לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-12-2005, 21:26
  RmSs RmSs אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
ממממ... הוא דווקא צודק.
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי Kidonkey שמתחילה ב "שתוק"

בתור נהג חדש (חצי שנה) שמת שיורידו את ההגבלה של ה-100 קמ"ש... זה פשוט לא ריאלי. אפילו הכבישים ה"טובים" בארץ, כמו נתיבי אילון (שמשופצים כל שני וחמישי) - עלולים להיות מסוכנים במהירויות גבוהות. גם כביש 5 לא בנוי לזה, למרות שכולם טסים בו... פעם בכמה מאות מטרים אתה שם לב פתאום שהאוטו "מקפץ" לך בגלל איזה שכבת אספלט לא ישרה, או שקע של פתחי ביוב.. כבישים בגמרניה למשל, מעוצבים כך שהשוליים טיפה מוגבהים והכביש מחזיר אותך אוטומטית במקרה של סטייה מהכביש. ביום שהכבישים בארץ יתוכננו בצורה כזו, יהיה אפשר להתחיל לחשוב בכיוון.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-12-2005, 10:09
צלמית המשתמש של Kidonkey
  משתמש זכר Kidonkey Kidonkey אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Kidonkey
כמה דברים
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי RmSs שמתחילה ב "ממממ... הוא דווקא צודק."

1. רק בגרמניה יש כבישים שבנויים למהיריות עצומות, אבל רק.
אז אל ארץ עשירה ורחבת ידיים כמו גרמניה לישראל.

2.בשאר המקומות שנוסעים בהם במהירות שהמכונית שלך מסוגלת זה בגלל שאין אכיפה וחוק שאוסר את זה.

3.בארץ כמו שאמרת אין תשתית, אבל אם תשים לב מנסים לשפר אותה, זה קורה בגלל שבעבר לא היה תקציב בכלל לשיפור הכבישים - הם היו עשוים עפר!. זה פוגע מאוד בהווה.
ד"א דווקא יש תקציב אבל לא כל כך פשוט לחסום עורק ראשי בשביל זה.

4. חוץ מהתשתית הודות לנהגים הטייסים ותאונות הדרכים שהם גורמים מורידים בצורה דרסטית את המהריות המותרות.

5. בנוסף לכך ישנה עליה במהירות המותרת בארץ עקב ניסיון שיפור הכבישים.

אבא שלי מהנדס כבישים והוא אמר לי את זה.

ישן 10-12-2005, 15:53
  o.m.t o.m.t אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.08.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EGROL שמתחילה ב "חברה נראה לי הסתבכתי צילמו אותי נוסע 139 בגהה כמה נראה"

בעיקרון המהירות המותרת שאתה יכול ליסוע בכביש של 90 זה 99 (10% מעל המותר), אז חרגת ב-40 קמ"ש. לא חושב שתצטרך לעשות תיאוריה, טסט מלווה וכו', אלא ישללו לך את הרשיון ל2-3 חודשים. אני זוכר שנסעתי באיזור ראשון בכביש של 60 על 80 ולא צילמו אותי ולא כלום (אני יודע שהיו מצלמות), אז מה שיקרה זה קנס של 700-800 שקל, שלילה לחודשיים שלוש ותסתכל באתר של משרד התחבורה כמה נקודות זה (מעריך שזה 4-5).

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:54

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר