לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-12-2005, 15:10
  rodney mullen rodney mullen אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.04.04
משהו שכתבתי למישהי שאני אוהב

טוב דבר ראשון אני רק רוצה להגיד שהמכתב שלח בדואר בלי שם
אויל הגזמתי טיפה במה שכתבתי אבל תתקנו אותי בבקשה או תוסיפו או תשנו
זה מאוד חשוב לי תודה
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/images/Emo13.gif]

טוב זה המכתב ככה הוא רשום אצלי בדף:

שלום לך.

אני יודע שלא תיקחי את המכתב הזה ברצינותאבל לפחות תיקראי אותו.
בפעם הראשונה שראיתי אותך ודיברתי איתך ידעת שאת בחורת חלומותי, ידעתי שאני לא הולך לשכוח אותך מהר מאוד.
מאוחר יותר גיליתי שיש לך חבר ואת מאושרת איתו ואני לא יכול לממש את האהבתי אליך.
כל פעם שאני רואה אותך מחייכת בבוקר זה גורם לי לחייך גם,את הבן אדם היחיד שגורם לי לחייך כל פעם מחדד. לפעמים אני עליך ופשוט מתחיל להזיל דמעות בגלל שאני לא יכול ליהיות איתך. את פשוט בחורה מדהימה נחמד מאוד לדבר איתך את חייכנית ויפה, עוד לא פגשתי בחורה כמוך. אני יודע שלא יקרה מצב שנוכל ליהיות ביחד ככה שאני יצטרך להיתגבר ולעבור הלאה זה יהיה קשה וכואב אבל אני יעבור את זה. אני לא ישכח אותך אף פעם ותמיד תישאר לי פינה בלב ששמורה לך ורק לך.
אני מקנא מאוד בחבר שלך על זה שיש לו בחורה מקסימה כמוך.
אז אני יצטרך ליהיות מאושר בזה שאת מאושרת איתו.
אני כותב לך את זה במכתב כי אני מתבייש להגיד לך את זה בפנים
אוהל אותך תמיד

בעילום שם
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-12-2005, 15:22
  natalie007 natalie007 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל natalie007
תראה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rodney mullen שמתחילה ב "משהו שכתבתי למישהי שאני אוהב"

תתקן שם את השגיאות כתיב כמו שבמילה חדד שהכוונה היא חדש...
עוד דבר,כתבת שזה נחמד לדבר איתה,מה זה נחמד?זהו?אתה מרגיש שזה רק נחמד לדבר איתה?לא יותר מזה?
לבסוף,אני לא חושבת שאני יכולה להגיד לך מה להוסיף,בכלל,לא אף-אחד אחר כי אתה כותב את מה שאתה מרגיש כי אתה זה שמכיר אותה ולא אנחנו,אנחנו יכולים רק להגיב ולתקן,אך לא להוסיף.
בסה"כ זה מכתב נחמד אבל מדוע אתה לא אומר לה את זה?לא כדאי שהחבר ייתקל בטעות במכתב כי היא שכחה לזרוק אותו או כל סיבה אחרת לכך...הייתי מציעה שצדבר איתה על זה,זה יותר נוח,נכון,זה לא קל אבל תלמד להתגבר על זה...

שיהיה בהצלחה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 22-12-2005, 18:39
  משתמש זכר Private Private אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
דבר אחד אני לא מבין...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rodney mullen שמתחילה ב "משהו שכתבתי למישהי שאני אוהב"

מה הטעם במכתב הזה...פעם גם אני הייתי כזה...שחשבתי שאם אני משיג בחורה אז יש "לי" מזל....אבל זו טעות...אם בחורה משיגה אותך אז יש לה מזל...זו גישה שאתה צריך לאמץ.... ולשפר את הבטחון העצמי שלך....
מה אתה רוצה להשיג בזה שאתה תכתוב לה מכתב בעילום שם? אם היא תגלה שזה אתה זה ייצא עוד יותר דפוק...תסמוך עלי זה לא יגרום לה לאהוב אותך יותר או לשים לב אלייך...
אתה צריך להבין... ללכת ולהתחנף לבחורה לא יביא אותך לשום מקום.. אתה צריך להעריך את עצמך יותר..ברגע שתעשה את זה..ברגע שתשפר את עצמך קצת והשינוי הזה יתחיל...אתה תבין...
היא סתם תחפש מי הבן אדם ששלח לה את המכתב הזה... וזה לא יוביל אותה גם לשום מקום...במילים אחרות...למרות שאתה מרגיש צורך "להצהיר על אהבתך לאותה נערה" (אגב, זו רק הידלקות.....)
ממש, אבל ממש כדאי שלא תעשה את זה...
ואל תשלה את עצמך שהיא תעזוב את החבר בשבילך... מה שלו היה ולך אין זה ההערכה עצמית והיכולת לגשת אליה, לדבר איתה ולנסות "להתקרב אליה"....
אגב, אל תקשיב לכל הבנות שאומרות לך בפורום לשלוח לה את זה... כי זה "חמוד" וכי אז אתה תצא "מתוק". מה שאתה צריך זה לגרום לה להימשך אלייך...ואתה עושה בדיוק ההפך...
תחשוב על זה ככה...אתה אוהב דברים שקל לך להשיג או שאתה אוהב דברים שקשה לך להשיג?
(ניסיתי לנסח את זה יפה..).. בנות, עם כל הכבוד... אוהבות דברים שקשה להשיג...ומה שהן יכולות להשיג בקלות - הן עוזבות...
With all that said,
Private

נערך לאחרונה ע"י Private בתאריך 22-12-2005 בשעה 18:42.
ישן 22-12-2005, 19:41

חחחחחח...
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי tiras777 שמתחילה ב "וואי איך שאתה טועה..!!!"

"זה ממש לא התחנפות, זה גילוי רגשות..תכל'ס מה הוא מרגיש..הוא רוצה להעביר לה את זה.
.שתעשה מה שבא לה עם זה..הבן אדם רוצה להוציא החוצה את כל ה"צער" שבדבר..
ועצה קטנה ממני אליך, זה שאתה מכיר סוג אחד של נשים..זה לא אומר שכולן זהות..
יש לך חוסר סימפטיה כלפיהן..מסיבה שלא אפתח אותה כרגע..בגלל זה אתה חוזר על זה כל פעם.."
או קיי..אולי גילוי רגשות....אבל גילוי רגשות יותר מדי..אמ...פתוח..מה הטעם בקשר אם אין טיפה מסתורין? מה הטעם בקשר אם אותה בחורה יודעת שהיא יכולה להשיג אותך No matter what.
כפי שאני רואה את זה..זה מוריד ממך את הערך...אתה אומר לה למעשה: "את כזאאאאאאת גדולה..ואני קטן, פצפון. אני לא שווה את הרוק שלך... ולכן, אני מעריץ אותך"
להוציא החוצה את כל "הצער שבדבר"? אמ..סורי מאמי..אבל הוא יכול להתמודד עם זה בדרכים רבות אחרות..ולשלוח לה את המכתב הזה לא יועיל לו. זה שהיא תדע שהוא אוהב אותה..איפה זה יעזור לו בכלל? שהוא יגיד שהוא עשה משהו רומנטי בשביל אותה בחורה?
אני דווקא לא מכיר סוג אחד של נשים... דווקא די "התפתחתי" בזמן האחרון...אני מבין הרבה יותר עכשיו...
ודווקא אין לי חוסר סימפטיה...פשוט יש לי טיפה הבנה של איך הראש שלהן עובד...
שאלה לי אלייך...יש לך חבר...קיבלת עכשיו מכתב ממישהו שמצהיר על הכוונות שלו..שאומר לך שהוא "אוהב אותך" שהוא "מת עליי"... שהוא "לא יכול לנשום בלעדייך"... מה זה ייתן לך להרגיש? חיבה כלפיו? או שתגידי לעצמך: "ווואיייי איזה חמוד הילד הזה...איזה מתוק הוא...אבל אני לא מרגישה אליו כלום"...את תרגישי משיכה אליו באיזה שהיא צורה? את תחשבי :"טוב, אם הוא אוהב אותי ככה אולי כדאי שאני אפרד מהחבר שלי?" את תהיי מסוקרנת מאוד לדעת מי זה...זה נכון..וכשתדעי... את עדיין לא תרגישי את ה"משיכה הזאת"... את תשכילי לדעת באופן לא מודע שאותו בן אדם "צריך להתבגר"...

ובבקשה ממך...תני לי סיבה אחת טובה ללמה הוא צריך לשלוח את המכתב הזה....ואיפה זה ייתרום לו בחיים?
ישן 22-12-2005, 21:55
  משתמשת נקבה tiras777 tiras777 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.05
היי
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Private שמתחילה ב "חחחחחח..."

תראה, הקשר מתפתח בצורה כזאת...בהתחלה הבנאדם נדלק על מישהי..רוצה לפתח את הקשר לקצת יותר מהידלקות פשוטה ושגרתית, הוא רוצה לפתח את זה, אבל איך הוא עושה זאת? הוא מחפש דרכים להתקרב אליה..לראות ולהבין מה גורם לו לרצות אותהה..איזה תחומים משותפים בינהם..מנסה להבין למה הוא בכלל מתחיל להתאהב בה..לאחר שהוא קולט שזהו...לאחר כל התהליך הזה..הבנאדם מבין שהיא "שווה" את "גילוי הרגשות" שלו..מה שמביא אותו לשימוש במחמאות וביציאות קיטשיות..אבל זה קורה רק לאחר שהוא קולט שיש עם מי לדבר, שהיא תחזיר לו בדיוק את אותו הדבר..שהיחס בינהם הוא הדדי..שהוא מרגיש שהם שווים!!!
זה ברור לי שאת היחס הזה לא נותנים לסתם מישהי שפוגשים ברחוב..
ועם כל זאת..צריך לשמור על טעם טוב..שיישאר גם טעם להלאה..אם כל הרגש יתגלה בהתחלה..זה יהיה קצת משעמם בעתיד..

שהוא יגיד שהוא עשה משהו רומנטי בשביל אותה בחורה?
אממ..אני לא חושבת שזאת הייתה הכוונה שלו..ואיך בכלל חשבת על זה..אין קשר..הוא בסה"כ בנאדם שבמשך תקופה מסויימת נדלק על בחורה..רצה לעבור את התהליך הזה של אחרי ה"הידלקות"..רצה להתאהב בה..הרגיש משהו חזק כלפיה..ורצה להתקדם עם זה הלאה..ופתאום הוא גילה שיש לה חבר..אז הוא פשוט החליט לכתוב לה מכתב בו הוא מתאר את ההרגשה שלו..לא בשביל לכבוש אותה..בדרך בה אתה אמרת, שבנות אוהבות את הדרך הקשה הזאת ואת הקסם..ועוזבות את הדרך הקלה..ממש לו.! המטרה שלו לא הייתה כזאת..בכלל לא..הוא תיכנן להוציא מליבו על הכתב..את הכל..את כל הרגשו שלו כלפיה..וזהו לסיים עם זה..להרגיש קצת משוחרר..זה עוזר..והעילום שם..במקרה הזה (אני חוזרת בי) הוא מעולה..כך לא תהיה לה דרך לחשוב עליו..שזה לא יהרוס לה את הקשר הנוכחי..

ויש לך ממש כמו שאמרת..טיפת הבנה בסוג מסויים של נשים, אתה עדיין לא מכיר את כולן!!

התעלמתי מהדוגמא שנתת , והשאלה ההיפוטתית שלך אליי..בדיוק מהסיבה שאין לי חבר..

סתם!!! כי אין טעם לחזור על מה שאמרתי כבר למעלה..

פרייבט..דרך אגב, מה איתך? ומה נסגר עם הסיפור ההוא?

ישן 23-12-2005, 07:50

יקירתי, מספר הערות אלייך..
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי tiras777 שמתחילה ב "היי"

"אבל זה קורה רק לאחר שהוא קולט שיש עם מי לדבר, שהיא תחזיר לו בדיוק את אותו הדבר..שהיחס בינהם הוא הדדי..שהוא מרגיש שהם שווים!!!"
אמ...אני לא מסכים עם המשפט הזה בכלל... לדעתי, גם כשבן אדם יודע שזה חסר סיכוי הוא לרוב "יתוודה" גם אם היא לא מרגישה אותו הדבר..הסיבה לזה לדעתי טמונה בעניין שברגע שמישהו "אוהב מישהי" אז הוא יחפש כל מיני רמזים שהיא רוצה אותו גם...ברגע שהיא תגיד לו לדוגמא :"חולה עלייך..." או משהו בסגנון...לפעמים הוא יפרש את זה כאילו היא גם מרגישה אליו משהו...למרות שזה משהו שהיא אומרת לחלק מהידידים שלה... ולפעמים גם בלי הרמזים האלה הוא "יתוודה"...

"המטרה שלו לא הייתה כזאת..בכלל לא..הוא תיכנן להוציא מליבו על הכתב..את הכל..את כל הרגשות שלו כלפיה..וזהו לסיים עם זה..להרגיש קצת משוחרר..זה עוזר..והעילום שם..במקרה הזה (אני חוזרת בי) הוא מעולה..כך לא תהיה לה דרך לחשוב עליו..שזה לא יהרוס לה את הקשר הנוכחי.."
בקשר לשאלה ששאלתי..אני רק מציע הצעות ממה שהוא רשם....
תכנן להוציא מליבו על הכתב את הכל? את כל הרגש שלו כלפיה? להרגיש משוחרר..? סבבה..אבל למה לשלוח לה את זה? מה הוא מרוויח מלשלוח לה את המכתב הזה..?
אמ..ולפי מה שאת אומרת... ברגע שהוא "מתוודה" הוא שוכח ממנה?
ישנן דרכים אחרות להתמודד עם זה.. וברגע שהיא תתחיל לחפש מי שלח לה את המכתב זה ממש לא יהיה לו טוב...מה גם שזה יתגלה בסופו של דבר... (רוב הסיכויים לפחות..)

"התעלמתי מהדוגמא שנתת , והשאלה ההיפוטתית שלך אליי..בדיוק מהסיבה שאין לי חבר..
סתם!!! כי אין טעם לחזור על מה שאמרתי כבר למעלה.."

אני מאוד אשמח אם תני לי על השאלה ששאלתי אותך....למרות שאני, לדעתי, כבר יודע את התשובה... אם את לא רוצה לחזור על עצמך פשוט תגידי את התשובה בלי להסביר...

"פרייבט..דרך אגב, מה איתך? ומה נסגר עם הסיפור ההוא?"
חחח...נראה לי שנסגר...אולי אני אפתח אותו בקרוב שוב...מי יודע.... היא שלחה הודעה..עם שם של שיר...אבל מבחינתי.... הרגש עדיין קיים...למרות שיש אחרות... ככה ש.. :\
ישן 24-12-2005, 11:49
  אופטימית אופטימית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.12.05
שלח הודעה דרך ICQ אל אופטימית שלח הודעה דרך MSN אל אופטימית
אני איתך...
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Private שמתחילה ב "דבר אחד אני לא מבין..."

תלוי מאיפה מסתכלים.

מכתב יכול להיות אחלה רעיון אבל לא תמיד...

לא ככה.

אני יודעת שאם אני הייתי מקבלת מכתב כזה הייתי חושבת שצוחקים עליי והייתי נטרפת מזה שאני לא יכולה לדעת ממי הוא הגיע...

כי יש איזשהו צורך להגיב על כזה מכתב והיא לא תוכל להגיב לך כי היא לא תדע שזה בא ממך...

וככה גם לה יהיה מוזר שהיא לא יכולה להגיב וגם אתה כל הזמן תישאר תקוע ולא תגיע לשום מקום.

וכמו שמישהו חכם אמר... (בהודעה מעליי)... אתה חייב לתת לעצמך סיכוי בחורצ'יק...

תהיה עצמך ותהיה גאה בזה! אתה מי שאתה וגם אם אתה והיא לא תהיו חברים... זה לא סוף העולם בסה"כ...

יש עד בנות... ואתה תכיר ... אתה עוד תראה.

שיהיה לך בהצלחה...

אה... ו... privte... אהבתי את הגישה שלך!
ישן 22-12-2005, 20:43
צלמית המשתמש של Block
  Block Block אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.11.05

המכתב ממש יפה הוא ממש אמיתי וכן לגבי הרגשות שלך.

לכל אלה שהעביחרו ביקורת על כמה שהמכתב הזה הוא כדי להתחנף, לגרום לה לעזוב את החבר שלה או סתם לפחד זה ממש שטויות.
תאמינו לי שגם לכתוב מכתב אפילו עם זה בעילום שם גם דורש אומץ כי אולי היא לא תדע מי זה אבל הוא ידע וזה מה שחשוב באמת לדעתי הוא נהג בצורה נכונה עדיף לספר לה ולהישאר בעילום שם כאשר יש לה חבר ופשוט שפך את הלב ככה שזה לא יפגע באף אחד.
גם לה זה יכול לומר משהו שכל כך איכפת לו ממנה שהוא לא רוצה לשנות כלום או לעורר מהומה שהוא ככה מעביר לה את המסר.

מה שאני מסכים עם מה שכתבו פה זה שאתה לא יכול לאמץ שיטות כאלה של עילום שם כל הזמן. במקרה הזה כן, במקרים אחרים שווה לך לנסות ללכת על זה.
ישן 23-12-2005, 17:01
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
טוב. מספר דברים.

כמכתב - אני חושב שהוא מעולה. למעט התיקון הקטן שנתלי הציעה - אף אחד לא יכול לומר לך מה לכתוב כי הוא מספר על הרגשות שלך. ואף אחד בעולם לא יודע על הרגשות שלך - יותר טוב ממך.

אני שמח מאוד שיש בו את השורה הזאת: (שמסיבה לא ברורה אנשים בחרו להתעלם ממנה)

"אני יודע שלא יקרה מצב שנוכל ליהיות ביחד ככה שאני יצטרך להיתגבר ולעבור הלאה זה יהיה קשה וכואב אבל אני יעבור את זה"

זה מעיד על כך שאתה לא מנסה להפריד בינהם או מתכנן איזו מזימה זדונית. אתה רק רוצה לפרוק רגשות. לגיטימי.

בעניין מה זה ייתן לך, אני לא רואה סיבה לא לשלוח את המכתב. שני הצדדים מרוויחים. גם היא תרגיש מוחמאת (אין קשר להתחנפות. התחנפות הייתה אם זה לא היה בעילום שם והוא היה רוצה ממשהו ממנה. שני דברים - שלא רלוונטים למקרה הזה) - וגם אתה תפרוק את המטען הרגשי שיש לך. אם אתה חושב ששליחת המכתב הזה תהייה עוד צעד להוציא אותה מראשך (או ליבך, יותר נכון) - אז למה לא?

,Private שאלת שאלה: מה הוא מרוויח. אם אתה מסתכל על זה מבחינת רווח - כאהבה הדדית - אז לא, הוא לא ירוויח את זה. אבל הוא כן ירוויח פריקה והוא כן יגרום לה להרגיש טוב עם עצמה.
לא כל דבר בחיים נמדד ברווח והפסד. או במה הגיוני יותר לעשות. בייחוד לא רגשות.

"ישנן דרכים אחרות להתמודד עם זה.." - מה שמתאים לאדם אחד - לא בהכרח מתאים לאדם אחר. זה דיי אינדיוודואלי.

ישן 23-12-2005, 18:57
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
בשמחה.
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי rodney mullen שמתחילה ב "רק עוד בקשה קטנה קטנה תוכלו..."

שלום לך.

אני יודע שלא תיקחי את המכתב הזה ברצינות אבל לפחות תיקראי אותו.
בפעם הראשונה שראיתי אותך ודיברתי איתך ידעתי שאת בחורת חלומותי.
ידעתי שאני לא הולך לשכוח אותך מהר מאוד.
מאוחר יותר גיליתי שיש לך חבר ואת מאושרת איתו - ואני לא יכול לממש את אהבתי אלייך.
כל פעם שאני רואה אותך מחייכת בבוקר - זה גורם לי לחייך גם.
את הבן-אדם היחיד שגורם לי לחייך כל פעם מחדש.
לפעמים אני חושב עלייך ופשוט מתחיל להזיל דמעות בגלל שאני לא יכול להיות איתך.
את פשוט בחורה מדהימה, כיף לדבר איתך, את חייכנית ויפה... עוד לא פגשתי בחורה כמוך.
אני יודע שלא יקרה מצב שנוכל להיות ביחד ככה שאני אצטרך להתגבר ולעבור הלאה.
זה יהיה קשה וכואב אבל אני יעבור את זה.
אני לא אשכח אותך אף פעם ותמיד תישאר לי פינה בלב ששמורה לך ורק לך.
אני מקנא מאוד בחבר שלך על זה שיש לו בחורה מקסימה כמוך.
אז אני אצטרך להיות מאושר בזה שאת מאושרת איתו.
אני כותב לך את זה במכתב - כי אני מתבייש להגיד לך את זה בפנים.

אוהב אותך, תמיד.

בעילום שם

מילים: rodney mullen.
תיקון והגהה: natalie007 וחרוב...
חחחחח

ישן 24-12-2005, 07:19
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
כל הכבוד על הניסוח מחדש
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי חרוב שמתחילה ב "בשמחה."

אך אני חייבת להתייחס לפן : "היום שמחר" : היא מקבלת את המכתב ו... ?
צריך לחשוב על כך שהוא יכול לגרום לה למספר דברים : לשמחה (שיש מישהו שמרגיש בצורה כזו כלפייה), אך מה אם היא תרצה מאוד להכיר אותו ? ואופציה אחרת - לגיטימית עד מאוד : שהנושא יחצוץ בינה לבין חברה .
ואופציה אחרונה (שסביר להניח שאני הייתי נוקטת בה)- לאור העובדה שהבחור לא מצא לנכון לגלות עצמו ואני אישית - אוהבת בחורים שיודעים מה הם רוצים ולא מפחדים להראות את זה, סביר להניח שזה היה מחמיא לי ותו לא .

למחבר האשכול - באם אתה מעוניין נטו לפרוק את רגשותיך - אתה לא חייב לשלוח לה את המכתב .
אבל אם אתה החלטת כן לשלוח - תזדהה, אחרת איך תדע מה גרמת לה להרגיש ?
ולסיכום : תהיה גבר ותעמוד מאחורי ההצהרות שלך !

בהצלחה,
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 24-12-2005 בשעה 07:22.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:24

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר