לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-01-2006, 05:41
  system_x system_x אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל system_x שלח הודעה דרך MSN אל system_x
איך עבר עליכם הסילבסטר?

טוב נו אני אתחיל...

אז כרגע חזרתי הביתה! אני מסכם את הכל כמשהו מופלא ונחמד

בכל מקרה התחיל מכך שלא רציתי לשתות ושתיתי רק בירה ואז אחרי הרבה צחוקים שתיתי שלוק פה ושלוק שם... לא משהו רציני והרגשתי בסיידר... אז נסענו עם אחד מסטול (אני וחבר שלי) לפיצוציה וקנינו שתיה (הייתי בטוח שאני מת וסמכתי על החגורה שמצילה חיים!)... שתיתי טיפה וזה השפיע... בעעע גועל נפש...

והייתה איזה אחת לפני זה שיש לה אחות תאומה והיא מי''ב (חבר מהחבר'יה היה חבר של אחותה) והיא דיי מסטולה התחילה לומר לי שאני נראה טוב וכל זה... ואני הייתי אז עוד שפוי וזה היה מצחיק... מסקנה הייתה קצת נבוכה אח''כ... חחחח

אז הלכנו עם איליה וחברתו ועוד כמה חברים לאיזה מסיבה שפגשתי בה כמה אנשים שאני לא ראיתי שנים אך הם מוכרים לי היטב והיו איתי בכיתה כמה שנים בחטיבה...

אח''כ נהיה לי משעמם שם ברמות ויצאתי להפגש עם ידידה

לפני זה היא רמזה לי קצת שהיא רוצה שזה יהיה מעבר לידידות טובה והתחילה להעלב כשהגבתי לא הכי בחיבה לכך ולא החזרתי לה את מה שהעניקה לי גם מהסיבה שהראש שלי היה שקוע עמוק בדברים אחרים באותו זמן...

קיצר נפגשנו... ישבנו קצת ודברנו המון... גם הלכנו קצת והעברנו את הזמן... לקראת 5 התחלנו לזוז בכיוון הבית והיא התעקשה ללוות אותי קצת... טוב ליוותה טיפה והגיע שעת הפרידה (השעה הייתה 5:40 בערך -) ואז התחבקנו לאורך זמן של כמה דק' הייתי אומר ואז יזמתי נשיקה סוף סוף... נהנתי מכל רגע איתה... ילדה מדהימה עם אופי טוב ועמוק ועם מראה נפלא! עיניים יפהפיות! וכולה חמווודה ממש! פשוט מתוקה מכל הבחינות...
התחלנו להתנשק ולהתחבק, נראתה ממש שמחה ואני גם הייתי ממש שמח שזה קורה והכל

חזרתי הביתה ב 6:20 ואמרתי שנדבר מחר והכל

אני חייב לציין שזה היה כשכבר הייתי שפוי ב 99% ולא הייתי עושה זאת אם לא הייתי שפוי... אני מאוד מעריך אותה וממש מת עליה (לא אוהב עדיין אבל מקווה עם הזמן)

קיצר אני רק מקווה שזה יצליח ואני מוכן להשקיע הרבה מעצמי בכך שזה יצליח

זהו, זה הסיפור שלי להיום... עכשיו תורכם לשתף בחויות שלכם

עמית
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-01-2006, 08:32
צלמית המשתמש של PL@yB0y
  משתמש זכר PL@yB0y PL@yB0y אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.05
שלח הודעה דרך ICQ אל PL@yB0y
אנחנו....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי system_x שמתחילה ב "איך עבר עליכם הסילבסטר?"

הלכתי עם מישהי מהביצפר שלי ... (לא חברה שלי, אבל שנינו בשיכבה י'), היינו בסרט... ולא כל כך ראינו אותו.....
ואז ב-12 עוד היינו בסרט אז חגנו לנו את הסילבסטר מאחורה עם איזה נשיקה גדולה......
ואז לקחתי אותה לאיזה גינה וסתם התחבקנו והתנשקנו קצת..... פתאום האח התאום שלה בא שבמקרה גם חבר שלי לכיתה... התחיל לתעוק ולזיין ת'שכל שהיא סיננה אותו והוא דאג לה... השתקנו אותו, אבל אז כבר הייתי חייב ללוות אותה הביתה (ב-3 בערך), אז לקחתי אותה הביתה תוך כדי שאחיה התאום מציץ לעברנו מידיי פעם לראות מה אנחנו עושים. הגענו אליה ואז כזה רציתי להשאר איתה עוד קצת אבל אחיה הביט בנו ולא היה לי כח להתווכח איתו לידה. אזז הבאתי לה צירפות נחמד כזה וחיבוק, אמרית לה שאנחנו צריכים לעשות את זה עוד פעם (דייט ראשון) ושיחררתי אותה.
הגעתי הביתה ב-4, וקמתי ב-8 בבוקר כי יש לי מד"א....... מת מעייפות!!

מקווה שכולם נהנו כמוני

ישן 01-01-2006, 13:14
צלמית המשתמש של WhiteStyle
  WhiteStyle WhiteStyle אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.12.03
שלח הודעה דרך ICQ אל WhiteStyle
אז ככה.... :)

אצלנו הכל התחיל כשאספנו אנשים בשביל לשתות היינו איזה 6 אנשים מהחברה שלנו ועוד באו אחרי זה למקום ששתינו שחלק הביאו שתייה משלהם.... התחלנו עם שמפנייה ב"12:00" זה במרכאות כיוון שלאף אחד לא היה שעון שמכוון כמו שצריך חח
2 בקבוקי שמפנייה נגמרו תוך 5 דקות... והתחלנו לשתות וודקה... היו צחוקים... היו גם כמה מקרים לא ממש נעימים עם חבר אבל שטויות..
בהמשך שכבר הייתי שיכור מת החלטנו לאסוף כסף ולקנות עוד בקבוק ... אני משם המשכתי לפגוש את חברה שלי ויצא שבסוף כמה אנשים הלכנו למסיבה שלהם..
במסיבה אי אפשר להגיד שנהנתי לא המוזיקה שאני אוהב אז הרב דבירתי עם כמה חברים... הלכתי עם חברה שלי כמה פעמים החוצה מה שעזר לי לשרוד שמה חחח המבין יבין...

וזהו בעצם היה חביב ביותר....

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img200.imagevenue.com/img.php?image=th_38624_d40_122_64lo.jpg]

לגלריה (: - /http://ilya_pics.photolight.co.il
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img510.imageshack.us/my.php?image=d40eg8.jpg]

ישן 01-01-2006, 15:03
  O.r O.r אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל O.r
...

השנה, בדיוק כמו בשנה שעברה, לא יצא לי "לחגוג" את השנה האזרחית החדשה כי הגיעה משלחת של אמריקקים והלהקה שלנו חייבת לארח אותם.

בערב הופענו מול האמריקיקים וסחוטים ובקושי זזים הם רצו הרקדה...כך שאת השנה החדשה פתחנו מזיעים ומסריחים.. ( )

ואז סתם היו כל מיני פעילויות מטומטמות ומייבשות לגמריי...

זה היה הרבה יותר מבאס משנה שעברה וכולנו עודדנו זה את זה (מהלהקה)...

ב-12 קיבלתי נשיקה בלחי מידיד שהיה מבואס מזה שהוא לא מבלה עם חברה שלו, וניסה לעודד ת'צמו ואותי...

קבלתי הודעות מכולם חוץ ממי שרציתי לקבל ממנו הודעה...=[
וממש התבאסתי..אבל כנראה שהיום אני הולכת לכפר על זה

ואז אחרי כל הפעילויות חזרנו הביתה וראינו את ההופעה שלנו בטלוויזיה,בערוץ 9!!! יצא ממש ממש טוב!!
ואז הלכנו לאיזו מסיבת שטח של סטלנים וחזרנו הביתה בגלל שהיינו אמורים להתעורר היום ב-8...

מקווה שהשנה החדשה לא תראה כמו הקבלה שלה...

ישן 01-01-2006, 15:08
  Avinoam666 Avinoam666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.11.05
יש לי חמרמורת....

וואי אני פשוט מת... עשיתי מסיבה אצלי, היה לנו סאונד לא נורמלי - בחיים לא ראיתי דבר כזה בבית פרטי, משהו כמו 10 רמקולים איכותיים שחוברו ל2 מגברים שונים ונתנו פשוט סאונד אחו שרמוטה...

השגנו ספוטים צבעוניים, מנורות אולטרה, צ'אקלקה ואני עוד לא חוזר איזה דברים - פרשנו שטיחים פשוט הפכנו את הזולה שלי למועדון תוך 3 שעות, אה כן.. ספות, נרגילות... כל מה שצריך

היו כמה בעיות אבל:
1. שברו את המנעול של הדלת (ילדים מגודלים משחקים בדלתות = רע מאוד)
2. שברו לי בלטה ברצפה (ילדים מגודלים שמרביצים לחברים שלהם = רע מאוד)
3. מישהו טיפש מאוד הצליח כנראה להפיל גחל על שמיכה שהייתה בכניסה לזולה (חדר מדרגות) וגרם לכך שהיא תעלה באש... היה ריח של שרוף בכל הבניין עד לפני חמש דקות.

אה כן... ושתיתי אני חושב יותר מ10 שוטים והקאתי (אני כל כך שונא להודות בזה) בפעם הראשונה מאלכוהול.... אבל בזכות כמה קשרים שהפעלתי הצלחתי לקנות בירות במחיר סיטונאי דרך חבר שמנהל מועדון בתלפיות (י-ם).

חוץ מזה המסיבה הייתה פשוט אחושרמוטה פיצוצים לפנים..!
ישן 01-01-2006, 22:44
  m1011409 m1011409 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.04

אני מגיב רק עכשיו, כי רק עכשיו אני בבית.
פירוט מהסילבסטר:
עד 1 בלילה הייתי בבית עם המשפחה וחברים של המשפחה (היה ממש סבבה), שתיתי לי
אבסולוט וכבר התחלתי להרגיש קצת..
אח"כ, יצאתי עם כמה חבר'ה שגרים לידי לכיוון מסיבה של ידידה..
היה שם די סבבה, שתינו בירות וטקילה - הייתי די מסטול ..
היינו שם עד 5 בערך, ואז עברנו לפארק ליד וישבנו שם עד 6 וחצי בערך.
אח"כ באתי הבייתה, החדר שלי היה תפוס ע"י החברים של המשפחה (שבאו מדי רחוק,
אז ניארו לישון אצלנו..) אז לא היה לי כוח לחפש מיטה ריקה או כרית, אז לקחתי דובי של
אחי הקטן, שמתי אותו על השטיח ונירדמתי עם כל הבגדים.
לקראת 8 העירו אותי ואמרו לי שאני אעבור לישון על המיטה כמו בנאדם.. (חח..).
היתעוררתי סופית ב 13:40, היתקלחתי, וב 14:00 יצאתי כבר לחדר כושר.
אחרי החדר כושר, ישבתי עם חבר על שווארמה בלאפה, ואז הלכנו לחבר'ה בפארק.
עכשיו חזרתי מהפארק ואני תכף עף לישון, כי מחר אני על הבוקר אני נוסע עם חבר
לירושלים לכותל ולעיר העתיקה, נעשה שם סט של צילומים,
וחוץ מזה תמיד אני אוהב להיות בכותל ובכלל בירושלים,
זה עושה לי הרגשה טובה.

יום נעים ושנה אזרחית טובה,
מארק .

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:44

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר