לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-11-2005, 09:48
  L_veR L_veR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.11.05
שלח הודעה דרך ICQ אל L_veR
שלום לכם.

שלום לכולם, אני חדש פה בפורום והחלתי להציג את עצמי פה.

למה דווקא פה אתם שואלים את עצמכם (או שלא)?

טוב, אז ככה:
פעם לפני שנים רבות מספור, נולד ילד בשם להב (אני)......... ו18 שנים לאחר מכן, המגוייס הכבר לא
כל כך טרי מספר את סיפורו פה בפורום.

נתחיל בלספר קצת על עצמי.. אני אפשר להגיד דיי פסיבי, לא ממש אכפת לי מה קורה מסביבי
אפילו כאשר זה יכול לפגוע בי (אני לא מתכוון בצורה כל כך מילולית שאם מכונית תיסע לכיווני במהירות
של 200 קמ"ש אני לא אזוז. אין לי נטיות התאבדותיות כאלו ואחרות), אני מתכוון שאם ישימו אותי
בסיטואיציה מסויימת (למשל שבוע שמירות), זה לא יפריע לי בצורה כזו או אחרת, רק במידה ויהיה לי
משהו שהייתי ממש רוצה להיות בו.
אני גם לא החלטי, לא מפריע לי מה אני אוכל לארוכת בוקר או ערב, ולשאלה עצמה אני לא מסוגל
לענות בגלל שכנראה לא ממש אכפת לי. גם כשאני הולך עם אנשים לאכול או סתם יוצאים וקונים
משהו, אני לא סגור עם אני רוצה שווארמה, פלאפל, פיצה, בורגר או אם אני רוצה אותם בפיטה
לאפה, או סתם ככה על צלחת.

וזה היה ממש בכלליות עלי.
אז עכשיו נמשיך..
אפשר לומר שהחיים שלי החלו רק לפני שנתיים. חברים, לא היו לי, לא הייתי עושה כלום חוץ מלשבת
מול המחשב, והטלוויזיה ובשלב מסויים החלטתי שלבית ספר אין כלום להציע לי והוא סתם מבזבז לי
את הזמן של לעשות כלום בבית, אז בהדרגה גם אליו לא הלכתי (מה שהוביל את ההורים שלי
למחשבה של אולי לעבור בית ספר לבית ספר שיוציא לי מקצוע אם לפחות לא בגרות מלאה.). מיותר
לציין שלמרות שנשאלה דעתי, לא ממש הזיז לי עם אני עובר או לא.. אבל נציין בכל זאת.
(את מבחני הכניסה עברתי יומים לפני תחילת הלימודים והתקבלתי כאשר עוד אדם שעשה איתי
את בחינות הקבלה לא עבר.. למרות שלדעתי המבחנים היו ברמה של כיתה ז לכל היותר, כולם
התפעלו מזה שהוצאתי ציונים גבוהים והתקבלתי. אבל שוב המבחנים היו על מטמתיקה, אנגלית
ולשון.. ולדעתי כשמבחן באנגלית מורכב ממתמונה של לדוגמה בננה ומתחתיה כמה אותיות ואומרים
לך תבחר את האות שבה מתחילה השם של החפץ שבמקרה הזה יהיה B, זאת תת רמה. אבל שוב
אני התקבלתי והשני לא, אז אולי בכל זאת היה במבחן ההוא משהו..) בכל מקרה, זה היה בית ספר
טכנולוגי, כך שיצאתי ממנו בטור אלקטרונאי, מקצוע שממש קל לי רק שאני לא לגמרי סובל אותו
ולא לגמרי קרוב למקצוע שהייתי רוצה ללמוד.. טוב ניצחתם אין קשר קליל בין שני המקצועות.
אתם כנראה שואלים את עצמכם איך יש לזה כשר לעובדה שלא היו לי חיים.. אז אין. סתם סיפור
ביינים.
קחו הפסקה....

נמשיך. לפתע ביום בהיר אחד לא ממש מיוחד, קרה דבר מוזר.. יכול להיות מדהים עם לא מרהיב..
הנער שנשאר מאחור, כשכל שאר העולם הלך לעזאזל, התחיל לשתות להישתכר, ולעשות את זה כמו
שפנים כשאף אחד לא ראה עד שזה הגיע כמו אגרוף לפנים (ומסתבר שהאף עדיין מדמם). נגרר ע"י
בדוד שלו(לא להיבהל, מונח ששייך למשפחה שלי. מרוב חושר שפיות משובך, או סתם שיעמום בלתי
נסבל הוחלט לחבר "בן" ו-"דוד" ונוצר הביטוי החדש.), למקום נחמד ושליו, שבו הוכר לו עולם חדש
ומרנין ביופיו עטוף במוזיקה, תנועה, ורחשים כל כך דקים מאחורי הקלעים עד שהוא עוטוף בתוכו
תשוקה במסווה. עולם הסלסה נתגלה לעלם הצעיר כשהגיע למקום היגעו ע"י גרירתו של בדודו היקר.
ומאז חיי החלו להתחיל.
התחלתי להכיר את הקללים. בהתחלה האנשים, ואז את המוזיקה והריקוד.. ומרכז חיי התקווץ למהות
אחת בעולם הזה.
מאז יש לי ידידים יש לי תחביב, ויש לי מה לשמוע תוך כדי הכתיבה עכשיו.

למרות שהגיעו לאישיותי חיים, אישיותי לא השתנתה. אדם שפחות או יותר סגור עם עצמו, בלי ביטחון
עצמי, ורצון עז לנפש תואמת להיות איתה, הייתי, ונשארתי. כמובן שמידי פעם יש את הזמנים האלו
שמגיעים לבד שכלום לא מפריע לי ואני יכול ללכת מכות עם כל אחד שיעיז, ולהתחיל עם כל בחורה
שנקראת בדרכי בלי לדאוג לכלום, מגיעים והרגש שלי משתנה לגמרי. רק שזה קורה כשאני לבד,
וגם אם זה קורה אני עדיין נשאר אני, ולא קרה שדיברתי עם מישהי שאני ממש לא מכיר על משהו
יותר מ"היי" או שבחיי לא הלכתי מכות עם מי שזה לא יהיה. אבל בכל זאת מגיע ההרגשה הזאת.
ואני דומה כשאני למזל הסרטן בכל צורה אפשרית, לא מעז להיות עם ההרגשה הזאתי כשזה יכול
להועיל, מאותו כשל בסיסי שצריך להפעיל את המערכת. כדי להיות עם אנשים צריך להיות "בלתי
מנוצח" וכדי להיות "בלתי מנוצח" אני צריך להיות לבד.

כשנה לפני שהכרתי את העולם שסחף את חיי בסערה, הייתי נכנס למדורים שבהם נזקקתי בכדי
לעזור לאנשים (טוב, אומנם זה היה רק בנענע, אבל זה היה), ובתור "לאב מאסטר" אנשים היו
מקבלים את התשובות שלהם חיכו. הייתי מקבל את הכרות התודה כאילו הן הגיעו כשחייהם היו
בסכנה, כאשר לא אמרתי יותר מהדבר ההגיוני והפשוט ביותר שצריך לעשות. ואנשים פשוט לא
ראו את זה. הבעיות הפשוטות והמורכבות ביותר שלהם לא היו יותר "מחידות היגיון" בעייני, ואנשים
לא ראו אותם.אנשים שלא ידעו מה לעשות בקשר לעצמם החלו להידהם. מה שמוזר יותר, היה
שהכל שם השתנה.. במקום שאלות דמה, החלו להישאל שאלות רציניות ואמיתיות יותר, ה"זבל"
החל לרדת ונראו תגובות ראויות לשמם. וכאשר הדברים החלו להסתדר הפורמים החלו להיתפצל
ולהשתדרג. וברגע שאנשים החלו לענות במקומי אחד לשני,שמתי לב שאני לא נחוץ, ומה שהשקעתי
בו את כל זמני באותה תקופה נעלם.. בגלל שלא הייתי נחוץ שם יותר.
אחרי זה המשחתי לבלות את חיי בחוסר מעשה, עד שעולם הסלסה נקרה בדרכי...

ועכשיו אחרי 18 שנה, הגעתי הזה..
וסיימתי את הקדמתי.

שני דברים:
אחד, וואו.. זה קצת ארוך, ואין לי מוסג איך זה הגיע לכאן.. אבל אני מקווה שלא השתעממתם..
אולי התוכן יהיה מעניין לעומת הכתיבה שמציגה אותה, ותסיימו עד הסוף, למרות שנראה לי שזה לא
הולך לקרות, אבל היי, היו דברים מעולם.

דבר שני:סגור הייתי, וסגור נשארתי. אבל זה מתחיל לכלות אותי. מעולם לא הייתה לי חברה, והרצון
לזה לא משני כמו שהיו חושבים.. כשאחרים מנסים להכניס כמה שיותר בנות למיטותייהם, ולעבור
כמה שיותר "כיבושים", ולא מסתכלים עלייהן כעל יותר מחפץ, אני רק רוצה את האחת לדאוג לה,
להיות איתה, לגרום לה לדעת שאין עוד אחת כמוהה בכל העולם. כאשר אנשים מחכים לרגע המיוחל
להיות בתוך המיטה ולהשתולל, אני רק רוצה להיות קרוב, מבט עיינים צולב, להרגיש את הנשימה,
ולהגיע למצב הרומנטי הרגשי והחזק ביותר שיש.. אנשים עושים את זה בלי לחשוב על זה פעמיים,
ולא אכפת להם מזה כל כך, בלי לדעת את העוצמה של זה. בלי להרגיש את מגע היד האוחזת יד,
בלי להרגיש את חום הנשימה, הריח, המבט, ובסופו של דבר הטעם, שמסמל את תחילת החיבור.
שברגש הנכון לא יכול להיגמר לעולם.

אנשים מצפצפים על זה, וזורקים לכל הרוחות את הדבר שיקר יותר מזהב, את הדבר הנעים יותר
ממשי, ואת הרגש היקר מכל כאשר שני אנשים נמצאים ביחד. והם מחפשים את הדבר הדומה
השני שנמצא הרבה יותר מידי לכיוון הריצפה, כאשר זה עומד להם מול הפרצוף!!!
בלי להתאמץ, ובלי להרכין ראש..
אני רואה את כל הזבל שאין להם פחד, ואין להם כבוד, ולא אכפת להם לעבור הלאה בלי להביט
לאחור. והם לא משאירים מאחורייהם דבר פרט לכאב. והעצוב הוא, שאי אפשר שלא להשים לב
שהן נכנסות לזה מרצון, שהן מחפשות את זה.. כאשר אני (וכנראה דומיי, אם קיימים.) נשארים
באבק. בלי מבט קלוש לכיווני, בלי כיוון לאחור.. רק מרוצה ישירה וחזיתית לתאונת הרכבות, שלא
תשאיר מאחוריה דבר פרט להרס.

בהתחלה חשבתי להשאיר שאלה.. אבל בעודי כותב שורות אלו, אני נשאר חסר מילים.
חשבתי לשאול משהוא עליי, חשבתי לשמוע דעות, חשבתי שכדאי להשאיר הודעה שאומרת שאני
אצפה לתשובות שבוע הבא כשאחזור מהבסיס. אבל עכשיו, אני כבר לא יודע.
דעותייכם חשובות, אך אני חושש שעכשיו, חסרות צורך.. אין לי את השאלה לשאול, ואין לי את
התשובה שארצה לקבל.
אבל אני אגיד את זה, לא מחקתי שום אות אלא בכדי לתקן שגיאת כתיב, מה שנכתב נשאר עד סופו.
עכשיו מכשסיימתי, אתם מוזמנים לעשות מה שתבחרו עם זה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-11-2005, 10:21
  O.r O.r אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל O.r
וואוו...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי L_veR שמתחילה ב "שלום לכם."

אז אולי אתה לא שאלת שאלה ובאמת שאין מה לענות לך...אבל רק רציתי לומר כמה מילים.
דבר ראשון ברוכים הבאים לפורום הזה מנסיון,כמה שלא תיהיה סגור, פה יש מצב שתפתח ותספר כל שעל לבך=] אני בטוחה שתהנה ותתרום הרבה..

דבר שני אני אישית מאד אהבתי את מ שכתבת. זה נורא רגש אותי.. במיוחד הקטע הזה:

ציטוט:
במקור נכתב על ידי L_veR
דבר שני:סגור הייתי, וסגור נשארתי. אבל זה מתחיל לכלות אותי. מעולם לא הייתה לי חברה, והרצון
לזה לא משני כמו שהיו חושבים.. כשאחרים מנסים להכניס כמה שיותר בנות למיטותייהם, ולעבור
כמה שיותר "כיבושים", ולא מסתכלים עלייהן כעל יותר מחפץ, אני רק רוצה את האחת לדאוג לה,
להיות איתה, לגרום לה לדעת שאין עוד אחת כמוהה בכל העולם. כאשר אנשים מחכים לרגע המיוחל
להיות בתוך המיטה ולהשתולל, אני רק רוצה להיות קרוב, מבט עיינים צולב, להרגיש את הנשימה,
ולהגיע למצב הרומנטי הרגשי והחזק ביותר שיש.. אנשים עושים את זה בלי לחשוב על זה פעמיים,
ולא אכפת להם מזה כל כך, בלי לדעת את העוצמה של זה. בלי להרגיש את מגע היד האוחזת יד,
בלי להרגיש את חום הנשימה, הריח, המבט, ובסופו של דבר הטעם, שמסמל את תחילת החיבור.
שברגש הנכון לא יכול להיגמר לעולם.
.

כשאני אישית קראתי את זה זה העביר בי מן תחושה מוזרה כזו..לא יודעת למה...אולי בגלל שאתה כל כך צודק, ורוב העולם מסתכל על העניין הזה בדיוק איך שאתה תארת... ואולי בדיוק בגלל זה ,לראות מישו שחושב כמוך זה ממש משמח..והתאורים שלך, ממש מעלה חיוך..=]

ועוד דבר, אני חושבת שזה מצויין שמצאת לעצמך תחביב ועוד כזה. זה משו שיכול לחזק אותך להרבה מאד זמן...=]

שבת שלום
רינה

ישן 30-11-2005, 01:29
  L_veR L_veR אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Baby Love שמתחילה ב "מסכימה עם כל מילה שהיא אמרה!!!"

כל אחת בתורה..

ל-natalie007: דבר ראשון, לא אמרתי שום דבר על "פסימי".. אישית אני ראלי, כל מצב שלא יהיה אני
רואה אותו כודם כל כמו שהוא, גם אם יוצא מזה שאני הצד ה"נפגע" אני מבין למה זה כמו שזה.. למרות
שכמו כל אדם נורמלי, זה עדיין מעצבן אותי.
ושנית, המילה הייתה "פסיבי", וכמו שציינתי שתי שורות למעלה, למרות שדבר מסויים יכול לעצבן אותי,
זה עדיין לא מתבטא. פשוט לא אכפת לי מזה בצורה כזאת שזה ישפיע.. יהיה מה שיהיה.
ושלישית, תודה על ברכת ההגעה.

אמרת שהדברים שאני רוצה באים עם הזמן.. נכון. אבל עדיין אני רואה את עצמי בהשוואה לשאר
הסביבה, ולמרות שאני יודע שאני לא אוכל להיכנס לנעלייהם ולשנות את עצמי בכדי להיות כמוהם ולדעת
את מה שהם כבר מספיקים לשכוח, אני רק מרגיש שזה לא משתלם, ולא שווה את זה.
מה זה משנה שאני רוצה לדאוג למישהי, אם הדרך היחידה שאני רואה אפשרות לעשות זאת היא
פשוט להתעלם ממי שאני.
ולפעמים אני ממש מקנא בכל אלו שלא אכפת להם. הם מסוגלים להגיד ולעשות הכל בכל סיטואציה
בגלל שלא אכפת להם מהסביבה יותר מידי. ואני יודע על עצמי שאני לא יכול לעשות את זה.

ל-O.r:אני שמח שאהבת את מה שקראת.. למות שזה לא יותר מתוצר לוואי של תסכול מצטבר. אבל אולי בכל זאת יש שם משהו שאני בעצמי לא רואה, או לא מסוגל לראות. ואני רק יכול לקוות שזה שם.
ותודה לך על הקבלה שלך.

ל-Baby Love: כנל .
ישן 22-12-2005, 13:19
  L_veR L_veR אינו מחובר  

אני יודע..

אני יודע שעבר זמן, וזה אולי לא נראה כבר רלוונטי. אבל אנא זכרו שאני בצבא ואין בידי לענות באופן
חופשי, מאחר ובצבא אין לי אפשרות.
(ותזכרו, מבאס לקרוא הודעה חדשה בשרשור ישן, אבל זה מבאס יותר לרשום את ההודעה הזאת...)

אוקיי מתחילים..
כאשר הגעתי לסלסה, הכרתי אותה. ומהרגע הראשון שראיתי אותה, לא יכולתי להוציא אותה מהראש.
הבעיה שלי היא שאני סגור כמו שאני, ואף פעם לא הצלחתי להגיד לה. יום אחד אחרי חודש וקצת של
התלבטויות על "איך אני עושה מה?", וניסיונות להגיד לה משהו על זה (שפיזית לא הצלחתי לדבר על
כל דבר שנוגע בזה אפילו בקצת), החלטתי שאני אגיד לה חד וחלק. (אני לא יודע אם באמת הייתי אומר
לה או לא, אבל זאת הייתה הפעם שהייתי הכי קרוב להגיד לה) חיכיתי שהיא תסיים לדבר בפלאפון
(אותו מכשיר נלעב שחבל שהומצא), וכשהיא סיימה ניסיתי להתחיל שיחה בצורה הכי פשוטה שחשבתי
עליה.. אז שאלתי אותה מי זה היה. והיא ענתה. וכמובן איך לא, היה זה חבר שלה. אחרי שגיליתי את
זה מן הסתם ויתרתי. ומאז אנחנו ידידים טובים. אבל עדיין.. היא לא יוצאת לי מהראש. ומאז עברו שנתיים
החבר שהיה לה, כבר לא. ומאז היו עוד שניים. והיו תמיד פעמים שחשבתי להגיד לה אבל כמובן, שלא.
בזמן האחרון היא הכירה עוד מישהו, אבל הפעם בניגוד לשאר החברים שהיו לה (מהתקופה שאני
נכנסתי לחייה), אותו אני לא מכיר. חוץ מלראות אותו כמה פעמים אין לי מוסג מי הוא. למרות שהם לא
חברים, אפשר לנחש מה הכיוון.
בכל מקרה, ידידות משותפות שלנו באמצא שיחות רגילות ולא מיוחדות במיוחד ציינו בפני את העובדה
שהן יודעות איך אני מרגיש כלפיה. מן הסתם שאלתי איך הן יודעות והן ענו לי, "רואים". אחת מהן
אמרה לי שנדמה לה שהיא יודעת. אבל אני לא בטוח בזה, יכול להיות שכן ויכול להיות שלא.

לפני כמה ימים ביום הולדת של בן-דוד שלי שתיתי קצת והיא הייתה שם וראתה
אותי שותה. וכשהגעתי הבייתה התחלתי לכתוב לה משהו לאיי סי. לא השתכרתי, אבל חשבתי שזה
תירוץ דיי טוב להישען על האלכוהול. אני לא בטוח מה כתבתי לה, אבל יכול להיות שהשארתי רמזים
לכל מיני דברים. מה שמסבך את העיניין בגלל שאני לא זוכר.

וזה הרקע.. אין לי מוסג מה לעשות, מה אני צריך לעשות, להגיד לא להגיד.. אבל אני כן יודע שזה
מתחיל לכלות אותי. וחלק מזה נראה לי, זאת הסיבה ש"רוקנתי מחסניות" כאן.

ובמילה אחת.. הצילו!!!!
ישן 22-12-2005, 23:57
  L_veR L_veR אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Baby Love שמתחילה ב "אני במקומך..."

לא, זה בסדר, לא אמרתי או התנהגתי שונה מבדרך כלל (למרות שאולי בדרך כלל אני מתנהג שונה, ואז
זה כבר לא תופס...) היא רק ראתה אותי שותה, וזהו, היא חושבת שזה השפיע עליי רק בגלל שזה מה
שרשמתי לה בהודעה.. (מן הסתם שהיא לא תשב סתם על המחשב ב12 וחצי בלילה כשאפשר לישון,
אז בזמן הזה נכנסתי ובדקתי את ההיסטורי) ולא, סתם דיברתי על שטויות שם בלי קשר לכלום.

אז רמיזות מאותו ערב אפשר לשלול. אבל שוב אין לי מוסג אם היא יודעת מסיבה זו או אחרת כך שאני
נשאר בעלטה.
וללכת על כל הקופה נשמע טוב.. (ואני לא נוהג לומר זאת אבל..) אבל מה אם?

היא לא יודעת וזה יבוא לה בשוק, ואז בגלל זה נתרחק ואני אפסיד את חברתה בכלל.

היא יודעת אבל אחרי שזה ייצא לאור לא יהיה נוח להיות אחד ליד השני ואז גם אפסיד את חברתה.

הבחור החדש הזה ייתקע באמצע ואחרי כן זה פשוט לא יהיה "נוח"..

ואני יכול להמשיך עם הסיבות הן לא מתכלות לי..
חוץ מזה שאני מעדיף להישאר "מאחורי הקלעים" ולקוות שאולי היא תיהיה מאושרת עם "המעוניין"
במקום סתם להפריע לה להיות מאושרת.

ולעוד סיכומון.. אני עדיין אובד עצות. אבל תודה רבה לך על התמיכה.

נערך לאחרונה ע"י L_veR בתאריך 23-12-2005 בשעה 00:02.
ישן 24-12-2005, 12:29
  L_veR L_veR אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי אופטימית שמתחילה ב "הדהמת אותי..."

אני אגיב על הדבר הראשון שנראה לי המסר החשוב ביותר כאן.

בשום צורה שהיא, אני לא "עושה את עצמי" עוזר לאנשים, מקשיב, מייעץ, בשביל "להעביר זמן".
אני אוהב לעזור להקשיב בכל צורה שאני יכול. ואני שמח כשאני יודע שלפעמים הדבר הפשוט ביותר
שאני עושה גורם למישהו אפילו את החיוך הקטן ביותר.
כנראה שיש לי בעיה במערכת, בגלל שאני מבין מה אנשים עוברים. ויהיה מה שיהיה, כל עוד אני יודע
שאני יכול לעזור אני אעשה את זה.

ודבר שני.. תודה לך על העידוד, גם את הצלחת להעלות לי חיוך על הבוקר.
וזה בסדר אם אין לך מה להגיד, או שאת לא יכולה, או מה שלא יהיה. אני לא רוצה שתעשי משהו שלא
מתאים לך כרגע או בכל זמן שהוא. אבל בכל זאת תודה על הכוונה.

נ.ב.
אף אחד שאני עוזר לו, או מנסה בכל אופן, הוא לא "עוד סתם אחד/ת".
ישן 24-12-2005, 14:44
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
כתבה היי להב :)

ברוך הבאה לפורום, אני שמחה שהצטרפת לשורותינו ושעשית לנו 'ביוגרפיית היכרות' עמך

מעט טיפים ביחס ל'טענות' שהעלית כלפיך - פאסיביות יתרה היא מייאשת למתבונן מבחוץ, אנשים אקטיביים, נחרצים ואסרטיביים הם אנשים מעניינים יותר להתקרב אליהם ולכן הייתי ממליצה לך לפתח קצת יותר מודעות עצמית ואיכפתיות בכל הקשור אליך ולסביבתך (קשה לתהות במה מתבטאת הפאסיביות שאתה מפגין, אך את זה - אתה צריך לבחון) .

בנוגע לאהבה שאתה מייחל לה - אני אחזור לפסקה הקודמת, כאשר אדם משדר אסרטיביות, אקטיביות, איכפתיות ו-חיוכים, הוא הרבה יותר אטרקטיבי (לבנות המין השני ו-בכלל...) ומזמין אליו אנשים כלבבו .
ולבחורה מהסלסה - הכל טוב ויפה שדיברתם באייסיקיו וקשקשת אתה-לא-זוכר-מה, אבל מה בדבר - קצת יותר רצינות והפגנת הכוונות שלך ? אם החלטת שאתה רוצה אותה, למה אתה מחכה ?? (שיהיה לה שוב חבר והפעם - רציני יותר ותפספס את ההזדמנות שלך ?) .
לדעתי שווה לך להסתכן ולסכן את הידידות שיש ביניכם בשביל הסיכוי (גם אם הוא קלוש), שיהיה משהו ביניכם .

שיהיה בהצלחה חמוד ומקווה לשמוע עדכון
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:52

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר