לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-08-2005, 00:14
  XeNo XeNo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.05.05
אוקיי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי kaspimen שמתחילה ב "פנמ"צ חיפה שליד הריאלי"

קודם כל מזל טוב שהתקבלת. אם הייתי שומע שנה אחת קודם על הפנימייה אז הייתי אמור לסיים עכשיו איתם. אז ככה- ביה"ס הריאלי, הוא לא לכל אחד (לא מבחינה כספית) ולי אישית לא הייתה חוויה טובה הזמן שהייתי שם. הרמה לא יותר גבוהה מבמקום אחר (לא יודע מאיפה אתה) , והיחס לא מצדיק את המחיר. אבל, מאחר ואתה פנימיון, (אתה עולה לי' או לט'?) אז אתה מקבל מלגה מלאה לריאלי. ובתור בית ספר חינם (אתה עוד תגלה שזה עולה יותר מכסף.......) הוא לגמריי לא רע. הקטע הוא שמקנים לך שם תכונות שבהחלט יקלו עלייך בצבא אם תלמד ותפנים אבל ברוב המקרים אותן תכונות אמורות להיות מוטבעות בך גם בלי הפנימייה.

מה שכן טוב, זה החברים, החוויות (גם המגעילות ) , ובעיקר, מכניסים אותך שם לכושר שאלוהים ישמור.
פשוט חיות.
זה בהחלט לא יפריע לך בלהתקבל לכל יחידה מובחרת או קורס יוקרתי, להיפך. אבל הפנימייה זה לא פשוט, הרבה מאמץ ואוכלים הרבה חרא.

תכלס, הם אחלה חבר'ה אבל לא כולם מצליחים בצבא, וגם אם אתה לא בא מהפנמ"ץ הסיכוי שלך הוא אותו סיכוי להתקבל ליחידה מיוחדת.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-12-2005, 10:26
  tyu tyu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל tyu
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי kaspimen שמתחילה ב "פנמ"צ חיפה שליד הריאלי"

בקשר לפיזיקה,
כשהיינו ביום חיילות בבקו"מ,כשהראו לנו סרטון על חיל האויר בסרטון נאמר שהטייסים הם הטובים ביותר... בוגרי מגמות ראליות.
אותי כמובן זה הרגיז מפני שלפי הקביעה הזו בוגרי המגמות ההומניות אינם איכותיים....
אבל בחזרה לשאלה שלך זה משתמע מהסרטון שכן צריך להיות לפחות בוגר ריאלי בשביל להתקבל לטייס אבל מצד שני כפי שידוע (ע"ס תגובות חברים בפורום) התנאים הם קב"א 54 ודפ"ר 70 לפחות.
בנוסף לכך לפני מס' חודשים קראתי ב"ידיעות אחרונות" על בוגרי קורס הטייס, שם צויין כי מרביתם בוגרי מגמות ריאליות, אבל יש גם כאלה בלי תעודת בגרות בכלל...
ככה שעל פי הערכתי אין צורך בלימוד ריאלי או אפילו לימוד ספציפי של פיזיקה כדי להתקבל לקורס, אלא פשוט לטייסים צריכה להיות חשיבה והבנה ריאלית ככה שמרביתם כנראה בחרו במגמות אלו באופן טבעי -כי יש להם משיכה לכך או כי זה התחום החזק שלהם.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:50

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר