לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-01-2006, 09:34
  ace23 ace23 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
לא
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי NimDod שמתחילה ב "כדאי שתתייעץ עם מש"קית ת"ש -..."

נראה לי שיש סיכוי ממשי שזה יעבוד. הצבא יודע שאף הורה לא רוצה לשלוח את הילד שלו ליחידה קרבית ולראות אותו פעם בחודש או יותר גרוע (לא צריך לפרט אני מקווה). בכל מקרה מכיוון שהצבא יודע את זה הוא יפטור אותך עקב כך משירות קרבי או יתן לך להוציא ת"ש מכיוון שאז יהיה על הצבא להתמודד עם קולקטיב שידרוש דרישות דומות ומהרגע שנקבע התקדים על הצבא לעקוב אחריו.

בכל מקרה הסיכוי לכך קלוש אבל אם תתעקש ותעשה בעיות והמון בעיות אולי יש לזה איזשהו סיכוי רק כך בחשבון שזה לא סיכוי גדול. מה שכן אם אתה סתם מנסה להשתמש באימא שלך כתירוץ להוצאת ת"ש אז הסיכוי לכך הרבה יותר קלוש מכיוון ששולחים לבתים מש"קיות ת"ש לפני שפועלים על מנת לבדוק את העניין. אז אל תטפח תקוות...

נ.ב:
ציטוט:
tm ת"ש זה בעיות כלכליות..בן יחיד, אמא חד הורית..שטויות כאלו

תגיד לי בן אדם... אתה דפוק ???? אחת היציאות היותר מטומטמות ששמעתי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-01-2006, 09:43
  EG1987 EG1987 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.11.05
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ace23 שמתחילה ב "לא"

לי יש אמא חד-הורית והמצב הכלכלי לא מזהיר, ואני לא נעלבתי מזה. די עם האובר-פוליטיקלי קורקט הזה, רק בגלל מילה שבנאדם אמר, אפשר לקרוא מילה במילה ולהתפס על כל מילה כמו קרציות ולהוציא מזה בעיות פוליטיות(שאגב מעניין שרק אנשים שזה לא נוגע להם נעלבים מזה בשביל השאר) שרק אירופאים משועממים מתעסקים איתם, או שאפשר פשוט להבין את הכוונה של הכותב, שזה בכלל לא היה לפגוע, ולא לנסות לחפש איפה להעלב בכוח.

סתם פשוט מרגיז אותי אנשים שכבר כל כך מלאים בפוליטקלי קורקט שאי אפשר להגיד כבר שום דבר פה, לאף גדוד בגולני אין בעיות משמעת, אפסנאות זה תפקיד מרתק ומעניין בדיוק כמו סיירת מטכ"ל, וגם להיות נהג צבאי זה מאתגר בדיוק כמו דובדבן. פשוט כולנו שונים כולנו שווים העולם הוא עגול העולם הוא מדהים. תשמרו את זה לגיבוש מנחים בערוץ הילדים.
ישן 28-01-2006, 17:11
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
כתבה תראה
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי avi131313 שמתחילה ב "...."

אם יש לך סיבות מספיק טובות וחשוב לך להיות לצד אמך ולסייע לה, תוציא ת"ש ורצוי לפני הגיוס .
- אתה יכול לפנות בכל יום ללשכת הגיוס בבקשה לזימון למדור פרט לראיון בפני מש"קית ת"ש ולהביא את האישורים הרלוונטים .
קרי - רפואיים על רקע מצבה הבריאותי של אמך, באם יש נסיבות נוספות - רצוי להעלותן (לדוגמה : בעיות כלכליות) .
לאחר שאתה מביא את האישורים, מגיעים אליך לביקור בית, שוקלים את הבקשה ומחזירים לך תשובה .
אני ביצעתי את התהליך הזה בטרם הגיוס וכך נכנסתי לשירותי עם הת"ש 5 .

ודבר אחרון - אל תדפוק לאף אחד חשבון בכל הקשור לקרבי/ג'ובניק, תעשה רק מה שטוב לך ולמשפחה, אחרי הכל - הורים זה הדבר הכי חשוב שיש .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 28-01-2006 בשעה 17:13.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:45

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר