לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-11-2005, 07:20
  erezjl erezjl אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.11.05
בעיות במהירות מחו"ל, התחמקות מאחריות מצד אינטרנט זהב

שלום רב,
זה זמן רב אני משתמש באינטרנט זהב ולרוב לא היו לי בעיות קשות איתם, רוב הזמן אני מצליח להגיע למירב הפס רחב שלי (חבילה של 2MB), אבל מאז שעברתי לרשת ביתית אלחוטית ביולי (חבילה אותה דחפו לי בשיא הכוח) התחילו לצוץ בעיות מהירות שנתנו לי ברוב שרתי הFTP/חברים מהירים/משתמשים קבועים בPEER2PEER הידועים כבעלי מהירות בטוחה, במקום להוריד על 180-220 אני מקבל מהירות בין 2 ל40, בהתחלה ניסו להאשים אותי שיש לי ספייוואר במחשב, אחר כך אמרו שזה בעייה זמנית, אחרי זה שתוך שבועיים כבר יתוקן (כבר באמצע ספטמבר וזה עדיין המשיך), בתחילת אוקטובר עד שבוע שעבר חיברו אותי דרך BYPASS זמני שלהם ועכשיו בנובמבר שוב חזרנו לדרכם הרגילות. מעל 20 שיחות עם תומכים ו"תומכים בכירים" ועדיין לא הגענו לפיתרון הבעייה, איימתי בעזיבה אז הציעו לי את נובמבר ללא תשלום ולהמשיך לשלם על החבילה 39 ש"ח לחודש לאחר מכן, אם הבעייה תתוקן.

נאמר לי שעוד שבועיים הם ימצאו פיתרון לBYPASS שהם הפסיקו - שימו לב, לא לבעיית המהירות הכוללת לחו"ל.

רציתי לחלוק איתכם את הבעייה שלי ולשאול עצה לגבי הצעד הבא בתחילת דצמבר.
האם לעבור לחברה אחרת? אם כן, איזה? מי תומכים בראוטרים של ALCATEL/THOMSON ? אצל מי מובטח שלא אתקל באותה בעייה ומסכת שקרים שאינטרנט זהב העבירו אותי?

נקודה נוספת, ראיתי באתר של ACTCOM שיש להם חבילת 2MB עם אפלואד מוגבר, מה ההבדל בעצם, האם הם ספק אמין?

תודה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-11-2005, 14:30
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.05
אקטקום הם ספק מעולה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי erezjl שמתחילה ב "בעיות במהירות מחו"ל, התחמקות מאחריות מצד אינטרנט זהב"

אני משתמש בהם כבר כשנתיים. אין תקלות, תמיכה במספר חינם והנה השיא: יש לי אלקטל ששודרג לנתב, לא הצלחתי להיכנס ל HOTMAIL בשום צורה מאף מחשב בבית וגם לא דרך הפרוקסי שלהם. כשצילצלתי אליהם נציג התמיכה אמר "כנראה שאתה מתחבר אלינו אל הנתב שמשנה את גודל מנת המידע(MTU), חכה שניה, אני אשנה את טבלת הניתוב שלך אצלנו כך שתתחבר דרך הנתב השני שלנו, שלא משנה MTU..." משהו שאפילו נציג בכיר לא יכול לעשות באף ספק (ואני יודע, עבדתי אצל אחד הספקים הגדולים) עושה נציג רגיל מן המניין... חמש שניות אח"כ אני כבר בתיבת הדואר שלי ב HOTMAIL. אז תאמין לי - אין כמוהם!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:51

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר