לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-12-2005, 22:58
צלמית המשתמש של RACS
  RACS RACS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל RACS
המלצה על כ.קול Creative X-FI Platnium (סיקור ופתרון בעיות)

קניתי את הכרטיס לפי כמה ימים קיבלתי אותו היום (שני).
הכרטיסים עצמם, די מרשימים (יש ארבע סוגים X-fi Xtreme music, X-fi fatality, X-fi Platnium, X-fi Elite Pro) עם כל הכרטיסים חוצמה Xtreme music מקבלים פאנל יותר נכון כונן I/O ושלט(אני קניתי את הplatnium).
מחיר: המחירים נעים בין 960(לextrememusic) לבין 2100 שקל (לelite pro)
השלט: השלט מביא לך אפשרות של Creative Entertainment center כאשר משם אפשר להפעיל מוסיקה וסרטים,ולשלוט על האפקטים (כולל עוצמת קול, EAX CMSS-3d וכו) בעזרת השלט.
הפאנל: אני אישית קניתי את גרסת ה platnium בעיקר בגלל הפאנל. לפאנל יש SPDIF (optical and digital) in\out , יציאה לאוזניות וכפתור שליטה על עוצמת הקול(של האוזניות), כניסה למיקרופון (וכפתור לשליטה על עוצמת המיקרופון),כניסת AUX,וכניסה ויציאה של MIDI.לגרסת הfatlity יש את אותו הדבר וגרסה ה elite pro יש שליטה מלאה על כל האפקטים דרך הפאנל.
דרישות הכרטיס: דרישות הכרטיס הם פנטיום 3 בתדירות של גיגה או AMD בתדירות של גיגה, ווינדוס אקס-פי, 256 זיכרון ראם, 600 מגה פנוי, PCI פנוי בלוח אם, סידי-רום,וכרטיס מסך תומך דיירקטX 9 ו openGL עם מעבד תלת-מימדי.
התקנה (בתוך המחשב): ההתקנה די מהירה, כרטיס PCI,ופאנל (שמתחברים ביחד בעזרת כבל מיוחד),
התקנה ווינדוס: אחרי הפעלת המחשב ווינדוס ישר זיהה את הכרטיס בלי שום בעיות ... ההתקנה הייתה יחסית איטית למחשב שלי (יש לי מחשב AMD 3500+ ו2 גיגה זיכרון...) [פרטים בהמשך ]
לפני התקנת הדרייברים יש אפשרויות הכוללת יותר מ-20(!) תוכנות שונות , הכוללת תוכנה לkaroke,תוכנת עריכת מוסיקה,תוכנת לדיוידי, תוכנה לזיהוי בעיות עצמי,סרט קצרצר על טכנולוגיות ה X-fi ועוד. אחרי שמבררים מה בדיוק רוצים להתקין ההתקנה די רצה, ריסט והכרטיס וכל תכונותיו עובדים.
(התקנה ללינוקס, לא עשיתי עדיין...)
מצבי אודיו שונים: אני סוקר את מצבי האודיו הראשיים שזה entertainment mode(בידור),(מצב להקלטות)creation mode music ,(מצב למשחקים) gaming mode. לכל מצב יש את הצדדים החיובים שלו אבל אם עם נגיד שמים במצב של הקלטות ואז מקשיבים למוסיקה או משחקים, האודיו יהיה מקורטע ויהיו הפרעות מצד המיקרופן.
מצב בידור: המצב האידיאלי למוסיקה וסרטים, אפשר להפעיל את מקודד ה DTS,THX וכו'.
מצב למשחקים: EAX, ושאר תכונות אודיו יחודיות במשחקים - עובדים עם הכרטיס בלי בעיה.
מצב להקלטות: מודול מובנה.. שליטה מלאה על כל הערוצים ועל הeq,הוספת אפקטים,ושליטה על ימין-שמאל.

הבעיות: אחרי עידכון דרייברים השלט לא עובד... משום מה קריאטיב החליטו בעידכון להיפטר מהחלק ב registry שאומר לכרטיס שיש לו שלט והוא צריך להפעיל אותו בstartup. הבעייה נפתרה מאוד בקלות אחרי שמוסיפים שלוש שורות ב registry.

סך הכל כרטיס מעולה, עם המון המון אפשרויות. הכרטיס מתאים בעיקר לאנשים שרוצים להקליט בעזרת המחשב שלהם. אך הכרטיס הוא מעולה במשחקים ובידור (סרטים,מוסיקה).

נ.ב.
אתר החברה (באנגלית) עם פירוט יותר תכני של הכרטיסים אפשר למצוא כאן

נערך לאחרונה ע"י RACS בתאריך 19-12-2005 בשעה 23:23.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:10

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר