לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-12-2005, 13:38
  willow willow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל willow שלח הודעה דרך MSN אל willow
מעוצבנת משו פחד

היי אנשים!!!מה קורה?

טוב אז השבוע אחריי בעיתיות מתקדמת אצלי בנשמה,פתרתי את העניין עם ידיד שעזר לי המון.וגרם לי לראות את הדברים בפרופרציה.וזה ממש עזר לי ושיניתי את המצברוח שלי ברמות!!!מעצובה ומדוכאת נהייתי במצברוח מצוין!וכמו רובכם כשאני במצברוח טוב אני מתחילה לקפץ ולחייך הרבה!!אבל הרבה!!

יום למחרת המצברוח שלי לא נהרס כ"כ על אף הצעקות של המורה לערבית עליי...שתלך לעזה!
אז למרות זאת לא נהרס לי המצברוח..הייתי במצב מצוין!ואז התחילו לשאול אותי "למה יש לך מצברוח כ"כ טוב?" ואני הייתי כזה "למה לא?" כאילו זה נהיה חידוש לאנשים מסוימים.
יום שלישי עבר עליי בערך אותו הדבר רק שמה באותו היום אנשים החליטו שזה אחלה יום לשפוט אותי,דאגו לומר לי שאני חזרת טאקט ושאני מתנשאת...וכאילו זה נהיה רע שאני חסרת טאקט מאז שאני זוכרת את עצמי לא הייתי טובה בלסנן מילים ולומר לאנשים בפרצוף אותם,כן כמובן אח"כ הייתי מצטערת על זה אבל מה לעשות?!ככה אני.ואחרי שזה בא מאנשים אחרים אימא שלי ואחותי דאגו לומר לי כמה שאני חסרת טאקט ,חוצפנית ואיך שאני מזלזלת בכבוד של אימא שלי וזהו עד לפה!זה כבר התחיל להיות מעצבן!זה דבר אחד לשמוע את זה מאנשים שככל הנראה אפילו אחרי ארבע שנים לא מכירים אותי,אבל זה דבר אחר לשמוע את זה מאחותי ואימא שלי שמכירות אותי שש עשרה וחצי שנים!וזהו כל מי שכ"כ דאג להרוס לי את המצברוח עשה את זה...וזה כ"כ עיצבן אותי שנתתי לאנשים לעלות לי לעצבים ולהרוס אותם עד שלא נשאר מהם כלום...
ואז הבנתי שאף אחד לא מכיר אותי בכלל!!!כאילו זה היה הכל סתם!!!!!!!!!!סתם דברים היו...לא מכירים אותי בכלל ....חידוש לכולם שיש לי מצברוח מצוין...ושאין לי טאקט(כן מה לעשות אני מתגאה בזה) ושמסתבר שאני מתנשאת ...לא יודעת..
אף אחד כבר לא מכיר אותי לא אחותי לא אימא שלי ולא החברים שלי....נהיה עצוב פחד!ומעצבן ברמות!

סוף שבוע נעים,
Willow

SMS בקרוב חוזרת....!!!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-12-2005, 14:36
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
יקירתי...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי willow שמתחילה ב "מעוצבנת משו פחד"

2 דברים לי אלייך
1. רוב אלו שמנסים להוריד לך את החיוך בעצם מקנאים בחיוך שלך כי אם לבן אדם יש חיוך סימן שלא טוב ואם באותו רגע להם לא טוב אז הם מקנאים בהרגשה הטובה שלך, ואז או שתתעלמי מהם או יותר טוב נסי להדביק אותם בחיוך וכך לא רק שהם לא ימשיכו לנסות להוריד לך את החיוך אלא הם גם ישימו אחד על הפנים שלהם ולך יהיה חיוך עוד יותר גדול שהצלחת לשמח מישהו (מה שנקרא מצב של win win )
2. אני לא רואה יתרון בלהיות חסרת טאקט ולהיות מודעת ועוד יותר גאה בזה כי (לפחות לדעתי) זה באמת יכול להצביע על התנשאות שאומר אני יודעת שמה שאני אומרת יכול לפגוע בך אבל לא איכפת לי, ולדעתי אנשים לא אוהבים אנשים חסרי טאקט אז אולי בקטע הזה שווה לעבוד על זה

תדעי שאנחנו אוהבים אותך כמו שאת ואולי בגלל שאני מכיר אותך רק דרך פה לא שמתי לב לחוסר טאקט שלך בכל מקרה תדעי שבעינינו את תמיד כוכבת

וכמו שאמרת שיהיה לך (וגם לכולם) סוף שבוע מקסים (ויבש )
ארז

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 16-12-2005, 17:20
  O.r O.r אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל O.r
אפחד לא אמר שזה נורא...
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי willow שמתחילה ב "לא מיוחדת?הסבר ,פרט ונמק. ..."

ולמדנו להסתדר עם החוסר טאקט שלך ועם שאר החיסרונות והיתרונות שלך מצויין...
גם אני לא בדיוק מלאת טאקט...חח שאלי את חלי מה היא חושבת..הרי אני יכולה לפעמים לא לשלוט בפה שלי בערך כמוך...אבל זו לא היתה ביקרות שבאה להעליב אותך...זה פשוט באמת יכול להיות נורא לא במקום על היציאות האלה..זה הכול...את לא חייבת להגיב ככה...

ואני לא יודעת למה דניס התכוון כשהוא אמר שאת לא מיוחדת, אבל אני חושבת שהוא התכוון לעובדה שאת לא היחידה....לכולנו יש עליות וירידות במצב הרוח ותמיד ישאלו אותנו למה אנחנו במצב רוח כזה...זה לא אמור לדכא לך את המצב רוח הטוב!

מקווה שתצאי כבר מההתגוננות הזו מפני כל העולם....

רינה

ישן 16-12-2005, 22:00
צלמית המשתמש של Ir4$Al3
  Ir4$Al3 Ir4$Al3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Ir4$Al3
התכוונתי בדיוק למה שרינה אמרה.
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי willow שמתחילה ב "לא מיוחדת?הסבר ,פרט ונמק. ..."

שאת לא היחידה וש"לכולנו יש עליות וירידות במצב הרוח ותמיד ישאלו אותנו למה אנחנו במצב רוח כזה...זה לא אמור לדכא לך את המצב רוח הטוב!"

ועוד משהו,זה שאנשים למדו להתמודד איתך ועם החסרונות שלך לא אומר שהם אוהבים את זה.
אני אתן סתם דוגמא,כולנו למדנו להתמודד עם המצב הארץ.זה לא אומר שמישהו אוהב את המצב כמו שהוא אבל כולם מסתדרים איתו.
כשהמצב השתפר אנשים אהבו את זה באותה מידה כשאת תלמדי לשלוט בעצמך אנשים יאהבו את זה.

ואחרון חביב מטרת הפורום הוא לדעתי היא לשמוע דעה או עצה מאנשים שלא מכירים אותך.
זה שאנשים שמכירים אותך רושמים בפורום הזה זאת כבר הבחירה שלך להציג בפניהם את הבעיה שלך.
לנוחיותך יש אפשרות לכתוב הודעה אנונימית אם את לא מעוניינת שידעו מי הכותב ואם את כבר כותבת הודעה עם הכינוי שלך אז לא כדאי שתרדי על אנשים ובמיוחד על חברות שלך מול כל הפורום,זה פשוט לא עושה אותך לטובה יותר.

לילה טוב

ישן 16-12-2005, 20:04
  willow willow אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי tomsami שמתחילה ב "חוסר טאקט לרוב פוגע מאוד באנשים"

רגע לפני שאני עלולה להתעצבן...
למה לי להפסיק להתגאות במשהו שהוא חלק ממני?
פעם אנשים אהבו אותי בשל מה שאני...היום זה נהיה פחות....מחפשים חסרונות אני רואה.
סבבה אם אני הייתי כזו הייתי עושה את זה גם אבל אני לא כזו.

הנה קטע מאוד מתאר את הרגשתי כרגע:

מדוע השמיים עצובים
מדוע זה נצבט בי לבבי
הציפורים שותקות
הציפורים והשחפים
אל תוך גלי הים עפים

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://shironet.gpg.nrg.co.il/images/shir2005/spacer.gif]

SMS בקרוב חוזרת....!!!

ישן 18-12-2005, 09:52
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
מירי יקירתי...

את המשפט "אין הנחתום מעיד על עיסתו" - את מכירה. הכוונה היא שאדם לא יכול להעיד על עצמו בצורה אובייקטיבית. אז מי כן? חברים שלו, המשפחה שלו...

החברים (והחברות, כמובן) והמשפחה שלך רוצים רק משהו אחד - וזה לא לעצבן אותך. זה לעזור לך.

מירי, הם רק מנסים לעזור. אנשים ששונאים אותך - לא היו מדברים איתך. אנשים שאוהבים מנסים לעזור.

לעזור לך במה? לעזור לך להיות יותר מאושרת, כמובן. כשאת מאושרת - הם מאושרים.

זה לא שהם החליטו ביחד על "יום תקוף את מירי". מה שכן, הם ראו משהו שאוליי מציק לחלקם והחלק השני אוליי הגיעו למסקנה שחייך יהיו יותר טובים אם תעבדי על זה.

אין אנשים מושלמים. רק כוונות מושלמות. אוליי ה"מתקפה" הזאת לא הייתה כל כך טובה - אבל הכוונה שלהם הייתה טובה ולטובתך.

לכל אדם יש חסרונות. ותמיד יהיו. החוכמה היא, לדעת לקבל ביקורת עליהם ולנסות לתקן אותם. למענך, קודם כל - ולמען חברייך ומשפתחך שאוליי זה מפריע להם. אם זה הגיע למצב שהם מדברים איתך על זה (הרבה) אז כנראה שזה מפריע. כנראה שזה עבר את החלק של "לקבל למרות החסרון".

מירי, לחיות בבועה זה אף פעם לא עדיף. אף פעם. הם רוצים בטובתך. רק בטובתך.

שלך, אמיר.

ישן 18-12-2005, 15:14
  willow willow אינו מחובר  

תמיד משום מה התשובות שלך מעלות לי חיוך וגם עכשיו..
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי חרוב שמתחילה ב "מירי יקירתי..."

אמירוש!
מתוק תבין שאחריי ארבע שנים ושש עשרה וחצי שנים הייתי מצפה שיקבלו אותי עם כל החרא שלי...
עם כל החסרונות והיתרונות שלי...עם כל המגרעות והמעלות שלי.
אז מה לעשות התברכתי כמו שהבנתי היום ביתר מגרעות מאשר מעלות.
אז הרוב אמרו פה שצריך ללמוד לקבל ביקורת מצטערת אני לא מאלה שמקבלים ביקורות ובולעים אותם כן מה לעשות אני נעלבת על זה,כי בתכלס זה פוגע,מאוד.וזה כנראה קשה להפנים אחרי כל כך הרבה זמן שזה מה ש"מיוחד" בי.אז אמרת גם כשאני מאושרת הם מאושרים .אז מה הייתה הבעיה אני מאושרת עם אני עצמי...איך שאני אין לי בעיה.אין לי שום כוונה להשתנות בשביל אף אחד.

אני לא יודעת מה אנשים מחפשים ,בתכלס כולם פה מצפים אשכרה בנאדם מושלם.איזו טעות.אז אם החברים שלי מחפשים חברה מושלמת יש המון פאקצות בחוץ שהן מושלמות בעלות המון טאקט שלא כמוני.אבל כן הן מתנשאות זה בעייתי.לא אני לא החברה הפוטנציאלית ולא הבת הנהדרת שהורים היו יכולים להתגאות בה.אבל אני זו אני בלי תנאים,אומרת כל מה שאני רוצה ,אוכלת מה שאני רוצה,בוכה על מה שאני רוצה,צוחקת על מה שאני רוצה ובמיוחד לא דופקת חשבון לאף אחד.
אז לצערי טעיתי יותר מדיי הפנמתי את זה ודפקתי חשבון פה בפורום.כנראה שזו טעות שוב.
ואני קיבלתי היום עצה "מירי,למה את לא יכולה לשתוק לפעמים?" אז כנראה שאני לוקחת את זה בקיצוניות כי זה מה שאני אעשה .בעיות לא יהיו לי עדיף לדבר עם עצמי מאשר לקבל עצות מאחרים כי הם לא בסדר כמו שאני לא בסדר וממש שאין לי כבר כוח לשטויות.אני אהיה בנאדם "מושלם" כמו שהוכיחו לי היום שהם רוצים.חבל שאני לא מצפה לזה מאחרים והם דווקא מצפים ממני את זה.

אמיר תודה,
Willow

SMS בקרוב חוזרת....!!!

ישן 18-12-2005, 19:43
  משתמשת נקבה tiras777 tiras777 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.05
אהלן מירי ממצב, הכל טוב????..
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי willow שמתחילה ב "תמיד משום מה התשובות שלך מעלות לי חיוך וגם עכשיו.."

קודם כל חיוך...עד שאני לא רואה חיוך..אין מצב שאני מדברת איתך......
: ) : )

יופי ככה אני אוהבת..שאת מחייכת.. עכשיו תורידי את החיוך, כי הוא די נראה דבילי..

מירי, אני ממש מזדהה איתך בעניין של החוסר טקט..(אצלי זה טבוע מלידה..אז תתנחמי..)
וזה לאו דווקא דבר שלילי..ממש לא..לפעמים, זה פשוט לומר משהו בזמן הכי לא נכון..ולפגוע באנשים שמסביבך..אבל לרוב..זה מראה על פתיחות וכנות..זה מראה שהלב שלך גלוי בפני כולם..את לא מסתירה דבר..את אומרת את כל מה שאת מרגישה..בלי לשים לב לאנשים..מה הם יגידו..מה הם יחשבו עלייך..זה מה שאני אוהבת בחוסר הטקט הזה..(כי לרוב זה חיובי..(אולי אני מנסה לנחם את עצמי..) אבל בכל אופן זה דבר חיובי, ואין לך מה להצטער על זה או להרגיש רע עם זה.. מובן!!!)

עכשיו לשטות הגומרה שאני רואה שאת לא מפסיקה לחזור עליה: "אין לי שום כוונה להשתנות בפני אף אחד אחר"-- תגידי, מישהו ביקש ממך את זה?.....אף אחד לא ביקש ואף אחד לא רוצה את זה..אני מאמינה שכולם אוהבים אותך..בדיוק איך שאת..את לא צריכה להשתנות בפני מישהו..תהיי את.. עצמך.. יש כאלו שיאהבו את זה ויש כאלו שלא..אבל בשום אופן לא להשתנת בקיצוניות או משהו כזה..זה דבר גרוע..!
ביקורת- את תלמדי להקשיב, להפנים, ואם בא לך (למען חיים תקינים עם הסובבים אותך..חברים, משפחה..) אפילו לנסות ולשנות..שוב, לא בקיצוניות..!! אבל זה כבר תלוי בך..את הביקורות על האופי "הלקוי" שבך, את תלמדי לקבל..כי את תפגשי את זה בכל המסגרות בחיים..אין מה לעשות, זה חלק מהחיים!!!
אף אחד לא מצפה ממך להיות כליל השלמות..בכל בן אדם יש מעלות ומגרעות..אף אחד לא מושלם..אף אחד לא יכול לדרוש את זה ממך-- ואת טועה, כי אני לא שמעתי שמישהו "ביקש" את זה ממך.. "אני אהיה בן אדם "מושלם" כמו שכולם מצפים ממני"- על מה את מדברת בכלל..כמו שאמרתי..אין מושלם בעולם כולו!!! מצפים ממך שתהיי מירי המתוקה והמקסימה שכולם מכירים, וכן גם ל "סופר מירי", יש מגרעות, כמו לכולם!!!!!!

מירי, אוהבת אותך מאוד..וכל מה שאני אומרת לך, ואני מאמינה במאה אחוז..שכל מה שחברייך למעלה אמרו לך, אלו דברים מתוך אהבה שלמה..כולם פה אוהבים אותך..זאת ביקורת בונה!!
אוהבת, שרית.

ישן 19-12-2005, 22:15
  willow willow אינו מחובר  

מה????????????????????????
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי Ir4$Al3 שמתחילה ב "שלומות :)"

היי דניס!!!
תגיד לי,איך אתה מעז?!?!השם ישמור אני לא איימתי על אף אחד במיוחד לא על אליאור.
סה"כ הסכמתי עם מה שכתבת!!!
זה כבר מתחיל להיות קטע אישי ,אתה מנסה להשמיץ אותי או משהו בסגנון?כי זה ממש מסריח אני מקווה מאוד שהרבה אנשים יקראו את מה שכתבת שידעו איך אתה תוקע סכין בגב של אנשים,דאגת להתנהג בצורה בוגרת לכל אורך האשכול ועכשיו חיבלת בזה וזה מסריח!!!

אני בחיים שלי לא איימתי על אף אחד בפורום הזה,ואם הייתי מאיימת אני בטוחה שהיו דואגים לחסום אותי.אז בבקשה אל תעשה ממני איזו כלבה כי אני עוד לא איימתי על אף אחד או אחת אז אלא אם כן יש לך הוכחות אני מבקשת ממך שלא להשמיץ אותי בפורום הזה,בפנים שלי ומאחורי גבי בבקשה.

רוב תודות,מירי,
Willow

SMS בקרוב חוזרת....!!!

ישן 18-12-2005, 20:33
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
כתבה היי יקירתי

הרשי לי להתחיל ולומר לך : קחי כל דבר שנאמר ע"י אחרים בערבון מוגבל, בין אם מדובר על אנשים קרובים אליך ובין אם לאו .
האדם שיכול להעיד בשיא הכנות על אופי טבעך ונורמות ההתנהגות שלך, הוא - את; נכון שלפעמים זה קשה להודות שאנחנו טועים ולפעמים אנחנו צריכים שאחרים יפנו את תשומת לבנו, אבל אדרבה - זה טוב כי זה גורם לנו לפתח מודעות עצמית גבוהה יותר .
אני אישית חושבת שאת נותנת לאחרים 'להגיע אליך' בקלות (ובכלל - קל לרגש אותך, להעציב אותך וכן, גם לעצבן אותך) .
אם תנסי לקחת את העולם יותר בערבון מוגבל וב"קלילות", אני בטוחה שאת תלמדי לייחס פחות חשיבות לדברים מסויימים וכך גם ליצור מסננת שתקל עליך את ההתמודדות עם הרבה דברים. זה נקרא : "פרופורציות" (וראי אותי, למדתי פרופורציות בעיקר בצבא ) .

בנוגע לקיצוניות - זה אף פעם לא טוב ואל תטרחי לאמץ כל מה שמייעצים לך, הפעילי שיקול דעת הגיוני : במה שתיקה והתכנסות בתוך עצמך תועיל ? -בעוד שמטבעך את אדם חברותי ופתוח ?!
לעשות "דווקא" לסובבים אותך לא ישפר את המצב, להפך - זה רק יכול להרחיק אותם ממך ולהוציא אותך פחות אטרקטיבית לבילוי/שהייה במחיצתך .
אני אישית חושבת ומאמינה שאדם שמח, נדיב וחייכן - תמיד מזמין אליו אנשים, ואת כזו - אל תשני את זה !

ולנושא כמעט אחרון : ט-א-ק-ט (לא המשפחה ) הוא עניין יחסי ורגיש, שגם עליו נדרש לשים מסננת ולעשות הפרדה בין "להפגין את מה שאנחנו חושבים ולעזאזל הכל" לבין : "מה זה יתן לי ? -האם זה רלוונטי ? -איך זה ישתמע לאדם המאזין ?"
-ואני בטוחה שלאחר החשבון שמאחורי כל ירייה חסרת טאקט, את תחליטי לסנן הרבה .

ולסיום - אף לא מילה אחת שלי בהודעה זו מקוטלגת כ"ביקורת" מבחינתי, שכן הכל נכתב מתוך נסיוני האישי ואני רק מנסה לתת לך טיפים שלדעתי יקלו עליך את ההתמודדות עם מצבים שאני אישית גם חוויתי, אולי קצת אחרת .

מקווה שהמצב ישתפר במהרה ואני תמיד כאן בשבילך מתוקה !
שולחת חיבוק ענק ונשיקה קטנה
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 18-12-2005 בשעה 20:38.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:31

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר