחינה סטטיסטית שיריונר ממוצע מוריד יותר מחבלים משוטר מג"ב, אבל אני לא רוצה להיכנס לוויכוח "מי יותר קרבי").

כולנו מכירים את הסיפורים של "רציתי להיות קרבי אבל לא נתנו לי מה שאני רוצה ועכשיו אני שם ז*ן על הצבא ועל המדינה" וכן הלאה וכן הלאה.
הטיפוס הזה לא היה מגיע להיות לוחם, וגם אם היה מגיע למג"ב היה מוצא סיבה להתעצבן, לקלל ולברוח.
שירות קל, ותשתדל לא לבזבז את השלוש שנים שלך לגמריי. חבל על כספי המיסים שלי.

*עריכה:
כשאתה משתין על צה"ל - צה"ל נרטב.
כשצה"ל משתין עליך - אתה טובע.

אני לא אמרתי שאני רוצה ג'וב אני רוצה מג"ב אבל עזוב אתה אטום.....אתה קורא לי בכיין ואתה מתבכיין על המיסים שלך.....
צה''ל יכול להשתין עליי עד מחר כמה שהוא רוצה
אדם חזק שמאמין במשהו בסוף יקבל מה שהוא רוצה ואני לא ייותר במיוחד לא בגלל שטויות שאתה כותב
ישן 02-12-2005, 19:26
  LevAlier LevAlier אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.11.05
אחי...

אני יודע איך אתה מרגיש , אני אמרתי לקצין מיון שאני לא אתפנה לשריון, אז בכלל הוצא לי ג'וב , שתבין ג'וב למישהו עם פרופיל 97, לאחר הכנות מנטליות , פיזיות וויתור על הרבה באזרחות רק בישביל שעיפה אחת , לשרת בצבא הגנה לישראל כלוחם! אבל לי ולעוד 80 "לוחמים" הוצא ג'וב !!! הייתי בשוק כשהקצין הזה אמר לי את זה ... וכן כל החבר'ה האחרים שמחו על זה ואני מסכים פה עם הבחור השעיפה שלי להיות לוחם ואני אהיה לוחם שום ג'וב ושום תומך ! שבוע הבא כנראה אני מעביר תמעצר מקווה לקצת הגינות בחיים (פתחתי על זה אשכול כבר למי שמעוניין בפרטים =/ ).
אחי אם הייתי יודע איך לעזור לך מה להמליץ הייתי עושה את זה אבל לצערי אני לא ממש יודע לעזור גם לעצמי , רק דבר אחד תדע זה לא רק אתה זה המון אנשים במיוחד במחזור הזה נדפקים כך, תיהיה חזק!
ישן 02-12-2005, 19:31

אל תיכנס למעצר אחי....
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי LevAlier שמתחילה ב "אחי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי LevAlier
אני יודע איך אתה מרגיש , אני אמרתי לקצין מיון שאני לא אתפנה לשריון, אז בכלל הוצא לי ג'וב , שתבין ג'וב למישהו עם פרופיל 97, לאחר הכנות מנטליות , פיזיות וויתור על הרבה באזרחות רק בישביל שעיפה אחת , לשרת בצבא הגנה לישראל כלוחם! אבל לי ולעוד 80 "לוחמים" הוצא ג'וב !!! הייתי בשוק כשהקצין הזה אמר לי את זה ... וכן כל החבר'ה האחרים שמחו על זה ואני מסכים פה עם הבחור השעיפה שלי להיות לוחם ואני אהיה לוחם שום ג'וב ושום תומך ! שבוע הבא כנראה אני מעביר תמעצר מקווה לקצת הגינות בחיים (פתחתי על זה אשכול כבר למי שמעוניין בפרטים =/ ).
אחי אם הייתי יודע איך לעזור לך מה להמליץ הייתי עושה את זה אבל לצערי אני לא ממש יודע לעזור גם לעצמי , רק דבר אחד תדע זה לא רק אתה זה המון אנשים במיוחד במחזור הזה נדפקים כך, תיהיה חזק!

מנסיון לא יצא לך כלום ישבתי במעצר עם ח'ברה מחיר יעודי שהתגייסו כמעט שבוע לפני ובסוף שלחו אותם לשריון מהמעצר חוץ מעוד הרבה שביזות לא יצא לי כלום תהיה חזק אחי תצליח תנסה דח"ש אבל אל תיכנס למעצר חבל
טוב אני מסיים את טיעוניי פה האשכול יכול להינעל לא רוצה להפריע עוד למשלמי המיסים שביננו

שבת שלום לכולם ובהצלחה בהכול בחיים בצבא באזרחי בעבודה רק הצלחה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:51

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר