לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-12-2005, 01:18
  משתמשת אנונימית משתמשת אנונימית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.01.04
עזרה מכל האהבות

הודעה זו נכתבה באופן חד פעמי לשם משתמשת זו בשם אנונימית בת 17 .
להלן ההודעה שהתבקשנו להעלות :

שלום אנשים.
הסיפור שלי מתחיל אחורה לפני כמה וכמה חודשים,אז ככה:
לפני כמה חודשים היה לי הכל,חברים,עבודה,משפחה,שאיפות ומטרות.
לאט לאט הרגשתי שדברים חומקים ממני.כשהלימודים התחילו ידעתי מה זה המטרות והשאיפות שלי.העמסתי על עצמי כ"כ שלצאת מהסיבוך הזה כבר לא יכולתי.הכל נהיה שונה ,התחיל לחמוק ממני לאיטו.

ככל שהזמן עבר החברים שאני כל כך אוהבת ושבעיני הם המשפחה שלי יחד עם משפחתי האמיתית ,התחילו לחמוק מבין זרועותיי.התחלתי להרגיש יותר ויותר מנכורת מתמיד.נהייתי בודדה על אף שבכלל לא הייתי בודדה.התחלתי להתרחק מהם והם ממני.ציפיתי להיות איתם לעולמי ועד כי בעצם זה מה שחברים בעיניי.הענקתי להם את כל האהבה שלי וברגע שהייתי הכי צריכה אותה בחזרה לא קיבלתי אותה.
הפסקנו לצאת יחד לאט לאט,איבדנו כל קשר אחד עם השני,הושפענו מדבריהם של אחרים ובעצם בעבר זה לא היה ככה.כל מה שאחרים אמרו היו כמו כלום בעיננו.אבל היום זה הכל שונה,כל מה שאומרים עלינו או לנו כ"כ משפיע עלינו.מה שאיבדתי זה התקווה שנוכל לחזור להיות מה שאני ראיתי "משפחה".לא יכולה לראות פתרונות לשום בעיה,כל שבוע אנחנו רבים והכל נאגר בפנים.לא יודעת כבר מה לעשות.

הכי נורא שנהיה זה שאני כבר עייפה מבחינה פיזית ונפשית.אפילו לנוח בבית לא עוזר לי.שכחתי מה זה להיות מאושרת באמת או שמחה סתם ככה כי בא,מה זה לרוץ ברחוב ולצעוק,להשתגע ולא לשים לב לאחרים.אני בכלל חומקת מעצמי.לא מוצאת איזה בור שבו אני יכולה לקבור את עצמי בו.
הייתי יכולה לחשוב על מוות אבל זו לא אופציה בעיניי ,לברוח זה לא פיתרון.לא יכולה לראות את המשפחה שלי בלעדיי.אבל עדיין כ"כ קשה לי להיות לבד!!!!!!!אין מי שיעזור לי בכלל בעולם הזה.
תעזרו לי!!!קשה לי כבר לישון בלילות מרוב חרדות,פחדים ומחשבות.

אם לא תענו אני אבין העיקר שפרקתי את מה שהיה לי.
תודה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-12-2005, 13:33
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
שלום לך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי משתמשת אנונימית שמתחילה ב "מכל האהבות"

דבר ראשון אני יכול לנחם אותך (ואולי זה לא ניחום) שאת לא לבד על כולנו עוברים תקופות טובות יותר וטובות פחות, ובדרך כלל איפה שאנחנו גדלים, מחכימים, וצוברים ניסיון חיים זה בתקופות היותר קשות שאנחנו למטה כי אז העלייה שלנו חזרה למעלה (ותמיד יש עלייה למעלה כמו שיש תמיד ירידה למטה) היא הרבה יותר חזקה ועוצמתית.
מה שחשוב כרגע זה מה שנקרא למשוך את בלם היד ולעצור לרגע, נשמע שהרבה דברים עברו עלייך לאחרונה ושבעיקר ניסית לתמרן בין כל הדברים האלו ועוד יותר שנסחפת בתוך כל המערבולת
אז הצעה שלי היא שתקחי לרגע פסק זמן ותסתכלי על הזמן שעבר מהרגע שבו העניינים השתבשו עד לעכשיו ונסי להתסכל מה קרה איך הגעת למצב הזה ולאחר מכן איך את ממשיכה הלאה (רצוי להסתכל על זה כמו צופה מהצד עד כמה שזה קשה כי אז תוכלי אולי לראות דברים שלא ראית קודם שהיית בלהט הדברים).
בדרך כלל שכל מיני דברים ועסקאות לא יוצאות ואנחנו מבואסים הכל נראה לנו שחור גם אז זה דברים קטנים שקורים לנו בדרך (סתם לדוגמא דריכה על צואה של כלב שבאותו רגע תבאס אותנו הרבה יותר מאשר אם היינו דורכים עליה כשהיינו במצב רוח סבבה), ולכן חשוב לשים בצד את כל הדברים הרעים ולהסתכל עליהם עד כמה הם גרועים באמת ועד כמה אנחנו עושים מהם דברים גרועים (לרוב אנחנו נוטים לנפח את הדברים למרות שהם לא כאלו).
מעבר לזה אני יכול להגיד לך שלמרות שאנחנו מאוד רוצים ומקווים חברויות לא תמיד נמשכים לנצח ועוד יותר לא באותו קשר, לפעמים הקשרים מתרופפים ולפעמים מתהדקים וחוזר חלילה
החשוב הוא לא לשבור את הכלים כשהקשר מתרופף,ולדעתי זה קורה בעיקר בגלל שאנשים משתנים ודברים שאהבנו בעבר כבר לא נראים לנו עכשיו ואנחנו מתחילים להנות מדברים חדשים ולכן לפעמים מה שהיה לנו במשותף עם החברים מפסיק להיות כי אנחנו כבר לא מתעניינים באותם דברים, כמו למשל חברים שלנו שהיינו קרובים בבית ספר התרחקו כשהלכנו לבתי ספר אחרים. לכן את צריכה להחליט אם הקשר שהיה לך עם החברים הוא מאוד חשוב לך ואת עדיין היית רוצה לחדש אותו? (וכשאני אומר לחדש אני לא מתכוון שזה יהיה בדיוק כמו שהוא היה אלא שתחזרו לדבר ולהיות בקשר ושתוכלו לבלות ביחד ואת טיב הקשר והקרבה הזמן והרצון שלכם יגידו)
הייתי מציע לך להתקשר לחברים שלך לדבר אולי לקבוע להפגש ואם צריך להתנצל על זה שהתרחקת מהם אפשר להתנצל בעיקר מטרת השיחה היא ליישר הדורים וליישב סכסוכים שהיו ונשארו פתוחים ולפתוח דף חדש, כמובן תצטרכי לכבד את רצונם אם הם יחליטו שהם לא מעונינים (אני לא יודע אם אתם בקשר רופף / מרוחק היום או ניתקתם כל קשר) ואם תחליטי שאת עדיין לא רוצה להפסיד אותם תצטרכי לחזר אחריהם (בערך כמו לחזר אחרי בחור כדי להשיג אותו)
גם בלימודים ודברים אחרים שלא הולך לך ומבאס אותך תראי מה את יכולה לעשות בנידון בין אם זה לבקש עזרה בלימודים מההורים או ממורה פרטי ובין אם זה לעשות פעולות אחרות שיכולות לעזור
כמו שאומרים שלב ראשון זה לזהות ולהודות שיש בעיה ולאחר מכן לבקש עזרה ולראות איך פותרים את הבעיה בצורה הכי טובה

אכן מוות זה לא פיתרון אלא בריחה חד כיוונית שלא פותרת כלום אלא רק עושה צער ובעיות חדשות בעיקר לאנשים סביבך, ובימים אלו שלצערנו הפיגועים חוזרים (ונקווה שזה יסתכם בפיגוע אחד לזמן הקרוב/רחוק) חשוב להעריך עוד יותר את זה שאנחנו בחיים ובריאים

ולסיום תמיד יש את המשפוט שמצחיק / מעודד אותי: " תתעודדי תמיד יכול להיות יותר גרוע, ואכן התעודדת ואכן נעשה יותר גרוע"

נשמח לשמוע עדכונים ממך ושמצבך הוטב ולכל שאלה או שיתוף / פריקה מהלב אנחנו פה (ואני פה ובפרטי ובכל דרך אחרת)
שלך
ארז

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:26

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר