לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-12-2005, 18:58
צלמית המשתמש של Xay0n
  Xay0n Xay0n אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Xay0n שלח הודעה דרך MSN אל Xay0n
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי tiras777 שמתחילה ב "יש משפט שאומר:"

תרשי לי לחלוק על דעתך, זה לא החלום שהולך אחרי הפה אלא הפה אחרי החלום, אדם אומר את שלו לאחר שחווה או הרגיש דבר מה, החלום עצמו או הרגש עצמו עוקבים אחרי הקיום שלך והתחושות עבר שלך.

כל חלום מגיע לסמל משהו, תחושות, רגשות, רצונות, הכוונות, הבנות, כל דבר אשר קשור לחיים.

הולי גם ציינה שיש חלומות ללא סיבה או הכוונה, אמנם יש חלומות שמטרתם היא לא הכוונה בלעדית אך הם לא נוצרו לשם כלום ויש להם סיבה חשובה באותה מידה כמו חלומות הכוונה פשוט צריך לדעת ולפרש אותם בצורה הנכונה לשמם נוצרו.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-12-2005, 19:32
  משתמשת נקבה tiras777 tiras777 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.05
היי
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Xay0n שמתחילה ב "תרשי לי לחלוק על דעתך, זה לא..."

זה נכון שהחלום יכול לנבוע מהרגשה, רצון מסויים, חוויות שעברו עלינו באותו היום, טרדה מסויימת בראש, או שזה יכול לנבוע מסתם אובייקט שחלף בעיננו באותו היום..במקרים כאלו, החלומות הם, אפשר להגיד, "סתמיים", כי הם באים ללא מטרה מסויימת, הם סתם מביעים את הרגש של האדם, את החוויה המסעירה שהוא עבר..אולי זה לא סתם, וזה יכול לאפשר לאדם לנתח את עצמו, ולבדוק עם עצמו, איזה סוג חוויות הוא צריך לעבור, אולי הוא צריך לפרוק מתח שנוצר בו..אני ממש לא מבינה בזה..אבל אני התכוונתי לחלומות שיש להם מטרה נבואית, לחזות את העתיד, לתת רמזים מסויימים על מה שאולי יקרה בעתיד..

מה שרציתי להגיד, זה כשאדם חולם חלום, שלא ישר ישפוט אותו במאה אחוז כאמיתי..כי הדברים באים מלמעלה, ויש לאדם יכולת לשנות את הדברים שצפונים לו בעתיד..ואם הוא חולם חלום רע/טוב, שלא יהיה בטוח שזה יקרה לו בעתיד..שלא יפחד וייבהל, כי זה מלמעלה, שיחשוב על זה בצורה חיובית , ומלמעלה אולי..הדבר ישתנה לטובה..

אבל אין לי מושג בזה, אז ניתן לך, המקצועי, את הכבוד להתעסק בזה..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:34

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר