לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-12-2005, 15:25
  Soulful Soulful אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.04
אוףףףף די... נמאס!

באמת שאין לי כבר כח להתמודד! עם כלום!!!

חשבתי על זה... ו.... אין לי כבר בשביל מי/מה להשאר פה...
כאילו באמת שאין! אין מישהו שבאמת לא יסתדר בלעדיי... אני לא הכי מת על החברים שלי ועל האנשים שאני מסתובב איתם (לא שיש לי ברירה), אני כל הזמן רב עם האחים ועם ההורים שלי, המורים נטפלים אליי סתם לא משנה מה אני עושה ומה לא.. פשוט כבר אין לי כח!!!!
בריב האחרון שהיה לי עם ההורים שלי אמרתי להם שאני רוצה להתאבד ונמאס לי כבר... הם בטח חושבים שזה סתם צומי...
תראו מכל הבחינות חרא לי!
לימודים- השנה הדרדרתי בצורה מגעילה בלימודים! כמה שאני מנסה להשקיע אף פעם לא הולך לי! וזה לא שהמורים ממש מחדירים לי מוטיבציה! חוץ ממורה אחת שאני ממש אוהב כולם סתם נופלים עליי! וגם אחרי שאני מייבש אותם מול כל הכיתה ומוכיח להם שאני לא אשם במה שהם אומרים... אז באותו שיעור הם לא אומרים לי כלום.... שיעור אחרי זה שוב מתחילים עם ההאשמות!!!!! נמאס ליייי!!!!
חברים- לא נדבר על העניין שחצי ממי שאני יוצא איתם ומסתובב איתם אני לא סובל... הקטע שכשאני מסתובב עם אלו שאני כן אוהב להסתובב אז אני מרגיש נדחף... כאילו אני לא קשור ממש..... אז אני מעדיף רב הזמן להתבודד בבית...
המשפחה שלי גם כן לא ממש מתה עליי..... הם חופרים לי כל החיים בשכל אז אני רב עם כולם ובקושי מדבר איתם כבר!

אני מרגיש ריקנות מבפנים! אין דברים שאני אוהב לעשות... ניסיתי למצוא תחביבים חדשים אחרי שהשתעממתי מהקודמים.. ניסיתי לקחת עליי כפרוייקט לעשות משהו מסויים שיסיט אותי טיפה מהחיים שלי! כלום לא עובד!
גם בקטע שחיפשתי אהבה הלך חרא.... אני לא בכלל לא בנ'דם שנדלק הרבה על בנות... ועוד קטע מעצבן שבחיים לא הייתה לי חברה רצינית... גם שאני יוצא עם חברים כל אחד הולך להתבודד עם החברה שלו וזה מעצבן! קיצר החלטתי לחפש מישהו אחד לפחות שיהיה אכפת לי ממנו.... ואז שמתי לב לאחת הידידות היותר טובות שלי... הייתי בטוח שיש מצב ביננו! גם כל השנה שעברה שני חברים שלי הכינסו לי טוב טוב לראש שהיא דלוקה עליי אבל אף פעם לא חשבתי עליה בקטע כזה... אז שמתי לב שבאמת יכול להיות שאני מרגיש אליה משהו... ואני חושב שיותר שכנעתי את עצמי שאני מרגיש אליה משהו רק כדי לצאת מהמצב החרא הזה בחיים שלי! אין היא פשוט הילדה הכי חמודה שראיתי.... קיצר כמה שחשבתי שיש ביננו סיכוי ואולי סוף סוף משהו ישמח אותי בחיים האלו אז כמה ימים לפני שתכננתי לדבר איתה על זה נודע לי שהיא די דלוקה על מישהו אחר....וגם היא התחילה להתייחס אליי ממש באדישות ובקרירות.....

אוףףףףף בקיצור אין לי כבר כח לכלום! שום דבר שאני עושה בחיים האלו לא הולך לי!!!!! אני לא יודע כבר מה לעשות!!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-12-2005, 17:53
  O.r O.r אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל O.r
שלא תחשוב על שום דבר קיצוני
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Soulful שמתחילה ב "אוףףףף די... נמאס!"

כי זו ממש לא הדרך לצאת מזה...
זו פשוט תקופה כזו שחייבים לעבור.
ובחיים אל תחשוב שלא יהיה מי שתחסר לו...מנסיון שלי, ולמזלי הרע היה לי מספיק נסיון עם זה, 3 חברות שניסו להתאבד וכל אחת זבלה בשכל כמה שהיא חשבה שהיא לא חשובה לאפחד, בלי לדעת מה עבר על החברים שלה בזמן שנודע לנו כל מה שהיא עשתה..אני לא ידעתי לאן לקבור את עצמי ולא ידעתי מה עושים במצב כזה ורק חשבתי מה אני אעשה אם טפו טפו טפו יקרה משו לאחת מהחברות שלי...כך שאל תיהיה כל כך בטוח בזה, ואני אגיד לך בדיוק ההפך שבמאה אחוזים תחסר להרבה מאד אנשים, כך שאל תחשוב על זה אפילו!!!!

ובקשר לחברים, אני לא חושבת שאתה יכול להחשיב אותם כחברים אם אתה לא מת עליהם ואתה עושה את זה מתוך חוסר ברירה...חפש את האנשים שתצא איתם כי לך כיף איתם ולהם אתך, לא מחוסר ברירה, תאמין לי שזה אחד הדברים שיעזרו לך להתמודד עם כל שאר הבעיות שלך...

בהצלחה ותעדכן..

רינה

ישן 13-12-2005, 18:07

...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי O.r שמתחילה ב "שלא תחשוב על שום דבר קיצוני"

זה הקטע! שזה כבר לא תקופה! המצב הזשה נמשך כבר בערך שנה! היו עליות ומורדות אבל די נמאס לי כמה אפשר?!
יכול להיות באמת שאני אחסר למישהו... אבל לא ברמה שהוא לא ידע מה לעשות עם עצמו...

ובקשר לחברים... אני לא יכול למצוא חברים אחרים.... לפני שנה בערך אני ניתקתי קשר עם כל החברים שהיו לי בגלל שהם עשו לי כמה דברים מגעילים והגעתי למצב שלא יכולתי לסבול אותם אז הלכתי ומצאתי חברים אחרים... וזהו אין עוד מישהו חוץ מהם שאני אוכל להסתובב איתם.... וזה מבאס תחת..... אני לא יודע מה לעשות עם עצמי....
וד"א. אלו ששונאים אותי- אני די יכול להבין אותם.... לא יודע... קל לשנוא אותי כנראה... גם אני למען האמת לא ממש מת על עצמי....

ישן 13-12-2005, 18:23
  O.r O.r אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל O.r
אם אתה מחפש דרך לצאת מזה
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Soulful שמתחילה ב "..."

הדיבור שלך לא יוביל לזה!!
אז מה שאתה לא מת על עצמך?? גם אני לא...ואני אגלה לך בשושו, שאני לא אוהבת שום דבר שקשור אלי...אז עכשיו אני צריכה לחשוב שאנשים יכולים לשנוא אותי בקלות? ולאן יובילו אותי המחשבות האלה?! אל תחשוב על זה...עובדה ויש לך חברים..אולי עדיף שתחשוב למה הם חברים שלך?

ומי אמר מה הגבול של תקופה...תקופה יכולה להיות חודש , חודשיים ואפילו שנה...זה משו שעובר...משו שעובר על כולנו ולכולנו... אל תתבאס..

אני לא יודעת אם זה קשור...אבל אמרת שהמצב הזה נמשך שנה בערך וגם אמרת שנתקת קשר עם החברים הישנים שלך לפני שנה..יש מצב שזה קשור?

ישן 13-12-2005, 19:19

לא אין מצב שזה קשור
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי O.r שמתחילה ב "אם אתה מחפש דרך לצאת מזה"

אני התנתקתי מהחברים בגלל שהייתי בתקופה חרא ופשוט הם עשו אותה עוד יותר חרא...

הקטע שאני שונא את עצמי לא דיברתי מבחינה של מראה..... למרות שגם... אבל יותר מבחינה של אופי! אני מאוד רוצה להשתנות! הבעיה אצלי שיש לי הערות חסרות טאקט שאני אומר בלי לחשוב ואחרי זה אני מתחרט על זה... וגם נגיד יש לי חברים שאני הולך איתם מכות כל הזמן.. זה בצחוק אבל עדיין חצי מהאנשים חושבים שאני בנ'דם אלים שאוהב להכאיב... ת'אמת זה די נכון... יש בזה משהו משחרר... אבל אני רב הזמן לא מתחיל בידיים- מתחילים איתי.... וגם אחרי שאני רב עם חברים אני חושב על זה ומבין שזה היה מיותר...
כל הקטע שאני לא שולט בתגובות האלו... אני לא ממש חושב לפני..... וכמה שאני מסכם עם עצמי ש"פעם הבאה אני אשתוק" או "פעם הבאה אני אבליג" כשזה קורה אני לא חושב על זה ואחרי זה מצטער..... ובגלל זה אני שונא את עצמי....

ישן 16-12-2005, 13:54
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
מסכים איתך לחלוטין stardust
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי stardust שמתחילה ב "זה לא קל להשתנות, אבל זה אפשרי"

ולדעתי זאת אחלה של שיטה ולא היה אפשר לנסח את זה יותר טוב
ולכותב האשכול ברגע שתבין שהכל בידיים שלך יהיה לך לדעתי הרבה יותר כח לפעול, זה לא גורל שתקע אותך איפה שאתה ולא ההוא למעלה שהחליט שככה זה יהיה ונועדת לסבול אלא אוסף של מקרים וויתורים שלך שגרמו לך כרגע להגיע ולהרגיש איך שאתה מרגיש. השאלה היא מה אתה מתכנן לעשות האם אתה בוחר להרגיש מסכן ולחיות ככה או לקחת את עצמך בידיים ולצאת מהמצב הזה וברגע שתצא מזה תרגיש מאוד חזק כי רק מנקודות שפל אנחנו גודלים ומתחזקים

תחשוב על עצמך ועל החיים שלך כמו מוצר שאתה צריך למכור הכל שאלה של איך אתה משווק אותו ומאמין בו אם אתה מאמין בו ומשווק אותו בהתלהבות אנשים יקנו אם אתה לא מאמין בו ולא בדיוק משווק אותו או משווק אותו בזלזול וממעיט בו אין סיכוי שמישהו יקנה במיוחד אם אתה אומר שגם אתה לא היית קונה אותו, ככה כמו שאני רואה את זה אתה מתייחס לך ולחייך הכל שאלה של מה אתה מקרין החוצה ואיך אתה משווק את עצמך. נקודה למחשבה

ודבר אחרון שכבר נאמר פה כמה פעמים, זאת השטות הכי גדולה וגם הבריחה הגדולה להתאבד ולחשוב שכך יפתרו כל צרותייך, נכון שהצרות שלך יפתרו וייגמרו כי כל השאר גם יגמר (החייםשלךשכוללים את האהבות, השמחה, הבריאות וכו) ובנוסף לזה רק תוסיף עוד צרות וכאב גדול לסובבים אותך שכמה שאתה חושב שהם לא שמים עלייך תגלה שהם כן אבל זה יהיה מאוחר מידי.
אז כמו ששכנעת את עצמך שאתה מאוהב בידידה שלך וכמו שאתה משכנע את עצמך שהחיים שלך דפוקים והכל זבל, הגיע הזמן להתחיל לשכנע את עצמך שאתה יכול לשנות הכל ולהפוך את המזבלה שקרויה החיים שלך לגן פורח ויפיפה מה אתה אומר ?

שיהיה המון בהצלחה נשמח לשמוע עדכונים ולכל תמיכה שהיא אנחנו פה
שבת שלום
שלך
ארז

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:19

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר