לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-11-2005, 17:28
  משתמשת נקבה tiras777 tiras777 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.05
מה המצב? הכל טוב?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "איזה באסה להיות חסה"

כמעט כל יום באים אלינו למשרד, הלקוחות הקבועים שלנו....
עם המבט הזה בעיניים שגורם לך למחוק את החיוך מהפנים, כמעט באינסטינקטיביות (ככה רושמים? )
לקוחות עצמאיים- חברה או עסק פרטי וקטנטן..הם באים עם פנים מיואשות, חסרי כח..
הם כל הזמן מתלוננים על הלחץ המוטרף שהם חווים כמעט יומיום..בעיות עם הספקים..שלא מספקים את הסחורה בזמן..בעיות עם הלקוחות..למשל: לחברה של אחי, יש חברה לייצור אלומיניום..והיא מספרת לי כל הזמן על הלחץ הזה בעבודה..היא אומרת שהיא כבר לא מסוגלת, זה כ"כ קשה להיות עצמאי..עדיף להיות שכיר ולקבל משכורת קבועה ונמוכה, מאשר להיות עצמאי..עם לחץ ללא גבול, שמקבל משכורת גבוהה, אך משתנה, שאתה לא יודע מה יהה איתך בעתיד..היום אתה מקבל גבוה..מחר אתה ברצפה..
בקיצור היא מספרת לי, שהלקוח, לפני שהם מבצעים לו את העבודה נותן מקדמה..שזה חצי מהסכום..ורק בסיום העבודה הם מקבלים את שאר הסכום.. ארז, אתה יודע איזה בעיות יש להם עם זה?...כשהם מסיימים את העבודה ובאים לקבל את הכסף, ללקוח תמיד יש בעיות, טענות ומענות..
הסורג הזה לא מתאים...אם אפשר לשפר פה..וכ"ו וכ"ו..זה נמאס באיזשהוא שלב..צריך לרדוף עד הבית של הלקוח בשביל הכסף..בקיצור זה ממש לא קל..!!!
אז אם זה מעודד אותך..(וזה לא אמור..) אתה לא היחידי..
והפיתרון הוא כמו שהולי הציעה לך..בחוזה העבודה..צריך להיות סעיף שמורה על תאריך סיום העבודה, וקבלת הכסף..אז אל תשבור את הראש..תעמוד על התנאים האלו..

מקווה שהכל יסתדר..מקסימום..הפיתרון של בזוקה ג'ו נשמע לי ענייני לחלוטין!!
אחלה יום!!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-11-2005, 17:30
  natalie007 natalie007 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל natalie007
אוי איך שזה יכול להיות מעצבן

זה מה שבדיוק קרה לי בתור בייביסיטרית,לך חפש את האמא שתהיה מספיק בוגרת לשלם לך על העבודה שהשקעת...בכל שיחת טלפון,לפעמים התחזויות לאנשים אחרים ואף ניתוקים הובטח לך הכסף רק לא כרגע...כל פעם תירוץ שונה...עד היום לא ראיתי אגורה שחוקה ממנה,היא מסוג הערסיות האלה שמסוגלות לדאוג לכך שיפרצו לביתך וכאלה...לא הכרתי אותה מלכתחילה כך שלא היה לי מושג "עם מי יש לי עסק"...

בחזרה לבעייתך ארז,תשמע,תן להם עוד קצת זמן ואם אתה רואהשהם ממשיכים למשוך את זה עוד קצת ועוד קצת אז יש מה שנקרא בית משפט לתביעות קטנות,תוכל להיעזר בהם,הם עושים עבודה מצויינת...
שיהיה בהצלחה בעסק ואל תפסיק לנסות להשיג את מה שמגיע לך,לצערנו אלו האנשים שחיים במדינה כמו ישראל אבל שלא תעז להרים ידיים כשאתה יודע שהושקעה עבודה מזמנך הפנוי,דאג שהשכר יגיע לידי בעליו.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 28-11-2005, 18:06
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
משהו בסיגנון של
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי natalie007 שמתחילה ב "וואו,היא עוד העזה להלוות ממך?"

"בואי נעצור רגע במכולת כדי לקנות לילדים אוכל לגן, אויש וגם ממש חסר חלב לחם וממרח.. ואני לא אהיה עד הערב.. (ואז במכולת) אויי!! שכחתי לקחת כסף מבעלי.. כמה יש עליך?! "

כמובן שהיא קראה לי לבוא עוד כמה פעמים , וכל פעם דרשתי את הכסף מחדש, כל פעם תירוץ אחר..

כשדרשתי את הכסף היא אמרה "אין לי כסף אני בחובות" וברחה ממני.

היא גם הלכה בין האמהות האחרות והצביעה עליי, "אני יוצאת לבלות הערב!!! יש לי ביביסיטרית!" גם אחרי שהתעמתתי איתה כביכול .. בקיצור המשיכה לשקר שאני עוד באה אליה כדי שיחשבו שהיא יוצאת הרבה עם בעלה ושאיתי הכל בסדר =\ ממש חוצפה, ועוד יותר מסכנים הילדים שלה (שאולי כבר לקחו אותם ממנה).

ואין מה לעשות במקרה כזה, מרגישים שמצד אחד עבדת והכסף שייך לך, ומצד שני זה כסף שחןר ואין לך שום חוזה על כלום (וזה בלי להכנס לעיניין שלפעמים אתה כבר מתחיל לרחם על מישהו <או לא נעים לך כבר> ואתה פשוט עוזב ומקווה שיש מישהו שרואה הכל והגורל כבר יחזיר לה).

נערך לאחרונה ע"י הולי בתאריך 28-11-2005 בשעה 18:10.
ישן 28-11-2005, 23:29
צלמית המשתמש של KfitzKfotz
  KfitzKfotz KfitzKfotz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.04
היי

בתור בן להורים עם עסק עצמאי זאת אכן אחת הבעיות הגדולות שצריך להתמודד איתן (אי-תשלום).
(יש עוד הרבה בעיות וכאבי ראש, אולי בגלל זה החלטתי שאני אלך להיות שכיר )
מוסר התשלומים אצלנו במדינה במצב גרוע בדיוק כמו המוסר הכללי של האנשים שלא ממש
קיים בימים אלה. (טוב... מספיק עם הפילוסופיות...חחח)
לגבי פרקטיקה, אני לא יודע כמה זמן קיים העסק שלך, אבל מה שכן, עם הזמן לומדים עם מי
כדאי להתעסק ועם מי לעבוד וממי עדיף להתרחק. במשך הזמן אתה גם יוצר לעצמך קהל לקוחות קבוע שאתה מכיר אותו כמובן ועובד איתו ויודע מראש שהוא משלם (או לא).
מה עוד, שיש כל מיני שיטות קטנות כאלה שיכולות לבוא לעזרתך.
אם אתה עובד למשל עם צ'קים ואחד הלקוחות מתכוון לשלם לך בצ'ק בסיום העבודה,
ניתן עוד לבדוק לפני באתר של בנק ישראל אם החשבון שלו חסום בגלל צ'קים חוזרים.
אתה פשוט צריך את הפרטים על הצ'ק כמו מספר החשבון והסניף ואתה יכול לבדוק בו במקום
(אם יש לך מחשב ואינטרנט).
גם כרטיסי אשראי אפשר לברר, ככה שזו לא בעיה.
ודבר נוסף, גם קצת "אינסטינקטים טובים" לגבי אנשים יכולים לבוא לעזרתך אם התברכת בכאלה.

בכל מקרה, עם הזמן באה הלמידה וגם אם קשה קצת בהתחלה, המצב ישתפר בהמשך !
מקווה שעזרתי ובהצלחה !

ישן 29-11-2005, 13:00
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
תודה על כל התגובות והעידודים

לשאלות פה אז העסק שלי קיים כשנה, הקטע המבאס הוא ששלושה מקומות שאני אמור לקבל כסף דוקא נפלו שלושתם באותו חודש, 2 מקומות שצריך לקבל כסף ומקום אחד שלקח וצריך להחזיר וזה הביטוח מנהלים שלי שכנראה המחשב התחרפן או לא יודע מה לקחו יותר מידי וצריכים להחזיר או לזכות

השני הוא עיתון מעריב שאני עובד שם בחלוקת עיתונים בבוקר החליטו לאבד לי את החשבונית ולכן אני מחכה לצק אחרי שהוצאתי שוב חשבונית (והחוצפנים האלו אומרים עכשיו שאני מקבל באיחור כי נתתי באיחור, איזה איחור? הם איבדו ואני מאחר )

והמקרה השלישי יותר מעצבן חנות בתל אביב שאני נותן להם שירות שאחרי חודשיים שאני רודף לקבל ממנו צק הוא פתאום בא ביציאה שחייבתי אותו יותר מידי אבל אני משער שנצליח להתקזז אחד מול השני ולקבל את הכסף בסוף

תודה תות על הפרח ובכלל וגם לכל השאר
אעדכן אותכם בהתפתחויות

שלכם
ארז

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 30-11-2005, 06:10
צלמית המשתמש של charm

עישונים לשאלתך
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי עישונים שמתחילה ב "סליחה על הטימטום אבלל..."

העסק העצמאי הוא העסק למחשבים שלי (תיקונים הדרכות מכירות וכו') אני נותן שירות של outsourcing לחנות בתל אביב כלומר שירות תמיכה חיצוני ובסוף כל חודש מגיש לו חשבונית ומקבל על זה צק

כדי לתגבר את זרימת הכסף לחשבון שלי אני גם מחלק עיתוני מעריב בבוקר וגם להם אני נותן חשבונית בסוף החודש ומקבל צק

והשלישי הוא הביטוח מנהלים שלי שהמחשב או מה שלא יהיה התחרפן שם וכיוון שיש הוראת קבע שלהם אז בגדול הם יכולים לקחת כמה כסף כביכול שהם רוצים בתיאוריה ובמעשי אסור להם לקחת יותר ממה שהוסכם אלא אם הם עושים טעויות כמו שקרה בחודשיים האחרונים שהם לקחו יותר מידי וזיכו אותי חזרה

לצערי 3 המקרים נפלו על חודש אחד וכיוון שהם לא קשורים אחד לשני אז אין פה קונספירציה שאפשר אולי לבנות עליה

היום אני הולך לחנות מקווה שאצליח לסגור איתו את העניינים כדי לא להגיע לבית משפט
wish me luck

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 01-12-2005, 12:21
צלמית המשתמש של charm

התפתחויות

חברים יקרים החלטתי לעדכן אותכם במה שקורה כי לאחר כל החיזוקים והעידודים אני שמח לשתף אותכם בהמשך ואולי גם לשמוע איזו עצה טובה ממי שמכיר
כמו שאומרים תמיד יש חדשות טובות ויש חדשות רעות מתוך ה3 שחייבים לי כסף עם אחד זה הסתדר או לפחות אני מקווה כך (כדי שיהיה יותר ברור זה ביטוח מנהלים שלקח יותר מידי כסף ובמקום להחזיר הוא פשוט לא יחייב בהמשך עד לסיום הזיכוי)
בקשר ללקוח ה2 אני בשאיפה אקבל ממנו צק היום או יום ראשון וגם עם הסיפור הזה נגמור
הבעיה העיקרית זה לקוח 3 שעושה בעיות ומוכן לתת רק חלק ואיתו יש עוד דין ודברים ונראה איך זה יגמר
לא יגמר יפה נצטרך לפנות לבית המשפט

חבל שיש מקרים כאלו אבל כמו שאומרים מכל דבר לומדים והדבר העיקרי שלמדתי בעיקר מלקוח מספר 3 זה שצריך שהכל יהיה כתוב וחתום ושום דבר לא להשאיר בחוץ (גם אם זה חבר שלך) כי בשעת צרה המסמך זה אחד הדברים החשובים שיעזרו בפתירת הבעיה או לפחות בחיזוק לטענה שלכם
אז לכל מי שעושה עסק עם מישהו אל תשאירו דברים בתור סיכומים בע"פ כי אחרת במקרה של אי הסכמה זה הופך להיות מילה שלכם נגד מילה שלו

מקווה לספר לכם בהמשך רק חדשות טובות
שלכם
ארז

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:22

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר