לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-01-2006, 00:37
  Pancho Pancho אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.11.04
מסקנה!
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי תותית שמתחילה ב "ארז חביב שלי, מצטערת לאכזב אותך..כבר לא =]"

גברים=חרא
לסביות שולטות.
הבנו. את לסבית, מגניבה, אוהבת נשים, פמיניסטית נושכת, שונאת גברים, בקיצור, את כנראה נדחת כל כך הרבה פעמים, ע"י כל כך הרבה גברים, שפיתחת תיסכול ושנאה כלפיינו. אני לא מתיימר להיות פסיכלוג בגרוש, אבל המקרה שלך כל כך מובהק.

לא צריך גברים? גברתי, להזכיר לך (ואני ממש לא רוצה להיגרר למלחמת מינים קטנה, אלא פשוט להביא דברים לתיקונם) , תגליות בתחום המדע הרפואה והכלכלה ובכל תחום אחר (עם כל הכבוד שאני רוכש להשכלה הנשית) נעשו רובם (לא כולם) ע"י.... גברים.
יותר מזה, את לא היית פה, לולא הזרע הכל כך מיותר הזה.

לסיכום, לפני שאת שוללת, ופורקת שינאה ותיסכול על המין החזק (והטיפש, יש האומרים.), תעשי בדק בית, כי המילים שאת מפזרת לאוויר, מטומטמות יותר. אני לא יודע מה יותר מציק לי, החזון שלך לעולם נקי מגברים, או המחשבה מה אמר לך הגבר האחרון שהיה איתך, שגרם לך לשינאה הזאת?
בכל אופן, רחמיי עליך.

נערך לאחרונה ע"י Pancho בתאריך 04-01-2006 בשעה 00:39. סיבה: הייתי חריף מידי, הרגעתי את עצמי
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-01-2006, 01:48
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
טוב, זה הולך ככה.
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Pancho שמתחילה ב "מסקנה!"

ק-ו-ד-ם כל, אני שכבתי עם כמה גברים ופשוט לא נהנתי, מה לעשות, לא נמשכתי לאיבר הזה שמדלדל בין הרגליים. דבר שני, בחיים לא דחו אותי, ממש, ממש לא ומצטערת להודיע לך אדון נכבד - בחיים גבר לא בא ואמר לי "בחיים לא אגע בך" וכ'ו, יש לי הרבה ידיים, אני אוהבת אותם בכל ליבי, ויש גברים שעד היום מנסים לשכנע אותי לצאת איתם. מצטערת להודיע לך - לא, לא נפגעתי מגברים. עכשיו מובנת לי לגמריי מה הסיבה שאתה חושב כך, בגלל ההערות שלי - אז בוא אני יסביר לך משהו א-נ-י צ-ו-ח-ק-ת ונראה, שאתה היחידי שלא הבין את זה. ארז, הוא אוטוטו אב טרי לתינוקת מתוקה, ואין לי דבר וחצי דבר נגד שיביא אותה לעולם, להפך, אני מתה כבר לראות אותה. אני אוהבת גברים כידידים, יש לי אח ואב שאני אוהבת כל כך. ועם ארז דיברתי על עובדות - כן אפשרי להביא ילד לעולם ללא זרעו של זכר. אין לי שום חזון להפוך את האנושות לחסרת זרע, תאמין לי, לא אתה ולא אף אחד אחר בעולם הזה מזיז לי בקיומו. א תצא מהסרט שבו אתה חיי לגביי.
בקשר לתמי הצעתי לה בצחוק כי היא חברה טובה שלי, אני הבאתי אותה לפרש, הכרתי אותה לפני שנה ואם היית במפגש היית רואה כמה אנחנו חברות קרובות ושהיא בדיוק כמוני יודעת שזה בצחוק.

ולסיכום:
אין לי חזון לעולם ללא זרע.

צחקתי עם ארז, צחקתי עם תמי, ואני לרוב צוחקת עם אנשים פה.

אני מכריזה בקולי קולות על העובדה שאני גאה משום שיש הרבה אנשים שעוד בארון וצריכים אדם שגאה בעצמו כדי לדבר איתו על זה. תתפלא כמה אנשים אני יכולה לומר לך {כמובן שלא אומר מזכותם לפרטיות} פנו אליי בבקשה לעזרה לצאת מהארון, לדרך בטוחה יותר, לעצות לגבי המיניות ופחד ממי שהם. אז העובדה שאני מצהירה את זה בכל מקום היא לרגע לא משוויצריות או פמניסטיות, בסך הכל בשביל לתת את הידיעה למי שצריך אותה. ותתפלא, למרות זאת עד אחרי המפגש כמה אנשים שבילו איתי יום שלם בצחוקים לא ידעו שאני בקטע! לא, אני לא צוחקת רק על סקס!

גברים לא דחו אותי ואני לא צריכה שידחו אותי על מנת לשכב עם נשים, אני נהנת ממגען של נשים ומיופין, תמיד נמשכתי לנשים וראיתי אותם כיצירת אמנות. מה לעשות, תתמודד עם זה.

ודבר אחרון - פעם הבאה שאתה מנסה להגיד דברים חכמים, תבדוק קודם את הביסוס שלך עליהם ובעיקר - אם בא לך לשוחח ברצינות על הדעות שלך עליי, אל תנסה להוציא ולהרשים על גבי הפורום זה הופך אותך לקטן משתוכל לדמיין, תפנה אליי בפרטי ותשאל אותי למעשיי. תתפלא לא פעם ולא פעמיים פנו אליי אנשים פה בשאלה בדיוק מכוך "למה את מתנוססת עם דגל הגאווה מעלייך" והסברתי - כדי לעזור למי שצריך.

והרי, בסך הכל, זו המטרה שלי בפורום הזה, לעזור.
תלונות, בעיות, וקללות למיניהן תוכל לשלוח לי במסר אישי, השיחה הזו לא קשורה לתמי, לא לארז, וכמו שאני מכירה את רחלי - היא תימחק אם תהיה עוד תגובה\שתיים.

להת'.

תות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 06-01-2006, 15:03
צלמית המשתמש של עישונים
  עישונים עישונים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל עישונים
חחחחחחחח
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי תותית שמתחילה ב "טוב, זה הולך ככה."

תות,איך זה שהסיכום יותר ארוך מהעיקר?
גם אם הקללות היה קטע נחמד,למה שמישהו יקלל אותך כמו שאת ניראית לי את אחלה ילדה אופססס סורי..נערה אופס...אישה!

ופנצ'ו(Pancho),מאיפה באת?מה אתה קשור, אם היא לסבית אז היא לסבית ואם היא רוצה להתגאות בזה,שתתגהה זכותה המלאה אני בטוח שגם אם אתה היית הומו היית מתגהה בזה אז כדאי שתרגיע

ויודע מה שלא תחשוב שאני אוהב לסביות אני מתעב הומואים ולסביות it's make me sick אבל- "בכל כלל יש יוצא מן הכלל" מכיר ת'משפט הזה?
ובכלל שלנו תות היא יוצאת מן הכלל היא שונה(לצד החיובי כאילו ברור כזה?) קודם תכיר אותה תיקרא ת'הודעות שהיא כותבת ואח"כ תדבר וגם אם אתה מדבר זה לא חייב ליהיות ככה שלח לה הודעה פרטית כמו שהיא אמרה וזהו למה ליפני כולם?

ובקשר לשאלה של תמי-

יכול ליהיות שהוא מהתחלה נדלק על אחותך והוא יעני מתחיל איתך בשביל להגיע אליה?(מה שנקרא:מנייאקיות לשמה?\חוסר טאקט?\טמטום?\שקרנות?)

יום טוב לכווווווווווווווווווווווווווווווווווווולם שבת שלום חג שמייח וצום קל

ישן 04-01-2006, 21:53
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
נפלת על בחור..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "זהו בחיים לא אבין בנים"

לק"י

בלי הרבה טקט..בלי הרבה שכל..ובלי הרבה מחשבה.בכל מקרה,כל עכבה לטובה.גם במציאת האחד/האחת.ולפעמים מה שנראה טוב לאחד נראה לאחר..למרות שיש מצב שהוא כלל לא ניסה.

ולתותית ולפנצ'ו(אם ככה באמת כותבים..)פעם הבאה תדסקסו על העניין בפרטי.זה ויכוח פרטי בינכם והוא בהחלט לא קשור לאשכול.-וכן,אני לא משמרת המיותרים,אבל פשוט הכל נכתב בבוטות ובצורה פשוט מעצבנת שפשוט נראה לי מיותר לראות את זה.יומטוב ותודה.

ישן 06-01-2006, 17:57
  משתמש זכר Private Private אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
מילת המפתח היא "רוב" הגברים....
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי DarkWing108 שמתחילה ב "כי לרוב בנים קטנים באמת פחות בוגרים/חכמים..."

אם אישה לא מספיק חכמה בשביל לבדוק אם אותו בן אדם הוא בוגר מספיק אז היא בעצמה נחשבת לפחות חכמה ולפחות בוגרת... והיא לא שווה את אותו בן אדם (במקרה הטוב..)
כמובן, שכיום החברה לא מקבלת את זה ככה. כיום החברה חושבת שהגיל הוא זה שקובע...
בכל מקרה, הנקודה שאני חותר אליה...היא שאין גם הרבה נשים בוגרות... ברגע שלוקחים מספר וקובעים על פיו את התכונות של הבן אדם זה נחשב לטיפשות.
אני אגיד לך יותר מזה...אתה יכול לבוא לילד בן 12, בלי להכיר אותו, ולהגיד - הוא טיפש. הוא גם לא יודע מתמטיקה... ומאוחר יותר לגלות..שאותו בן אדם סיים תואר ראשון במתמטיקה (נראה לי שזה הגיל, אם לא - זה באזור..) ובכל זאת אתה יכול להגיד:"אבל אין הרבה כאלה.." זה נכון...אבל....

מאיפה אתה יודע שאתה, כרגע, לא עומד מול ה"חריג" אם לא תבדוק אותו קודם כל?

ועכשיו לדיון שלנו - הוא יצא מטומטם. אני עדיין לא יודע אם הוא הפסיד משהו אבל הוא יצא אידיוט שהוא קובע דברים כאלה, כמו רוב החברה שלנו.

לצורך הדיון - אני עוד מעט בן 18...

נערך לאחרונה ע"י Private בתאריך 06-01-2006 בשעה 18:00.
ישן 09-01-2006, 18:18
  משתמש זכר Private Private אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
תגיד..זונות זה לא עסק יקר?
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי ccApp שמתחילה ב "[QUOTE=Private] CCAPP, ..."

בכל מקרה...זה גם מסוכן...שלא תדבק מהם במחלות...
ועכשיו, אחרי שהבעתי את דאגתי לבריאותך....מעולם לא אמרתי שאני ד"ר לענייני נשים...ומעולם לא אמרתי שאני יותר טוב ממך..אבל אם כבר מזכירים את זה....
בעיקרון מה שרציתי להגיד, ואני מניח שלא הבנת אז אני אגיד שוב, זה שבנות חרמניות בדיוק אותו הדבר כמו בנים..ההבדל היחידי זה שהן לא יכולות לדבר על זה כמו ש"אנחנו" מדברים... אתה "מדבר" כאילו בנות לא רוצות את זה כמו גברים... מה שמוזר... הוא שבן אדם בעל ניסיון עשיר כמו שלך, או לפחות אחד שמתיימר להיות אחד כזה, אמור לדעת את זה כבר...
אבל או קיי...אני בטוח שאתה עכשיו עם מישהי..אז אני לא אפריע לך...
שיהיה בהצלחה, ותהיה בטוח כן?
Private.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:27

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר