לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-12-2005, 19:53
  SurreaL SurreaL אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.09.05
חדש, צריך עזרה...

אני בן 16 וחצי,

אני לא אעשה את זה ארוך ומשעמם, אני אנסה לעשות את זה כמה שיותר קצר ומשעמם.
אני דלוק על ידידה טובה שלי, אבל אני יודע שהיא דלוקה על חבר שלי, יכול להיות שהיא מרגישה גם אליי משהו אני לא יודע, שנה שעברה אמרו לי מלא שהיא דלוקה עליי, אני לא שמתי לב לזה...
אני לא יודע אם מה שהיא מרגישה אל אותו חבר זה משהו חזק או לא... אני רק יודע שהיא הכי ביישנית בעולם ובחיים לא תלך ותגיד לו מה היא מרגישה.
מצד אחד אם אני אספר לה אני מפחד שאם היא תסרב תהרס הידידות, אנחנו עכשיו מרגישים ממש נוח אחד עם השני וזה... אם היא תדע מה שאני מרגיש זה יצור את אחד המצבים הפחות נוחים... שנינו ממש ביישנים ואם אני אספר לה והיא לא תרצה פשוט לא נוכל להסתכל אחד על השני יותר...
מצד שני אני מת לספר לה ולגמור עם זה כבר! פשוט ללכת, לשפוך ת'לב, והיא תעשה עם זה מה שהיא רוצה! אני מת לחברה! לא במובן של להגיד יש לי חברה וזה... יותר בקטע שיהיה לי מישהו קרוב, מעצבן אותי לחשוב שאני אבזבז את התקופה הזאת בחיים בלי אהבה... אני לא אחד שנדלק הרבה על בחורות.. ואם אני אשכח ממנה יעבור הרבה זמן עד שתבוא אחרת...
עכשיו יש כמה דברים שאני יכול לעשות:
1. לשכוח ממנה...
2. לדבר איתה, לספר לה מה אני מרגיש..
3. לחכות עוד קצת, לנסות לגרום לה לרצות...(למרות שזה די בעיה כי אני לא יודע ממש איך לגרום לה לרצות- גם משהו שאני צריך עזרה בו..)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-12-2005, 20:26
צלמית המשתמש של Dj-Nir
  Dj-Nir Dj-Nir אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.08.03
שלח הודעה דרך ICQ אל Dj-Nir שלח הודעה דרך MSN אל Dj-Nir
תשובה חד משמעית...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי SurreaL שמתחילה ב "חדש, צריך עזרה..."

כמו שבוודאי יאמרו לך פה הרבה. וכמו שניתן לקרוא באשכולות דומים לשלך... הפתרון הכי נכון לטעמי במצב כזה הוא לשפוך את הלב בפניי הידידה שלך, כי הבושה וחוסר הנעימות עדיפים על החיים בתחושה של "מה היה קורה אם...", זו פשוט עלולה להיות החמצה, וזה ידידי- כואב באמת.
בכל מקרה, אני מאמין שהיא תבין אותך גם אם היא לא תרצה, אחרי הכל שניכם באותה סירה, גם היא במצב לא רחוק משלך ובוודאי שהיא רגישה לנושא.
בקיצור, עצה שלי, לך על זה... הכשלון עדיף על ההחמצה. ובוודאי שכך גם ההצלחה

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.thebluething.com/games/images/stewie-griffin.jpg]

ישן 02-01-2006, 01:32
  slipkorn slipkorn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.04
וואו....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי SurreaL שמתחילה ב "חדש, צריך עזרה..."

בנאדם אני מזדהה איתך ברמות, אני ממש אותו טיפוס כמוך(-:
שמע אני מאמין שאסור לך לשמור דברים מהסוג הזה, בגלל שזה מסוג הדברים שאתה יכול להתחרט עליהם כל החיים אח"כ.
אני מבין ת'צורך שלך לחברה ולאהבה וגם לי יש אותו ואנלא מצליח למצות אותו, אז אם אתה רואה שאולי יש הזדמנות פשוט תנסה בנאדם שים זין על כל השאר זה ממש חשוב.
אני בנאדם שמאמין בגורל ושכל דבר שקורה צריך לקרות, אז אם היידות שלכם תהרס זה נועד לקרות, ואני גם מתאר לעצמי שאתה לא תצליח להחזיק מעמד ככה בלי לספר לה מה אתה מרגיש.
יש גם עוד דבר שאני מאמין בו - שני אנשים לא יכולים להיות במערכת יחסים מסויימת שדורשת כנות והבנה אחד של השני(ידידותלצורך העניין) אם הרגשות שלהם אחד כלפיי השני לא שווים, אם קיימת מערכת כזאת היא לא מערכת טובה שתצליח, והיא תתפרק.
העיצה שלי היא לנסות לרמוז לה בהדרגה וליראות איך היא מגיבה.
אל תפיל אתזה עליה ישר, תרמוז לה דברים, תחמיא לה חמאות לא רגילות ותיראה איך התגובות שלה-
אם היא מחמיאה לך בחזרה, אומרת תודה או מייבשת(שזה סימן רע).
אגב אתה יכול לברר איתה מה הרגשות שלה לגבי החבר, הרי אתם ידידים טובים, ל אמורה להיות לך בעייה לדעת.
מקווה שעזרתי, ואם ישך עוד שאלות או שאתה צריך עו ייעוץ אתה מוזמן לכתוב פה או לכתוב לי בפרטי אם בא לך.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:12

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר