לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-12-2004, 19:37
  אני צהוב אני צהוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.08.03
דיסק בעיה באקסל בנוסחאות/פונקציות

אוקיי הבעיה היא כזאת:
באקסל יש אפשרות לעשות פונקציות רבות. ניקח לדוגמא את הפונקציה sum. אני מחבר ערכים שבתאים A1 וB1 לתוך תא C1. כאשר אני גורר את הפונקציה כלפי מטה, אז הוא יחבר לי את הערכים בתאים A2 וB2 לתוך תא C2 וכך הלאה. השאלה שלי היא מה קורה אם אני מצרףף גורם שלישי קבוע לדוגמא - שאני מחבר את השני התאים אבל בנוסף, אני מחבר גם ערך קבוע שתמיד מופיע בתא D8?
ברגע שאני אגרור את הנוסחה אז הפונקציה תחבר לי את D9 ואני לא מעוניין!! אני רוצה שD8 תמיד ישאר
לאחר התייעצות עם אחד החברים הוא שמע על דבר שקוראים לו "קיבוע תאים" אך אינו יודע איך עושים זאת...מישהו שמע על זה או יודע לפתור את הבעיה אני אודה לו מאוד.
אני מקווה שהבנתם אותי

תודה מראש לכל העוזרים!!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-12-2004, 19:53
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
אני אעזור לך ידידי !
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אני צהוב שמתחילה ב "בעיה באקסל בנוסחאות/פונקציות"

ובכן ... קיבוע התאים נעשה בעזרת סימן הדולר "$" , למשל , אם סימנת בתא מסוים d8 ותעשה לתא גרירה אנכית הערך בתא שמתחתיו יהפוך ל d9 , אם תכתוב במקום d$8 ואז תגרור , הערך בתא שמתחתיו לא ישתנה אלא ישאר d$8 (כלומר d8 מקובע אנכית)

אותו רעיון נכון גם לגבי קיבוע אופקי אם תסמן בתא את הדולר לפני הd ותגרור את התאים אופקית , התא שלשמאלו לא ישנה את ערכו

אם אתה רוצה לקבע ערך כך שלא ישתנה בגרירה אופקית ולא באנכית שים דולר לפני האות ודולר לפני המספר ודולר אחד בשבילי כתשלום צנוע

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:16

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר