לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-12-2005, 14:09
  natalie007 natalie007 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל natalie007
אשכול החוויות השבועי :-)

היי חבר'ה,מה קרה לכם השבוע?
יצרתם משהו מקורי?הפתיעו אתכם?אמרו לכם משהו ששימח אתכם או גרם לכם לאיזה שינוי דרסטי?
לכו על זה ותחלקו עימנו את חוויותיכם...

השבוע שלי עבר די מהר,נהניתי ברובו,אומנם היה לי בוחן בר-אור שבו הבנתי שאני לא ממש בכושר בשביל לסיים ריצת 2000 ב-10 דקות כמו לפני שנה,זה מה שקורה כשאתה הופך לעצלן לאחר הגיוס.
יום למחרת היה לי חצי שעה של קרב מגע,התגוננות בפני יצורים שתוקפים אותך,היה נחמד ,במיוחד כשכל השרירים תפוסים ובקושי אפשר לזוז,בסה"כ עבר שבוע כיפי.
שמרו על עצמכם,תהנו בסופ"ש הגשום והקריר הזה והכי חשוב שתהנו מהחיים רק כמה שאתם יכולים.
שיהיה שבת שלום ושבוע טוב,
שלכם,
נתי.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-12-2005, 16:37
  system_x system_x אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל system_x שלח הודעה דרך MSN אל system_x
...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי natalie007 שמתחילה ב "אשכול החוויות השבועי :-)"

אמממ שיעורי הנהיגה הולכים מצויין ואני גם יכול להנות מהם בזכות המורה החדש... בגלל הניתוח חשבתי אני לא מספיק לטסט אבל קבענו עם המורה שיעורי ואני יודע שאני כן מספיק לטסט שיהיה...

אתמול אחרי שיחה מאוד לא נעימה השלמתי עם ידידה יחד עם קצת בירורי עניין למרות שעדיין יש קצוות שממש לא סגורים...

יש ישהי ממש חמודה באופק שנראה לי ילך מעבר לידידות... ולשם שינוי אני בעד... פשוט חמודה!

הרגל עברה כמעט עד הסוף ואני הולך כבר נורמלי... אני מאמין שאני אצליח לרוץ בקרוב ולחזור להרגלים ולשגרה הגופנית שלי...

חוץ מזה השבוע הייתה קצת יציאה מהשגרה אבל קצת לרעה... וזהו בעקרון...

שבוע הבא אני בן 17
ישן 16-12-2005, 17:57
  תומר123 תומר123 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.05
השבוע האחרון
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי natalie007 שמתחילה ב "אשכול החוויות השבועי :-)"

שמבחינתי זה יותר כמו השבועיים האחרונים, כי הזמן מתחלק לפי "זמן בסיס" ו-"זמן בית".
היו שבועיים קשים, המון שטח ועבודה על הכלים. ירי חי ראשון בתותחים, יש להם עוצמה מטורפת.
גיליתי שבעזרת קצת רוטב אפשר להפוך כל מנת קרב לארוחת מלכים, ושאפשר להירדם בכל מצב וכל תנוחה.
חוץ מזה הסופ"ש מפנק, הסגל הכין לנו על האש ולמחרת יצאנו חמשוש.

ולאזרחות - אתמול הייתי ב"לכת", נכנסו תוך חצי שעה (כיף להיות אשכנזי), הייתה אחלה מסיבה וכמה בנות מדהימות. רק חבל שלצערי אני לא מעז להתחיל עם אף אחת, למרות שבתוך תוכי תמיד יש לי את ההרגשה שהיא כן רוצה ושאם סוף סוף יהיה לי האומץ לדבר איתה אז אני בטוח אצליח. אבל - חפיף!

קיצר עוד לא נולד המניאק שיעצור את הזמן.
ישן 16-12-2005, 19:00
  -Maya- -Maya- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.04

היה שבוע קצת מעצבן..
מצד אחד דברים טובים (כמו שקיבלתי במתמטיקה 92 ובתנך 84...והיו לי מיונים למשלחת מטעם הצופים ואתמול הודיעו לי שעברתי עוד שלב...-עכשיו נשאר רק עוד שלב אחד...)
מצד שני היה שבוע ממששששש מתיש חזרתי כללל השבוע בסביבות 8-9-10 בלילה וזה היה ממש מעייף...ובגלל זה גם לא היה לי זמן ללמוד למבחן במחשבים ונכשלתי ...:/ אני גם ככה גרועה בזה וידעתי שזה יהיה ככה אבל זה עדיין מבאס!
וגם רבתי עם מדריכה מהצוות שלי שהיא גם חברה וזה עשה לי רע על הלב אבל היום דיברתי איתה והכל הסתדר..
ותודה לאל הכל עכשיו קצת יותר טוב גם נגמרה לי התקופת מבחנים אבל יש לי בערך 7 עבודות להגיש אחרי חנוכה וכל חנוכה אני בטיול...
בסוף יהיה טוב.......

חחח מעניין אם מישהו בכלל קרא..
טוב בכל מקרה שבת שלום!
ישן 16-12-2005, 23:11
  willow willow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל willow שלח הודעה דרך MSN אל willow
היה שבוע וטוב שהיה

היה לי שבוע מעצבן וטוב...היו שלושה מבחנים
חטפתי צעקות...לטובה ולרעה...לרעה מהמורה שלי ,לטובה מהידיד שלי...שאני מתה עליו!!!
לרעה מאחותי ולטובה מעצמי...

שבוע הבא גדנ"ע בערבית סוף כל סוף להיפטר מכולם ליומיים להגיד ביי ביי לבית ספר ליומיים...חלום...
לאכול ארוחת בוקר פעם שנייה בחיים...

וסוף כל סוף אחריי חודשיים אני אפגוש ידיד ישן נושן שאני מתגעגעת אליו ברמות!!!
מה עוד....אה בתקווה שאנשים יתחילו להשלים עם מי שאני ולא עם מי שהם רוצים שאני אהיה פשוט עצוב נהיה המצב ....יפסיקו לקוות שאני אהיה יותר טובה הלוואי שזה כבר יקרה...
הכרתי בחורצ'יק מדהימצ'יק ....חחחח
וזהו הלוואי שנצא לגדנ"ע אני ממש זקוקה לזה..והלוואי שהרכזת שכבה תפסיק לנעוץ בי מבטים...מרגיזה אחת!הלוואי שימשיך לרדת גשם בכמויות רבות ושיהיה סופר קר!!!!!

שבוע טוף לכם ולילה..
Willow

SMS בקרוב חוזרת....!!!

ישן 17-12-2005, 11:05
  DefendeRoE DefendeRoE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.04
שלח הודעה דרך ICQ אל DefendeRoE
שבוע ארוך קשה מרגיז ועם זאת כיפי ומיוחד

אז ככה נתחיל מזה שבשעה טובה ביום חמישי הזה סיימתי את הקורס הארוך והמייגע הזה וסוף סוף הוסמכתי כחוקר מצ"ח, היה לי את הכובע הלבן המחריד הזה והסרט מ.צ. הצורם על היד למשך הטקס וזהו לא רואים אותם יותר (טוב לפחות עד קורס סמלים... במידה והבעיות שלי לא יחליטו להתעורר שוב), לצערי לא קיבלתי את הפיקוד שרציתי (מרכז) ובטח שלא קרוב אפילו לסוג הפעילות שרציתי אבל התפקיד זה רק עניין של הקצאות ואני אנסה להגיש מועמדות ברגע שיפתחו, אז ככה שובצתי לפיקוד דרום, מה שאומר שאני אשרת באורים או בערבה או בבאר שבע מבחינת איך שאני מסתכל עלייהם הכל אותו חרא אז לא משנה לי כבר איפה יתקעו אותי התפקיד אותו תפקיד התיקים אותם תיקים רק הגזרות שונות, אולי עדיף ערבה כי יש תנאים יותר טובים והגזרה של אילת חייבת להיות מעניינת אבל זה שיקולים ליותר מאוחר, טוב עוד דברים שקרו במהלך השבועיים שלא הייתי בבית, אמממ טוב נלך מהסוף להתחלה, הייתה שבירת דיסטנס עם המפקדים, כמו בכל סיום של בצבא, והיה ממש כיף ומצחיק, יש לנו חולצת סיום קורס אחת הנדירות, מצוייר מאחורה את השלוש קופים האלה ששמים ידיים על העיניים האוזניים והפה, וכתוב מעלייהם "לא ראית? לא שמעת? לא דיברת?" ומתחת לקופים כתוב "אנחנו נגרום לך..." יום לפני השבירת דיסטנס תקעו אותי בתורנות מטבח, ונקעתי את הרגל בצורה מאוד כואבת, נתפסה לי מתחת למין תנור שנראה כמו מקרר על גלגלים והתעקמה... ובגלל זה גם לא הלכתי למסיבת סיום קורס שלי =(, אבל לא נורא היו לי חלומות טובים אמממ לפני זה בשבוע גם היו לי קצת בעיות עם לחץ דם (הרופא אמר לי שאני צריך לבדוק כל כמה זמן... אנערף איך זה קשור לכליות אבל הוא רופא אולי הוא מבין משהו...), שיום אחד היה לי מאוד נמוך והיו לי סחרחורות ויום אחר היה לי מאוד גבוהה, ככה שיצא שלא עשיתי הרבה (כרגיל) ונחתי בחדר, השבוע לפניי זה היה אחד השבועות העמוסים ביותר עם כל המבחני סיום והסמכה ועוד אחר כך סגרנו שבת בגלל בלת"מ עקב הרצח של חייל מיחידת המעברים בקלנדיה בקיצור שבועיים מבולגנים מאוד וטוב שנגמרו. מחר אני חוזר לבה"ד הפעם בלי תיק לשבועיים, עושים קורס נהיגה מונעת על חשבון הצבא ומוציאים רשנ"צ (אחת ההטבות של חוקרי מצ"ח חחחח אנחנו גם יכולים להכנס עם רכב לכל בסיס ולהיות על אזרחי ושטויות אבל זה אחר כך) אחרי זה אני הולך למפקדת מצ"ח דרום ומקבל את השיבוץ שלי ומשם אני מקווה מאוד שתהיה לי רגילה כי אם אני לא טועה זה חנוכה, ואם לא אז אני אקח אותה בסילבסטר או ביומולדת שלי או משהו נראה, עד אז מתרגלים ל11-3 (הקורס היה ממש שכונה מבחינת יציאות בסדיר זה כבר לא ככה...) אז זהו בערך בטוח יש לי עוד 1001 דבים לספר אבל אני קצת עייף ולא זוכר אז שתהיה שבת שלום לכולנו ושבוע טוב

שלכם,
רועי
ישן 17-12-2005, 13:18
  system_x system_x אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל system_x שלח הודעה דרך MSN אל system_x
יום שישי (זוועה?)

אז ככה 3 חברים קבעו להיפגש ולראות מהעושים האלה... היו תוכניות קטנות אבל לא ידענו ממש מה נעשה... קיצר נפגשנו שהיה גשם... המצב רוח? אחלה של מצב רוח!

שתינו בירות... הלכנו לעשות סיבוב בעיר וקצת צחוקים פה ושם...

מתקשרת אחת ואומרת שנבוא לשתות איתן... טוב באים ויש כמה אנשים שאני מכיר ממזמן ולא ראיתי אותם הרבה זמן ויש כמה שאני לא מכיר... בנות? חחחחח אחת בסדר עוד אחת משהו שטוח וסנובי בהקצנה ושלישית? אני הגבוה מבין שלושתינו והיא הייתה יותר גבוה ממני ושנתיים מתחתיי (זוועה... ואני לא גמד! 1.76) טוב שתינו וודקה ובאו עוד חברים... צחוקים הרבה אנשים... כיף וממש נחמד...! רק לא היו בנות...

טוב נו מתקשרת ידידה ושואלת אם בא לי להפגש? אני שואל אם היא מסטולה והיא אומרת שלא... גם לי כבר עבר ואני גם ככה בראש שפוי אז בסדר... הולך לפגוש אותה והילדה שפווווכה! באמא שלי שפוכה!אני עוזר לה ללכת וספסל ראשון מתיישבים... מתחילה להקיא... ובוכה שזה לידי... אני מנסה לעודד ושלא תרגיש רע עם זה כי לכולנו קורה (אומנם לא בכמויות כאלה...) והיא מסכנה מתפדחת... ישבנו... הלכנו מחובקים וסחבתי אותה... באים לפיצוציה ואני מושיב אותה הולך לקנות מסטיקים ואז חוזר עוזר לה לקום והולכים למקום סגור כי יש קצת גשם וקר... קיצר ישבנו... היא הקיאה עוד והסטלה לא עוברת!...

כבר לא היה לי כוח והתקשרתי מהפלא שלה לגאי אחד שאיתו היא שתתה ושם גם חברות שלה... נסחב איתה למקלט... מקום שלא הייתי מתקרב אליו אם לא היא... ומי שם? חברות שלה... מישהו נורמלי לשם שינוי... ועוד 2 גאים נואשים לבנות שיכולים לחרמן רק כשהן מסטולות... אחד בן 18 שנראה כמו ילדה בת 12 ואני שונא אותו) ועוד אחד דיסלקט גמור שמת לגעת במישהי (הוא אמור לצאת מהארון הייתי אומר) ושם כולן מסטולות והם מנסים לחרמן אותן... אני נגעל מכל זה והן מפגרות...

קיצר חרא של יציאה הייתה בסוף... הלכנו הביתה בערך ב 5 ואז היא ליותה אותי קצת (היא התעקשה) ואמרה לי שממש מודה על זה ששמרתי עליה וכו'... נפרדנו ואני חזרתי הביתה לקראת 6 נראה לי...

קיצר זה היה פשוט חרא! אני מבין שרק אני יכול להדפק ככה... גם להיות תקוע עם ילדה מסטולה שלא מסוגלת ללכת לבד... גם עם חברות שלה כשהן מסטולות ועוד עם 2 שאני שונא וזה חרא!!!

קיצר עכשיו בסדר... מסכנה תתפדח לדבר איתי אחרי כל מה שהיה...
הכי מגעיל אותי זה ה 2 האלה שלא מסוגלים להשיג בנות במצב שפוי ופשוט אומללים ועוד יותר עצוב זה בנות שיכורות שנותנות לגעת לעצמן בכל מקום בלי כבוד עצמי!

מתאושש מהכל!
עמית.
ישן 17-12-2005, 14:02
צלמית המשתמש של אליאור15
  אליאור15 אליאור15 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל אליאור15 שלח הודעה דרך MSN אל אליאור15
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי system_x שמתחילה ב "בוא תספר לנו... זה יעודד אולי :)"

אמ... התחיל בכך שהגעת למשפחה של חברה שלי, הכרתי אותם דיברנו, הייתי נחמד וזה, אחר כך הם יצאו לאנשהו (אלוהים יודע לאן), ואני וחברה שלי ישבנו לראות סרטים וזה, היו קטעים, צחוקים, היה איזה קטע שכמעט 10 דק' התפוצצנו מצחוק ולא יכולנו להפסיק, בכינו חחחחחחחח אוי איזה צחוקים היו.

בכל מקרה-היא העלתה רעיון שאשן אצלה, התקשרנו להורים שלה והם הסכימו ולשלי צלצלנו ועד ששכנעתי אותם (וזה היה בשעה 2 בלילה), בכל מקרה, הלכנו לישון אחרי בערך 5 שעות נוספות של סרטים ביס וצרובים שהבאתי מהבית.
ישנו אצלה עד שעה 8 יענו מ7 בבוקר עד 8 בבוקר, שעה אחת ואז המשכנו לראות סרטים עד 10 בבוקר.....
מקווה שיהיה לך סופי שבוע כיפיים,
אליאור.

ישן 18-12-2005, 09:00
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
שבוע מעולה!

אני אשאיר את החשוב לסוף...

בעבודה - עברתי עוד תרגיל של חפץ חשוד (גילוי, פינוי ודיווח). כל הצוות היה צריך לעבור 2 מבחנים על נהלי היחידה ועל נהלי חירום של משטרת ישראל. במבחן על נהלי החירום - הייתי היחיד שקיבל מאה (וגם היחיד שקיבל מאה בכללי). והממוצע של שניהם - היה הגבוה ביותר מכל השאר...

בספורט - מכבי ניצחו את ברצלונה! כבוד!

בכללי - שבוע חביב. הצלחתי לשכנע חברה טובה שלי לעשות משהו שביקשתי ממנה, שרתציתי שתעשה - ואת האמת, גם היא קצת... היא פשוט הייתה צריכה דחיפה קלה.

באהבה - למי שלא יודע, בשבת יפעת ואני חגגנו שנה... נסענו לצימר באמירים (ליד צפת).
היה... מדהים. קניתי לה לוח שנה עם תמונה שלנו וגרביים של פו הדב (היא מתה עליו...)
והיא קנתה לי 2 ספרים טובים וכרית ענקית (פי 2 מכרית רגילה) עם כיתוב : "תשאיר לי מקום לחבק אותך בחלום, אוהבת תמיד, יפעת"
הייתה תוכנית עלומה לבצע גם טיול סוסים רומנטי על החוף בשבת בשקיעה - אבל הגשם שיבש את התוכנית הזאת... לא נורא. בפעם אחרת.

אממ... זהו.

ישן 18-12-2005, 09:02
  matto matto אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.10.05
שלח הודעה דרך MSN אל matto
אמ...... כל הגוף כואב

אני לא יכול לזוז כל הגוף כואב אבל הכל עדיין נמצא במקום...... אבל בקושי הכל מדלדל...ואפילו לא ראיתי את מכבי מנצחת!!!! איזה יום שישי שקורעים לך את התחת ועוד לא ישנת יום לפני (בתור אחד שקם בשש בערב)?????מה זה?!?!?!?! נקווה שזה היה שווה את זה.... ויום שבת ישנתי והייתי מרוצה עד השמים כי סיימתי כמו גדול!!!! אז מגיע לי אה........ ועוד משהו..... הגעתי להחלטה חשובה בחיים שלי פשוט נקודת מפנה!! אני צריך להשמין!!!!!!! (להשמין בשבילי זה כמו שיגידו לחבר לי להפסיק לעשן)
בקיצור יום שישי היה נראה כאילו הוא לא הולך להיגמר!!!!!!! אבל יום שבת עבר מהר מדי כאילו הוא השווה זמנים לא פר... בקיצור נקווה שהקריעה הזואת הייתה שווה....
חוץ מזה מהיום אני לא מתבייש בשם שלי!!!!! שיצחקו כמה שהם רוצים אני לא מתבייש!!!!!!
אה....... הורדתי כאן הכל זהו עכשיו אני מרגיש יותר טוב.....

נערך לאחרונה ע"י matto בתאריך 18-12-2005 בשעה 09:20.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:18

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר