לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-12-2005, 12:19
  Shay3434 Shay3434 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.05
הכדורגל הישראלי בצמיחה?

המקור למאמר שכתבתי כאן.

מדוע אני חושב שהכדורגל הישראלי במגמת עלייה?
יש לכך כמה סיבות והנה פירוט שלהן:

1. בשנה האחרונה, הצטרפו אנשים מאוד משפיעים ומשמעותיים לכדורגל הישראלי. בינהם: הצטרף לבית"ר איש העסקים העשיר ארקדי גאידמק שכבר תרם כסף רב למען קידום הכדורגל הישראלי. בנוסף, הגיע המאמן הצרפתי המצויין לואיס פרננדס שיש לו שם עולמי.
עוד אדם חשוב שהצטרף לכדורגל שלנו הוא טון קאנן ההולנדי שיש לו כישורי אימון מרשימים ואני חושב שהוא יוכל להחדיר קצת מהתרבות האירופאית למגרשינו.
כמו כן, חזר אייל ברקוביץ'- השחקן הישראלי שלפי דעתי יכול למשוך הכי הרבה אוהדים למגרשים.
עם זה לא מספיק, בקרוב מתכוון לנחות במ.ס אשדוד שחקנה של אתלטיקו בילבאו המצויין- חאביאר גונזלס שהראה אהבת ישראל גדולה בכך שהגיע לארץ הקודש ואפילו התחיל ללמוד עברית. אני בטוח שהכדורגלן הזה יתרום ולו במשהו קטן לכדורגל העברי.

2. חזרת האוהדים למגרשים. בשנה שעברה כמות האוהדים שהגיעו למגרשים הייתה מזערית לעומת עונות קודמות. העונה כבר יש שיפור במספר האוהדים שפוקדים את המגרשים ואני סבור שבעונות הקרובות הקהל ישוב להגיע בכמויות מוכבדות.

3. המודעות לספורט בישראל במגמת עלייה ואני סבור שזה ישפיע לטובה על הכדורגל. יותר ויותר אנשים שקשורים לספורט מתחילים להבין (בזכות קמפיינים של הנבחרת, קבוצות גדולות, וגם התוכנית על הליגה הישראלית של עמנואל רוזן שהתפרסמה לא מזמן) שחשוב לקדם את הכדורגל הישראלי באורח החיים הספורטיבי ובהחדרת ההתנהגות האירופאית למען ייצוג מוכבד במסגרות העולמיות.

(...)

תגובות.. !
מה אתם חושבים? הכדורגל הישראלי במגמת עלייה או ירידה יחסית לשנה האחרונה?

הירוק בכל זאת עולה

חזרה לפורום
ישן 31-12-2005, 15:37
  comaor88 comaor88 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.12.05
וואלה אחי לא מסכים איתך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Shay3434 שמתחילה ב "הכדורגל הישראלי בצמיחה?"

אומנם בשטח יש אשליה שהכדורגל במצב עליה אבל האמת ששום דבר
לא אמיתי
כל מה שרשמת בעיף הראשון הם עובדות נכונות אין ספק
אבל כלום ושום דבר (ציטוט שאני מאוד אוהב) משם לא הוכיח את עצמו עדיין
היתה עונת מלפפונים חמה במיוחד השנה עם הגלגטיקוס אבל בוא לא נזכיר את המיקום שלה היום
גם בביתר לא מי יודע מה אני רואה את האור בקצה המנהרה

זה שיש אוהדים שזה בגלל שאוהדי מכבי הם מטומטמים יותר מדי
קנו מנויים מכרו להם את סיפור הגלקטיקוס עם שחקנים בעלי אגו טריפ בשמיים וזקנים אחרי שיא הקריירה (להוציא את אבי נימני) והאוהדים של מכבי קנו את זה ואת הדאבל של ברקוביץ
ועכשיו אחרי שהם ראו שהכל מתפרק להם הם שוב חושבים ששוב הגיע המושיע טון קאנן אני לא רוצה לנבא כמה זמן עד שיפטרו גם אותו אבל אני מעריך שזה לא הרבה עוד הרבה זמן

האחרון, גאידמק שאין ספק שהוא מתברר כאדם מאוד מאוד רציני שרוצה לשים את מיטב כספו למשך שנים אבל מרוב שהוא כל כך להוט להגיע עוד השנה לאירופה הוא עושה לטעמי בניית קבוצה תוך כדי שנה פעילה שזה הדבר הכי גרוע שיכול להיות כל שבוע להביא מאמן להחליף לפטר להביא שחקן ואחרי חודש עוד שחקן
ככה לא בונים קבוצה, תסיים תעונה תכין קבוצה עם מאמן רציני
אי אפשר להגיע לאירופה שעברו לך בקבוצה עד לרגע זה 4 מאמנים וכל אחד עם השיגעונות שלו חושב שהוא יכול לכבוש את הליגה תוך חודש.

לסיום העצה שלי לכולם תשמרו על פרופיל נמוך אנשים אנחנו עדיין לא קרובים לעלייה בטוח שאנחנו לא בנסיגה כן אבל תקחו תדברים בפרופרציות תלמדו קצת להתנהל בשקט עומדות היום בראש הטבלה שתי קבוצות ממקומות 3-4 בתקציב השנה שהם מכבי חיפה והפועל תל אביב שהתנהלו בשקט לא עושים מהלכים רחוקי לכת בפגרה ובמהלך העונה ושומרים על פרופיל נמוך ורק ככה אפשר להצליח לעומת זאת מקומות 1-2 בתקציב קצת למטה מהם והייתי ממליץ להם במקרה של לוני לפרוש מכדורגל ולגאידמק לקחת פסק זמן לסיום העונה עם המאמנים והשחקנים שהוא מטיס הלוך וחזור מהקבוצה.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:30

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר