לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-12-2005, 01:13
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
וואי.. שלא תדעי עד כמה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי natalie007 שמתחילה ב "קורה לכם לפעמים?"

האנשים שהיו הכי קרובים אליי.
הפעם הראשונה זה היה עם החברה הכי טובה שלי כיום - בדקתי אותה לפני שיצאתי בפניה מהארון, וסיפרתי לה שקר גמור -שהייתי באיזה אורגיה עם 3 בנים. סתם זיינתי לה ת'שכל ורציתי לחכות כמה חודשים לראות מה נסגר עם זה. אחרי שבוע כל הביצפר שלי שאל אותי מה אני עושה היום בערב ואם בא לי על איזה זיון הלילה... מאוחר יותר הסתבר שמישהי הוציאה ממנה משהו בעקיפין בלי שהיא בכלל התכוונה להגיד משהו ושהבת *ונה ההיא הפיצה את זה בביצפר... לא משנה. בכל מקרה בסופו של דבר סלחתי לה, היום היא לא מעיזה להגיד דבר וחצי דבר שיכול לפגוע בי גם לנפש התאומה שלה. אני הבנאדם הראשון שהיא מתקשרת אליו בצרה גם אם ב5 לפנות בוקר. הנשמה הטהורה שלי =]

הפעם השנייה היה מישהי שהייתי מפסיקה באמצע סקס עם האקסית שלי כדי לענות לה לטלפון -עד כדי כך הייתה חשובה לי. מצידי שההיא תשאר חרמנית ותלך לישון, אם ההיא צריכה אותי- אני כולי שלה. יום אחד פרסמה באינטרנט בבלוג שלה שהיא רוצה להתאבד ביומולדת שלה {שהיה אמור להיות מאותו יום עוד חודשיים} ואמרה סיבות וכ'ו. לא לקחתי רציני אבל אחרי שהיא ניתקה קשר איתי בלי סיבה {והיא הייתה מאוהבת בי תקופה, והיינו מדברות 6 פעמים ביום לפחות. במשך שנתיים!} בלי סיבה נתקה איתי קשר, וכשחברה משותפת דיברה איתה על זה אמרה שלא יכולה לענות על זה, הבנתי שמשו לא בסדר ועשיתי מה שבחיים לא הייתי עושה סתם - פניתי לאחותה. מאוחר יותר גיליתי שכל מה שהיא אי פעם אמרה לי היה שקר... שהיא סתם שקרנית פטולוגית ותשומתית. וכאב לי יותר מכל דבר בעולם לגלות שדווקא היא, הבנאדם שהייתי מוכנה לאבד את המוסר ואת האהבה שלי למענו - שיקרה לי כל הזמן הזה.

תות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-12-2005, 06:40
צלמית המשתמש של עישונים
  עישונים עישונים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל עישונים
בטח פווווווווול פעמיםם

הפעם הכי מעצבנת הייתה ליפני יום כיפור,ידידה שאהבתי(גדולה ממני בשנה וחצי) ונתתי לה ת'נשמה ת'חיים שלי הייתי מדבר איתה כל יום שהייתי בבית איזה 7-8 שעות שיחות עלי ורק עלי הייתי קונה לה מתנות הכל כאילו היא המלכה שלי יודעים מה? עזבו מלכה אלוהים היא היתה בישבילי אלוהית שלי
המקרה:
שבוע ככה ליפני יום כיפור היא לא דיברה איתי ואני,לא יודע את הסיבה-לא ענתה לטלפונים להודעות-כלום!
ואז חזרתי הביתה מהפנימיה יום ליפני יום כיפור היא אומרת לי שהיא מצטערת וזה אבל היא רוצה לנתק ת'קשר בנינו שאלתי למה היא אמרה עזוב שיגעתי אותה קצת כדי לדעת למה היא לא רוצה להגיד לי הלכתי לראותותה שהיא טסה פיספסתי כנ"ל שהיא חזרה
שהיא חזרה שלחתי לה הודעה באיסי ואמרתי לה שכשהיא תתחבר שאני חייב לדבר איתה דחוף היא הסכימה
איזה שיחה..היה עדיף שלא תסכים...(הייתי מראה לכם אבל נמחקה לי ההיסטוריה)
היתיחסה אלי כאילו אנחנו לא מכירים עזבו לא מכירים כאילו אני רצחתי את כל המשפחה שלה(דודים דודות סבא סבתאאמא אבא אח אחות כווולם) והיא עכשיו שונאת אותי על זה שרצחתי אותם....
ממש ככה היא התנהגה אלי וזה שבר אותי א-ח-ו-ש-י-ל-י-נ-ג כל השבוע הייתי בדיכאון לא למדתי לא אכלתי לא יצאתי בשבת עם חברים ממש כאילו אין חיים...
זהו זו הפעם הכייי מעצבנתתת
יש עוד פוולללללל אבל פעם הבאה....
יאלה אמיגוס יום טובבב

ישן 05-12-2005, 10:41
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
כמובן. לכולם זה קרה.

הזמן היחיד שבו זה לא ייקרה - זה כאשר מישהו לא יודע לתת מספיק אמון מצידו.

יש לי חברה ממש טובה - שאני לא יודע אם אני יכול לקרוא לה חברה טובה יותר.

אני מכיר אותה טוב טוב מכיתה... אהה... ח'. כלומר, לפני 8 שנים. או 9. טוב, נו. 9. אני קשיש.

היינו החברים ההכי טובים. היינו יכולים להיות כפרסומת לסופר-גלו מרוב זה שהיינו דבוקים ביחד.

ככה זה המשיךעד לשנה האחרונה. נתק מוחלט. היא בלימודים (עוד בתיכון היא הייתה לחוצה בצורה מפחידה ועכשיו באוניברסיטה... פרנקנשטיין). אני בעבודה. אבל, עדיין, אפשר מדיי פעם לשלוח הודעה. להרים טלפון...

ראיתי אותה פעם אחת השנה. זה היה כשהגעתי אליה בהפתעה. היא הייתה חולה אז הגעתי עם "ערכת הבראה מהירה" שאילתרתי:
טישו, מיץ תפוזים (ויטמין סי, נו), שוקולד (תמיד טוב), אקמול, פרח קטן, דינוזאור גדול (טוב, לא שמתי את זה. אני סתם בודק אם אתם באמת קוראים).

אבל, מאז שום כלום. הדבר המעצבן הוא שהיא התקשרה בערב יום כיפור לבקש סליחה על זה שהיא לא בסדר ועל זה שאנחנו לא בקשר למרות שאני עדיין מתקשר ושולח הודעות... וכל פעם כשהיא כן עונה היא מתנצלת וקובעת שנפגש (מה שבסוף לא קורה כמעט תמיד בגללה).

או במילה אחת: א-כ-ז-ב-ה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:00

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר