לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-12-2005, 00:05
  pinielbaz pinielbaz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.03
מה כדאי לי לעשות?

שלום לכולם
כנגד כל הסיכוים שנתתי שאני יכיר מישהי בבצפר החדש שלי זה בכל זאת קרה וקרה טוב(בטכני של חיל האוויר ממש אין הרבה בנות ואני טיפוס די ביישן)
לפני כחודשיים פגשתי במקרה מישהי מהבצפר שלי שכבה מעלי בתחנה מרכזית בירושלים,שנינו נסענו לאותו מקום.
מאז התחלנו לדבר קצת ועם הזמן לדבר יותר ויותר דיי מיוזמתה,לפעמים אנחנו יושבים ביחד לאכול ולפעמים סתם שלום שלום.
עם הזמן גם התחלתי להקשר אליה וכרגע אני חושב שאני אוהב אותה,יוצא לי הרבה לחשוב עליה ועוד כל מיני תופעות שקורות כשאוהבים
חוץ מזה אני לא כלכך מכיר אותה,חוץ מאיך קוראים לה אני לא יודע כלום,ות'אמת גם אין לי דרך איפה לברר עליה פרטים שיעזרו לי להכנס איתה לקשר.
הבעיות הבודדות שאולי יכולות לשים מכשול הם המרחק ביני לבינה(אני מאזור מודיעין,היא ממעלה אדומים)
ואולי גם הגיל שזה לא נראה לי קריטי ממש.
אולי גם עומס בלימודים,היא כתה יא שזה כתה לא קלה,אני כתה י שפה ושם יש לי לחץ אבל אני גר קצת רחוק מהבצפר אז ככה שלא תמיד יש לי הרבה זמן
מה לדעתכם אני צריך לעשות?ללכת ולספר לה מה אני מרגיש?
או ללכת צעד צעד ולנסות להכיר אותה יותר לעומק דרך יציאות ביחד שעכשיו יש לנו חופש של שבוע שזה יכול להיות טוב או כל מיני דברים אחרים?
את הדברים הנ"ל אני חושב שאני יכול לעשות,והסיבה שאני כמעט בטוח שהיא מרגישה כמוני מחזקת לי את הביטחון לעשות משהו.
תודה מראש ושבת שלום

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-12-2005, 00:39
  L_veR L_veR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.11.05
שלח הודעה דרך ICQ אל L_veR
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי pinielbaz שמתחילה ב "מה כדאי לי לעשות?"

דבר ראשון אתה צריך לחשוב אם אתה רוצה ומוכן להיכנס איתה לקשר.
אתה מודע לנתוני הלחץ שיכולים להיכנס במשוואה הזאת וזה כבר צעד נבון. כל פרט שאתה רואה מעבר
ל"שלום, שלום" שבנייכם עוזר לך בלראות את התמונה הגדולה. ואם התמונה הגדולה היא שלמרות
שיהיו לך בעיות כאלו ואחרות, או לחצים של זמן, מיקום או סתם חוסר חשק לפעמים אתה עדיין תיהיה
מוכן להשקיע ולתת לה את הזמן הראוי, אז סמין שאתה כבר מוכן פיזית להשקיע בשבילה.
ואחרי שחשבת על זה טוב טוב, והגעת לתשובה שהגעת עברת על הפן הרגשי.
ברגע שאתה מוכן להשקיע פיזית ורגשית, הגיע הזמן למנטליות (משמע לפעול).

מה בדיוק אתה צריך לעשות או להגיד תלוי אך ורק בך וברגש שלך. למרות זאת עצות מאחרים לעולם
לא מזיק ויכול להועיל לפעמים.
אז הנה העצה שלי:
החלטת שאתה מעוניין, אז נשאר לך לברר אם היא גם כן. ציינת שאתם יושבים לאכול ומדברים לפעמים.
מה דעתך על האופציה של מכתב? תכתוב מכתב יפה שאומר את מה שאתה מרגיש, ותצמיד אליו ורד.
אחרי הפגישה והשיחה, ברגע שאתם עומדים להיפרד, תושיט לה את ה"חבילה" תגיד לה "זה בשבילך",
נשיקה קטנה על הלחי, ותשאיר אותה לקרוא את החבילה. יום למחרת תיפגשו (תוכל לציין זאת
במכתב, בכדי למנוע מצב של שיחת טלפון מאחר וטלפון זה דיי מרוחק, ולדעתי ממש לא אינטימי
או אסטטי. אלא אם כן היא זאת שמתקשרת ואז תן לשיחה לזרום), ובאותה הפגישה, אתה מוזמן
לדבר איתה על המכתב ולשאול את השאלה הצפויה מראש. (ציינת שהיא מרגישה כמוך, אם כן גם
התשובה שלה דיי ברורה, וזאת דרך מצויינת לשבור את הקרח).

במידה והמכתב נראה לך "מסוכן" מידי או כל דבר אחר, אתה תמיד יכול לברר מתי שעת השקיעה
באזור שלך, ולהציע לה להיפגש כמה דקות לפני. ותוך כדי התבוננות משוטפת בשקיעה תוכל לשפוך
בפניה את הרגשות, ההתלבטויות או כל דבר אחר שעולה לך לראש.

לפני שתלך ותדבר איתה, תבדוק קודם לכן אם אתה מוכן להשקיע בה, או שהיא "תיזרק" הצידה
בגלל הבית ספר. תמיד תוכל לקחת את זה לאט ולבדוק מה יקרה הלאה, ולאט לאט לזרוק רמזים,
אבל זה לא חכם במיוחד מאחר ולבנות יש נטיה להחמיץ את זה.
בכל מקרה שיחה כנה בנושא, לא יכול להזיק, מאחר והיא לא כל כך בעניין תמיד אפשר להישאר
ידידים (ואני מתכוון *להישאר*). אחרי הכל, אם לא בקשר רגשי, בקשר ידידותי תמיד אפשר לבסס.

מה שלא יהיה, בהצלחה.
ישן 24-12-2005, 07:30
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
המלצה בוקר טוב :)

אני חושבת שאתה יודע את התשובה אבל אני הולכת לחזק אותך
אם קיבלת מהבחורה את הרושם שהיא מעוניינת, תקדם את השיחות שלכם לקצת מעבר .
כלומר ? -תתחיל ב : "את יודעת, אנחנו מדברים הרבה זמן ואני עדיין לא יודע איך קוראים לך..."
וכמובן שהצעד הבא יהיה - להציג עצמך, להתעניין בה והכי חשוב - אל תשכח לחייך הרבה !
משם ואילך הייתי ממליצה לכם להחליף טלפונים וזה לא חייב להיות ישיר כ"כ, נסה לעשות זאת אחרי שיחה ארוכה ובאומרך : "תגידי, בא לך להחליף מספרי טלפון להתכתב ב- S.M.S ?" (ומשם יותר קל לעבור לשיחות טלפוניות ) .

בנוגע להצהרת כוונות - הייתי מוותרת על זה בשלב כ"כ ראשוני, הרי שזה יכול להרתיע אותה במעט .
הייתי ממליצה לך קודם לבנות את הקשר ולראות שיש בסיס לתחושות ולרגשות שלך ואח"כ להפגין את אלו .

בהצלחה חמווווווווווווד, אני מחזיקה לך אצבעות !
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 24-12-2005, 14:25
  pinielbaz pinielbaz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.03
דבר ראשון תודה לכולם

בקשר לשאלה אם אני מוכן להשקיע פיזית ונפשית,אני חושב שמן הסתם התשובה היא כן,אני לא הייתי מחפש להכנס למשהו שאני לא יכול או לא רוצה להשקיע בו.
אך יש כמה דברים שאני לא יודע כיצד להתחיל בהם שנובע מחוסר ניסיון מוחלט,כולם פה הציעו לי ללכת שלב שלב ולאט לאט,אז נצא מנקודת הנחה שהשגתי ת'איסיקיו שלה
וככה אנחנו יכולים לדבר גם אחרי הבצפר,מה אז?נגיד שהחלטתי להציע לה איזה יום לצאת והיא עונה בחיוב מה כאילו אפשר לעשות ביחד?איך לגלגל ת'שיחה?
אני יודע שאולי לחלקכם השאלות שלי יראו טיפשות אבל זה נובע מחוסר ניסיון מוחלט שיש לי בנושא הזה,אף פעם לא הגעתי למצב שאני רוצה ומרגיש מוכן לחסוף את הרגשות שלי בפני אותו אדם שהם מופנות כלפיו.
תושה מראש

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:43

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר