לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-12-2005, 17:04
  willow willow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל willow שלח הודעה דרך MSN אל willow
כל כך כואב

יש לי ידיד מאוד טוב...כך לפחות אני רואה את זה.אני כועסת עליו על דברים מאוד שטותיים..ולמרות שאילו דברים טיפשיים אני עדיין נפגעת.
כמו כל החברים שלי הוא הבין שאני רואה בכולם את האויבים שלי.
אחרי האשכול הקודם ,חברה טובה שלי שאלה אותי:"למה את מתגוננת מכל מהעולם?" התשובה הייתה ברורה אם אני לא אגן על עצמי אז מי כן?
אז זהו שאחרי השיחה הזו,ראיתי בידיד הזה את מקום מבטחי נקרא לזה כך.הוא גר מאוד מאוד מאוד רחוק ממני,ולי אין מכונית להגיע אליו.ולמרות הרצון שלו שניפגש והרצון שלי אנחנו לא נפגשים...השיחות שלנו פנים מול פנים זה רק דרך מצלמה וזה מעפן ביותר!אז כן הרוב אומרים לי,את לא יכולה לדבר איתנו?את בורחת לפורום?אז כן,אני בורחת לפורום.תתמודדו עם זה.
הידיד הזה הוא אדם מבוגר יש לו חיים והכל אני מבינה ,לגמריי לגמריי הכל מובן.
עד ללפני כמעט חודש הייתי מוכנה לנתק איתו קשר אחריי שלא שמעתי ממנו שבועות...דיברנו באייסי ואני מהצד שלי פשוט ישבתי ובכיתי כשקראתי את מה שהוא כתב.אז אני מאמינה בכל תוכי שזה יכול להיות ידיד שלי לחיים.אבל מצד שני קשה לי ,ידידים אמורים להיות איתך והוא לא איתי בהכל.אני מנסה לדבר איתו להראות לו שרע לי,אבל כלום זה כמו לדבר עם הקיר.ואל תבינו לא נכון בשש עשרה וחצי השנה האחרונים הקיר ואני נהיינו חברים טובים!כ"כ נהייה כואב עם המצב איתו...לא יודעת כבר מה לעשות...אובדת עצות...

בעיה שנייה:אבא שלי המקסים הנהדר והמצחיק שלי שאני אוהבת מאוד!
כבר שבועיים שלא הצלחתי לראות אותו בבירור.המצב נהייה כ"כ עצוב שאנחנו כבר לא רבים!!וזה לא טוב כי זה מראה שאין קשר ביננו.אז אתמול בערב (ערב חנוכה)ציפיתי שההורים שלי ,ובכלל המשפחה שלי כולנו נהייה יחד.אבל...לא!אבא שלי עבד עד מאוחר..אימא שלי הייתה בהיסטריה אחותי חזרה מאוחר מהאוניברסיטה..וכ"כ כעסתי על אבא שלי...צעקתי עליו בפלאפון...שזה ערב חג ואפילו אז הוא לא יכול להיות איתנו?!בעיניי זה נהיה מצב שהכסף נהיה לו יותר חשוב מאיתנו...אשכרה מרגישה נטישה..!עמדתי כבר לבכות אבל ראיתי שאמא שלי עוד דקה בוכה בעצמה אז בלעתי את הבכי..ושתקתי...עד עכשיו...
מה אני עושה שאבא שלי יבין שחשוב לי לראות אותו?
מה אני עושה שהידיד יבין איך אני רואה את הידידות ביננו?

Willow

SMS בקרוב חוזרת....!!!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-12-2005, 21:49
צלמית המשתמש של Block
  Block Block אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.11.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי willow שמתחילה ב "כל כך כואב"

קודם אני אתייחס לבעיה עם אבא שלך. שמעי הבעיה הזאת שלפעמים נראה שלהורים חשוב יותר הכסף מאשר להיות איתנו בקשר זה נפוץ מאוד ובכל זאת זה ממש לא ככה.
פשוט יש הורים שיודעים ועושים משהו בקשר לזה ויש כאלה שכבר לא רוצים להשתנות ולא רוצים להשתדל ונכון שזה חבל ובכל זאת הם אף פעם לא מעדיפים לעבוד מאשר להיות איתנו.

בקשר להעברת המסר לידיד שלך. זה קשה להעביר כזה דבר כי יכו ללהיווצר עליו לחץ כבד. אם הוא אדם מבוגר שיש לו הרבה עיסוקים זה יפה מאוד שהוא מדבר איתך מדיי פעם ועוזר לך. את לא צריכה להיות עד כדי כך ישירה בקטע הזה הקרבה בנכים תגדל עם הזמן רק אל תנסי להגביר את הקצב אנשים צריכים את הזמן שלהם וגם אני מניח שלו יש לא מעט בעיות זה פשוט לא יילך אם תצפי ממנו לכל כך הרבה.
ישן 27-12-2005, 12:51
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
יקירתי...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי willow שמתחילה ב "כל כך כואב"

כמה דברים אלייך
הדבר שהכי הפריע לי זה שאת רואה בכולם האויבים שלך ושאת צריכה להתגונן ולדעתי זה הטעות העיקרית שלך כי בהתגוננות שלך את גם חוסמת את הקרבה והאהבה שאנשים רוצים לתת לך (לפחות זאת דעתי לפי מה שהבנתי ממה שכתבת) ולכן נראה לך שכולם רוצים לסדר, לשלוט, לתקוף אותך ולא תמיד זה ככה ואולי אפילו אסתכן ואומר שלרוב זה לא כך. אז נכון שיש המון כולרות בשטח גם מהבית ועוד יותר מבחוץ שיסדרו אותנו ויהיו אינטרסנטים אבל יש הרבה אנשים שרוצים בעיקר את טובתך ואוהבים אותך שעליהם חבל לפסוח, אם תרצי אשמח לדבר איתך ולהרחיב על זה בהמשך (פה או בפרטי ICQ וכו) רק אתן לך עצה לסיום הנושא הזה והיא שאדם מתגונן הוא בדרך כלל מתרחק מאחרים כדי לא להפגע וברגע שאדם מתרחק האחרים מתרחקים ממנו ועם הזמן המרחק גודל וכעבור כמה זמן נראה במבט לאחור שאתם רחוקים מאוד ואז לפעמים אומרים חבל ועוברים הלאה אך המרחק לפעמים יכול להצטמצם במהירות בעזרת שיחת טלפון אחת ובעיקר בנכונות של הצד לחזור להיות קרוב
בקשר לידיד שלך כמו ששאלו פה לא בדיוק הבנתי מה טיב הקשר ביניכם האם אתם ידידים שמדברים ואתם באותו גיל ובאותו סטטוס (שניכם רווקים) האם הוא מישהו מבוגר שאת מדברת איתו ועד כמה הוא עסוק? גם אני בעבר הייתי מתעצבן על אנשים שלא חוזרים אליי או עושים דברים קטנים שמעצבנים אבל עם הזמן שהוא המורה הכי טוב ומקנה לך חוכמת חיים הבנתי שלא הכל זה משהו אישי נגדי ולרוב לאנשים יש פשוט עיסוקים רבים שלמרות שהם לא היו רוצים גם לחזור אליי נדחק הצידה יחד עם עוד הרבה דברים שהם דחקו / שכחו ולכן מה שהייתי מציע לך זה לחשוב האם להתעצבן על הדברים הקטנים זה עוזר לך בדרך כלל זה לא ולכן מה שרצוי זה פשוט להמשיך הלאה לא להתעכב על משהו ובייחוד לא לקחת את זה אישי אם אפשר לדבר ולפתור כך שאותו דבר מציק יעלם עדיף אם לא פשוט לא לייחס לזה חשיבות
וכמובן שהייתי מציע לך לדבר עם הידיד שלך אם נראה לך ששיחה יכול לעזור גם אם בשיחה תביני למשל למה הוא עסוק ואז לפחות לא תתעצבני עליו לחינם אלא תדעי את הסיבה

בקשר לאבא שלך כמו שכתבו פה אני מאמין שהוא נמצא המון בעבודה גם כדי לפרנס למרות שתמיד יכולות להיות עוד סיבות ואת זה את יודעת אם יש, יש כאלו שמעדיפים להיות בעבודה מאשר להתעמת עם בעיות שיש בבית ושוב זאת רק דוגמא, וכמו שהצעתי לך בקשר לידיד אני מציע לך לעשות שיחה עם אבא שלך אבל שתהיה רגועה (כי אם תצרחי עליו אוטומטית הוא ירגיש שמתקיפים אותו) וגם תגידי לו שמפריע לך שאת לא רואה אותו וגם תביני ממנו למה הוא נמצא המון בעבודה מה שיכול להשקיט את הסערת רוחות שבתוכך בקשר לנושא הזה בכל מקרה אני בטוח שהוא ישמח לדעת שאת מאוד אוהבת אותו ומתגעגעת אליו וזה לא פחות חשוב לציין בפניו

שיהיה בהצלחה וקחי בקלות ונשמח לשמוע עדכונים
חג שמח מותק
שלך
ארז

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:52

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר