לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-12-2004, 21:48
  משתמש זכר Private Private אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
בעיה מסובכת...( די ארוך..)

אז ככה אני בן 17 ועדיין לא היה לי ניסיון עם בחורות(כן, כן, עדיין לא התנשקתי...). לפני שנתיים נפגשתי עם איזו אחת בבית מלון (היא נראת די טוב אני חייב לציין). (בנסיעה לבית מלון - סיפור ארוך). דיברנו במשך 6 שעות של נסיעה עד שהגענו למקום מגורינו. כל הדרך צחקנו.. ואנשים חשבו שאנחנו כבר מתמזמזים מולם...
במהלך השנה הזאת ראיתי אותה שוב בנסיעה לאילת. כשעליתי לאוטובוס בהתחלה לא ראיתי אותה, אבל היא ראתה אותי. ואחרי אולי חצי שעה היא ניגשה אלי.הייתי די נפעם. פתאום כל הזיכרונות על הנסיעה הקודמת עלו לי. הייתה לנו שיחה די עלובה( מה המצב? וכדומה. שיחה די קצרה) שיחקתי שם עם איזה ילד במהלך הנסיעה והיא כל הזמן באה אלינו והייתה איתנו די הרבה( הילד ששיחקתי איתו קטן ממני בשנתיים וממנה בשלוש). כשהגענו לבית המלון גיליתי שהיא נמצאת בבית מלון אחר. כמובן שממש התאכזבתי. באותו ערב הייתה מסיבה (שמסיבה מסויימת שניינו היינו שם). ושם היא אמרה לי לבוא אליה לבית מלון (שהיה די קרוב לשלנו.) למחרת ושיהיה כיף. אבל אני לצערי במשך 3 ימים לא יכולתי לבוא כי הייתי בבית מלון עם עוד איזה 2 ילדים+אחותי(סיפור ארוך). ניסיתי לשכנע אותם לבוא איתי אבל זה העלה חרס. בנסיעה חזרה היינו באותו אוטובוס ושם היא ישבה לבד.ממש רציתי לשבת לידה, אבל לצערי אחותי התיישבה לידה. ואני חושב שגם היא התאכזבה קצת והיא התיישבה לבד כדי שאני אשב לידה... אבל אני לא בטוח(בנסיעה הלוך היא ישבה עם עוד איזה חברה שלה שאני חייב לציין הייתה גם באוטובוס נסיעה חזרה). כשחזרנו גיליתי שיש לה חבר(סיפרו לי). היא גרה באותו עיר מגורים שאני גר. אני מאוד מחבב אותה והייתי רוצה להיפגש איתה יותר. יש לי את המספר פלאפון שלה(דרך אחותי - סיפור ארוך) ואני לא יודע אם להתקשר אליה.. אני ממש מחבב אותה וממש הייתי רוצה להיפגש איתה יותר. השאלה שלי היא מה אני יכול לעשות? יש לה חבר.. האם אני צריך לוותר? אני גם מקבל ממנה רמזים.. כפי שראיתם...די הרבה רמזים (לפחות אני חושב שהם רמזים) אבל עדיין אני לא בטוח בכלום בגלל שאני די חסר ניסיון בכל העניין הזה.
תודה רבה שקראתם את הכל. זה קצת ארוך... (חשוב לציין שהיא דתייה והיא לא נמצאת בבית הספר שלי...)
Private.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-12-2004, 14:04

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Private שמתחילה ב "בעיה מסובכת...( די ארוך..)"

זה שהיא דתיה כלל לא מפריע לי... למעשה גם אני קצת דתי... לפחות מנסה לעשות מה שאפשר.. (מניח תפילין בכל יום וכו') ואין לי מושג אם החבר שלה דתי... וההורים שלה גם דתיים, אבל זה לא מה שמפריע לי...
דיברתי עם אחותי(בעקיפין) לגבי זה. והבנתי שהיא עזרה לה לבחור מתנה לחבר שלה(שהיה לו יום הולדת). אני ממש לא מבין בנות. אני פשוט משתגע. אני לא רוצה לחכות שנה שלמה עד שאני אפגוש אותה שוב... היא גרה איפה שאני גר ואפילו לא יוצא לי לראות אותה ביום יום. בנוסף אני לא רוצה לגרום לכך שהיא תפרד מחבר שלה(כל פרידה מלווה בקצת כאב). אני לא רוצה לגרום לה כאב. אני מפחד שאולי פירשתי לא נכון את הרמזים שלה. ושסיכוי אין לי. מה דעתכם? האם זה נראה לכם כמו רמזים בכלל? או שאני רק רוצה שהם יהיו רמזים? הבעיה בלהתקשר אליה היא שהיא בעצמה לא נתנה לי את המספר שלה, הבאתי אותו מהפלאפון של אחותי. חוץ מזה אם פירשתי לא נכון את ה"רמזים" שהיא נתנה לי אז זה סתם יצור מתח גדול ביניינו וכשאני אפגוש אותה שנה הבאה. אני ממש אובד עצות....
ישן 03-12-2004, 15:51
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
אהלן :)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Private שמתחילה ב "בעיה מסובכת...( די ארוך..)"

טוף, אז קודם כל- למה אתה מאמין לשמועות ? אולי בכלל אין לה חבר ? או נניח ויש- אולי זה נגמר כבר ?

כבר אמרת שאתה רוצה להיפגש איתה יותר, נכון ?
-אז לדעתי אתה צריך להתקשר אליה, לשאול מה שלומה, להתעניין בה ולהציע לה להיפגש .
אני חושבת שלפני שתפסול או מאידך- תפתח תקוות בנוגע אליה, רצוי וכדאי שתכיר אותה יותר לעומק, מה שנקרא: "תתוודע" אליה .
כי תאכלס להחליט שרוצים מישהו מבלי להכיר אותו באמת ולהתרגל אליו, זה קצת שטחי .

לך תדע- אולי אתה תכיר אותה יותר לעומק ותחליט שאתה לא מעוניין ? או מאידך- תגלה שהיא גם מעוניינת ?
-אבל לכשתגיע לגשר- תחצה אותו, הרמז הוא- שאין לפסול ולנחש מה יקרה מבלי לנסות .
תשנן : "לא הביישן למד", "מי שמתבייש- מתייבש !" והחיים מלאים אתגרים שרק מחכים שתקפוץ עליהם .
ותזכור תמיד- שבתחילת כל קשר (רומנטי או לאו), נרקמת ידידות; ובין אם יקרה משהו מעבר או לא, אתה תרוויח
ידידה (שזה לעיתים אף טוב יותר.. ) .

בהצלחה חומד, אני אחזיק לך אצבעות שתאזור אומץ להתקשר אליה ושיקרה משהו טוף !
אבל תעדכן אותנו, הא ?

שבת שלום
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 04-12-2004, 23:05

כמו שכבר אמרתי, אין לי ניסיון רב עם בנות. אני מפחד להיפגע מכל זה... אני מפחד לצאת הטמבל בכל הסיפור. וכמובן, מפחד שהיא תסרב.
כשאני אתקשר אליה אני אשאל לשלומה ואגיד לה שאני רוצה להיפגש איתה? ובאיזה עילה אני אבקש ממה להיפגש?
מה אני אגיד לה שהייתי רוצה להכיר אותה יותר? היא אמרה גם לידי שיש לה חבר. אם היא תגיד לי אתה יודע שיש לי חבר לא? מה אני אגיד? אני אגיד לה שחשבתי שהם נפרדו?! ואם היא תשאל מאיפה הבאתי את המספר שלה? אני אגיד לה שלקחתי אותו מאחותי? וגם אם היא תסכים להיפגש. מה אני אגיד לה שניפגש בפארק וסתם נדבר? ואם כן על מה נדבר? על מה היא אוהבת? על מה אני יכול כבר לשוחח איתה?
אני ממש אובד עצות בעניין. וגם מפחד שהיא תסרב. או שהיא תסכים כי לא נעים לה מכל המצב הזה.
אני ממש אובד עצות, וכפי שאתם רואים, חסר ניסיון...
ישן 05-12-2004, 10:30
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
private כנס בבקשה
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Private שמתחילה ב "רק שכחתי לציין שאני חולם..."

ההודעה הקודמת שלך הזכירה לי את השיר דיינו ששרים בפסח ואם אני אתקשר אליה והיא תגיד שאין לה חבר(דיינו) ואם היא היא תגיד שאין לה חבר ותסכים להפגש (דיינו) ואם נפגש אז איפה נפגש (דיינו) ואם נמצא מקום להפגש אז על מה נדבר (דיינו) וכו ....... (כמובן שזה בצחוק בעיקר להראות לך שהנושא לא כל כך כבד כמו שאתה לוקח את זה, מקווה שלא נפגעת מזה )

ועכשיו ברצינות
ידידי אני לוקח את זה יותר מידי קשה וברצינות, כמו שתשים לב כל מי שנתן לך פה תשובה נתן לך בעצם את אותה התשובה שאתה צריך להתקשר אליה, וכמו שאמרתי כבר הרבה פעמים אל תפחד לקבל לא זה לא סוף העולם שמישהו או במקרה הזה מישהי אומרת לך לא זה לא סוף העולם ושום דבר לא חרב גם לא האגו שלך אם אתה לא לוקח את זה כפגיעה אישית אלא לוקח כמי שהיה לו אומץ לעשות משהו שמאוד פחד ממנו ושהרבה אנשים אחרים פוחדים ולא מעיזים (תמיד חשוב לראות את הצד החיובי בכל עניין).
בקשר לשאלות שלך אז תן לי לשאול אותך שאלה, האם יש לך דרך אחרת מלבד להתקשר אליה אשר בו תוכל לדבר איתה? אם כן אולי תלך בדרך הזאת אם אתה חושש שהיא תתעצבן מזה שהשגת את הטלפון שלה לא דרכה. (אם אמרת שאתם גרים אחד ליד השני אתה יכול לגרום לזה שתפגשו "במקרה" ברחוב ואז תוכל לדבר איתה שם)
לא הבנתי לחלוטין האם אחותך חברה שלה ואם כן אולי תוכל להוציא מידע מאחותך ואם אתה בקשר טוב אם אחותך תעזר בה.
אם עדיין יש לה חבר אז אתה תצטרך להחליט האם אתה מעדיף לתת להם לחיות באושר ורק לקוות שאולי הם יפרדו ואז תוכל להציע לה או שאתה מעונין לכבוש אותה לא משנה באיזה מחיר ואז סביר להניח שאנשים יפגעו ויהיה כאב כמו שאומרים אתה לא יכול לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה

לכן העצה שלי היא שתבדוק קודם האם יש לה חבר ואם אתה יכול תבדוק גם אם הם בקשר חזק ולא לקראת סיום או משהו כזה, אם הם בקשר טוב ואוהבים העצה שלי תעזוב אותה ותחפש לך מישהי פנויה חבל להכניס ראש בריא למיטה חולה
אם הבחורה פנויה אז או שתתקשר אליה או שתבדוק אם יש דרכים אחרות איי סי קיו או כל מסנגר אחר או פגישה ברחוב (שלרוב יהיה יותר קשה פנים מול פנים מאשר טלפון או אינטרנט) או אולי גם מכתב
ובעיקר תתקדם צעד צעד כמו במירוץ אל תחשוב על הקילומטר האחרון או זה שלפניו אלא רק על הקילומטר הבא וכשתגיע אליו תחשוב על הבא בתור

ואנחנו פה לעזור ולתמוך אז אל תדאג ותעדכן אותנו ואל תחשוש כל כך מלהפגע זה חלק מהחיים וככה צוברים נסיון של החיים ובגדול זה נקרא לחיות (להתאהב להפרד לשמוח להפגע להיות עצובים ולהיות שמחים כמו עונות השנה רגש אחד בא ומחליף רגש אחר שהולך)

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:08

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר