לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-12-2005, 17:22
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
נכנסתי לדכאון - בעיות משקל, צריכה את העזרה שלכם

היי, נתחיל עם קצת רקע כי יש דיי הרבה חדשים יחסית שלא מכירים אותי ממש, אז ככה כשהייתי קטנה יותר (בערך בגילאי 7-11 ) הייתי שמנה ונמוכה יותר מכולם (שקלתי קרוב ל 80 קילו), היה שוקולד בשם "שוקי" שהתמכרתי אליו, דבר שגרם לעליה חדה והרס לי את החיים, הייתי קטנה ולמרות המודעות וההערות של המשפחה בחרתי להתעלם, ובנוסף, הייתה לי חברה טובה (הכי טובה בזמנו) שהייתה אומרת לי שאני לא שמנה, כנראה כי רצתה להשאר הרזה או לא יודעת איזה מניעים היו לה, האמנתי לה ובטחתי רק בה , אולי כי היה לי נוח לשמוע את מה שהיא אומרת, מאשר את מה ששאר העולם אמר, לימים הבנתי שההשפעה שלה לא טובה ולאחר ריב גדול (לא דווקא בהקשר הזה) נותק הקשר לתמיד, והבנתי שהיא בעצם לא באמת חברה, שחבר הוא אחד שיגיד את האמת גם אם היא לא הכי נעימה (תאמצו את הלקח שלי - בבקשה! לטובתכם).
מיותר לציין שאמא שלי נסתה לעזור, וקבלתי המון תמיכה מהחברים (רוב החברים <חוץ מהחברה שהזכרתי>ורוב המשפחה) גם אם זה היה בלא להגיד לי שאני רזה (לשקר מאי נעימות וכאלה), ובעיקר ידיד אחד שהיה הולך איתי כל יום במשך חצי שנה (לא דווקא דיאטה -עם הזמן הפכנו לזוג), הנושא של המשקל הוא נושא רגיש וחזק אצלנו במשפחה, הייתה תקופה שאפילו סרבתי לאכול בכלל, מה שגרם להשמנה חוזרת וכפולה בהמשך, תהליך ארוך שכלל התחלה של אנורקסיה, נסיונות להקאה וכדומה.

עם השנים התחלתי לעשות פיותרפיה (בעיקר בגלל מחלה שקבלתי בגיל 11, אבל אני לא רוצה להכנס לפרטים על המחלה אז תסלחו לי בקטע הזה, רק לידע כללי ולרקע, חייבו אותי לעשות פזיותרפיה).

עם השנים הצלחתי לעלות על "דרך המלך" , שיניתי את התפריט שלי וספורט הפך להיות אחד מתחביבי המרכזים והגדולים ביותר, בנוסף, גבהתי בצורה משמעותית והגעתי בגיל 15 בערך לגובה שלי עכשיו שהוא מטר שבעים בערך, ורזיתי בצורה משמעותית עוד יותר, "השלתי" מעליי 30 קילו, בסך הכל, בגיל 16 (או כבר 17) שקלתי בערך 50 קילו (בין 48-50) , אבל אז ההורים שלי התערבו בצורה משמעותית, לקחו אותי לדיאטנית שקבעה שהמשקל לא בסדר ושעליי לעלות לפחות למשהו כמו 55- 60 , ובאמת עליתי, כאב לי לאכול בשלב הזה, וכל ארוחה הובילה לכאבי בטן ובחילות.

עד לפני חודש וחצי הייתי מתעמלת כ- 3 שעות ביום בממוצע, הגוף שלי תפס צורה יפה, והרגשתי "מושלמת" מהבחינה הזאת, לבשתי חולצות צמודות חלק מהזמן (רוב הזמן) והתגאתי בגוף שלי, במובן מסויים הוא הפך למשהו קדוש יחסית (בקטע של המשקל).

עם סיום השירות התחלתי לעבוד כדי להרוויח כסף, ומצאתי עבודה בתור אומנת (נני), גרתי עם אמא ו 3 ילדים קטנים, בבית של האמא לא היה כ"כ אוכל מבושל, ואת האוכל שהיה לא אהבתי ולכן לא אכלתי, בשלושת הימים הראשונים כמעט לא אכלתי כלל, ואז התחלתי לאכול פרוסות כאוכל עיקרי, פרוסות עם שוקולד, חמאת בוטנים וטוסטים בלי הפסקה.. אכלתי הרבה, והייתי משועממת, דבר שגרם לי לאכול יותר מהרגיל, בנוסף, העבודה כללה ישיבה מרובה בבית, וכמעט כל הפעולות הנדרשות היו בישיבה, לא יכולתי לצאת כי הייתי צריכה להשאר ולטפל בתינוקות שרק נולדו, כך שלא עשיתי ממש ספורט (10 דקות - אולי - בערב וגם זה לא כל ערב), בימי שישי הייתי חוזרת הביתה, עוזרת לנקות את הבית של ההורים והולכת לישון (מידי פעם יוצאת לאיזה שעה וחצי בערב - אם נותר כוח), מכאן ננסה לקצר..

הפואנטה (לאלה שלא בא להם לקרוא את המגילה או כבר ידעו מה הרקע)- אתמול עזבתי את העבודה, כבר לפני ראיתי שכל המכנסיים שלי לא ממש נסגרים (בעבודה), שאלתי את האמא אבל היא לא ראתה כל שינוי (אולי כי ראתה אותי כל יום כל היום), היום ניקיתי את הבית כהרגלי (יום שישי - יום נקיון) ועל הדרך ראיתי את המשקל, לא נשקלתי מאז שעזבתי (לפני חודש וחצי), אבל כשכו נשקלתי אז המשקל נע בין 58- 60 , בקיצור, עליתי על המשקל וגיליתי שאני שוקלת 67 בערך! זה המון! גם אם אוריד את המשקל של הבגדים, האוכל והשתיה שהיו בתוכי, עליתי 8 קילו נטו!! בחודש וחצי! קשה לי להאמין שזה אפשרי! כל ההשקעה שלי הלכה לטימיון בחודש וחצי! בנוסף, ניקיתי במשך פחות משעה והרגשתי שאני זקוקה למנוחה, כל שעת ניקיון על הרגליים הסתיימה ב 10 דקות מנוחה, היה לי קשה לעבוד ברצף, דבר שמראה על הירידה החדה בכושר, אחרי שסיימתי לנקות, התפשטתי ועמדתי מול המראה, הגוף שלי זוועתי! הישבן שהיה "קפיצי" וחזק נראה לי כמעט חסר כל שריר, השרירים בבטן (שהפכו אותה למדהימה בעיני ולפעמים הייתי מסתכלת עליה שעות <עד כאן לאהוב את עצמך בצורה מוגזמת>) הפכה לקצת מדולדלת ושמתי לב למעין כרס קטנה ושומן בצדדים, השרירים לא היו חזקים כשניסיתי לעשות שריר, נכנסתי לדכאון, אסור לי להשמין שוב!! זה יהיה נורא עבורי.. יצא לי כל התאבון ומהארוחת בוקר כל מבט על אוכל עורר בי חלחלה, איך נתתי לזה לקרות??! הרי יש לי מודעות.. למה לא עצרתי והפסקתי לאכול?? כל "תורת" הבריאות הסינית שלמדת עברה לי בראש,.. איך יכולתי להזניח ככה?! בקיצור, אני מרגישה זוועה, אמא שלי שמה לב לדכאון שפתאום תקף, ספרתי לה למה, והיא אמרה שאני לוקחת את הדברים בצורה מוגזמת, שעברה עלי תקופה קשה בדירה (מבחינת אוכל והעובדה שלא יצאתי בכלל ולא פגשתי את החברים או משהו) ושעכשיו אני בבית והכל יחזור לקדמותו, רק צריך לתת לזה זמן... אני עדיין בדכאון רציני, מאוכזבת מעצמי בצורה טוטאלית, אין לי מה ללבוש (בגדים יפים) ואני מתביישת ללבוש חולצה צמודה ליד החברים..

אני צריכה עזרה בקטע של איך לחזור לעצמי ובמהירות! עוד מעט אלך להתעמל קצת, אבל אין לי מושג איך אצליח וכמה זמן עם המצב החדש הזה, עם הלחם והממתקים ברור לי שאפסיק באופן מיידי, אולי פעם ב.. וגם זה כבר בספק, חשוב לציין שאני חייבת לעשות את זה נכון כדי שלא אעלה וארגיש שוב טוב עם עצמי, אני חייבת להתחיל מאפס.. אם יש לכם עצות או אפילו רק הזדהות או משהו.. אשמח אם תכתבו ותעזרו לי לצאת מזה, בנתיים החום שלי עלה =\ וברור שיש לזה חלק גדול..

מצטערת על המגילה, אני חייבת לפרוק ולקבל עצות..

בתודה, תמי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-12-2005, 17:33
  תומר123 תומר123 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.05
תגובה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "נכנסתי לדכאון - בעיות משקל, צריכה את העזרה שלכם"

דבר ראשון תמיד תזכרי שהמודעות לספורט קיימת אצלך, ומי שהצליח להרזות פעם אחת, יוכל להרזות תמיד.
חשוב שתשימי לב מה הוביל להכל - קבלת החלטות. בעזרת קצת רגישות למה שקורה סביבך, יכולת להבין שאולי אסור לוותר על הספורט היומיומי ושהבריאות, השקט הנפשי ובעיקר האושר שהסב לך הגוף החדש והחטוב הרבה יותר חשובים מאשר עבודה.
את מגיבה בצורה טבעית, כל אחד היה מתעצבן אם הוא היה רואה שתוך חודש וחצי ההשקעה ירדה לטימיון, אבל תמיד אפשר להחזיר את זה.
וטיפ קטן - לחם לבן זה השטן. לא להתקרב בשום פנים ואופן ללחם לבן ובמיוחד לא לשוקולד למריחה. אם רוצים משהו פחמימתי למלא את הבטן רצוי לאכול אנרג'י-בר.
ולסיכום, מה שהתחלתי איתו - קבלת החלטות. ועם דגש על הנקודה בסוף, כי זאת הנקודה שאת צריכה לשים לך גם בראש ברגע שאת אומרת לעצמך "אני הולכת להתעמל כל ערב (לדוגמא) לא משנה מה", או ברגע שאת אומרת לעצמך בראש "עדיף לי להרגיש שלמה עם עצמי מאשר האושר הרגעי והאכזרי הזה של הביס מהשוקולד".
ישן 02-12-2005, 17:44
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
כתבה תמי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "נכנסתי לדכאון - בעיות משקל, צריכה את העזרה שלכם"

האמיני לי שאני יודעת מה עובר עליך, אני במצב זהה לחלוטין .
אבל אצלי זה עבד הפוך - עד גיל 16 הייתי מאוד מאוד מאוד רזה (מגיל 5.5 רקדתי ואף פעם לא אהבתי לאכול, כל שעניין אותי זה הסטודיו ושיעורי הריקוד שלי), ככל שהתמעט לי הזמן לנסוע לסטודיו - הייתי עושה 2 שיעורים בשבוע בערך ועליתי במשקל .

היום - בניגוד לפעם, אני מאוד אוהבת לאכול ובקושי רוקדת, מה שאומר שהמשקל שלי בהחלט לא במגמת ירידה .
לפני חצי שנה הייתי מבוקרת ע"י דיאטנית בגלל רגישות שאובחנה אצלי ופעמיים ש'ביקרתי' במיון, זו תקופה שהצלחתי יופי לשמור על תפריט מאוזן . הבעיה היא - שהתקשיתי לשמור על זה לאורך זמן כי סדר היום שלי גורם לי לאכול שטויות כל היום במקום ארוחות סדירות ומזינות .
עכשיו אני לאט לאט מנסה לשנות את המצב ומכריחה את עצמי ללכת למכון כושר (בעיקר בגלל הגמישות שאני אוהבת) .

אבל אפשר לסכם את כל תהליך הדיאטה בשתי מילים : כוח רצון . אם יש לך את זה - תוכלי להגיע לכל שתרצי .
החוכמה מהנקודה שהגעת (והגענו) אליה, היא - להתחיל לפעול ומהיום (שונאת את המשפט : דיאטה מיום ראשון ! )
ואני בטוחה ש- In No Time את תוכלי להגיע למשקל שאת רוצה, רק דאגי להורידו בצורה מבוקרת והגיונית, אל תפסיקי לאכול דברים שאת אוהבת רק אזני את הכמויות ואת התדירות .

ודבר אחרון לקראת סיום : אהבי את עצמך - לא משנה כמה תשקלי, כי זה נתון משתנה בהחלט .

בהצלחה לנו ושבת שלום
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 02-12-2005 בשעה 17:52.
ישן 02-12-2005, 18:13
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
תמי היקרה.

אני חושב שאין הרבה אנשים שיודעים כמוך - בנושא הזה, אין פתרונות קסם.

רק שילוב מקודש של התעמלות - שמירה על הרגלי אכילה נכונים (3 ארוחות ביום מסודרות בשעות סדירות פלוס מינוס) - והקפדה מה נכנס לפה ובאיזו תדירות - רק אלה יכולים להבטיח ירידה במשקל והשארות בו.

עושה רושם שכל פעם קלטת שיש לך בעייה - וטיפלת בה. זה יפה. אבל, כל פעם היית צריכה להגיע למצבים קיצוניים בשביל להגיע לשם - וחבל.

אם את רוצה את יכולה לעשות לעצמך "מנהגים" קבועים. מעיין מנגוני בקרה. כמו לדוגמא, לקבוע לעצמך יום קבוע שאת שוקלת את עצמך. אני בטוח שיש לך משקל בבית...
את, כמובן, לא צריכה לרשום את התוצאה. את יכולה לזכור "אני צריכה את הטווח של 55-60" נגיד.

חבל שאנחנו לא גרים באותה העיר - כי אז הייתי מציע להוציא אותך למד"סים

מה שכן - תקבעי עם מישהי או עם מישהו שיעזור לך. ואת תעזרי לו. ספורט זה טוב לכולם. לא רק לאלו שרוצים לשמור על משקל מסויים. אלא בכללי לגוף, לבריאות. בטח יש לך חברה שרוצה גם לשמור על המשקל שלה... או שהיא חושבת שהיא בטטה. תעזרו אחת לשנייה - ותתכילו לצאת לצעדות / ריצות.

שיהיה לך יום טוב, סופ"ש מעולה ובהצלחה... אני פה תמיד ואשמח לעזור בכל דרך שתרצי...
שלך,
אמיר.

ישן 02-12-2005, 18:35
  הולי הולי אינו מחובר  

חח גם אמא שלי אמרה
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי OSkAR שמתחילה ב "את לוקחת את זה יותר מדי ללב..."

מקווה שעוד תקופה (שתהיה רק קצרה ולא ארוכה מידיי) אוכל לפתוח אשכול שמח על התקדמות בנושא..

ותראה, כל העיניין שטחי, הרי בסך הכל מדובר במראה חיצוני, הבעיה אצלי שזה לא דווקא עומד מול השאלה של "מה אנשים חושבים עליי? " או משהו בסגנון,בנושא הזה דווקא נראה לי שיוצא לי פחות להשקיע במראה חיצוני (איפור בגדים וכאלה), הבעיה היא להסתכל במראה , אני מול עצמי בלבד, ולא להיות מרוצה ממה שאני רואה ואפילו להיות מדוכאת ומאוכזבת, זה לא מה שיוריד לי את הבטחון.

חבר יש ואם הוא יעזוב בגלל משהו כזה אז הוא באמת לא שווה אותי, למרות שהוא דיי מוכיח בנתיים שלא אכפת לו איך אני נראת, הוא פשוט אוהב אותי.. <חח כבר קרה שנכוותי ברוב הפנים מהשמש ונראתי זוועה, הוא בא ונישק אותי כאילו הפנים שלי בסדר , רק דוגמא .. >

ישן 02-12-2005, 18:58
  shikooz shikooz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.06.04
עצוב
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "חח גם אמא שלי אמרה"

שבחורות בגילך..ועוד את שנשמעת אינטלגנטית כל כך אובססיבית למשקל הגוף שלה..קילו פחות קילו יותר לא ישנו לאף אחד ..חוץ ממך..תפסיקו לנסות להיראות כמו בקי גריפין,במידה ותירדי את המשקל הזה חזרה זה ישנה משו את תהיי יותר חכמה,יותר מצחיקה,יהיה יותר כיף להיות איתך?לא..

אז באמת אני פונה לך ולכל הבנות פה שחושבות כמוך..אתם רוצות שלא נציג אותכם כאוביקט מיני אתם טעונות שאתם יותר מסתם גוש בשר..אבל תיראי איך את מתייחסת לעצמך...מדכא אותך שגודל הישבן שלך והבטן שלך לא מושלמים..את מבינה איזה רדודה את יוצאת פה,זאת באמת הבחורה שאת רוצה להיות?..בחורה שעיקר העניין שלה בחייים זה גופה..בחורה כזאת אף אחד לא מעריך את המוח שלה כי את יודעת שחושבים שיש רק גוף,ולא משו מעבר לא מחפשים דבר מלבד ריגוש גופני
ישן 02-12-2005, 19:48
  הולי הולי אינו מחובר  

אכן כתבתי שזה שיטחי בצורה לא נורמאלית
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי shikooz שמתחילה ב "עצוב"

וגם הוספתי כבר שזה ממש לא קשור לשאלה של "איך אנשים מסתכלים עליי?" או "מה חושבים?" או אפילו "אם אהיה רזה יותר, אהיה טובה יותר" וכאלה..

אף פעם לא באתי בקטע של להראות סקסית או משהו, אפילו הלבוש שלי לא הכי "נשי" בהגדרות הקיימות בשטח, השיער לרוב מבולגן ואני שמה מק אפ לפעמים..אז זה לא הקטע כאן.

כאן, זה רק אני מול עצמי, וראיתי את עצמי שמנה בצורה מוחצנת, ורזה בצורה מוחצנת, היה לי טוב עם המצב קודם, התגאתי בעצמי על ההשיג המרשים ( ו 30 קילו זה מרשים תודו!) , פשוט עבודה כ"כ קשה הלכה בזמן כ"כ קצר, ובשביל כסף.. אבל זה לא תירוץ כי גם שם יכולתי לשמור ולאכול בריא כמו מקודם, הזנחתי את כל הכללים שלמדתי, ברפואה הסינית שלי אומרים במפורש לא לשתות שתיה קרה או לאכול לחם.. ופשוט שמתי פס! זה הבריאות שלי, הכושר שלי.. למדתי לקבל את כולם, וכל מי שמכיר אותי קיבל (ויקבל עכשיו) בלי שום קשר לגוף שלי..אין לי חברים שיטחיים, ואנחנו דיי סולדים מזה וחיים לפי המשפט "קבל כמו שהם ויקבלו אותך כמו שאתה" , או ליתר דיוק "יחס גורר יחס" , "אף אחד לא מושלם וכדומה..

תכלס, אף אחד לא מסתכל על זה חוץ ממני, אז הבעיה אצלי בלבד, רק בראש שלי, אני מול מה שעומד מול המראה עכשיו.. ולכן זה כ"כ חשוב, כי זה חשוב לי! ורק לי! אם לא היה מפריע לי להיות שמנה הדבר לא היה משפיע בכלל..

ובקשר לבנות בכללי, זה נכון שהרבה מנסות לרזות ולהתיפיף כדי שישימו עליהן עין, זה נעים להרגיש סקסית ומושכת, לא נראה לי שמישהו יכול לתקן אותי כאן.. (או שמא?), השאלה היא מה היחס של הבנות האלה בקשר לעצמן, אם הן נותנות שיסתכלו רק על הגוף שלהן, אם ההתנהגות מוקצנת (מבחינה מינית).

ואתה יודע מה? אחרי שהרזתי הרגשתי צורך להקצין את זה, ללבוש בעיקר צמוד, אבל אף פעם! <אף פעם!! > לא נתתי למישהו להתנהג אלי בצורה מינית נטו (כפי שהזכרת), כמובן שזה עבר אחרי תקופה, אבל שורה תחתונה, אם הייתי חכמה יותר- הייתי ממשיכה לפי הכללים שלמדתי ולא שמה פס, אכזבתי את עצמי בקטע הזה, ועכשיו רק נותר לי להגיד דברים שהתוכן שלהם מסתכם במילה "בדיעבד".

ישן 02-12-2005, 19:04
  natalie007 natalie007 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל natalie007
תמי,אל תהיי עצובה

אני מזדהה איתך מעט רק שאני בחצי שנה אחרונה סובלת מבעיות אכילה כשזה בא לידי ביטוי בזה שאני בקושי אוכלת,אין לי תיאבון,החשק לאוכל פחת ופחת עם הזמן ולאט לאט הבגדים הופכים להיות גדולים,לרוב אני מדברת על המדים כי שם אפשר לראות את זה בבירור.
כל ניסיון של לאכול משהו ולו הדבר הכי קטן גרם לכאבי בטן נוראיים,לבחילות,לעייפות ולרצון לישון,החברים שמו לזה לב,בכל פעם זה היה "נתלי,את ממשיכה לרדת במשקל,תראי איזו רזה את,תפסיקי עם השטויות ותתחילי לאכול".מה שהם לא מבינים זה שזה לא פשוט,אני לא יכולה להחליט פתאום,זהו,אני מתחילה לאכול,אני אוכלת אבל מעט כי הגוף לא רגיל לאוכל וקשה לו לעכל כמות מסויימת של אוכל כי במשך חצי שנה הוא התרגל לכמות קטנה של אוכל ובמידה ואוכלים טיפה יותר אז מתחילים להרגיש רע,זה עדיין נמשך,אני יודעת שאני צריכה להעלות כמה קילוגרמים אבל אני לא רוצה את זה,אני יודעת שיהיה לי קשה לחיות עם המחשבה שהעליתי 2 קילו ומעלה,אין מה לעשות,זה יציק לי ואנשים לא מבינים את זה שזה יכול לשגע לפעמים,מי שעובר את זה יכול לדעת מה זאת ההרגשה.
עשיתי בדיקות דם כלליות,החלטתי שאני רוצה להתחיל לטפל בזה,לראות מה גורם לזה,לקחו לי 5 מבחנות ואני מצפה לתשובות בזמן הקרוב.אני מפחדת שזה גורם אנורקסיה אבל יהיה בסדר.

אז תמי,תהיי חזקה,את תחזרי למה שהיית,לשרירי בטן ולשעות של מבט מול המראה תוך כדי שאת אומרת לעצמך,"איזו כברת דרך עברתי כדי להגיע לגוף היפה שלי,שעות של השקעה וכושר!"
שיהיה לך המון המון בהצלחה וכל דבר שתצטרכי,אני לשירותך...
תתעודדי מותק,שלך נתלי.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 02-12-2005, 20:31
  תומר123 תומר123 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.05
חיצוניות-פנימיות

אני לא חושב שצריך לקשר בין רמת ההשקעה החיצונית בגוף (חדר כושר, להרזות, איפור) לבין כל הקטע של להיראות כאובייקט מיני. וזה בוודאי לא נכון לנתב את זה לכיוון של בנות שרוצות להיראות רזות וסקסיות, הרי לא חסרים בנים שהולכים לחדר כושר בשביל לנפח שרירים (שזה סתם דבילי אם אתה לא עובד גם על לב-ריאה, אין שום היגיון באימון רק למטרות ניפוח).
הרי זה די ברור שדכאון והשמנה קשורים זה בזה, ובן אדם ללא כוח רצון ואחריות עצמית פשוט יוותר לעצמו וישמין. בתרבות המערבית שלנו, אם אין לך בלוטת תריס משוגעת אתה תשמין אם לא תעשה ספורט ולא יעזור לך כלום.
אני אישית מאוד מכבד בנות שהולכות לחדר כושר, אני חושב שהעובדה שהן רוצות להיות סקסיות או כמו שקוראים לזה "אובייקט מיני" זה לא פסול, כולם רוצים להיות אהודים ע"י החברה. ברגע שאני רואה כוסית בבגדים צמודים בחדר כושר אני לא אומר לעצמי "בונא איזה גוף יש לה" אלא "פששש איזה השקעה באימון, כל הכבוד". וכנ"ל לגבי בנים כמובן... אי אפשר שלא להעריך בן אדם שמצליח להתאמן באופן קבוע, כי הרי בתרבות שלנו יש כל כך הרבה דברים שמסיתים אותך מטיפול בגוף שלך.
ולסיכום אי אפשר לשכוח שלא משנה מי הבן אדם, מה ההערכה העצמית שלו, כמה הוא רוצה להיראות סקסי וכו' - ברגע שאתה עושה ספורט האנדומורפינים מתחילים לפעול ואתה נהיה מאושר יותר. בריאות לשמה, לגוף ולנפש.

אני מקווה שהבהרתי פה כמה נקודות גם אם קצת ברחתי מהנושא,
ערב טוב.
ישן 02-12-2005, 21:20
  shikooz shikooz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.06.04
עדיין
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי natalie007 שמתחילה ב "נחמד לדעת"

אני לא אומר שזה פסול להיראות רזה ויפה..שלא תחשוב לשניה שזה לא הדבר הראשון שאני מסתכל עליו...אבל עצוב לי שזה כל כך מעסיק את הבנות ..כמו שנטליה מנסה לעודד אותה בכל הדרכיים הכיי פסולות אל '' תדאגי את תחזרי לבטן השטוחה והסקסית שהייתה לך''...

הקיצר הולי אני מקווה שהבנת שזה שטויות כיי תכלעס בחורה שאניי ימשך אלייה לא ישנה לי אם היא תוסיף 5 קילו או תפחית אותם..זה יפה שאת משקיעה בעצמך ואיכפת לך מאיך שאת ניראת בנים שונאים בנות שמזניחות את עצמם..את לא צריכה להגיע למצב שזה ישביז אותך ,וזה העצה הנכונה לתת לך עכשיו...גם אני השקעתי בגוף שלי לפני הצבא ועכשיו יש לי משו שלי ניראה כמו כרס...הייתי מעדיף את הריבועים ששל פעם אבל עדיין זה לא משו שיכניס אותי לדיכאון,ואם היית שומעת שאני בדיכאון מזה זה היה נשמע לך מגוחך..

אז תתעודדי..אני בטוח שאת לא כזאת רדודה ...לפחות זה לא ניראה ככה...אני מקווה שאת מסכימה איתי..
ישן 02-12-2005, 22:04
צלמית המשתמש של Block
  Block Block אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.11.05

אני מזדהה עם הבעיה. הקטע של ההשמנה והשינוי במבנה הגוף בגלל שלב בחיים שאנחנו חייבים לעשות משהו הפריעה לי מאוד. גם כיום בגיל 16 אני רוב היום בבית הרי יש בית ספר צריך ללמוד ושטויות אחרות, בקיצור אין הרבה מה לעשות.
לדעתי זה היה נכון לעזוב את העבודה. עבודה שמוציאה משגרה של אנרגטיות ופעולה לא טובה למי שכבר נכנס למסגרת. עכשיו שאת בבית ויש לך זמן אז את צריכה לנצל את זה (ונראה שאת יודעת לנצל את הזמן).
אני למשל די בכפייה עושה תרגילי התעמלות פעמיים בשבוע מתוך חובה ובשאר השבוע משתדל לעשות ספורט אפילו שזה משעמם רצח. אני לא יודע איך את מעבירה את הזמן בספורט אולי אפילו את יכולה לתת לי עצות בזה. הנקודה היא שאת החלק הקשה עברת לדעתי וזה לעשות את זה בפעם הראשונה. לכן בפעם השנייה כמה זמן שזה יקח זה יצליח והתוצאות יגיעו. עד שזה יגיע תמשיכי בחים רגילים אין סיבה שלא תיפגשי עם חברים זה לא בושה שיש שינויים לרעה זה רק מחזק וגם זה לא צריך לעניין אותך מה אחרים חושבים עליך כשאת בטוחה בעצמך ויודעת שאת תשני את המצב.

בהצלחה בהמשך.
ישן 08-12-2005, 19:33
צלמית המשתמש של Ir4$Al3
  Ir4$Al3 Ir4$Al3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Ir4$Al3
שלום :)

ת'אמת,אני לא יודע עד כמה זה ישמח אותך(אם בכלל) אבל אני מקנא בך.
עד כמה שאני רוצה לעלות במשקל,ועד כמה שאני אוכל מה לעשות,אני נשאר שחיף.

כמו שאני הבנתי אין לך בעיות משקל,אלא רק בעיה אחת,קטנה,שנבעה מחוסר מעש.
עכשיו,שעזבת את העבודה יש לך זמן לחברים,אז כנראה שיש לך גם זמן להתעמל.
את רשמת בהתחלה שחברים אמיתיים אומרים לך את האמת בפנים,גם אם היא לא האמת שאת רוצה לשמוע.
אם את כבר אמרת את זה,אז למה לך להתבייש מללבוש חולצה צמודה ליד החברים שלך.
אני בטוח שהם יבינו שיש לך את הבעיות שלך כמו שלהם יש את הבעיות שלהם ולא יעשו שום דבר חוץ מלעזור לך להתגבר על הבעיה שאת נמצאת בה.

בהצלחה
ולבחור מעלי,דבר ראשון סליחה.
דבר שני,אתה אידיוט.

ישן 15-12-2005, 15:54
  m1011409 m1011409 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.04

קודם כל, אני מקווה שתסלחו לי, אך עקב חוסר זמן, קראתי
אך ורק את ההודעה של הולי, ולא קראתי את התגובות.

קודם כל, לפי הסיפור שלך, כבר רואים שאם את רוצה, זה אפשרי.

כמישהו שמתאמן, אני יכול לומר לך ששינויים חדים מאוד כמו שקרו לך (שינוי גדול,
בזמן קצר), גם ניתן להחזיר חלילה בלי יותר מידי בעיות.

בעיצוב גוף, חשוב מאוד השילוב בין תזונה נכונה, לבין אימון נכון, קבוע ומוקפד.

האמת, אני מאוד מבין אותך.

בעבר, בגילאים קטנים יותר, אני הייתי מלא ואף אפשר לומר שמן.
לאחר מכן, הייתה לי תקופה שהייתי מתאמן רבה, וזה גם יצא לי יחד עם
הקפיצה הדרסטית בגובה, ויצא מצב שרזיתי ועליתי בגובה בצורה מהירה.
לאחר מכן, כמה שנים המשכתי להתאמן והייתי יחסית חטוב.
הגעתי לתקופה שהפסקתי להתאמן, ובמשך של שנה וחצי בקושי
עסקתי בפעילות גופנית כלשהי והמצב הגופני שלי ירד (גם מבחינה פיזית, סיבולתית ומראה).
החלטתי לקחת את עצמי בידיים, וחזרתי להיתאמן.

אגב, אני רוצה שוב לציין בפניך - בתהליכי חיטוב, חשוב מאוד לשלב תזונה נכונה עם פעילות
גופנית, ולא לוותר על אחד מהם ולחשוב שאחד יחליף את השני.

יום נעים ובהצלחה,
מארק.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:26

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר