לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-12-2005, 12:17
  o.m.t o.m.t אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.08.05
קצין מיון ושירות במקום שדורש מקצוע שלא למדתי

התקשרתי היום ללשכת הגיוס של תל השומר כדי לברר אם אני יכול לראות קצין מיון לפני הגיוס ואמרו לי שלא (חשבתי שזו אפשרות של כל מלשב אבל מסתבר שלא). הפקיד שם התחיל לשאול אותי אם למדתי אלקטרוניקה או מחשבים אמרתי לו שלא (הוא שאל אותי מספר פעמים למרות שציינתי בצו ראשון שלמדתי פיזיקה, כימיה וטכנ' מוכללת כמקצועות מורחבים), אז הוא אמר לי שיש סבירות גבוהה שאני מיועד למקום של אלקטרוניקה או מחשבים למרות שלא למדתי אף אחד מהמקצועות האלה. אמרתי שאין לי בעיה לשרת במקום כמו חיל התקשוב או מודיעין (מקווה מאוד) אבל אני לא מעוניין ללכת למערך טכנולוגי של חיל החימוש או חיל האוויר כי היה לי זימונים לאלה וסירבתי. מישהו יודע מה אני יכול לעשות במצב הזה?אם סירבתי לטכני של חיל האויר והחימוש, הם לא אמורים להבין מזה שאני לא מעוניין בתפקיד שכזה וישבצו אותי בחיל התקשוב כתוכניתן או משהו בסגנון? והאם באמת אני לא יכול לראות קצין מיון לפני הגיוס?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-12-2005, 12:52
  o.m.t o.m.t אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי o.m.t שמתחילה ב "קצין מיון ושירות במקום שדורש מקצוע שלא למדתי"

אמרתי שאני מתגייס במרץ ואני לא מרוצה מהתפקידים שהוצעו לי במנילה ואני רוצה לראות קצין מיון. הוא אמר לי שאין לי אפשרות כרגע לראות קצין מיון, שאלתי אם זה לא זכות של כל מתגייס לראות קצין מיון גם לפי הגיוס אז הוא אמר שבמצב הנוכחי אני יכול לראות קצין מיון רק ביום הגיוס. הפקיד התחיל לשאול אותי אם למדתי אלקטרוניקה או מחשבים אמרתי שלא והוא שאל אותי את זה פעמיים אמרתי שלא למדתי בבית ספר מקצועי והרחבתי כימיה ,פיזיקה וטכ"מ, אז הבנתי מזה שיכול להיות שאני משובץ לתפקיד באחד מהמקצועות האלה (מחשבים או אלקטרוניקה) אז שאלתי אם אני מיועד לאיזשהו מערך טכני כמו חיל האוויר או חיל החימוש אז הוא אמר לי שיכול להיות ולא בטוח במאה אחוז........
הייתי די מופתע (גם לטובה וגם לרעה) מזה כי האנשים שאחראיים על המתגייסים לא עושים את העבודה שלהם ומזינים נתונים לא נכונים, מצד שני התפקיד שאולי אני משובץ אליו לא יהיה קרבי וזה סימן שמתחשבים במצב הרפואי שלי שמונע ממני להיות בקרבי למרות שיש לי פרופיל 72.

ישן 19-12-2005, 15:21
  o.m.t o.m.t אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי o.m.t שמתחילה ב "קצין מיון ושירות במקום שדורש מקצוע שלא למדתי"

לפני שעה בערך התקשר אליי מישהו מהצבא בטלפון מוזר והוא שאל אותי אם למדתי אלקטרוניקה או מחשבים אמרתי שלא אז הוא כאילו התעלם ממה שאמרתי וביקש ממני לדרג לאיזה סדר העדפות של החילות הבאים-מודיעין, חיל הקשר,חיל הים,חיל האוויר,חיל החימוש (דירגתי לפי הסדר הזה). שאלתי מה הסיכויים שלי להגיע לאחד מהחילות האלה, הוא אמר 50-50 , וכל עוד לא דירגתי שריון, תותחנים, נ"מ או משהו אחר במנילה בעדיפות גבוהה, יש סיכוי של 50-50 שאני יגיע לאחד מהחילות שהוא הציע לי. הבעיה היא שדירגתי את לוחם איסוף ולוחם חילוץ בעדיפות 5 וסטילים גם בעדיפות 5 . יש לי אפשרות לערוך את המנילה של שלושת התפקידים האלה?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:50

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר