לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-12-2005, 17:52
  Jesper Jesper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.01.05
יצאתי ממוד"ש - מה עכשיו?

אז ככה
התגייסתי למוד"ש במחזור נוב' הנוכחי. הגעתי לשם כחריג חי"ר עם פרופיל 72. מה שהוריד לי פרופיל ל-72 זה בכלל סעיף עיניים מטופש, אבל בכל זאת הסתכלו עלי במוד"ש כעל אחד עם בעיות בריאותיות. הם העבירו אותי לפני שבועיים לאב"כ בהנדסה קרבית והחזירו אותי יום אחרי זה כי הצקתי להם עם זה. ביום רביעי האחרון הם הודיעו לי שהם מעבירים אותי לפלוגה ו' של בהל"ץ (פלוגת תומכי הלחימה שעושה טירונות 02). הם אמרו לי שלדעתם אני לא אוכל לסיים טירונות ואם כן אז בטח שלא אימון מתקדם. לא ניכנס למה קרה בדיוק שגרם להם להוציא אותי, אני רק אומר שהסתכלו עלי אחרת בגלל הפרופיל שלי - אנשים אצלי במחלקה בפטור מריצה מתחילת הטירונות או ממש צולעים ורוצים לראות קב"ן, ואותי מוציאים בגלל שהיה לי פטור מריצה כמה ימים....
השאלה היא מה האופציות שלי עכשיו - אני מסיים עוד שבועיים טירונות 02 בבהל"ץ. מה יקרה איתי אח"כ? הבנתי שאני הולך להיות תומכ"ל במוד"ש. קודם כל - מה יהיה ברגע שאני מסיים? ישלחו אותי לאיזה קורס בצריפין ישר או שישלחו אותי למז"י? איזה תפקידים עשויים להציע לי?
ולשאלה היותר חשובה - איך (אם בכלל) אני יכול להגיע למסלול קרבי אחר? אם לא משבצים אותי ישר לקורס אלא מעבירים אותי למז"י, אני יכול לבקש שם להגיע למסלול קרבי, נגיד לתותחנים, או שהם יאפשרו לי לגשת רק לתפקידים של תומכי לחימה? (יש לציין שהפרופיל שלי נשאר 72).
אם לא, האם יאשרו לי טופס 55 לקרבי, או שבגלל שהייתי כבר בקרבי ויצאתי לא יאשרו דבר כזה? אם אני אגיש טופס 55 עכשיו כשאני בבהל"ץ לקרבי אחר יאשרו אותו? אם לא אז אם אני אגיש טופס 55 כשאני בקורס בצריפין או בתפקיד שיתנו לי כתומכ"ל במוד"ש, יאשרו אותו?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-12-2005, 18:04
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Jesper שמתחילה ב "יצאתי ממוד"ש - מה עכשיו?"

אני ממליץ שתנסה להריץ טופס 55 כמה שיותר מהר לתותחנים/שריון. ככל שתעשה את זה יותר מהר, כך יש סיכוי יותר גדול שתצליח לעבור.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 25-12-2005, 00:25
  Jesper Jesper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.01.05
הסיבות היו רפואיות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Jesper שמתחילה ב "יצאתי ממוד"ש - מה עכשיו?"

טוענים שלא אוכל לסיים מסלול בגלל שעכשיו אני מתקשה. העניין הוא שאני לא מתקשה יותר מהרבה אחרים, ושאין לכך שאני קצת מתקשה שום קשר לפרופיל שלי.
בקשר למעבר לקרבי - הסיכויים להצלחה גבוהים או שיש סיכויים טובים שזה יכשל? מה יכול להכשיל את העניין (אילו סיבות?)?
האם אספיק לעבור לפני מחזור מרץ הקרוב?
האם אוכל לנסות לשכנע את המפקדים שלי לשלוח אותי למז"י כדי לקצר תהליכים, כדי שהם כבר ישבצו אותי לתפקיד קרבי? והאם מז"י בכלל משבצים לתפקידים קרביים או שמקצין מיון של מז"י מקבלים רק תפקידים של תומכ"לים?
ואם אני מגיש טופס 55 האם ישלחו אותי לבקו"ם ומשם יפנו אותי לתפקיד קרבי או שישר אקבל הצבה בבסיס הטירונות החדש?
ואם אני מגיש טופס 55 כדאי שאני אחכה שאעזוב את בהל"ץ, מכיוון שהוא בסיס טירונות קרבי, או שזה לא משנה?

נערך לאחרונה ע"י Jesper בתאריך 25-12-2005 בשעה 00:38.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:51

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר