לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-12-2005, 16:16
  Soulful Soulful אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.04
עזרה עם ידידה טובה שלי

אני לא יודע מה לעשות
יש לי רגשות די חזקים לידידה טובה שלי ואני לא יודע מה לעשות עם זה
אני פשוט משתגע... כי אני מת להגיד לה אבל מצד שני אם היא לא תרצה (וזה רב הסיכויים מה שיקרה) זה יצור ת'מצב הכי לא נוח בעולם... אנחנו לומדים הכל ביחד ובכל ההפסקות אנחנו יושבים עם אותה קבוצה של אנשים... וממש חבל לי לאבד ת'ידידות וכל זה....
היום יש לי ת'הזדמנות הכי גדולה לדבר איתה במסיבה של חבר שלי ואני לא יודע אם ללכת ולדבר איתה או לא... זה פשוט הורג אותי המצב הזה...
גם החברה הכי טובה שלה אמרה לי שאין לה מושג והיא לא רואה שום סימן שהיא מעוניינת....
אני מפחד שתהרס הידידות במקרה שהיא לא תרצה! אני לא יודע מה לעשות!
יש לי כמה שאלות:
1. מה נעששה?
2. אם היא לא תרצה... מה אני אעשה? יעני מה אני אגיד לה כ פעם שניפגש? איך להתנהג?
3. יש מצב שהמצב יחזור להיות כמו שהוא עכשיו אם אני אדבר איתה והיא לא תרצה?

4. גם אם אני אלך לדבר איתה... איך אני אגיד לה? מה אני אגיד לה?!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-12-2005, 17:35
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
חולקת על הדעה הזאת בצורה נחרצת!
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי WhiteStyle שמתחילה ב "לדעתי תספר..."

אם היא לא מראה שום כיוון של התעניינות להפוך את הקשר לקשר רומנטי, לא נראה לי ששווה לך לנסות בשלב הזה, זה שחברה שלה יודעת על זה, רק אומר שבאיזה שלב (אם זה עוד לא קרה), היא גם תדע, הידיעה שאתה אוהב אותה תפריע אם היא אכן חד צדדית בלבד, וידוע שקשר של ידידות משתנה אחרי הודאה בדבר כזה, קשה להיות פתוחים פתאום, ומרגישים מבוכה.. גם מהצד שלה יהיה קשה לסרב, היא לא תרצה לפגוע בך בשום צורה, אבל סירוב זה סירוב וזה תמיד פוגע, לא משנה עד כמה מנסים להגיד את בצורה עדינה.

מה שאתה כן יכול לעשות, זה לשלוח קצת רמזים ולראות אם היא מגיבה בחיוב או לא, ואם לא- לנסות לרדת מהרעיון, ואולי אפילו לצאת עם אחרות, לך תדע מה יהיה בעוד כמה שנים מעכשיו, אולי דברים ישתנו..

תהנה ממנה כידידה בנתיים, בהצלחה!

ישן 02-12-2005, 17:25
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
כתבה היי חמוד :)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Soulful שמתחילה ב "עזרה עם ידידה טובה שלי"

תראה, אני חושבת שעליך לבנות בסיס טוב לתחילת קשר אבל בהדרגתיות .
ז"א - הכל טוב ויפה שיש לך הערב הזדמנות "להתחיל איתה", אבל זה לא אומר בהכרח שזו הזדמנות טובה .
המלצתי היא : להתקרב אליה הערב, להתעניין, לרקוד איתה, צאו אפילו לטייל ותשוחחו .
הצעד הרלוונטי הבא (לאו דווקא הערב), יהיה להזמין אותה אליך לכוס קפה/להתכונן למבחן, ובמילים פשוטות - תחזק את הידידות שלכם . אני אישית מאמינה שככל שתתקרב אליה יותר, תוכל לדעת כמה היא באמת נכונה לקדם את הקשר ביניכם למעבר לידידות של "היי וביי" בהפסקות .

בנוגע להצהרת הכוונות - אל תתאבד על זה, לדעתי זה מוקדם מדי כל עוד לא חיזקת את הקשר ביניכם .
תחשוב על זה ככה : כרגע הסיכויים לא ברורים לך וזו ירייה לאפלה, לא עדיף שהשטח ביניכם יתבהר ?
על היום למחרת לא צריך לחשוב, כי אם תהיה שלם עם המעשים שלך - אתה תוכל להתמודד עם כל תוצאה .

שיהיה בהצלחה ואשמח לשמוע עדכון
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 02-12-2005, 17:29
  Hidden Hidden אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.11.05
אמ..אז ככה...

כפי שאני רואה את זה..הברירות שלך הם כאלה:
1. לעשות את הצעד הזה שיכול להוביל לשני דברים:
1.1. קשר איתה... שזה המצב האידיאלי והמבוקש... אבל זה תלוי בהרבה פרמטרים..אולי היא אפילו לא חושבת עלייך בצורה הזאת עכשיו..אולי זה ישתנה... ואז יהיה לך הכי כיף בעולם...
1.2. איבוד קשר טוטאלי איתה...תכין את עצמך לזה..אחרי שהרגשות האלה יתגלו והיא לא תרצה אתה לא תוכל לעמוד לידה ולדבר איתה כמו שדיברתם בעבר. הכל ישתנה...על כל דבר קטן שתגיד אתה והיא תחשבו אם יש לו קשר לרגשות שלך עליה..אתם תחשבו פעמיים לפני שתדברו על דברים מסויימים... וזה במקרה שתרצו להמשיך בקשר של ידידות.. עד כמה שזה קשה...ברוב הפעמים אם היא לא רוצה..אז עדיף שהקשר הזה יגמר לגמרי... כי אחר כך מה שיקרה זה בדיוק מה שיקרה בסעיף הבא.... בנוסף יהיה קיים ביניכם מתח כזה..המתח יגרום לזה שיהיה לך קשה לפתח איתה שיחה.. (ככה לפחות זה היה אצלי...)
2. לא לעשות את הצעד - במקרה הזה...אתה רק תאכל את הלב.. ובעתיד אתה תחשוב "מה היה קורה אילו רק אמרתי לה...אולי יכול היה להיות ביניינו משהו טוב.."..מה גם שהיא לבד תמצא מישהו אחר...וברגע שהם יהיו ביחד אתה לגמרי תתעצבן...אתה תתחיל להתנהג אליה מוזר.. ואתם תתרחקו..כי אתה לא תרצה לשמוע עליו יותר...

אני אישית לא מכיר לא אותה ולא אותך... לאחרונה הייתי במצב שלך...רק שאצלי בחרתי באפשרות של "לעשות את הצעד" ולהגיד לך את האמת... אולי במקרה שלי זה לא השתלם לי...אבל לפחות אני יודע שעשיתי מה שיכולתי...לפחות אני לא אחיה במצב של: "מה היה קורה אילו....". ועכשיו אני יכול לנסות לעבור הלאה... עד כמה שזה קשה...
בקשר לקשר שלי איתה....עכשיו אנחנו בקושי מדברים... וכמו שאמרתי למעלה..כל מילה שמישהו אומר שניינו חושבים פעמיים... ומנסים להבין אם יש לזה קשר לרגשות שלי אליה... אישית...נראה לי שהידידות ביניינו אבודה..

אין מצב של "ניצחון בכל מחיר"..
אתה צריך לחשוב בעצמך אם אתה מוכן לקחת את הסיכון הזה..אם אתה מוכן לאבד אותה כידידה אבל לדעת העיקר שניסית..ולא לחיות באשליה של : "מה היה קורה אילו רק..."

שיהיה רק בהצלחה ... ואני מקווה שהכל יסתדר לך הפוך בדיוק ממה שהיה לי...
ישן 02-12-2005, 18:38
  Soulful Soulful אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.04
תודה לכולם.......... עכשיו התגובה שלי:
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Hidden שמתחילה ב "אמ..אז ככה..."

הידידות שלנו היא כבר די מפותחת לפי הקרט\יטריונים שנתתם פה... ליויתי אותה פול פעמים לבית, אנחנו מדברים באייסיקיו, עוזרים אחד לשני בשיעורים מסתובבים ביחד היא גם הייתה אצלי כמה פעמים....
זה לא שלא ניסיתי להתקרב ולראות אם זה דו צדדי.....
הייתי הבנ'דם הכי שקוף בעולם! ולפעמים היא הגיבה בחחיוכים ונהייתה כולה אדומה ולפעמים היא הייתה ממש אדישה אליי.... והבעיה זה שהיא מאוד מאוד ביישנית.... אי אפשר לראות עליה כלום ואם היא דלוקה על מישהו היא לא תעשה כלום היא תחכה שזה יעבור לה.... ואני יודע שהיא הייתה דלוקה על מישהו אחר לפני חודש וחצי חודשיים בערך ואני לא יודע מה נסגר עם זה...
אני לא חושב שאני אפגע מקטע של סירוב... פשוט אני חייב לדעת אם כן או לא כדי להמשיך.... לא לוקח לי הרבה זמן לשכוח ממישהי אם אני יודע בוודאות אם יש או אין סיכוי.... אבל אם אני לא אדע זה פשוט יקרע אותי מבפנים!

חשבתי על כמה דרכים להגיד לה את זה....
1. פשוט לבוא ולהגיד לה כמו גבר ישר בפנים ואם היא לא תרצה אני אגיד לה שמעי אני יודע שזה יהפוך עכשיו ת'מצב לממש מביך.... אבל יעבור לי...
2. פשוט להשתכר בקטנה לבוא להגיד לה הכל, אם היא תדחה אותי אני פשוט אלך ואגיד בול אותו דבר לעוד בנות ואז כאילו זה סתם יחשב לזה שהייתי מסטול ודיברתי שטויות...

אני ממש בדילמה.... חבר שלי ייעץ לי ללכת על זה... לדעתו יש סיכוי ואנחנו מתאימים ואם היא לא תרצה העיקר שניסיתי...
ומצד שני אני ממש מפחד להרוס ת'ידיות... היא הבנ'דם הכי מדהים בעולם וגם לפני שהרגשתי אליה משהו ידעתי את זה......

אתם יכולים לעזור לי גם באיך להגיד לה מה שאני רוצה להגיד לה?

ישן 15-12-2005, 03:05
צלמית המשתמש של axe
  axe axe אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.11.05

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Soulful
אני לא יודע מה לעשות
יש לי רגשות די חזקים לידידה טובה שלי ואני לא יודע מה לעשות עם זה
אני פשוט משתגע... כי אני מת להגיד לה אבל מצד שני אם היא לא תרצה (וזה רב הסיכויים מה שיקרה) זה יצור ת'מצב הכי לא נוח בעולם... אנחנו לומדים הכל ביחד ובכל ההפסקות אנחנו יושבים עם אותה קבוצה של אנשים... וממש חבל לי לאבד ת'ידידות וכל זה....
היום יש לי ת'הזדמנות הכי גדולה לדבר איתה במסיבה של חבר שלי ואני לא יודע אם ללכת ולדבר איתה או לא... זה פשוט הורג אותי המצב הזה...
גם החברה הכי טובה שלה אמרה לי שאין לה מושג והיא לא רואה שום סימן שהיא מעוניינת....
אני מפחד שתהרס הידידות במקרה שהיא לא תרצה! אני לא יודע מה לעשות!
יש לי כמה שאלות:
1. מה נעששה?
2. אם היא לא תרצה... מה אני אעשה? יעני מה אני אגיד לה כ פעם שניפגש? איך להתנהג?
3. יש מצב שהמצב יחזור להיות כמו שהוא עכשיו אם אני אדבר איתה והיא לא תרצה?

4. גם אם אני אלך לדבר איתה... איך אני אגיד לה? מה אני אגיד לה?!

אם יש לך איי סיי אני מוכן לעזור לך היה לי אותו קטע ועכשו אנחנו חברים כבר כמעט שנה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:29

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר