לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-01-2006, 21:59
צלמית המשתמש של Cervera
  Cervera Cervera אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.08.03
אשכול Cervera - מי אני ומה עבר עליי היום...

חבר'ה, אני יודע שהכותרת קצת נרקיסיסטית, אבל יש לי המון מה לספר לכם.....
אני הרבה זמן בפורום הזה, אבל לא יצא לי יותר מידי לשתף אתכם בחיי הפרטיים מסיבות רבות, אבל נתחיל בקטנה - מה עבר עליי היום!

כמו שכולכם כבר קראתם באשכול שפתחה רחלי,
היום הייה לי מבחן פסיכומטרי!!!

אנשים, זה לא צחוק, עברו עליי שלושה חודשים של חוסר חיים מוחלט! (אתם מוזמנים לשאול את נתלי, יא תאשר לכם את זה)
במשך שלושה חודשים שקדתי ולמדתי עם האנשים הכי מקסימים בעולם הזה, ועם המורה הכי מקסים וסבלני עלי אדמות, בקורס פרטי (כאן אין פרסומות, אז נוותר על השם, אבל זה מתחרז עם נחמן, למי שרוצה רמז).
היו לי שלושה חודשים שבהם הכרתי אנשים חדשים שהצליחו בקלות להמתיק לי את המרירות של לשבת ולשנן מילים, ללמוד משוואות מעריכיות, אי שוויונים, ושאר חולירע. חזרתי כל פעם מהשיעור וכשדיברתי עם חברים אמרתי להם "יאו! איזה קטעים היה היום!" וכל מיני שטויות כאלו, שאנשים לא הבינו אם אני הולך לשם בכלל בשביל ללמוד.
בסופו של דבר הגעתי לבחינה הפסיכומטרית, ואכן היא הלכה כמעט כמו כל הסימולציות שעשיתי, לא שונה בהרבה. נקווה גם לציון דומה (בסימולציות הצלחתי להגיע ל - 710!)
לאחר מכן יצאנו כמה חברים מהקורס לאיזה מעיין בסביבה, באיזור מוצא, עשינו לנו פיקניק - פיתות, חומוס, גיטרה ופינג'אן. היה ממש כיף!

בסביבות השע חמש בערב חזרתי לבי"ס איפה שעשיתי את הקורס, כי היה לנו תחקור כזה (מה לעשות, ככה זה עובד, ריגול תעשייתי). היינו קבוצה של חמישה תלמידים וחמישה מורים. היה מצחיק ביותר.

ואחרי זה,
אחרי זה היה לי דייט!
טוב, לא דייט, אלא הרבה הרבה יותר טוב, וכאן נכנס הסיפור חיים שלי.
יש לי חברה, מאוד טובה, כל כך טובה שלפעמים די בזה שאני מסתכל עליה והיא יודעת מה אני רוצה, חושב, או כל דבר אחר. במשך חמש וחצי שנים שאנחנו מכירים, לא יצא לנו להיות באמת זוג, למרות שחלק לא קטן מהזמן הזה הייתי מאוהב בילדה הזו עד מעל הראש, אבל היה גם משהו אחר. היינו חברים כל כך טובים, שהיה את הפחד להרוס את הכימיה שכבר יש...
בקיצור, היא סגרה שבת, בשבוע האחרון מסכנה הייתה מבולבלת לחלוטין, ואני ידעתי את זה מיד כמובן, אין בנינו סודות. וניסיתי להדחיק את זה עד אחרי הפסיכומטרי, כי אין מה לעשות, הייתי חייב להישאר בהילוך גבוהה בעניין הפסיכומטרי, ולכן גם טוב שהיא סגרה שבת.
והיום חברים, היום התגשם חלום חיי מזה חמש וחצי שנים.
היא הזמינה אותי לארוחה במסעדת "אנשים" בעין כרם, עצמה לי את העיניים, ונישקה אותי, בצורה הכי רומנטית שיכולה להיות!

היום פשוט היה יום מוצלח! מה שעוד יותר מוצלח, זה שהכל טבעי! זה לא כמו כשיוצאים עם מישהי, ומתפתח משהו. אנחנו קודם כל אנחנו וזה לא משתנה, אנחנו קודם כל חברים במובן של Friends, אח"כ אנחנו אוהבים, ועל כל זה - חרמנים

אני מספר את זה לכולכם פה, כדי להראות ולהדגיש כמה דברים משתנים בחיים, והכל, אבל הכל תלוי בגישה.

אני אסביר:
מי שראה אותי במפגש ראה גמה אני בנאדם שמח ומאושר בכללי. אבל לא תמיד היתי ככה. הייתה לי תקופה מאוד ארוכה של דיכאון.
הייתי חסר ביטחון עצמי ברמות מטורפות, וגם תמיד היו לי כוונות טובות, וכל פעם שמישהו ניצל את זה לרעה, נפגעתי מזה בצורה מאוד אישית.
נוסף על כך, גם הייתי בדיכאון כללי, שהיום אני כבר לא זוכר על מה.
למעשה, הדיכאון הזה שרר כמעט עד השחרור המוקדם שלי (השתחררתי אחרי שנה ושמונה, מסיבות שאנשים יקראו להן פצפיסטיות. אני לא קורא לזה ככה, אני פשוט שונא את הרעיון של נשק, אבל זה לפעם אחרת).
הוא שרר, אבל כל הזמן רציתי לצאת ממנו, לא אהבתי את זה ולא הצלחתי, עד שהחלטתי לעלות על הגל. לתפוס מאורע משמח, להיאחז במצברוח הטוב, ולא לרדת ממנו אד שבא ארוע משמח נוסף.
ככה, לאט לאט עד שהצלחתי לצאת מזה, ואז בא הגל של השחרור, שסחף אותי לשמיים. הפך אותי לבנאדם אחר לחלוטין! שכחתי מהעבר, ירדה לי אבן מהלב, נהיתי שמח! פתאום גם התחלתי לטפח את עצמי, ולהיראות טוב (בתחושה העצמית לעומת קודם), הסתכלתי סביב עם ראש מורם!
תחושה שלא הייתה לי קודם! ופתאום הבנתי שהעולם סביבי לא באמת השתנה, ושהכל נובע מבפנים, מהרצונות של האדם!
התוצאות נראו מיד! ירדתי 10 קילו (שקלתי שמונים במשך הצבא ולפני, וירדתי ל - 70 אחרי השחרור)

בקיצור, לכל מי שמתוסכל מחייו, או לא מבין מה לעשות, אז אנשים, בלי מסיכות! כולם תורידו את מה שמכביד לכם על הלב! בשביל זה קיימים מקומות נפלאים כמו הפורום הזה עם אנשים שבאמת מקשיבים!
תתפסו מאורע שמח שקרה לכם בחיים, תיאחזו בשמחה, וכשקורה משהו פחות משמח, תתיחסו אליו בכבוד, אבל תזכרו מיד, שיש איזון בעולם ויש אור בכל דבר - תמיד!

אז אנשים, אני אוהב את כולכם, (וקצת שיכור מאהבה)
שלכם, באהבה רבה
סרברה.

נ.ב. - אני שונא לעבור על מה שנכתב, אז אני מתנצל מראש על שגיאות כתיב וניסוח, זה פשוט יוצא הכי אמיתי ללא עריכה.

נערך לאחרונה ע"י חרוב בתאריך 20-07-2010 בשעה 17:01. סיבה: לבקת המשתמש
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-01-2006, 01:57
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
יא אשכנזי חמוד =]
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Cervera שמתחילה ב "אשכול Cervera - מי אני ומה עבר עליי היום..."

האמת שאני מבינה ומזדהה לחלוטין, אני אסביר לך למה אם תרצה במסנג'ר.. יש לי סיבה מסויימת למה לא יכולה להסביר לך פה.

בכל מקרה, אני מאושרת בשבילך שעבר הפסיכו, על האישה הישנה-חדשה {הרבה בהצלחה} ואני מאושרת בשבילך שלמדת להיות מאושר.

לי זה קצת קשה.. היות ואני עוד לחצי השכבה בארון... אז קשה להיות מי שאני באמת, וכל השטותניקיות שראית אותי בו, זו מי שאני באמת, אבל מסתתרת בתוך קליפה עד סוף י"ב... כדי להימנע מלהיחשף לאנשים דוחים שרק לפגוע יודעים.

בכל מקרה, אני מקווה שתשאר כמו שאתה, שמח ומוצלח, אשכנזי קטן וחמוד כמו שהכרתי במפגש!!

מקווה שתמשיך על הדרך הישרה הזאת אל האושר...=]
שמחתי להכיר איש מיוחד!!
תות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 02-01-2006, 10:47
צלמית המשתמש של Cervera
  Cervera Cervera אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.08.03
משהו בעניין השיתוף...
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי חרוב שמתחילה ב "איזה כיף!"

אני מסכים איתך מאוד,
אחת הסיבות שלא נהגתי לכתוב כא הרבה לפני אלא רק לצפות זה בגלל שכל האשכולות (טוב, רוב)
היו אשכולות של עצב, ולא תמיד היה לי נעים לקרוא אותם (למרות שהשתדלתי לקרוא כמה שיותר).
וכבר רציתי לשתף פה את כולם במה עובר עליי בחיים, אבל החלטתי (או החלתטי? לא זוכר...) לחכות קצת. החלטתי לחכות עד שבאמת אני אוכל להגיד שהכל טוב, ושאני אוכל באמת לכתוב את מה שהיה לי עמוק מהלב בצורה השמחה ביותר.
היום בקושי הצלחתי לישון, הלילה פשוט היה לי ארוך מידי (למרות שהלכתי לישון ב - 12 וקמתי ב 6:30 לפנות בוקר). כל הראש שלי היה מחשבות - נו כבר, מתי יגיע יום חמישי, אוף! ועד אז עבודה....

ביום חמישי אני הולך להכין לה ארוחת ערב... (אחרי שהיא הזמינה אותי ביום ראשון)

בינתיים בתפריט....
מרק בצל שלי (אני חייב להשוויץ בו, הוא הכי טעים בעולם)
סלט יווני ענק
לא החלטתי עדין לגבי מנה עיקרית, רעיונות יתקבלו בשמחה
ולקינוח, רסק תפוחים מטורף של אמא שלי מתפוחים מהגינה שלנו! (זו לא העונה, הם מוקפאים)

ישן 02-01-2006, 17:35
צלמית המשתמש של תותית

מממ אפשר מנה עיקרית לעשות ספגטי אלפרדו
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Cervera שמתחילה ב "תותית!"

ממ ספגטי אלפרדו זה ספגטי עם רוטב שמנת ופטריות {כל המתכונים שאני נותנת לך אני יודעת לעשות ויכולה להגי לך איך}

עכשיו משהו שאני הייתי יותר אוהבת, זה כנפיים בדבש. עכשיו זה כל לעשות את זה ואפשר בתבנית בתנור לשים את הכנפיים ולידם תפוחי אדמה קטנים {אתה יודע העיגולים הקטנים} ולטבל אותן עם רוזמרין {זה טעים לאללה עושים באירועים} עם מלח גס.. לאפות אותכם ואז המנה העיקרית היא סלט יווני +תפוחי אדמה אפויים עם רוזמין ומלח גס +כנפיים בדבש.

גם הספגטי אלפרדו הוא מאוד מאוד טעים...
אם לא אהבת את המתכונים תגיד עכשיו על משהו אחר
תות

ישן 03-01-2006, 00:03
צלמית המשתמש של תותית

חחח בבקשה =] ומצטערת על השגיאות כתיב הייתי קצת מעופפת מקודם...
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Cervera שמתחילה ב "נשמע מטורף!"

כאבו לי הראש והעיניים ובכלל לא שמתי לב מה אני רושמת...
מקווה שיצא טעים!@! =] אם לא תדע משו, תשלח הודעה פרטית אני שפית מעולה=]~~!!! חיחי

ורחלי...
צמחוניים?..ממ.. פשטידת תירס? כרוכית תפוחי אדמה? {או כרוכית פיצה שאני המצאתי} מג'דרה ? בעיקרון צריך להגיד לי בערך איזה חומרים יש ואני תמיד יודעת למצוא משו מקורי... גם הספגטי אלפרדו הוא מקורי וצמחוני.. המרק בצל גם צמחוני... {למרות שאני אל מתה על בצל..}.. בעקרון את יכולה להכין גם ירקות מוקפצים עם אורז ומעט מעט דבש שזה יוסיף טעם פיקנטי.. זה מגניב =] חח
בכל מקרה, תגידי לי על כל מיני דברים שיש ואיזה טעם בא לך {מלוח,מתוק,חריף} ואני אתן רעיונות בשפע...
לא סתם אני רוצה להיות או שפית או פסיכולוגית או סופרת =]]

תות

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:23

הדף נוצר ב 0.17 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר