לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-12-2005, 08:46
  natalie007 natalie007 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל natalie007
אשכול החוויות השבועי :-)

אננננשים,מה קורה?איך עבר/עובר החג?אכלתם הרבה סופגניות לא?(500 קלוריות...בעעע!)
ניצלתם את החופש להרפתקאות?לסידורים?לימי הולדת של חברים?
בואו נשמע איך עבר עליכם השבוע המפרך הזה...

אז במקום להיות בחופש החליטו לשלוח אותי לקורס אנגלית טכנית(שזה אומר מערכות מסויימות במטוס)-רמה ג' שזאת הרמה הכי גבוהה כאשר את א' וב' כבר עשיתי.
היו המון תרגולים,המון טקסטים אבל עברתי את זה ואני יכולה לומר שזה מאחורי,היה די קל יחסית לרמה ג' כשזה אמור להיות קשה...
היו שלושה מבחנים שהממוצע שלהם מסתכם ב-91.50
אז להיכשל כנראה שלא כרגע...
אתמול היה מבחן מסכם שעבר די טוב,מאוחר יותר היה את מפגש הפורום שהלך די בהצלחה,המון צחוקים ושטויות החבר'ה עשו,יש לזה תמונות שכמובן יעברו צנזורה בחלקן,בסה"כ נהניתי,חוץ מהעובדה שחרוב הבטיח שהוא מסוגל לסיים קרמבו אחד בביס...הוא לא הוכיח את זה.

אז שיהיה לכם סוף-שבוע מהנה,תבלו כמה שרק אתם יכולים,במוצ"ש זהו הסילבסטר אז אלו שביניכם שחוגגים,תישמרו על עצמכם,די מסוכן ביום הזה והכי חשוב שתהנו...
אני כנראה אבלה מתחת לפוך כי חטפתי שפעת אתמול אחרי המפגש,בטח האיש הכסוף אחראי לזה וגם דלקת גרון...

Happy New Year 2006!
שלכם,
נתי.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-12-2005, 11:21
  system_x system_x אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל system_x שלח הודעה דרך MSN אל system_x
שבוע קצת מתיש הייתי אומר!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי natalie007 שמתחילה ב "אשכול החוויות השבועי :-)"

אממממ יום ראשון כבר נכנס לראש הטסט שאמור להיות יום שלישי ויש לי שיעור כפול שעובר חלק וטוב

יום שני שיעור נהיגה וטסט פנימי, הטסטר הפנימי היה מורה נהיגה מהאזור ונתן לי רושם שאם הייתי בטסט אמיתי יש סיכוי שלא הייתי עובר... וכל דבר קטן הוא היה חייב לדפוק הערה! אני וחבר (אילוש) ישבנו קצת להוריד לחצים לקראת הטסט... בכל מקרה עבר עלי לילה כמעט חסר שינה עם עידודים מפה ומשם... יום למחרת הטסט שלי אמור להיות ב 8:20 ולפני כן אני מקבל שיחת עידוד מידידה ושיחה עם איליה שהטסט שלו היה אמור להיות ב 7:30... בכל מקרה מגיע למקום ב 8 + קצת ורואה את איליה בדיוק יוצא מהאוטו ומקבל תשובה... עבר טוב סבבה... המורה אמר לו שילך משם ולא יפרסם בנתים את הידיע ואז אני נכנס לאוטו ודברנו עם המורה והוא רצה להעלות לי ולמי שהיה אמור לעשות איתי את הסיכויים והחליט להפריד בינינו ושכל אחד יעשה את הטסט לבד
יש לי איזה 20 דקות לשבת באוטו והמורה מעודד פה ושם, גם המורה לשעבר שלי שפרש התקשר לומר בהצלחה... טוב ישבתי קצת נרגעתי ואז הגיע הטסטר התיישב ואמר בוקר טוב כאילו ממש מאלצים אותו...

נסענו והוא נראה משועמם למוות... בכל מקרה הכל היה מושלם חוץ מדבר אחד קטן וגבולי (עוצר בצומת עם עצור מתקדם לאט לאט ומסתכל שמאלה ימינה ואין רכבים... יוצא לצומת וםתאום דיי רחוק נוסע אוטובוס שיצא משום מקום! אם הייתי עומד הייתי צריך לתת לו לעבור אבל כבר נסעתי)

וזהו סיימתי את הטסט שהיה כ 20 דקות, יצאתי מהאוטו והמורה זז עם הטסטר... ואז, ואז הגיע אליי הידיע שעברתי מפי המורה !

זהו... משם קצת חגיגות פה ושם...
יום רביעי בבוקר המורה מקפיץ לי את רשיוני לבית ואני שמח, אז נוסע עם חבר וידידות לת''א סתם להסתובב ומשם לפ''ת לקארטינג בקניון הגדול... היה ממש כיף חוץ מהשעת נסיע בקו 51 או 66 מת''א עד פ''ת... הלך לי התחת לגמרי באותו זמן!
הקארטינג ממש מהנה אני חייב לציין... רק צריך לבחור קארט מהיר!

אממממ יום חמישי (אתמול) היה לי צו התייצבות שהוא גם צו אדום כבר והייתי חייב להגיע... הגעתי מאוחר בסביבות 9 והיה שם עמוס... הספקתי 2 דברים מתוך 4 ויצאתי משם ב 4 וחצי בערך... שם פגשתי חבר שעשה טסט באותו יום כמוני ואבא שלו בא לקחת אותנו כאשר החבר נהג... טוב נו נחמד... בערך ב 6 חזרתי הביתה מת מעייפות!

וזהו לבנתיים תוכניות לסופשבוע אין ואני רוצה לנוח!

עמית.
ישן 31-12-2005, 15:13
  O.r O.r אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל O.r
שבוע טעון!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי natalie007 שמתחילה ב "אשכול החוויות השבועי :-)"

כמובן שאי אפשר לצאת לחופש בלי לתקוע לנו איזה מבחן קודם לכן...אז תקעו לא סתם מבחן אלא מבחן בהסטוריה, פווול חומר...אבל במקום ללמוד כמו שצריך אני נסעתי בערב לחולון ובכלל לא הספקתי ללמוד.
המבחן עצמו הלך ממש כיתתי כזה..חחחחחח המורים כל כך תמימים....

יש מליון ואחת עבודות להגיש, מליון ואחד מבחנים להתכונן אבל אני לא התחלתי כלום...לא היה זמן...
השבוע יש 3 הופעות רצופות, מה שאומר גם אימונים כל הזמן...

ביום שלישי הגיעו הבנים שלנו לאימון, אלה שכבר בצבא ובאים לעיתים רחוקות....כל כך התעגענו אליהם..ח והיה אימון כל כך נוסטלגי..=]

ביום חמישי הופענו בחגיגת חנוכה של המדור שלנו. עשינו מין קטע כזה במדים!!! כל כך התלהבתי חבל על הזמן!! כולנו במדים!!! גדול!!!
ההופעה היתה מצחיקה בטרוף..בחיים שלי לא היתה לי הופעה כל כך מלאה בפשלות וצחוקים...

ביום שישי היתה תחרות. רק marishka , אני והבן זוג שלי הופענו... marishka שרה שני שירים, ואנחנו רקדנו קאו בוי. היתה הופעה מצויינת!!! אחת מהטובות שהיו לנו!!! קבלנו שלושה פרסים!!!
אחד marishka קבלה, מקום ראשון!!!!!
אחד אנחנו בריקוד על מקוריות, אופי ומשחק!!!
ואחד אנחנו, להקת ממחולות העמים, קבלנו מקום ראשון!! מקום ראשון!!!

ועכשיו אני מבלה עם אמריקקים שבאו לאריאל ואנחנו מארחים..האנגלית יוצאת לי מכל החורים!!!
והיום יש שוב הופעה,מולם. וזהו...הם פה עד למחר בבוקר..=[

אז נתראה בשנה הבאה...=]

ישן 31-12-2005, 18:29
  willow willow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל willow שלח הודעה דרך MSN אל willow
השבוע שלי!

יום ראשון ביליתי עם חלוש בטלפון בזמן שבחוץ יירד גשם זלעפות ,שתינו בפיג'מה מתחת לפוך טוחנות אחת לשנייה את השכל..היה כיף..
יום שני לא היה ברור למה קמתי לביצפר אבל קמתי היה שיעור מבאס בערבית ואז שעה עם המחנכת,וחנכתי את המראה המבוגר החדיש שלי! הייתי בטקס חח היה מצחיק ואז הלכתי לרינצ'ה ואז מרכז תקשורת אריאלי...היה נחמד ונמרח...
יום שלישי נסעתי עם אחותי ואימא שלי לת"א היה כיף ביותר הכרתי את החנות "העין השלישית" קניתי בגדים יפים!!!ואז דיברתי עם חלוש בפלאפון וגיליתי דברים מסוימים,ריבים מסוימים מטריד.
יום רביעי ציחצחתי את הבית ואפילו תודה לא קיבלתי...אבל בקטנה העיקר שיכולתי להסתכל על עבודתי ולומר "וואלה עבודה טובה!".
יום חמישי נטחנתי בבית ...נחתי קצת מוש מוש באה אלינו ביליתי איתה קצת טחנה לי בשכל כמו שרק היא יכולה...ואז ביקשתי לצאת עם חלוש ושוב גילויים ,עניינים מטרידים מאוד שעדיין לא סרו מליבי...
יום בתחת!
יום שישי אחותי מסונג'רת לכל נקיונות הבית ואני לאוכל...
היום קמתי עם רצון חזק להקיא אוף למה אכלתי כל כך הרבה?!?!?!?!
ו...........זהו מצפה לשבוע הזה שיהיה טוב...הרבה עבודות לעשות הרבה עניינים עם מורים...מתפללת לאלוהים שיהיה שבוע טוב סוף כל סוף!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

שנה טובה!!
Willow

SMS בקרוב חוזרת....!!!

ישן 31-12-2005, 19:24
צלמית המשתמש של עישונים
  עישונים עישונים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל עישונים
שבוע נחמדוש'

כעיקרון לא עשיתי כלום כי נכנס לי ברזל לרגל ועכשיו יש תפרים
וכל זה הודות לנתלי שליפני המונמונמון זמן(חודשיים ככה) איחלה לי שיקרה לי משהו לרגל(אחרי שעבדתי על כל המשפחה ועל הפנימיה ואמרתי שכואבת לי הרגל והייתי שבוע בבית היא אמרה לי שעוד בסוף יקרא לי משהו לרגל במאמת!)ואכן זה קרה אז הייתי בבית מיום שלישי 20\12 עד יום ראשון בראסמי אני חוזר מחר ללימודים.סליחה,אמור לחזור מחר ללימודים בגלל התפרים אני נשאר עד יום שני(מורידים לי אותם ביום ראשון בבוקר ואז אני אמור ללכת לפגוש ידידה מהאיסי אבל נראה לי אני יילך למסיבה..)

אז היה שבוע נחמד לא יותר ולא פחות שום דבר מעניין אז זהו...
עכשיו אני הולך למסעדה אז בייי

ד"א איפה רחלי הרבה זמן לא שמעתי(יותר נכון קראתי)תגובות ממנה איפה היא?

ישן 31-12-2005, 20:16
  GoldFish GoldFish אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.01
שלח הודעה דרך ICQ אל GoldFish שלח הודעה דרך AIM אל GoldFish
היה שבוע נחמד אצלי

התחיל חמוד
הדלקנו נרות כל המשפחה ביום ראשון,
אחותי עם בעלה והאחיינים (שגרים בסן פרנסיסקו, וזה למה זה מיוחד) היו, בת דודה שלי, אחותי דודים ואמא ואבא,
היה די כיף, בהתחשב בזה שהייתי כל היום בשבט וחזרתי לשעה הביתה לארוז תיק לטיול ואחרי שעה חזרתי לשבט שוב =\

יום שני, לומדים, ואני נשאר בבית
בצהרים יצאנו לטיול (גם הטיול שהזכירו פה, אני שמיניסט אז זה טיול שונה מזה שיש לי' ויא') שאני הייתי אחד מתוך 2 האחראים עליו, היה כיף למרות זאת, טיול של השכבה וגם יצא לי לראות די הרבה אנשים שלא יוצא לי לראות בד"כ מהארץ (זה טיול שכל התנועה הייתה בו)
עד חמישי בערב טיילנו בנגב, היה הופעה קצרה של שוטי הנבואה והביתה.

אתמול היה יום רגיל לחלוטין, כלום מיוחד, וגם היום, אבל הלילה עוד ארוך!
ישן 31-12-2005, 20:52
  תומר123 תומר123 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.05
השבוע שלי

טוב, שמתי לב שהעדות היחידה לכך שאני בפורום הזה זה אשכול החוויות השבועי, אחלה דרך להתפרק קצת.

תחילת השבוע קיבלתי סיכת גדוד, ובהמשך השבוע נחתי קצת במסגרת נופש גדודי שכלל יום ספורט ואפילו הופעה של מטרופולין. השבוע נחתם בחמשוש אז בכלל טוב.

אבל לצערי זהו הסילבסטר הכי עצוב שהיה לי אי פעם. במקום להתנשק עם מישהי ב-12 בלילה, כש-2006 נכנסת, אני הולך לישון מוקדם. ואם אתם שואלים למה, זה בגלל שמחר אני צריך לקום מוקדם ולנסוע ל... עזה! אכן כן אני הולך עכשיו לחודשיים וחצי לתפוס קו תותחים בעזה. כיף כיף.

אז שתהיה לכולם שנה אזרחית מוצלחת, מלאת ריגושים וחוויות מסעירות, אהבה, אושר ועושר, זיעה, חריצות וסכין בין השיניים.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:01

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר