לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-12-2005, 20:01
צלמית המשתמש של flip_murray
  flip_murray flip_murray אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.09.05
שלח הודעה דרך ICQ אל flip_murray
צריך כמה עצות...

טוב אז השבוע הזה היה מוזר מאוד ובגלל זה נוצרו לי כמה קטעים שאני ממש לא יודע מה לעשות בהם,ואני ממש אשמח לקבל כמה הצעות . אז ככה:
1. פגשתי איזה בחורה,והתחלנו להתיידד ממש,ואז היא שלחה לי סימנים מאוד מאוד ברורים שהיא מעוניינת ביותר,והאמת שגם אני מעוניין,אבל מצד שני אני יודע שיש לה חבר, אז מה אני אמור להבין ממנה?
2. עוד דבר לא פחות מוזר שקרה, זה שידידה מאוד מאוד טובה שלי,כנראה אפילו הכי טובה,אמרה לי שהיא כבר הרבה זמן דלוקה עליי,אבל לי אין רגשות אליה כמעבר לידידה,אבל אני לא יכול לפגוע בה, כי כמו שאמרתי היא הידידה הכי טובה שלי,ואני ממש לא רוצה לאבד אותה...
3. דבר שלישי,זה שגיליתי שהחברה של החבר הכי טוב שלי בוגדת בו,ואני ניסיתי כמה פעמים להגיד לו,אבל בכל פעם שאני עומד להתחיל לדבר אני פשוט לא יכול להמשיך, והוא לא יודע מזה דבר...

תודה מראש על העזרה .

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-12-2005, 20:09
  משתמשת נקבה tiras777 tiras777 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.05
היי מה המצב.?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי flip_murray שמתחילה ב "צריך כמה עצות..."

3. דבר איתה לפני..תאמר לה שאתה מודע למעשים שלה..והיא מודעת לכך, שהיא פוגעת בחבר שלך, פשוט מאוד..תגיד לה שתספר לו את האמת, מיד!! אחרת..מישהו אחר יפתח את הפה..אבל עדיף שהיא תספר את האמת בעצמה..אה וזה ברור לך, שאת זה אתה עושה, רק אחרי שאתה יודע במאה אחוז שהיא בוגדת בו..

1. מעוניינת..אולי היא מעוניינת בידידות שלך? מקסימום חכה קצת, אם אתה רואה שזה נמשך ..והיא ממשיכה עם הרמזים הברורים..דבר איתה על זה..שאל אותה!! (פשוט לא?)

2. אם היא הידידה הכי טובה שלך..היא תבין אותך, אם תדבר איתה על זה..ותסביר לה שבינכם לא ייפתח קשר רומנטי..בעדינות..היא אמורה להיפגע קצת..זה כן..אולי בהתחלה היא קצת תתרחק ממך..אבל אם הידידות שלכם חשובה לה..היא תבין אותך...

בהצלחה.. אחלה לילה!!

ישן 01-12-2005, 20:27
צלמית המשתמש של Ir4$Al3
  Ir4$Al3 Ir4$Al3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Ir4$Al3
חחח הניק שלך מצחיק אותי,פליפ :P
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי tiras777 שמתחילה ב "היי מה המצב.?"

טוב,אז ככה,בקשר לשתי הבעיות הראשונות שלך אין לי מה לומר לך.
בקשר לבעיה שלך עם חבר שלך,אם זו בכלל בעיה שלך,אתה צריך לחשוב מה יהיה עדיף בשביל חבר שלך.
האפשרויות שלך הן:לתת לו לגלות בעצמו,או לגלות לו.
אם אתה מעדיף לתת לו לגלות בעצמו את לא נראה לי שזה אמור להדאיג אותך כל העניין הזה.
וכמו שהבנתי אתה מעדיף את האפשרות השניה.
אז אם קשה לך להגיד לו את זה נסה מכתב או משהו.
זה תלוי עד כמה אתם חברים טובים,כי יכול להיות מקרה שהוא יאשים אותך על זה ש"התערבת" לו בחיים.
הבחירה שלך.מקווה שעזרתי קצת למרות שנראה לי שאת התשובה לשאלה שלך אתה כבר יודע,בהצלחה.

טעות בשירשור

נערך לאחרונה ע"י Ir4$Al3 בתאריך 01-12-2005 בשעה 20:31.
ישן 03-12-2005, 09:04
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
כתבה בוקר טוב

1. עצם העובדה שיש לבחורה חבר, זו לא בעיה כי זו בחירה שלה ולכן אני ממליצה לתפוס מרחק .
באם היא ממשיכה לשלוח רמזים, תשאל אותה ישירות : "יש לך חבר ?" (יכול להיות שהמקור שלך לא היה כ"כ מהימן) .
באם אכן יש לה, תשאל אותה מה פשר הסימנים והמלצה קטנה : אל תתחיל איתה שום דבר שיגרום לה לבגוד בחברה .
באם אין לה - מה טוב ?

2. אם היא ידידה טובה שלך, אדרבה - תוכל להגיד לה שאתה רואה אתכם אך ורק ידידים, הכי חשוב - שלא תמרח את זה עד אין קץ ותגרום לה לקרום אשליות שמשהו יהיה ביניכם; תבהיר לה כבר מעכשיו שאתה לא מעוניין .

3. בניגוד לכל מה שאמרו באשכול - אני ממליצה לא לעשות שום צעד עד שאתה יודע בוודאות שכך הוא הדבר (ובגידה זה נושא מאוד לא פשוט להיכנס אליו); ואני שוב חוזרת לעניין המקור המהימן - לפעמים אנשים אוהבים לרכל וללא בסיס .
באם היא לא באמת בגדה בו ואתה מכניס את עצמך לסיפור, קח בחשבון שאתה גורם להם למשבר רציני במערכת היחסים .
ובינינו ? -עדיף שאתה תשוחח עם החברה ותתעמת איתה, תשמע את דבריה בנושא ותבהיר לה שרצוי שזה יבוא ממנה ואם לא - זה יבוא ממך . בכל מצב - ברגע שהיא תגלה שאתה יודע היא תעדיף שזה יבוא ממנה (באם אכן כך הדבר) ולכן זה הפתרון העדיף והרלוונטי ביותר .

בהצלחה, ממתינה לעדכונים
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 03-12-2005, 20:02
צלמית המשתמש של flip_murray
  flip_murray flip_murray אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.09.05
שלח הודעה דרך ICQ אל flip_murray
כמה עדכונים...

אז קודם כל תודה רבה לכל המגיבים,אתם כולכם ,ועכשיו לעדכונים(אני יודע שזה נשמע כמו איזה מבזק חדשות,אבל בכל זאת):
1. דיברתי עם חברה טובה של הבחורה הזאת,ובאמת יש לה חבר, מה שעוד יותר מבלבל אותי בכל הקטע הזה,כי הרמזים שלה היו יותר מברורים,ובסך הכל אין איפה שאני לומד הרבה בחורות יפות בגילי,ככה שאני לא ממש יכול לוותר בקלות על קשר אפשרי סתם ככה...
2. אז כמו שציפיתי,באמת הידידה נפגעה והיא די לא רוצה לדבר איתי עכשיו,מקווה שהיא תסכים לדבר איתי בקרוב,כי זה ממש אוכל אותי העובדה שהיא נפגעה ממני,אפילו שזה לא היה בזדון כמובן...
3. דיברתי עם החברה של חבר שלי,והיא הבטיחה שהיא תגלה לו היום בערב,מקווה שהיא באמת תעשה את זה,כי אחרת זה מכניס אותי למצב ממש לא נעים.

עדכונים הבאים יהיו לצערי רק שבוע הבא,עד אז שיהיה לכם שבוע הכי טוב שבעולם(אחלה סיומת למבזק חדשות).

נ.ב-
ל- Ir4$Al3 מה כל כך מצחיק בניק שלי?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:39

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר