לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-12-2005, 21:58
צלמית המשתמש של natisa
  natisa natisa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל natisa
אני לא יודע מאיפה הבאת את זה שנותנים חגורה שחורה בטאקוונדו כמו כלום.
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי hwarang שמתחילה ב "נכון"

בטאקוונדו מקבלים חגורה שחורה רק אחרי 5-6 שנים לפחות זה אם אתה ממש תותח.
ואפרופו האחים שרעבי... בלי להזכיר שמות אחד האחים מתאמן בנבחרת ישראל, ומקום חמישי בעולם. (ועוד מלא השגים), דאן 4 בקראטה, ודאן 2 או 3 בטאקוונדו, אז עם כל הכבוד אין לכם זכות לדבר עליו. והתלמידים שלו ממש טובים!! הם פשוט עובדים ממש טוב בקרבות. צריך לראות כדי להבין.
ומילה לטאקוונדו המסורתי זה ממש יפה ונחמד התענינתי קצת בסוג העבודה שלכם, היא דיי מענינת וחובה ללמד אותה לכל חגורה שחורה בטאקוונדו מהאיגוד של ה-WTF. אבל אתם יותר מדי משמיצים את ה-WTF אתם עסוקים בלהוכיח לעצמכם שאתם יותר טובים בזה שאתם משמיצים אותנו תרדו מזה!
חאלס, מספיק עם כל הבילבולי שכל (שאני מאמין שהמאמנים עוזרים לזה) שאתם עובדים הכי נכון, ושאתם הטאקוונדו האמיתי או דברים בסגנון הזה. לכל שיטה יש את היתרונות והחסרונות שלה לכם חסרה המהירות, והתזוזה הנכונה, ולנו את הטכניקה המדויקת, לפי מה שכתוב בספר.
יש יתרונות וחסרונות לכל דבר צריך ללמוד את שניהם.

נערך לאחרונה ע"י natisa בתאריך 31-12-2005 בשעה 22:14.
חזרה לפורום
ישן 01-01-2006, 00:02
  hwarang hwarang אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.05
תצא מהבועה
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי natisa שמתחילה ב "אני לא יודע מאיפה הבאת את זה שנותנים חגורה שחורה בטאקוונדו כמו כלום."

ראית מה שכתבתי בסוגריים בסוף ההודעה?! דעה אישית שלי!
מצדי אתה יכול לרשום דעה אישית משלך ויהיה רשום בה שאני חמור אידיוט אז בסדר שתחשוב,
אם אתה לא אוהב את מה שאני חושב אז פשוט אל תתייחס.
ובקשר לשרעבי, אמרתי שאני רוצה שיתקנו אותי אבל לא ככה! אני פשוט קראתי ממזמן באתר שלהם וגם דיברתי עם מישהו שלמד אצלהם והסבירו לי איך זה הולך שם.
ולמי התכוונת כשאמרת "אתם משמיצים את wtf " לאירגון שלי?
אתה יכול אולי להתייחס אלי למרות שלא לזה התכוונתי, ושוב אני אגיד לך, זאת הייתה דעתי האישית!
ותאמין לי, אבל באמת שהמאמנים שלנו לא לוקחים חלק בשום תוכנית זדונית או קונספירציה להשמיץ את ה WTF אלא להפך.
נקצר בזה: רוב ההודעה שלך בה התקפת אותי הייתה סתם שטות, למרות זאת אשמח לשמוע פרטים נכונים יותר על שרעבי.
חזרה לפורום
ישן 01-01-2006, 10:32
  full metal full metal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.04
בהחלט. צא מהבועה.
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי natisa שמתחילה ב "אני לא יודע מאיפה הבאת את זה שנותנים חגורה שחורה בטאקוונדו כמו כלום."

לפני כמה שבועות אני וחבר הצטרפנו לאימון מחתרת של טאיקוואנדו בדיזינגוף. לא משנה מה שם המאמנת... אני לא רוצה להשמיץ.

בכל מקרה, היא אמרה ואף התגאתה בזה, שהשיא שלה להעביר מישהו לחגורה שחורה היה בערך 4 חודשים. מלבנה לשחורה.

שאר האנשים היא מעבירה בסביבות השנה. והיא מתגאה בזה.. אני חייב לציין, אני נדהמתי. אותנו לימדו שחגורה זה לא כזה חשוב... וגם אם היא אומרת משהו, המבחן עצמו הוא ממש לא רק ידיעת החומר בעל פה... את זה כל אחד יכול ללמוד בחודשיים מקסימום.

קיצר, די כאב לי על שיטת הלימוד... וזה היה ברור שהסיבה ברורה- תחרויות. כשהיינו שם המאמנת ניסתה ממש לדחוף בכוח את המתאמנים לתחרות.

היא אמרה הכל בעצם חוץ מלהגיד "אני מעלה אתכם בחגורות בשביל שתוכלו להתחרות".

קיצר... אתה בהחלט צריך לצאת מהבועה.

חזרה לפורום
ישן 08-01-2006, 15:20
  ttt28 ttt28 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.06
אה ושכחתי...
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי ttt28 שמתחילה ב "להוראנג"

הם היו גם הכי טובים וחברי נבחרת ואלופים מ"ס פעמים רצוף בקראטה,דרך אגב הם מלמדים פומסות וגם קאטות של קראטה ולא מתמקדים רק בטאקוונדו קרבי כמו שאתה טוען.
לידיעתך הם בתחום אומנויות הלחימה כבר מגיל 4 קרוב ל25 שנה ,אבא שלהם היה אלוף הארץ בקראטה והם "חתכו" ב-3 שנים האחרונות לטאקוונד-וראה זה פלא יחיעם מדורג 5 בעולם,ואילו מעוז ויוגב עדיין מתחרים בקראטה (רק בחו"ל),יחיעם כיום הוא מהבכירים שבספורטאי הנבחרת וגם מאמן נבחרת הנוער האזורית.
אם תכנס לאתר שלהם תראה שבשנתיים שתלמידהם מתחרים הם המועדון המוביל בנוער{לאחר אחי יהודה שהם מועדון גדול וותיק הרבה יותר}בארץ.
איפה ראית וממי שמעת שאחרי שנה הם נותנים חגורה שחורה?....אל תדבר סתם באוויר תתן לי הוכחות ...
חזרה לפורום
ישן 01-01-2006, 09:32
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
כמה דברים......
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רועי 357 שמתחילה ב "קונג פו נגד טאיקוונדו"

האתר של שרעבי http://www.nestkd.com/ תבררו שם מה שאתם רוצים לדעת.

אצלי במועדון(האוורנג) משתמשים בכל הטכניקות בשמם הקוריאני ולהגיע לחגורה שחורה לוקח משהו כמו 6 עד 9 שנים בערך כל אחד לפי ההתקדמות שלו ותלוי באיזה גיל הוא התחיל. ודרך אגב לפני כמה זמן היה במועדון שלנו מאמן קוריאני לתקופה מסויימת והוא התפלא כשאמרו לו שהחגורות האדומות מתאמנים משהו כמו שש שנים, הוא אמר שבקוריאה לוקח להם בערך שנה להגיע לחגורה שחורה בעיקר בגלל הלימוד המהיר...
לא יודע מה קורה עם החגורות אצל האחים שרעבי אבל אם הם נבחנים אצל אדם מוכר ומוסמך ועוברים את המבחן לחגורה שחורה אז הם יודעים את מה שצריך לדעת לחגורה אז למה לא לתת להם חגורה שחורה אם מגיע להם, למרות ששנה זה ממש ממש קצת וכדי לקבל חגורה שחורה בתקופה קצרה כזאת הם צריכים לעבוד רק על החלק הטכני בטאקוונדו. למרות שבכל זאת כמה שמתאמנים יותר זמן יש יותר ניסיון ואז הרמה עולה בלי קשר לחגורה....
אם שואלים אותי אני מעדיף את הטאקוונדו המסורתי אבל אין לי ברירה אז אני מתאמן ב WTF....
**ל hwarang לפי מה שאני יודע אתם המועדון היחיד בארץ שמלמד טאקוונדו ITF וישראל בכלל לא כתובה בארצות שמלמדות את זה כנס ותראה http://www.tkd-itf.org/itf.htm. תגיד איפה אתם מתאמנים ואיזה דאן המאמן שלך??

חזרה לפורום
ישן 01-01-2006, 23:38
צלמית המשתמש של natisa
  natisa natisa אינו מחובר  

המאמן שלך הוא רק דאן 3?
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי hwarang שמתחילה ב "נכון מה שאמרת"

אני מכיר אדם מה-ITF ששופט אצלנו ב-WTF הוא דאן 4, ולפי מה שהצלחתי להבין ממנו הוא דורש רמה ממש גבוהה מהתלמידים שלו כדי לעבור דרגות.
מאוד אהבתי את את סוג העבודה של ה-ITF הוא הדגים לי כמה טכניקות רגלים, המחשבה של תמיד להשאר יציב עם גוף ישר נשמע נחמד, יחד עם זאת לא אהבתי את המחשבה של להמשיך אגרוף אחרי בעיטה זה קצת מיותר למה לך לנסות לתת לו אגרוף אם אתה יכול ויודע לבעוט מרחוק?
לפי מה שראיתי בקרבות של ה-ITF זה נראה כמו חבורת מפגרים שהולכים מכות. אין סדר אין מרחק נכון הם פשוט בועטים ונותנים אגרופים לפי דעתי זה זוועה.

חזרה לפורום
ישן 01-01-2006, 10:37
צלמית המשתמש של רועי 357
  רועי 357 רועי 357 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.04
חגורה שחורה

לקבל את החגורה השחורה בטאיקוונדו זה יכול לקחת בין שנתיים לשש שנים מכמה סיבות הם מלמדים אותך את כל מה שאתה צריך לדעת ואז יש סוגי מבחנים זה בעיקר ניסיון בקרבות
וגם בקרב אין לחגורה משמעות אלה לשנת הלידה ולמשקל זה אומר שאם יש בחור שנולד ב1980 הוא שוקל 85 קילו והוא חגורה שחורה דאן 2 ולומד 15 שנים טאיקוונדו ובחור גם נולד ב1980 ושוקל גם 85 קילו אבל הוא לומד רק 3 חודשים טאיקוונדו והוא חגורה צהובה הם ילחמו למרות שברור מי ינצח אבל פשוט המאמנים לא יגישו אותך לתחרויות אם תהיה בחגורה נמוכה
לקבל בטאיקוונדו חגורה שחורה זה יחסית מעט זמן אבל לעלות דאן זה כבר סיפור אחר זה יכול לקחת 5-10 שנים לעלות דאן תלוי איזה
אצלנו יש בחור בן 28 כבר 20 לומד טאיקוונדו והא חגורה שחורה דאן 2 ויש ילד בן 14 שלומד טאיקוונדו 6 שנים והוא חגורה שחורה יש בחור שהיה רק חצי שנה ועלה לחגורה ירוקה
זה תלוי ביכולת אישית המקום המאמנים קרבות וניסיון

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

חזרה לפורום
ישן 01-01-2006, 12:16
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
למי שלא יודע

שינו כמה מהחוקים התחרות בטאקוונדו שהשינוי המשמעותי ביותר הוא שיתנו ניקוד על אגרופים

החוקים שהשתנו:
1. זירה קטנה יותר: 10x10 במקום 12x12. יש פחות מקום "לברוח".
2. הקטנת משך הקרב: 2 סיבובים של 3 דק' במקום 3 סיבובים כאלה, במטרה להפוך את הקרב ליותר אינטנסיבי.
3. "שער זהב": במקרב של תיקו בתום הזמן החוקי, המתחרה הראשון שיקבל ניקוד יזכה בקרב.
4.השינוי הכי חשוב: אגרופים יזכו בניקוד! סוף סוף נראה גם אגרופים בתחרויות TKD, ולא רק בעיטות. בעיטות זה אולי מאוד יפה ואטרקטיבי, אבל סוף סוף יהיה למתחרים כלים נוחים לעבודה מטווח קרוב שיזכו בניקוד.
אפשר לראות את הטבלה עם הנתונים כאן- http://www.mooto.com/eng/webzine/ne...sp?news_no=1022 (למטה)

ככה עם החוקים החדשים יהיה יותר אקשן בתחרויות ויותר מעניין!

חזרה לפורום
ישן 01-01-2006, 23:27
צלמית המשתמש של natisa
  natisa natisa אינו מחובר  

קצת להוסיף ולתקן לגבי מספר הסיבובים והזמן.... (אני נותן את חוקי התחרות ב-WTF)
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי @=Nir=@ שמתחילה ב "למי שלא יודע"

הפגיעה מותרת רק מעל לחגורה באזור שיש מגן כלומר: בטן, גב לא כולל עמוד שידרה.
ראש:כל אזור הפנים (יש מגן ראש) הצדדים לא כולל עורף וכל החלק האחורי של הראש כולל אוזניים.
הזירה הוקטנה ל-10*10 יש שלושה סיבובים בני שתי דקות כל אחד, ודקה בין סיבוב לסיבוב, לגברים ולנשים.
פגיעה בעוצמה למגן הגוף נותנת נקודה למתמודד שבעט אותה. פגיעה חזקה לבטן הגורמת ליריב להתקפל תגרור ספירה שבסופה (אם היריב יכול להמשיך) תהיה תוספת של נקודה לזה שבעט (שתי נקודות במהלך אחד).
בעיטה לראש מביאה שתי נקודות בעיטה בעוצמה שתגרום ליריב להסתחרר או כיוצא בזה גוררת ספירה שבסופה (אם היריב יכול להמשיך כמובן!) תהיה תוספת נקודה לבועט (שלוש נקודות במהלך אחד).
ביצוע טכניקה נכונה של אגרוף למגן הגוף נותנת נקודה למבצע, אם היריב מתקפל תהיה ספירה שבסופה אם היריב יוכל להמשיך תהיה תוספת של נקודה למבצע, (אם היריב לא יכול להמשיך הקרב יעצר).
אסור לצאת מהזירה, יציאה מהזירה תגרור אזהרה אחת לפי החלטת השופט, השופט יכול להזהיר פעם אחת כל סיבוב ויכול גם לא להזהיר לפי שיקול דעתו בכל אופן הוא אינו יכול להזהיר על טעות מסוימת יותר מפעם אחת כל סיבוב, פעם נוספת בה אחד המתמודדים מבצע אותה עברה השופט יוריד לו חצי נקודה.
דחיפה, אגרוף לפנים שלא במתכוון, משיכה, תפיסה, אסורים.
מתחרה העובר על אחת מהעברות האלה יענש בהורדה של חצי נקודה, כמו כן בעיטה מתחת לחגורה,
כל דיבור של אחד המתחרים יגרור עונש של חצי נקודה, בעיטה לאחר שהשופט עצר את הקרב, אגרוף לפנים במתכוון, התנהגות לא הולמת כגון זריקת מגן הראש על הריצפה כמחאה על החלטה מסוימת (במקרים מסוימים המתמודד נפסל) יגררו הורדה של נקודה. אם עברה מסוימת חוזרת על עצמה באופן כרוני תהיה הורדה של נקודה. מתמודד הצובר מינוס של ארבע נקודות נפסל, הקרב נפסק והמתמודד השני מנצח.
אם יש תיקו בסיבוב שלישי למשל: יש 4 נקודות לאדום ו-5 נקודות לכחול ,כשלכחול יש מינוס נקודה.
אז יש סיבוב רביעי (שתי דקות כמו שאר הסיבובים) הנקרא "גולדן פוינט" (נקודת הזהב) או "סיבוב המוות". שבו הראשון שמכניס נקודה מנצח. אם אחרי הסיבוב הרביעי אין הכרעה ההכרעה עוברת לשופטים:
והם שלושה שופטי פינה (בחוקה החדשה יש אפשרות של ארבעה שופטים אבל אני לא בטוח במאת האחוזים אז אני כותב בנתיים רק שלושה) ושופט מרכז לשופט המרכז יש כוח פי אחת וחצי משופט פינה, כלומר הוא יכול להכריע מי ינצח.
במקרה שבו יש שני שופטים בעד האדום ושופט אחד בעד הכחול והשופט מרכז החליט לתת לכחול אזי הכחול מנצח.
אבל אם שלושה שופטי פינה החליטו שאדום מנצח ושופט מרכז החליט כחול אזי האדום מנצח.

שאלות יתקבלו בברכה.

חזרה לפורום
ישן 02-01-2006, 12:54
  hwarang hwarang אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.05
אז תן לי להסביר לך משהו....
בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי arkadik שמתחילה ב "לא ללכת מכות לא זה התכווונתי..."

לפחות ככה זה בטאיקוונדו.

אומרים לנו שלא צריך כמעט להפעיל כח וזה נכון, אני יכול להפעיל את כל הכח שיש לי באגרוף ובכל זאת זה אפילו לא יכאב קצת למי שיקבל אותו.
בטאיקוונדו יש דבר כזה שנקרא תאוריית הכח ולפיו המהירות והמסה הם שישפיעו על עוצמת האגרוף,
האגרוף יכול אפילו לבוא בהרפיה ורק בסוף להפעיל קצת כח עם מהירות.
בגלל זה יש בגונג פו את האגרופים שיוצאים ביד פתוחה וממש מאית לפני הפגיעה נסגרים לאגרוף וזה בשביל לצבור תאוצה, האגרוף יהיה יותר חזק.
ואם כבר הזכרתי את תאוריית הכח אז עוד דבר, חשוב לרכז את הפגיעה באיזור אחד קטן מאשר איזור גדול, בגלל זה תמיד אומרים לפגוע רק עם 2 סייקנים ולא עם כל הארבעה, כי אז כל העוצמה של האגרוף נכנסת למקום אחד במקום להתפזר והאגרוף יכאב הרבה יותר.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:09

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר