לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-12-2005, 22:43
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
איך הפאשיסט לקח לי את הבעל !!<להכין ממחטות>

הכל התחיל אתמול, כשהחלטנו ללכת לעיר.. בעלי, הפאשיסט ואני, החלטנו לשבת בבר בשם "לונדון" מקום נחמד ביותר!! ישבנו בקומה העליונה עם בעלי המקום שפוצצו לי את הקוקטייל <אורגזמה> בוודקה, מה שהביא למצב שעד שגיליתי <לא מרגישים ממש ..> הייתי "קצת" מסובבת, הכרנו את הצוות במקום והיה ממש נחמד והפאשיסט שלנו נתן לי לנוח באוטו <זה יותר בית מאוטו חח פשוט רכב ענק! > כדי שאוכל להתאושש ושזה יעבור <גם אני באתי עם רכב, אבל לא שווה כמו של הפאשיסט> , נחתי מאחורה עם בעלי, כשלפתע החלטתי שהגיע הזמן שאעבור חזרה לאוטו שלי <אחרי שעתיים> , הפאשיסט לא נתן לי ללכת עד 4 וחצי < שתינו בערך בחצות!!> , וכבר היינו עייפים, לבסוף הוא נכנע והאמין לי <נראה לי> שזה עבר, הגעתי הביתה ואז הפלאפון צילצל.. אוי ואבוי!!! בעלי נשאר ברכבו של הפאשיסט!!! הרגשתי נורא! איך יכולתי להשאיר את בעלי מאחור?! כ"כ לא מתחשב.. אנחנו יחד כ"כ הרבה שנים, ופשוט נתתי לו להשאר בידיו של הפאשיסט!! איזה חוסר אכפתיות!! אחרי 16 שעות בדיוק <שבהם הצלחתי לישון איזה 4 שעות למרות השתיה ממקודם ומעמסות היום> נסעתי עדדדדדדדדדדד לפאשיסט ולקחתי את בעלי היקר מידיו!! איזה סיוט ! 16 שעות של סיוט!!! כמובן שהאיחוד היה מרגש עד דמעות, דברנו המון!! היה מהשיחות הקשות האלה שיש במשברים ארוכים..(כמובן שהפאשיסט שיתף פעולה, נתן לנו קצת פרטיות והאזין בשקט לקוצי פוצי שלנו<ואפילו דיבר איתו גם חחח>) השלמנו, טיילנו קצת.. איימנו על הפאשיסט וחזרנו מרוצים ושמחים הביתה עוד מעט נלך יחד למיטה ונישן מחובקים כהרגלנו ...

הנה מה שכתבתי לו <והוא ישר סלח >
"מצטערת, בחיים לא אזלזל בך שוב, אין תירוץ למה שעשיתי, לשכוח אותך ככה.. לא מגיע לך יחס כזה, מקווה שנוכל לדבר על הדברים ולהשלים, אני בדרך...
באהבה, אשתך לנצח ."
מוקדש לבעלי (השוקר)

תומנה של בעלי השמח <התמונה צולמה לפני קצת יותר זמן חח לא טריה מעכשיו>

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:41

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר