לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-12-2005, 19:00
צלמית המשתמש של Nash
  Nash Nash אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.08.03
בעיה עם אבא.

אהלן.. אני מקווה שיש עוד כמה שזוכרים אותי

יש לי בתקופה האחרונה בעיה, לא יודע אם הייתי מגדיר קשה זה תלוי למי, בשבילי הבעיה קצת קשה..

הבעיה התחילה מנושא שטותי, אבא שלי מעיר אותי, אני מתעצל להתכונן לבצפר במהירות, אבא שלי פוחד שאני יאחר למרות שאיחרתי מתחילת השנה מקסימום 3 פעמים כל מקרה, הוא תמיד צועק עליי שאני יזדרז וזה לפעמים הוא מעלה לי את הסעיף אבל על הבוקר צעקות לא בראש שלי.

בזמן האחרון הוא התחיל להגזים הוא התחיל לצעוק יותר, לאיים עליי... כמובן שאני צעקתי עליו בחזרה זה עיצבן אותי על הבוקר כאלה צעקות? אני לא סובל לקבל צעקות ולא להחזיר

הקטע הקיצוני היה שלשום חזרתי מבצפר מוקדם כי כאב לי הראש, לא יכולתי להתרכז.. חזרתי הביתה אחרי חצי שעה הליכה מהתיכון עם כאב ראש מעצבן, רק פתחתי את הדלת אבא שלי בא אליי בצעקות "מה אתה חושב שאתה יכול לעשות מה שאתה רוצה בבצפר?!","כמה פעמים ראית אותי לא הולך לעבודה?!" ואז הוא התחיל להגיד לי שאני יכול לשכוח מלקנות מכונית, ושהוא יעיף אותי מהאתלטיקה (אחרי שהוא שיכנע אותי להשאר), ועוד כל מיני דברים אישיים.. אני לא ידעתי כ"כ מה לעשות, הייתי בשוק, ניסיתי להסביר לו מה קרה בערך אבל הוא לא נתן לי... הייתי מת להשתיק אותו אבל היה לי כאב ראש חזק שהעדפתי לצחוק מהשטות הזאת שהוא העלה ולעלות לחדר..

היום זה כבר היה מוגזם.. קמתי בבוקר ישר הוא התחיל את הבוקר בצעקות שיש עוד מספיק זמן להתחלה של היום, הוא בהתחלה צעק בקטנה עד שהוא הביא לי צעקה מה חזקה, התעצבנתי העפתי את המשחת שיניים והמברשת פתחתי את הדלת של השירותים וצעקתי לו "מה אתה רוצה מהחיים שלי כוס רעבק!", הוא התחיל לקלל אותי לאיים עליי שיכניס לי מכות (אל תקפצו מזה.. בקטעים כאלה הוא יודע רק לאיים, וגם אין לו סיכוי)..
הבנתי שהוא עבר את הגבול, שתקתי והלכתי לבצפר (כמובן שלא איחרתי כרגיל), בבצפר הרגשתי חרא הוא הרס לי תחשק לדבר עם חברים, לעשות את הדברים שאני עושה כל יום, בקושי הוצאתי מילה כל היום, הייתי מעוצבן מאוד אבל בגלל כדור שאני לוקח בבוקר אז הוא גורם לי לשמור על איפוק

חזרתי מבצפר, אבא שלי כבר בבית (יום שישי הוא לא עובד), לא התייחסתי אליו, בשבילי הוא היה אויר הוא היה על הזין שלי הוא הרס לי את היום לא מגיע לו שאני ירק לכיוון שלו.

אחרי צהריים אבא שלי אמר לי שיש לי טלפון מאח שלי (הוא גדול ממני יותר מ10 שנים)..
אחי אמר לי שאבא אמר לו שאני לא מגיע בזמן ללימודים, כל הזמן רושמים אותי על איחורים והפרעות..
הסברתי לו מה קרה, שלפי דעתי הוא נטפל אליי ואני עדיין, אחרי שבועיים לא מבין מה הוא רוצה מהחיים שלי, כל פעם יש לו דרך אחרת להתעצבן עליי.
הוא הסביר לי שאבא שלי לא בתקופה קלה בעבודה ואני צריך להתחשב בזה אבל מצד שני הוא הבין אותי.. אמרתי לו שאני מצטער אבל אני לא הבנאדם שיוציא עליי את הכעסים, אם הוא רוצה שיקח שק איגרוף ויוציא את הכעסים עליו ולא עליי, הגענו להסכמה שהוא לא יסיע אותי יותר לבצפר והתערב לי בעיניניים שלי בבוקר.

אחרי שעה ככה אבא שלי קורא לי למטבח, הוא שאל אותי מה אני רוצה לעשות אז אמרתי לו שמצידי אני יסע עם השכן שאיתי בבצפר, מקסימום אני ילך ברגל לבצפר, אמרתי לו שאיתו אני לא יסע.
הוא כנראה הבין את הרמז שזה לא רק העיניין של ההסעה אלא גם שאיתו אני לא הולך לדבר בזמן הקרוב..
אז הוא שאל אותי "ככה אתה רוצה שזה יהיה?"
אמרתי לו שבנתיים כן.

עכשיו העיניין הוא שאני מרגיש עוד יותר חרא עכשיו מזה שלא נעים לי מאבא שלי, הוא לא במצב הכי טוב שיש ואני לא חושב שזה העלה לו את המצברוח.. מצד שני כ"כ כעסתי על אבא שלי שלא מגיע לו שאני יסלח.

מה לעשות בקיצור?

תודה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:36

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר