לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-12-2005, 18:11
  untiteld untiteld אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.12.05
עזרה חסר תקווה... חיים בזבל...

מקווה שלפחות פה יש מישהו עם לב שיעזור לי....
היום אני כבר על סף מוות כל רגע שעובר אני חושב מתי יגיע כבר הסוף... כל הידיים שלי מלאות בחתכים שעשיתי לעצמי ואני אפילו לא יודע למה... אם הייתי צריך להסביר את זה הייתי אומר שיש סף של כאב ועצב וכשעוברים אותו זה מה שקורה (חתכים)

איך הגעתי למצב הזה?
הכל התחיל לפני שלושה חודשים כתבתי בלוג באינטרנט כתבתי שם כמה אני אוהב מישהי ואיך אני לא יכול בילעדיה אז עוד חשבתי שרע לי כנראה שלא ידעתי מה זה כאב אז בקיצור היא מצאה את זה ומאז היא לא מדברת איתי רק בגלל זה אני ככה? לא ממש לא אני לא ככה רק בגללה נחזור עוד קצת אחורה ל 4 חודשים אחורה לחופש הגדול אז כל החופש אני ועוד מישהו (לא זאת שמוזכרת למעלה) נקרא לה מישהי 2 היינו הולכים ביחד לכל מקום בקיצור יוצאים לא הראנו סימנים של אהבה כי לא היינו מאוהבים בכלל סתם היינו ביחד כי זה היה כייף ואז היה לי הכי כייף בעולם היינו מדברים בשיחות פתוחות בלי סודות בכלל על הכל בדרך כלל על דברים אישיים פעם אחת שיחקנו אמת או חובה סתם בצחוק כזה ונתתי לה נשיקה על הלחי מאז הכל השתנה לא הפסקתי לחשוב על זה למרות שזה היה סתם דבילי עדיין לא אהבתי אותה בתחילת השנה הזאת היא סיפרה לי משהו דפוק ושטותי על מישהי אחרת ואז הלכתי אליה ושאלתי אותה למה לא אמרת לי ש.. (את הדבר הדפוק והשטותי) בקיצור הייתי בן זונה מאז היא לא מדברת איתי גם 2 לא מדברות איתי? זה כבר יותר קשה אבל זה עוד כלום רק אחרי שהיא הפסיקה לדבר איתי קלטתי שאני אוהב אותה אני אוהב 2 בבת אחת ושתיהן לא מדברות איתי... שיט אבל זה לא הכל כשכתבתי את הבלוג מישהי הייתה מגיבה לי קבוע שם מאז דיברנו והתאהבנו פאק למה זה קרה? היא היחידה בעולם שמחזירה לי אהבה אם היא לא איזו מתחזה עשו לנו הרצה על הסכנות באינטרנט ומאז אני מפחד לדבר איתה אני אוהב 3 2 לא מדברות איתי ו 1 אני לא יכול להפגש איתה כי היא גרה בעיר אחרת בקיצור גם יש כאלה שכל הזמן יורדים עלי לפני אלה שלא מדברות איתי והן צוחקות מזה אחת מהן גם משחקת לי ברגשות סתם לכייף אהה עוד משהו מישהי 2 צמודה לחבר הכי טוב שלי ואני מתבייש לדבר איתו ולאמר לו שהיא שלי למרות שהוא יבין (או שהוא יצחק עלי שהיא "עקומה" כמו שהוא תמיד עושה) כל פעם שאני רואה אותם ביחד אני לא מצליח לשכוח או משהו הוא פשוט תפס לי את המקום והשמחה אז אני פשוט לוקח משהו חד ו... ניסיתי לבקש ממישהי 2 סליחה אבל לא הלך היא לא הגיבה אין לי מה לעשות עיבדתי תקווה לחלוטין בטח הן גם יגלו איך שהוא את ההודעה הזאת ואז בכלל ישנאו אותי עכשיו יש לי צ'נס ליהיות עם מישהי2 בהתנדבות בזוג כי בן אדם שבאמת עכפת לו ממני איתה והוא שואל אותי אם אני רוצה להחליף עיבדתי תקווה אני רווצה לצאת מזה ולא מצליח אני לא יודע אם אפילו אני עובד על עצמי ואני סתם רוצה צומת לב שאני כותב את זה פה או שאני באמת צריך עזרה... חיים דפוקים...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-12-2005, 08:25
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
כנס דחוף!!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי untiteld שמתחילה ב "חסר תקווה... חיים בזבל..."

בשביל מה החתכים? הרי ברור שכשאדם חותך את עצמו הוא רוצה שמישהו יגלה את זה, שזאת מעין קריאה לעזרה, אבל דוגרי, אתה סתם מצלק את עצמך, בעתיד תרצה מישהי, והיא תראה את הצלקות ותברח, אז לא משנה מה המצב שלך, עם החתכים תפסיק! יש דרך אחרת.

לכל אחד יש את האהבה הגדולה הזאת שלא מומשה, את השיברון לב הזה, החוכמה היא לקום ולהמשיך הלאה.

בקשר לידידות שלך, תן לזה זמן, ותבקש סליחה, אחרי שהתנצלת הכדור אצלהן ואי אפשר ללחוץ עליהן.

עם הזמן התקופה הזאת תעבור ותחווה תקופות נהדרות, עכשיו הכל נראה בירידה למרות שהמצב שלך פשוט לא הכי נעים, אבל לא כ"כ גרוע.. בטח לא משהו שדורש פעולות דרסטיות, קח את עצמך בידיים, תצא לבילויים וכאלה, תכיר בנות חדשות והכי חשוב, תבחר במי שאתה בוחר ולא במי שבוחר בך!! אי אפשר להתאהב ככה בכמה בנות (ועוד אחת שאתה בכלל לא מכיר), אתה צמא לקשר, אבל אם מנסים לזרז את זה - זה לא הולך, זה חייב לבוא, וכשזה יבוא שיהיה אמיתי, תצא עם כל מיני בנות ואל תתאהב באף אחת, אם זה יבוא- זה יבוא, אבל אל תתחיל להכנס לעולם חולמני בכל פעם שאתה מסתדר עם מישהי, כך רק תפגע יותר.

תמי.

ישן 13-12-2005, 09:23
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
חתכים בידיים.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי untiteld שמתחילה ב "חסר תקווה... חיים בזבל..."

כמו שתמי אמרה, היא סממן ברור לקריאה לעזרה. עכשיו, תעצור ותחשוב על זה רגע. מבלי לעשות שום חתך ביד - רק מכתיבה פה - קיבלת תשומת לב. אני לא אדבר איתך על החלק הבריאותי. גם לא על החלק של מה ייקרה כשמישהי תראה את החתכים בעתיד. אתה נשמע מספיק חכם בשביל לדעת את הדברים האלה בעצמך... העקרון הוא - זה בסדר למשוך תשומת לב. עמוק בפנים, כולנו רוצים קצת.

השאלה היא: איך אתה עושה את זה. פה כתבת, שפכת מהלב - וקיבלת תשומת לב ואהדה. ובחתכים ביידים, אתה פוגע בעצמך ומרחיק אנשים בהווה ובעתיד. תחשוב על זה.

בקשר לבעיות עם הבנות.

זאת שגרה בעיר אחרת - אתה לא הראשוןו ולא האחרון שתהייה לו מערכת יחסים עם מישהי שגרה רחוק. דוגמאות שאני מכיר: חדרה - באר שבע. חדרה - ראש הנקרה. ירושליים - כרמיאל... להמשיך? מתחיל להבין. והגילאים? משתנים. חלקם מעל 20. חלקם שניהם מתחת ל18. הכל אפשרי.

בקשר להיא שאמרת שאתה פוחד שהחבר יגיד לך שהיא "עקומה" כמו שהוא תמיד עושה. אם הוא חבר אמיתי הוא יישמח בשבילך שאתה עם מי שאתה אוהב. וחוץ מזה, אתה רוצה להיות איתה בשבילך או בשביל מה שיגידו עלייך? אתה תלך עם מישהי שנראת פיצוץ - שאת לא אוהב אותה ממש - רק בשביל הפידבק החיובי? כמובן שלא.

בקשר להיא שהגעת למסקנה שהיית בן זונה. אוקיי. תגיד לה את זה. תגיד לה שטעית, שאתה אנושי וחבל לך לאבד ידידה כל כך טובה. תגיד לה עד כמה היא חסרה לך בחייך.

אגב, בקשר לאם אתה כותב פה מתוך רצון לתשומת לב או מתוך התחלה לעבודה על עצמך - לדעתי, שניהם. אתה רוצה תשומת לב - זה ברור ואנושי. ואתה רוצה לעבוד על עצמך - אחרת לא היית מספר לנו את מה שסיפרת (תודה) - כדי שנעזור לך. אתה רוצה עזרה. התחלה מעולה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:35

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר