לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-12-2005, 16:18
צלמית המשתמש של mermaid
  mermaid mermaid אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.02
אמממ...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי tomsami שמתחילה ב "אין לי כוח לחזור לבסיס"

שביזות יום ב' חחח מוכר
P:

סתם...

אני גם בדר"כ חוזרת לבסיס בימי שני, וגם לתקופה של 8-10 ימים...
אז אני מבינה אותך
אמממ..תתנחם בעובדה שלסגור שבת בת'כלס זה כולה יומיים נכון, יומיים שאתה לא בבית אבל זה רק יומיים!!! זה לא איזה שבוע...
ו...משהו שתמיד ניחם אותי זה משהו חכם שמישהו שסגר הרבה 21 אמר לי....כשאתה חוזר הביתה הופ עברו עוד שבועיים לפזם(או במקרה שלו..כמעט חודש
אם היית עושה יומיות זה בטוח לא היה עובר מהר...trust me.....

בקיצור,פשוט תנסה למצוא את הטוב בבסיס שלך גם אם זה דיי קשה:/ ותנסה להנות בזמן שאתה שם...אחרת אתה סתם תהיה שבוז כל השבועיים...

בקשר לשיבוץ...חכה...עוד לא שובצת...אל תפחד כבר מעכשיו..אחרי שתשובץ אם לא תהיה מרוצה דבר איתי

מקווה שיהיה לך טוב

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-12-2005, 23:01
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
ידידי היקר....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי tomsami שמתחילה ב "אין לי כוח לחזור לבסיס"

אני בהחלט מבין את מצוקתך והבאסה שלך לגבי 2 הדברים אני זוכר שהייתי בסדיר היו ימים שכמו שהייתי יוצא הביתה במיוחד אם זה היה יום שישי ישר הייתי חושב שעוד פחות מ48 שעות אני שוב פה ובדרך כלל היינו סוגרים שבת כלומר יוצאים שבת כן ושבת לא (ושבת למה לא ) אבל זה חלק מהחוויה ומתגברים על זה במיוחד אם ההורים והחברים שלך יכולים לבוא לבקר אותך בשבת שאתה נשאר (ההורים שלי ביקרו אותי בטירונות ושבת ראשונה שנשארתי מבלי שהם באו לא היתה נוראה בכלל)
בקיצור כולם עוברים את זה והשד לא כל כך נורא

בקשר לערסים ולפירוק המחלקה זה אכן מבאס להפרד מאנשים שהתרגלת ושנעשיתם חברים טובים אבל תראה כל דבר בתור חוויה זה שאתם נפרדים לא אומר שתפסיקו להיות בקשר, ובקשר לערסים אני בהחלט מבין את החשש, גם אני שהגעתי לגדוד הקבוע שלחו אותי לפלוגת המפקדה איפה שכל הטבחים, נהגים, אפסנאים וכו וכמו שראו אשכנזי כמוני אמרו אוי ואבוי מה הביאו למפקדה
אבל הסוד הוא לנסות להסתדר עם כולם לא מזיק גם לגדל קצת עור של פיל מפני כל מיני מטומטמים עם אייקו של סרגל שחושבים שלעשות שטויות זה מצחיק (במיוחד עם השטויות עליך) ובעיקר למצוא פשוט את החבר שניים שם שתתחבר ותעבירו ביחד את הזמן
קח בקלות ואני מאמין שיהיה בסדר
והעיקר תעדכן
בהצלחה
שלך
ארז

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:07

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר