לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-12-2005, 19:40
  marishka marishka אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.12.05
פעם ראשונה

אני בוכה.הדמעות לא מפסיקות לרדת. אני מרגישה לאט לאט איך דרכי הנשימה נסתמות. אני נחנקת, האוויר לא זורם. חשבתי לעצמי מה נשאר לעשות?

ברחתי מהבית.ארזתי מזוודה מולו ואמרתי לו שאני רצינית, ופשוט ברחתי מהבית.

אחרי שעה הם מצאו אותי. הם תפסו אותי בכוח, ומול כולם הוא משך אותי ביד,ולא היה אכפת לו שהמזוודה נקרעה והכל נשפך, ולא היה לו אכפת שאני בוכה, ולא היה להם אכפת שאני לא רוצה לחזור. עליתי למעלה וסגרתי את החדר. הדופק מהיר אך האוויר מסרב להיכנס לריאות. לקחתי את הסכין גילוח שלי, התחלתי להיאבק כדי להוציא משם את הסכין, שברתי,שרפתי ולבסוף הצלחתי. לא חשבתי על כלום. לקחתי את הסכין והעברתי אותה לאט וחלש ליד הוריד שנמצא בחלק התחתון של יד ימין, רק כדי לבדוק אם זה כואב. זה לא כאב. העברתי עוד חתך, ועוד חתך ועוד חתך ואז לבסוף חתך אחד גדול ועבה כדי לראות אם הוריד יתפוצץ סוף סוף. התחיל לרדת דם. ראיתי את כל חיי עוברים, את כל הרגעים היפים והנוראיים של החיים שלי שבאותו הרגע כל כך רציתי לסיים. נבהלתי. למה? אני לא יודעת. רצתי למטה, מכל האנשים בעולם לאחי הגדול, אחי שהוא אחד האנשים שהביאו אותי למצב הזה, רצתי ברחוב וקראתי בשמו. השכנה שליד נבהלה ורצה החוצה כדי לתפוס אותי בזמן שאני מתמוטטת. היא הכניסה אותי לביתה בזמן שהנכדה שלה מסתכלת עלי המומה בלא יכולת להוציא הגה מהפה. היא שמה לי יוד על היד, הרבה יוד שזמנו כבר עבר, וחבשה לי את היד חזק חזק.

כשהורדתי את התחבושת ראיתי שהייתה לי כוויה בצורת עיגול על היד. היוד שרף לי את היד. הסכין הייתה מזוהמת, הזיהום נכנס לי ליד והשתלט על גופי לא רק פיזית אלא גם נפשית.זה היה מאוחר מידי , זה ירדוף אותי כל חיי.

אפחד לא היה שם בשבילי כדי לומר מילה טובה, עדיין אין שם אפחד לצידי שייקח ממני את הסכין הארורה שמסרבת לחתוך.

איך זה יכול להיות שלא שומעים את הצעקות שלי בלילה?

איך זה יכול להיות שהם לא מאמינים ומבינים עד כמה שבאמת רע לי?

אני עמוסה מכל הכיוונים, אני עייפה מאוד, אני מרגישה איך שאני לאט לאט מתה מבפנים.

אני מחזיקה את עצמי בכוח כדי לא להתפתות לקחת את הסכין לידי, אולי אפילו לא בשביל למות, אולי סתם לקחת הפסקה קטנה מהחיים שלי.

אני חסרת אופי. ומצד שני בעלת אופי קשה מאוד.

פעם ראשונה שאני מצליחה להוציא את זה מהלב, אולי כי הוא עוזר לי להתחבר למה שבפנים.

אני בחיים לא אשכח את היום שבו ניסיתי להתאבד.

מעניין למה ההוא שלמעלה לא עצר אותי...

יכול להיות שבאמת יש לי מטרה בחיים האלו?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-12-2005, 16:01
צלמית המשתמש של Ir4$Al3
  Ir4$Al3 Ir4$Al3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Ir4$Al3
רציתי קודם לקבל תגובה ממנה
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי O.r שמתחילה ב "כנראה שבאמת היתה לה פה טעות.."

אבל היות וזה לא קורה אני אגיב.
אני לא אתייחס למי שכתב את מה שנכתב כי אני לא מכיר את הבן אדם הזה.

לדעתי יש שתי סיבות למה אדם מנסה להתאבד.
אם לומר בפשטות הסיבה הראשונה היא שבן אדם מרגיש שקיומו מיותר,ומחליט להתאבד.
לוקח אקדח ויורה בעצמו,או לוקח סכין ודוקר את עצמו ויש עוד 101 דרכים לעשות את זה.

הסיבה השניה היא:בן אדם מרגיש רע,כמו שלי יש כאב ראש או שרבתי עם החברים או שהציונים שלי בזבל-רע שאפשר להפוך לטוב.
ובמקום להתמודד מה מה שקורה לבן אדם הזה הוא מחליט "להתאבד" ולמה אני שם את זה בגרשיים?
בגלל שזה לא באמת להרוג את עצמך אלא רק לפגוע בעצמך-שזה גם לפגוע בכל מי שסובב אותך ועוד איכשהו אכפת לו ממך בכך שאתה גורם לו לא פחות כאב וכמו שצויין גם באנשים שרואים את זה,מה שיכול לפגוע בהם לא פחות.בעיקרון אנשים שמנסים להתאבד הם כפויי טובה.
כמו שכבר רשמתי למעלה יש 101 דרכים להפסיק לחיות,בשביל למות מחתיכת ורידים צריך לעבור יחסית דיי הרבה זמן.
מה שיש פה הוא דרישה לתשומת לב בלי להתחשב שאנשים שסובבים אותך ולדעתי זה פשוט מגעיל.
כל מי שרושם פה ואמר דברים כמו :אנחנו כאן בשבילך וכבר הבנת שזו לא הדרך ולעולם אל תאבדי תקווה. כל זה כבר מיותר!!
אדם כזה לא יכול להתאבד,כמו SURREAL,פשוט לא יכול ולא יעשה את זה,אז אם זה ברור למה לנסות ולעשות את זה?
זו פשוט זעקה נואשת לתשומת לב.

החיים הם מתנה ולא משנה מה אדם צריך לנסות להתמודד איתם,מוות הוא הפתרון הכי קל,תחשבו עם כולם היו בוחרים בו,מה היה אז?

ישן 26-12-2005, 21:20
צלמית המשתמש של Ir4$Al3

אני לא מבין.
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי O.r שמתחילה ב "אני מודעת לעובדה"

כשאני רושם שאני לא מתייחס לאדם שאתה את זה באופן אישי אלא לכל אדם ואדם שאיכשהו,מתישהו ניסה לעשות את זה,אז אני רושם את זה סתם?!
אני רושם את זה בשביל להדגיש שמה שאני רושם היא דעתי על כל אדם ואדם.

ועוד דבר,אני מביע את דעתי,זו זכותי.
האמת כואבת מה לעשות.
האותה הדרך אני יכול להגיד שמה שאת רשמת זה לא מוצא חן בעיני.
אם בן אדם מקבל תגובות כמו שלך ושל רוב האנשים שהגיבו,כולם חוץ ממני ומizikd האדם הזה עלול לחשוב שמה שהוא עשה זה בסדר,אם להגיד את האמת בפרצוף יעשה אותי בן אדם רע אז לא ממש אכפת לי,ולא,זה לא חוסר טקט.

ישן 27-12-2005, 16:17
  אופטימית אופטימית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.12.05
שלח הודעה דרך ICQ אל אופטימית שלח הודעה דרך MSN אל אופטימית
אותי אישית, התגובה שלך מאכזבת מאוד...
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Ir4$Al3 שמתחילה ב "רציתי קודם לקבל תגובה ממנה"

אני מרגישה עכשיו חנוקה וקשה לי להגיד מה אני מרגישה בדיוק...

אני חושבת שאיפשהו... איפשהו... אין לך כ"כ זכות להגיב כמו שהגבת.

אני ינסה להסביר את עצמי... ואתה לא חייב לקבל את זה... אבל תחשוב על זה.

אני... בתור אחת שיודעת מה זה ""התאבדות"" ואני חייבת לציין שלא מנסיון ולא ממחשבה... (!!!)

חושבת שאתה באת ממקום ששופט יותר מדי... שופט מצב שאתה לא היית בו ולכן אתה לא יכול להבין אותו.

לדעתי יש דברים שאם היית מבין היית רואה אחרת לגמרי.

ואני מצטערת לחלוק עליך... לא כל מי שמנסה להתאבד עושה את זה בשביל צומת לב.

לי היתה חברה שפשוט רצתה למות ופשוט הלכה והרגה את עצמה.

היא היתה אחד האנשים הכי מדהימים בעולם והיא פשוט הלכה והרגה את עצמה כי באיזשהו שלב היא לא יכלה לעמוד בעומס הנפשי שהיא היתה בו בעיקר כי כל מי שאמור "להבין" אותה או "למנוע" ממנה או לנסות לעשות משהו חוץ מלהטיף לה מוסר כפול עמד מהצד ואמר לה בדיוק מה שאתה רמזת או אמרת עכשיו.

כל מה שאני מנסה להגיד הוא שתמיד יש שני צדדים למטבע, ועד שאתה לא מכיר את שני הצדדים האלו אל תגיד דברים שאתה לא יודע מה יכולות להיות ההשלכות שלהן...

אולי אתה לא תשנה את הדעה שלך וזאת זכותך...

אבל אין לך זכות להחליט באיזה מצב היא נמצאת ולמה היא עשתה את זה.

אם זה לא מעניין אותך, אל תתייחס.... אבל תגובה כזאת לא הוגנת.

שיהיה לך חג שמח.

ישן 27-12-2005, 17:23
צלמית המשתמש של Ir4$Al3

שלום
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי אופטימית שמתחילה ב "אותי אישית, התגובה שלך מאכזבת מאוד..."

סוף סוף אני מקבל תגובה שאיכשהו גורמת לי לחשוב פעמיים.
שוב,אני חייב לציין שאני מתייחס למצב הזה באופן כללי בלי כוונה לשפוט אף אחד.

תראי,תמיד יש יוצאים דופן,ולך באופן אישי היה קשר עם אדם כזה,אני לא שולל את האפשרות שיש אנשים שמנסים להתאבד לא מתוך רצון לתשומת לב.
הדעה שלי היא על הרוב המכריע של האנשים שניסו לעשות את מה שהם ניסו לעשות ולא הצליחו בזה.
ככל שאני עונה ליותר הודעות אני נאלץ להתייחס לאדם שכתב את זה באופן אישי יותר,ואני לא בטוח שהאדם הזה ירצה שאני אדבר עליו מול כל הפורום.
מה שאני יכול להגיד הוא שצורת הכתיבה היא בנאלית,רודפת צומי.
הצורה שבה שזה נכתב היא כאילו בקשת רחמים-תסתכלו עלי,אני עברתי את זה,תאהבו אותי!

את עוקבת אחרי?

חג שמייח גם לך.

ישן 25-12-2005, 20:20
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
כל-כך מתחברת לכאב שלך..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי marishka שמתחילה ב "פעם ראשונה"

לק"י

כל-כך מבינה אותך..לעולם אל תאבדי תקווה,לעולם אל תאבדי את ניצוץ חייך במודע..תני לעצמך מהות..תני לעצמך לבחור בטוב בשבילך..תני לעצמך לקבל מהאנושות את הטוב שבה(למרות שיש בה גם רע...אבל זה לא סותר..)ואחרי שיחזור אלייך כוחך תחזירי ותעשי טוב לאנושות.יש לך עוצמות גדולות,כמו עוצמה למות,להגווע להנדם.הפכי אותה לחדוות חיים ותדעי שבכך,בזה שהצלחת למרות שלא קל,למרות שקשה ולמרות שהסכין ארבה לך בצד,תדעי שנתת אור ותקווה לרבים אחרים,שחושבים שאי-אפשר,והאמיני לי אפשר.אוהבת גם בלי הכרות,רק מהזדהות פשוטה,אני.

ישן 25-12-2005, 21:01
  SurreaL SurreaL אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.09.05
מבין אותך לגמרי.....

אני מבין את הכאב, את העייפות שלך מהחיים את הכל!!!
אני מבין גם למה ניסית להתאבד...
גם אני ניסיתי, לקחתי בערך 2 כדורים חזקים עם אלכוהול, תיכננתי לקחת הרבה יותר, אבל באמצע עצרתי, חשבתי,הלכתי לשירותים והקאתי את הנשמה, להתאבד זה קל מידי, יכול להיות שבאמת יהיה טוב יותר, אולי הכל ישתפר. עכשיו אני מנסה לראות את הטוב שבחיים, לשמור על אווירה חיובית, לא להשבר שוב... יש דברים בחיים ששווה להשאר באיזור כדי לראות אותם, לחוות אותם... אם תתאבדי זה ישאיר רק הרס וכאב מאחורייך, בן אדם שמתאבד הורג בדרך את ההורים שלו, את האחים שלו ואת כל מי שסבב אותו... הוא משאיר אותם עם רגשות אשם שאוכלות אותם מבפנים... זה לא ממש כדאי.. אני בטוח שאת סובלת, סובלת יותר ממני כנראה, אבל זו לא הדרך...

תנסי גם כן לחפש את הטוב, כמה שקשה, עם כל הלחץ של חברים, לימודים אחים משפחה מה שלא יהיה... אני לא יכול להבטיח לך שתמצאי רק טוב.... אני מקווה... נסי להיות אופטימית... ובהצלחה..
ישן 25-12-2005, 23:35
צלמית המשתמש של Block
  Block Block אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.11.05

שבי, תעצמי עיניים, תנשמי עמוק, תזכרי במשהו נורא שקרה לך ומה היית עושה כדי לשנות אותו לטובה ולטובה בלבד.

עכשיו תזכרי במשהו טוב שקרה לך, ואת תמצאי בטוח. אחרי זה תחזרי להווה ותיכנסי לתוכך, תשאלי את עצמך:"למה? מה מפריע לי? מי אני?" אחרי שתעני על השאלות האלה שוב תנשמי עמוק ותפתחי את העיניים.

אז רגע אחד של שקט בחיים יש לך אחרי שעשית את התרגיל הזה. אחרי זה קומי, וצעד אחרי צעד תגלי באמת סוף סוף מה המגבלה, מה הדבר והעצה שלי אליך, אחרי שתגלי אותו שוב תחזרי על התרגיל ותחשבי לעצמך מה התפקיד של המגבלה או הפחד הזה על מה שקרה.

אני מבטיח לך שתרגישי שעברת שלב חשוב בחיים כי ככה זה קורה. אצל כל אחד בתקופה אחרת אבל זה קורה.

בהצלחה!!!
ישן 26-12-2005, 16:56
  Izikd Izikd אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.11.04
אני באמת לא מתיימר לשפוט אותך, אבל...

מחיפושיי לא מצאתי אף סיבה שבגללה ארצה להפסיק באופן מלאכותי את חיי.
צריך לקחת כל דבר בפרופורציות, לא הלך פעם ראשונה? יש פעם שניה, שלישית ורביעית, עד שימאס.

צריכים לדעת שבעולם הזה יש דברים נוראיים יותר מהבעיות היומיומיות והזוטרות שלנו.
לפעמים, אם מנסים להסתכל מהצד, הבעיות שלנו נראות כ"כ שוליות לעומת הבעיות שהיו קיימות
לאורך ההיסטוריה האנושית, ולא צריך ללכת יותר מ-60 שנה אחורה.

מה כבר יכולה להיות הבעיה?
אהבה נכזבת? כנראה שלא מעריכים אותך מספיק, ככה שאין טעם להשקיע.
הורים? נו באמת... אם לא רוצים להקשיב להם, אז פשוט לא עושים את זה, אין צורך לקחת את זה לצד קיצוני..

בסופו של דבר, אף אחד לא מת, ולא צריך.

נערך לאחרונה ע"י Izikd בתאריך 26-12-2005 בשעה 16:58.
ישן 27-12-2005, 13:32
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
פשוט חבל

מצער לשמוע שאנשים בוחרים בדרך הזאת ומחליטים שעדיף להם להפרד מהחיים מאשר להתמודד איתם למרות כל הקשיים שאין כסף חברים אהבה או כל דבר אחר האופציה היחידה שנראית לי שיש סיבה הגיונית אחת לגמור את החיים זה רק אם המצב הבריאותי שלך חמור עד כדי כך שלא נשאר לך הרבה זמן לחיות או שאין תרופה למחלה ורק סבל יהיה בניסיון להאריך את החיים ואולי עד אז יגלו משהו גם אז שווה לחיות ולנסות להלחם כי אין הזדמנות שניה וכשמתים אז מתים אבל רק במקרה כזה יהיה אפשר להבין את הבן אדם או לפחות לנסות להבין
אני לא בא לבקר או לשפוט אדם שנתון במצב נפשי קשה כמו שכותבת האשכול כותבת פה רק במקרים כאלו תמיד יש פתרונות כמו לטלפן לער"ן (עזרה ראשונה נפשית טלפון 1201 מכל טלפון) ללכת לטיפול פסיכולי או להכנס אלינו ולשפוך את הלב
אני מבין את מה שכתב Ir4$Al3 אבל לדעתי הניסוח שלך גורם לאותו אדם (אם תגיד לו את זה) נזק יותר מתועלת כי צריך להבין את המקום שהאדם נמצא שזה צעד אחד מעבר לייאוש
אני מסכים איתך שהתאבדות זאת בריחה וגם גרימת צער ונזק נפשי לסובבים אותו אך אותו בן אדם אני משער נמצא במצב של ייאוש כל כך שזה לא מה שיש לו בראש כי אם כן הוא לא היה עושה את זה
כמו שכולנו יודעים הרבה יותר קל לוותר מאשר להתמודד לכן קשה בדיאטות בספורט ובכל דבר שדורש מאיתנו מאמץ

מקווה לשמוע פחות ופחות על מקרים כאלו אך תמיד עדיף לשמוע אותם לפני המעשה לכן תרגישו חופשי לשפוך את הלב מאשר לאגור וללכת לכיוון כזה שהוא לרוב חד כיווני

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 27-12-2005, 16:26
  אופטימית אופטימית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.12.05
שלח הודעה דרך ICQ אל אופטימית שלח הודעה דרך MSN אל אופטימית
זה לא שאני אוהבת ...
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי Ir4$Al3 שמתחילה ב "שלום."

את מי שמעדיף להתאבד...

אני רק אומרת שלפעמים מישהו נמצא בסיטואציות שלא מזכותנו לשפוט כי אף פעם אי אפשר לדעת מה עומד מאחורי הרצון שלו למות... אולי אולי אולי זה לא סתם בשביל הצומי ואולי הוא או היא באמת צריכים את העצה האובייקטיבית והתומכת שיכולה לעזור לפעמים...

ואולי... אולי... כי אני מרגישה שכששופטים אותה ואומרים לה שזה בשביל הצומת לב זה ישר מתקשר לי למה שקרה לי ואני מרגישה כאילו איפשהו שופטים אותי...

כאילו איפשהו גם לי היו רוצים להגיד עכשיו שאני ייצא מ"זה" ויפסיק לרחם על עצמי למרות אני לא עושה את זה...

אוףף... אני מנסה להסביר אבל קשה לי עכשיו... סליחה...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:55

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר