לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-12-2005, 13:29
  m1011409 m1011409 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי דודידו שמתחילה ב "רציתי לספר לכם ולשאול את עצתכם"

תיראה, יש אנשים סגורים, ויש אנשים פתוחים.
כניראה, קרוב משפחתך הוא אדם סגור יותר, ולכן קשה לו יותר להתחבר עם
אנשים.

בכל מקרה, אני מאמין שהוא יכיר אנשים, ודי מהר הם יהפכו לחברים שלו.
אני הייתי ממליץ לו להראות ביטחון עצמי, ולא לבוא ולהיות בצד ולהרגיש פחות טוב.
מה שאתה משדר לחברה, כך היא מקבלת אותך בסופו של דבר.

שיהיה לו המון בהצלחה בצבא, ואני מאחל לו שיכיר שם כמה שיותר
חברים אמיתיים שהוא יישאר איתם בקשר גם אחרי גמר השירות.

יום נעים, מארק.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-12-2005, 15:32
  Soulful Soulful אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.04
כולם צודקים שהם אמרו שהצבא משנה אנשים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי דודידו שמתחילה ב "רציתי לספר לכם ולשאול את עצתכם"

ושבצבא תמיד נוצרים קשרים אבל זה יהיה לו די בעיה גדולה ברגע שהוא יצא לסופ"ש
כי שאנשים חוזרים מהצבא כולם רוצים לראות את החברים הישנים שלהם
כל אחד חוזר לחברים שלו... וזה יכניס אותו ממש לדיכאון אם הוא יצא בסופ"ש ולא יהיה לו עם מי לצאת בערב שישי.....זה די בעיה... כי כל מי שאני מכיר מהצבא לא יוצא עם החברים שלו מהבסיס בימי שישי אלא עם החברים שלו מהבית... אז גם אם הוא ישתנה ויהיה לו ביטחון עצמי הוא לא ימצא חברים חוץ מהחברים בבסיס..... והכל תלוי אם הם יציעו לו לבוא ולצאת בשישי או משהו... כי אם הוא ישאר בבית הוא יכנס לדיכאון! ואני מדבר בגלל שאני מכיר מישהו במצב הזה...

אז שיהיה לו בהצלחה וגיוס קל....
בע"ה ימצא חברים ויסתדר

ישן 13-12-2005, 16:58
  m1011409 m1011409 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.04
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Soulful שמתחילה ב "כולם צודקים שהם אמרו שהצבא משנה אנשים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Soulful
ושבצבא תמיד נוצרים קשרים אבל זה יהיה לו די בעיה גדולה ברגע שהוא יצא לסופ"ש
כי שאנשים חוזרים מהצבא כולם רוצים לראות את החברים הישנים שלהם
כל אחד חוזר לחברים שלו... וזה יכניס אותו ממש לדיכאון אם הוא יצא בסופ"ש ולא יהיה לו עם מי לצאת בערב שישי.....זה די בעיה... כי כל מי שאני מכיר מהצבא לא יוצא עם החברים שלו מהבסיס בימי שישי אלא עם החברים שלו מהבית... אז גם אם הוא ישתנה ויהיה לו ביטחון עצמי הוא לא ימצא חברים חוץ מהחברים בבסיס..... והכל תלוי אם הם יציעו לו לבוא ולצאת בשישי או משהו... כי אם הוא ישאר בבית הוא יכנס לדיכאון! ואני מדבר בגלל שאני מכיר מישהו במצב הזה...

אז שיהיה לו בהצלחה וגיוס קל....
בע"ה ימצא חברים ויסתדר

הוא יכול לבדוק מי מהאזור שלו, לנסות להיתיידד איתו ולאט ולאט להכיר אותו, ואולי
אף להיצטרף אליו ואל חבריו ביציאות בסופי שבוע.
תירצה או לא, כאשר אתה נימצא עם אנשים במשך זמן ממושך (במיוחד בפעילות שהיא קבוצתית רבות),
אתה מתידד עם הסובבים אותך.

ישן 13-12-2005, 17:21
  Soulful Soulful אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.04
אני לא אמרתי שהוא לא יתידד עם אנשים מהצבא!
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי m1011409 שמתחילה ב "[QUOTE=Soulful]ושבצבא תמיד..."

להפך! בצבא אין מצב שלא למצוא חברים חדשים! כל אחד מוצא! אני לפחות לא שמעתי על אדם שלא מצא חברים בצבא...
מה שכן אמרתי- שיהיה לו קשה למצוא חברים שיזמינו אותו לצאת ביום שישי. כי כל אחד יוצא עם החברים שלו מהבית, וזה גם די קשה להזמין מישהו לצאת עם החברים שלו כי הוא לא מכיר אפחד וזה די מבאס... אבל יש סיכוי שהוא ימצא חברים שהוא יוכל לצאת איתם.... לפי מה שאני רואה אצל חיילים שאני מכיר (גם מהמשפחה) אתה יכול למצוא אלף חברים בצבא! ואפילו חברים יותר טובים מהקיימים, אבל נגיד אני יודע שלי היה קשה להזמין מישהו מהצבא לצאת עם החברים שלי, כי הבנ'דם לא ירגיש בנוח ואני אצטרך להיות איתו כל הזמן כדי שלא ירגיש בדד (אני לא בצבא- רק דוגמא)
אבל לך תדע... מקווה שיסתדר...

ישן 13-12-2005, 21:16
צלמית המשתמש של KfitzKfotz
  KfitzKfotz KfitzKfotz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.04

תראה... אם הוא טיפוס מתבודד (וד"א אני אישית לא חושב שזה תמיד דבר שלילי, יש כאלה ויש כאלה),
למרות מה שכולם כתבו כאן, אין שום הבטחה שהוא ימצא חברים בצבא. זה תלוי איפה הוא יהיה, עם
מי, בגישה שלו ובעוד הרבה גורמים אחרים.
אבל... אני אישית חושב שחברים זה דבר שבא והולך. מעטים הם האנשים שיש להם ממש חברים
מילדות. לי למזלי יש שניים כאלה, אבל מעבר להם, היו תקופות שונות ובכל תקופה קשרים אחרים.
ככה שמה שאני מנסה להגיד, זה שפשוט אולי הוא עוד לא מצא את הסביבה החברתית שאליה הוא
מתחבר ועם הזמן זה גם יגיע. יכול להיות שזה יגיע בצבא, ויכול להיות שלא. הזמן המקום והתקופה
יעשו את שלהם. זה שהוא עוד לא מצא, לא אומר שהוא לא ימצא בעתיד.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:08

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר