לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-12-2005, 10:34
  HummerH1 HummerH1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.02
צ'מע
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי dododo שמתחילה ב "דיברתי ברצינות"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי dododo
מצידי זה טוב שהפרקליטות שולטת במדינה, שכל הפוליטיקאים מפחדים ממנה ובעצם פועלים עפ"י תפיסת עולמה השמאלנית.
מה יעזרו לימנים הבחירות ? תלכו לקלפיות שלכם, שימו איחוד לאומי או אנא עארף מה, אנחנו כבר נשלוט ונקבע דרך הפרקליטות.
שרון לא באמת שמאלני, גם הנגבי, אולמרט אולי כן, אבל שרון מפחד מהפרקליטות והתוצאה היא 2 מדינות ל 2 עמים.
ובקשר לזה שאתה מנסה ללמד עלי זכות,,, לפחות אני כנה,,,
אתה מציב בפניי חתיכת נסיון בלימוד זכות אחרי הדברים האלה שאתה כותב ברצינות..?!

לימוד הזכות היחיד שעולה לי בראש עכשיו זה שדבריך הרציניים הם תוצאה של שיטיון.. יען כי אתה תומך בפרקליטטורה (או פרקליטוטורה*) במסווה של דמורקטיה.

* פרקליטטורה או פרקליטוטורה אלו מילים שאני הגיתי. חיפשתי אותם בגוגל כדי לבדוק שמישהו לא הגה אותם ברשת קודם לכן.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-12-2005, 12:52
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
אני מודאג, שכן לי אכפת מהמדינה - בניגוד אליך - אני איני מעריץ של יאסין הפגר...
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי dododo שמתחילה ב "ממה אתה מודאג הרי :"

כמה מנדטים שלא יקבלו (והם יקבלו ה-ר-ב-ה פחות ממה שאתה מקווה לו...), יש מקום לדאוג כשמוקמת
מפלגה שכל הנהגתה מושחתת פחות-או-יותר (למעט ציפי לבני), ויש סביב זה תהליך מכוון של השתקה.
אותך זה לא מדאיג, אבל כבר סיכמנו שרק שלומו של יאסין וסבלו של ביבי מעניינים אותך...

אגב, בוא לא נעשה תחרות בספירת טעויות: אני טועה בחיזוי העתיד (כמו כולם) - אבל אתה נוהג
להתבזות בכתיבה על דברים שלא היו ב-ע-ב-ר...). פרט לכך: עדיין לא טעיתי לגבי כמה מנדטים תקבל
מפלגת השחיתות. כרגע המומנטום איתם, שכן עוד אין להם יריבים. ברגע שיתברר שבעצם אין
מאחוריהם כלום - הם יירדו...
ישן 08-12-2005, 16:10
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
סליחה, אבל אתה מעולם לא קיבלת הכרעה המנוגדת לעמדתך, ותמכת בהתלהבות בגניבת הקולות...
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "סליחה אני תמיד קבלתי את ההכרעה הדמוקרטית בבחירות גם כאשר הייתה מנוגדת להשקפתי"

"פשעיו" (משעשע שאתה שם אותם במרכאות - אני מניח שבעיניך, פורץ לדירות הוא "גנב", ולא גנב...)
של האתרוג אמנם לא זכו לגינויים - אבל זה בגלל שלא פורסמו בעבר. כיום, כשנחשף טפח ממעשיו,
שהם המניע היחיד לגניבת הקולות שלו, ישנה התנגדות רבה.
דווקא אלה שדיברו על דמוקרטיה וטוהר מידות - פתאום מוכנים לשכוח הכל, ובלבד ש"יגרש את
המתנחלים". זו האמת: שנאת המתיישבים גדולה רצלך מאהבתך לטוהר המידות ולדמוקרטיה (שממנה
כבר הוכחת חרדה כשהתנגדת לבחירות/משאל בקשר לתכנית מדינית מרחיקת לכת...).
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:08

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר