לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-11-2005, 13:08
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
מתי לאחרונה עשיתם מעשה טוב

שלום חברים
היום שמתי את האוטו במוסך (בשאיפה בפעם האחרונה לזמן הקרוב לפחות) ובדרך חזרה שאני הולך עם הכלבה המקסימה שלי ליד הבית שלי יושבת אישה זקנה על הספסל עם שקיות של סופר והיה נראה שקשה לה, באופן דיי ספונטני ניגשתי ושאלתי אם היא צריכה עזרה, אני חושב שלרגע היא לא הבינה מאיפה באתי לה אבל דיי מהר היא אמרה שהיא גרה פה ליד והיא תשמח ובאותו הזמנות אמרה לי שיש לה שטיח שהיא צריכה לתת לניקוי אם אוכל לעזור לה להביא אותו לחנות ניקוי שגם נמצאת לא רחוק, אמרתי שאין בעיה רק אני אשים את הכלבה בבית. לאחר ששמתי וחזרתי אליה הלכנו לבית שלה הבאנו את השקיות והסתכלתי על השטיחים שלה שניהם היו מגולגלים ולקחתי את הקל מביניהם
היא כל הזמן שאלה כמה לשלם לי וכיוון שכסף זה לא היתה המטרה אמרתי לה כמה שהיא רוצה, הלכנו לחנות והבאנו שם את השטיח והיא הודתה מאוד כמובן בדרך סיפרה על שהיא ובעלה עבדו כל החיים אבל לא חסכו לפנסיה (טעות גדולה) ועכשיו עם הזקנה והמחלות לא נשאר כמעט כסף ועוד יותר אין כח לקחת דברים לניקוי
ובשורה התחתונה כמו שאמרתי כסף לא היה המטרה אלא לעשות מעשה טוב לאדם אחר שזה בפני עצמו תגמול הולם
ולכן נשמח לשמוע מתי אתם עשיתם מעשה טוב לאחרונה ובכלל?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-11-2005, 15:03
צלמית המשתמש של אליאור15
  אליאור15 אליאור15 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל אליאור15 שלח הודעה דרך MSN אל אליאור15
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "מתי לאחרונה עשיתם מעשה טוב"

אני חייב לענות על זה?!

נראה לי שכן...

וואי-אממ....
יש לי מעשה טוב-קיבלתי שני כרטיסים להופעה של מה קשור, ויש לי חבר שרוב הזמן בבית, אז אמרתי לעצמי למה שלא יצא קצת?!
בגלל שאני שיא הצחוק-"איימתי" עליו שאם הוא לא בא איתי אני לא מכין איתו שיעורים יותר-בכל מקרה צחקנו כל הדרך וזה, ישבנו, צחקנו, נשפכנו, ויצאנו מחויכים....
אני מקווה שהוא קצת השתחרר החרשן...

אוהב את כולם-חוץ מבנים! (נתליייייייייייייי)...
אליאור.

נ.ב.

*אני אוהב בנות! (המבין/נה יבין/תבין).

ישן 29-11-2005, 17:17
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
הממממ

לא לדרוס זקנה שעברה לי באמצע השיעור לא במעבר חצייה - זה נחשב?:\

האמת היא שאני אדם מאוד עסוק, אשכרה צריך לקבוע איתי פגישה שבועיים מראש.
בכל מקרה, אז אין לי Zמן להתנדב בשומקום. אבל מבחינתי לעזור פה לאנשים גם זה מאוד טוב ולא רק זה - אם אני נתקלת באדם בצרה תמיד עוזרת. לפני כחצי שנה בערך, בדרך חזרה מת"א ברכבת האחרונה, הייתי לבד ברביעייה שם של הכיסאות אבל בקרו ןאיתי היו מלא ילדים שזיינו ת'שכל אז רציתי לעבור לקרון מאחורה.. התחלתי ללכת לכיוון כשראיתי בחורה בוכה, שאלתי אותה אם היא בסדר ואם היא רוצה נייר והיא אמרה שלא ותודה ושהיא בסדר.. המשכתי ללכת לקרון התיישבתי, אחרי 2 דקות החלטתי שאני לא משאירה את המצב ככה וחזרתי אלייה עם גליל נייר טואלט ביד ושאלתי אם המקום מולה תפוס. ישבתי וניסיתי להרגיע אותה בכל דרך אפשרית ואפילו גרמתי לה לחייך.. בסוף היא סיפרה לי שהיא עברה במקום שבדיוק היה בו פיגוע והיא ראתה את הגופות מוטלות לידה וכ'ו.. וזה הכניס אותה להיסטריה.. הרגעתי אותה קצת ושאלתי אותה כשהגענו כמעט לקרית גת {התחנה שלי} אם היא בסדר או רוצה שאשאר איתה לנסיעה עד לב"ש ואחזור באוטבוס מאוחר יותר ... היא אמרה שבאמת הרגעתי אותה ושהיא בסדר עכשיו ותודה ושהיא נירגעה... ואחד שישב קרוב וכל הזמן הסתכל וחייך הממזר..חח.. פנה אליי ואמר שהוא נשאר פה עד ב"ש ושהוא ישגיח שהיא לא תתחיל לבכות שוב.

אז.. רק אז נרגעתי ואמרתי לה דרך צלחה וירדתי מהרכבת. מספיק טוב? :]
תות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 02-12-2005, 19:16
  Obislu Obislu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.04

אני יושב באוטובוס מלא חיילים בדרך לבסיס, חולם בהקיץ, כשאחרי כמה זמן חוזר למציאות ושם לב שכבר מלא הזמן החיילת שלידי "מושכת" את האף באינטנסיביות ומנסה לקרוא ספר.

מכיוון שיש לי נזלת כרונית תמיד תוכלו למצוא בתיק שלי גליל נייר טואלט. מיד שלפתי אותו מתיקי והצעתי לה. היא כל כך נדהמה למראה הגליל שעיניה נצצו ואמרה "אתה ממש מציל חיים!".

טוב, לקחה כמה קוביות והתחילה לקנח את האף... אני רואה שהיא ממש מתאמצת לשלוט על זה... כמה שיותר בעדינות. שוב, אני שולף את הגליל והיא לוקחת עוד כמה קוביות.

אני רואה שהמקרה אבוד.

את רוצה את הגליל?
לא זה בסדר.
לא, הנה, קחי. יש לי עוד אחד.
תודה.

כנפרדנו כל אחד לדרכו אמרתי לה שתהיה בריאה והיא הודתה לי. סתם משהו.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:45

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר