לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-12-2005, 23:32
צלמית המשתמש של Mad_Tiger
  משתמש זכר Mad_Tiger Mad_Tiger אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.02.02
השבת הכי טובה בחי'ים שלי...

בס"ד

השבת עברתי חווי'ה שפשוט אני חי'יב לספר למישהו. בשבת האחרונה, שבת פרשת "וישב" נסענו כמה תלמידים לישיבת "תורת החי'ים", ישיבה שעד לפני הגירוש הי'יתה בנווה דקלים שבגוש קטיף ועכשיו נמצאת ביד בנימין, וראש הישיבה שלה הוא הרב שמואל טל שכל התלמידים שלו פשוט מעריצים אותו (ואחרי שהי'יתי שם הבנתי למה...).
הגענו ביום חמישי, שמענו שני שיעורים מרבנים בישיבה, שניהם היו פשוט תותחי'ים. למחרת יצאנו לטיול במקום, הי'ה קצת גשם, אבל בכל זאת יצאנו לטי'יל, הי'ה סבבה, ובסוף הטיול הי'יתה לי שכבת בוץ בנעלי'ים. אח"כ הגענו לישיבה וכל אחד עשה מה שרצה עד כניסת שבת. בכניסת שבת התחילה קבלת שבת, הכי משמעותית וכיפית בחי'ים שלי, ישר שסי'ימנו את המזמור השני, הלכו כמה תלמידים מהישיבה והתחילו לרקוד, לאחר כמה דקות כמעט כל מי שהיה בבית המדרש הצטרף אליהם, וכמובן ראש הישיבה, רקדנו במשך כמה דקות, ועברנו למזמור הבא, כמובן שבסופו שוב הלכו כמה תלמידים והתחילו לרקוד ואחריהם הצטרפו רוב אלו שהיו בבית המדרש. אחרי התפילה הרגשתי כמו אחרי ריצת אלפי'ים, פשוט נהניתי מכל דקה. לאחר מכן נשארו רוב התלמידים ללמוד תורה עד שהרב טל יסי'ים להתפלל, כדי שיוכלו להגיד לו שבת שלום, ולאחר מכן הלכנו לחדר האוכל לסעודת שבת. בסעודה, חוץ מתלמידי הישיבה לא היו רבנים למעט רב אחד מישיבה שלי שבא ללוות אותנו. כל פעם כמה דקות אחרי שמגישים משהו (התלמידים עושים כמעט הכל בישיבה), מתחילים לשיר שירי שבת, וכמובן גם רוקדים. לקראת סוף הארוחה, אחד התלמידים אומר דבר תורה, ומברכים ברכת המזון. אחרי הארוחה הי'ה עונג שבת של הרב טל, שרנו כמה שירים ואח"כ הרב טל העביר שיעור, אני חי'יב להגיד שכל זמן שהרב דיבר, לא הי'ה זימזום, ואחרי שהעונג שבת הסתי'ים, התקצו כמה תלמידים מסביב לרב טל וליוו אותו עד למדרגות שמובילות לחדר שלו (שבו יש לו מיטה). בבוקר לאחר תפילה (יש שתי מני'ינים, בראשון התפללו כמה תלמידים עם הרב טל, בסביבות השעה שש, ובשני שאר התלמידים) רגועה למדי הלכנו לסעודת שבת, שרנושירי שבת, וכמובן גם רקדנו (לאחר שתלמיד אמר תודה לאלו שהיו איתו בפנימי'ה - כלומר הוא מתחתן). אחרי הסעודה כל אחד פנה לעיסוקיו (תלמידי הישיבה כמובן הלכו ללמוד תורה), עד לתפילת מנחה ואחרי'ה סעודה שלישית, בה לא רקדנו, אלא רק שרנו שירים רגועים... התפללנו ערבית, ואח"כ הלכנו לבית של אחד החתנים של הרב שלנו, ברסלבר נחמד, שסיפר לנו סיפור מר' נחמן, וכמובן גם רקדנו אצלו, בקושי הי'ה מקום לכולנו (הי'ינו עשרים חברה), אבל כמו שאומרים, "אם יש מקום בלב, יש מקום בבית". אח"כ חזרנו לישיבה וללימודים...
באמת זו הי'יתה השבת הכי משמעותית בחי'ים שלי, אני מקווה שתיקחו מזה משהו...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
I'm not going to not live because of the fear of what could happen" - Laird Hamilton"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:27

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר