לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-12-2005, 14:27
  pyr0 pyr0 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.10.05
אוף! אני תמיד מפספס!

שלוםםם

אוקיי אני אקצר כמה שאני יכול:

אני לא יכול!! זה משגע אותי!!
הקשר בנים-בנות שלי דפוק לגמרי!! :

יש לי 100000 ידידות ואף לא חברה אחת.
כל בת שאני פוגש, יוזם שיחות וכאלה, בסוף הופכת ל"ידידת נפש" שלי
זה משגע לי ת'שכל..שונא את זה...

ועכשיו בכלל, אני חודש מפנטז על איזה משהי...ולפני שבוע התחלתי לעשות משהו בנידון,
ואני מדבר איתה וכאלה..והיום אני מגלה שיש לה חבר!

קיצר, אני אסכם:
מתי אתה יודע שפה אתה חותך את העניין, ואתה לא ממשיך לקשר ידידות אלה עובר לקטע של חברים. יעני, מתי אתה מגיע למצב כזה בקשר? ואיך אני יודע שזה לא מאוחר מדי..כי אני מפחד שבבחורה הבאה ילך הקשר אם אני אעשה את זה מאוחר מדי :\ (כמו מס' בנות שזה קרה לי איתן)

נ.ב

מה הקטע הזה של החמוד? זה משגע לי ת'שכל. כל בת שמדברת איתי עושה לי: "אתה כזה חמוד!! אני מתה עליך!!" ושטויות כאלה, ואני כבר לא יודע מתי זה אמור להביע משהו או לא. בעע :\

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-12-2005, 15:05
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
אבחנה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי pyr0 שמתחילה ב "אוף! אני תמיד מפספס!"

ידידה שלי פעם אמרה לי אם אתה מדבר הרבה עם מישהי וזה נמשך כך מעל לשבועיים מבלי שתעשה משהו בנידון לכיוון החברות אתם תהיו ידידים, עכשיו אני לא יודע אם זה כל כך מדוייק כלומר שבועיים בול אבל מה שחשוב הוא שאם אתה מכיר מישהי חדשה שלא הכרת קודם ואתם מדברים ונפגשים ואתה משאיר הרבה זמן את הקשר על אש קטנה סיכוי טוב שאתם תהיו ידידים בסוף כי אף אחד לא יוזם את הצעד הבא.
בקשר לידידי נפש אני לא בטוח שיש לך 10000 כי ידיד נפש זה קשר עם מישהו / מישהי שמאוד קרוב אלייך ומשהו אינטימי וקשה לי להאמין שיש לך קשר אינטימי (אינטימי הכוונה לנפשי לא פיסי) עם 10000 איש, אני מניח שיש לך קשר טוב עם המון בנות אבל אם תסתכל טוב תגלה שיש לך באמת רק אחת או שתיים (או גם זה לא) שהן מאוד קרובות אלייך ואתה פורק אצלהן את התסכול ומרגיש ממש קרוב אליהן.

עכשיו הצעה שלי אלייך היא כזאת, ברגע שאתה פוגש מישהי ואתה אומר לעצמך שהיית מעוניין להיות חבר שלה או לפחות להכיר אותה מקרוב ולא רק בתור ידידה, הייתי מציע לך להסתכן יותר ממה שהסתכנת עד עכשיו כלומר להציע לה לצאת רק שניכם מקסימום תקבל לא ואז או שלא תתראו יותר (אני לא יודע איפה אתה מכיר את כל הבנות אבל אם זה למשל בדיסקוטק ולא הכרתם לפני זה יש סיכוי טוב שאם זה לא יצליח לא תראו אחד את ה שני יותר או לפחות עדיף למצוא בנות שאם משהו לא ילך לא תצטרך להיות איתם באותו מעגל ולראות אותם כך זה יהיה לך יותר קל) . ודבר נוסף אם יש מישהי בין הידידות שלך שהיית מעוניין הייתי במקומך מנסה להתקרב אליה ולראות אם יש מצב ליותר מזה (הכוונה ליותר מחברות) אבל פה תחשוב ותראה בעד ונגד אם כדאי לעשות את הצעד הזה, איך היא תגיב מה הסיכוי שתצליח עד כמה הקשר שלכם הוא חזק טוב שחבל לערער ולקלקל אותו וכו'

לדעתי לפי מה שהתרשמתי ממה שכתבת נראה לי שאתה מקסים את הבנות באדיבות ובנחמדות שלך ואולי אתה מציע להן אוזן קשבת או עזרה בכל מיני דברים כך שהן מאוד אוהבות ומתלהבות ממך אבל אז אתה עוצר ונשאר ככה מקסים ולא עושה את הצעד הבא שזה להתקרב אליהן (תקן אותי אם אני טועה)

שיהיה לך בהצלחה מקווה שתמצא לך את האחת בקרוב ונשמח לשמוע עדכונים וכמובן אנחנו פה להיות אוזן קשבת ולייעץ שתצטרך

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:47

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר