לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-12-2005, 00:02
  dor_danino dor_danino אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.03
כמה חודשים אני מתחבט עם השאלה הזאת...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Max G&S שמתחילה ב "האם סנייפ טוב או רע?"

הוא לא רע, אם דמבלדור נתן בו אמון, הוא לא טעה... שים לב שלפני שהוא הורג אותו הם מסתכלים אחד על השני אז כנראה הם פשוט דיברו דרך המוחות בביאור הכרה ודמבלדור חשב שעדיף שהוא ימות כי סנייפ הוא המרגל היחידי ומאוד חשוב(מסיבה שאנחנו לא יודעים).
אגב, יש שאלה חשובה לא פחות... מי זה האיש שחתם על ההורקרוקס המזויף? r.a.b או רא"ב (גרסא אנגלית ועברית). אז ראיתי איפשהו באינטרנט שאנשים מצאו שהיחידי שמתאים לראשי תיבות האלו הוא רגולוס בלק... ושם אמצעי הוא אלפרד(סיריוס מזכיר שיש לו אח שקוראים לו רגולוס שהיה אוכל מוות ובסופו של דבר נרצח בידי אוכלי מוות) וסיריוס אומר שהיה לו דוד שקראו לו אלפרד, מה שאומר שאם נתנו לרגולוס את השם האמצעי על שם דודו... מה שאומר שוולדמורט כנראה קלט שהוא אויב ולא באמת לצידו, מאוד מסקרן מישהו רוצה להריץ פה תאוריות?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-12-2005, 14:55
  SloXreS SloXreS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.12.05
אני ממש לא יודע

אבל מראה לי שהתאוריה שסנייפ הוא טוב הגיונית בהחלט
אם אתם זוכרים, הוא ניסה להציל את הארי מכישוף המטאטא של קווירל
מצד שני "הנדר הכובל" אני לא יודע איך הוא חשב לעקוף אותו (אם הוא טוב)
סנייפ טען שהוא לא יכל להרשות שהארי ימות לנגד עיניו כיוון שמיד יחשדו בו(כמו שבאמת קרה)
וזה מבטל את הטיעון הראשון.
ככה שלדעתי הסופרת רצתה שנחשוב את סנייפ לטוב, אך עם אופי מגעיל ודוחה, אבל בכל זאת טוב
היא רצתה להראות לנו שדמבלדור מאמין לו, שהוא מציל את הארי בסופו של דבר, ושהוא נלחם נגד אוכלי המוות, ואז בבת אחת לפוצץ לנו הכל בפרצוף, להראות שגם הכחמים ביותר טועים, וכמו שאמר דמבלדור
"בגלל שאני חכם יותר מרב האנשים, הטעויות שלי נוטות להיות קשות יותר"
בתכל'ס, לדעתי סנייפ רע!!
ישן 28-12-2005, 19:12
  SloXreS SloXreS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.12.05
דרך אגב
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי SloXreS שמתחילה ב "אני ממש לא יודע"

קחו נשימה ארוכה ותקראו:

סנייפ היה אוכל מוות הרבה זמן, הוא היה זה שסיפר לוולדמורט על הנבואה של טרלוני

מה שאומר שהוא היה אוכל מוות עוד לפני שהארי נולד

עכשיו, פיטר פטיגרו היה אוכל המוות שגילה לוולדמורט את מחובאם של ג'יימס ולילי פוטר

מה שאומר שהוא וסנייפ היו אוכלי מוות יחד!! מכאן ברור שסנייפ בודאי ידע שפיטר פטיגרו הוא זה

שבגד במסדר עוף-החול, אם כך, למה הוא לא אמר זאת לדמבלדור כשהוא כביכול עזב את וולדמורט

והעביר את נאמנותו למסדר עוף-החול? ובכך היה מזכה את סיריוס בלק מאשמה

דמבלדור היה צריך להבין כבר אז (כשסודו של פטיגרו התגלה) שסייפ הוא בוגד ומרגל

דבלדור לא הבין את זה אז, ולכן המשיך לבטוח בסנייפ או שפשוט חשב שהוא לא סיפר כי הוא שנא

את סיריוס. וזה עלה לו בחייו.

עכשיו אני בטוח, סנייפ הוא רע, הוא אוכל מוות ותמיד היה כזה!

מי שיש לו טענה, או תשובה לזה שיכתוב!!!
ישן 28-12-2005, 21:32
צלמית המשתמש של Max G&S
  Max G&S Max G&S אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.12.05
זהו, החלטתי!!!
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי SloXreS שמתחילה ב "דרך אגב"

הגעתי למסקנה שהוא טוב.

להלן הסיבות:
די ברור שכשהוא נשבע את השבועה לנרקיס הוא לא ידע מה המשימה שהטיל וולדמורט על מאלפוי, לכן הוא לא ידע למה הוא הסכים ומה יאלץ לעשות בסופו של דבר.
לאחר זמן מה הוא גילה מה משימתו של מאלפוי, ולכן הוא ניסה להתקרב אל מאלפוי כדי להשגיח על תוכניותיו מקרוב ולהזהיר את דמבלדור.
לאחר מכן, מצויין שהתרחש וויכוח בין דמבלדור לסנייפ. אני מאמין שסניים גילה לדמבלדור על משימתו של מאלפוי ועל השבועה שלו לנרקיסה ( זה גם הגיוני מכיוון שדמבלדור אומר שהוא היה מודע כל הזמן לניסיונותיו של מאלפוי להתנקש בחייו). סנייפ בטח אמר לדמבלדור שהוא לא מוכן להרוג אותו אם מאךפוי ייכשל ודמבדור בטח אמר לסנייפ שאם מאלפוי ייכשל עחיו להרוג אותו, כי הוא מעדיף שאוכלי מוות לא יהרגו את מאלפוי ושסנייפ לא ימות ( זה מאוד מתאים לאופי של דמבלדור).
שימו לב גם לסוף הספר: דמבלדור מתחננן בפני סנייפ. יש שיאמרו שהוא התחננן מהפתעה ואכזבה על כך שסניים שיקר לו אבל אני חושב שהוא התחננ בפני סנייפ על כך שברגע שהוא ימות, הוא ידאג לכך שלא יהרגו את הארי. בנוסף לכך, סנייפ מסתכל על דמבלדור במבט של שנאה: מאוד לא סביר שאדם כה קר רוח כמו סנייפ, אם הוא באמת רשע, יתרגש כל כך מלהרוג אדם לא חמוש. אני די בטוח שהשנאה הייתה מופנית כלפי הנסיבות שהובילו אותו למצב זה ולהארי, שעליו להשגיח כעת.

ובסופו של דבר: הסיבה העיקרית:
סנייפ לא הרג את הארי!! לא משנה מה סניפ אמר על כך שוולדמורט רוצה להרוג את הארי, וולדמורט הוא לא טיפש ואני בטוח שלא היה אכפת לו אם סנייפ היה מחסל את הארי ואת דמבדור במכה אחת.
לא רק שסנייפ לא הורג את הארי, הוא גם מביא לו שתי עצות אחרונות, מוסוות בזעמו:
לשמור על הפה סתום (להשתמש בכישופים בלי מילים) ועל המוח סגור (הלטת הכרה).

הסוף

ישן 01-01-2006, 16:27
  bolet bolet אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.12.05
השערות!

טוב אלה כל מיני דברים שקראתי ושמעתי מפורומים\אנשים\חברים\עיתונים וכאלה...
אז ככה, קודם כל יש מצב שיש פה כל מיני דברים מפגרים והכל אז.. לא משנה, גם בעייני חלק מהדברים קצת הזויים אבל אני אומרת כל מה שאני שמעתי... אוקי:

1> את זה כבר ראיתי ממזמן ממש קצת אחרי שהספר יצא בכלל, קראתי את זה באד הפורומים בחו"ל,
שבספר הבא "דמות אהובה שכבר לא איתנו תחזור" (זה היה ציטוט), זה די רומז לנו שאו סיריוס או דמלבדור יחזרו... בהשערה שההשערה הזאת נכונה...

2> עכשיו זה משהו שאמרו לי ששמעו... בהתחלה חשבתי שזה הזוי אבל אחר כך חשבתי על זה ויש מצב שזה נכון... אז ככה, אמרו לי שמישהו קרא איפשהו שמישהו אמר לו שכנראה בספר השביעי הוגוורטס יושמד והארי פוטר גם וכל מיני כאלה... זה יכול להיות די נכון כי הסופרת בטח כבר מתה לסיים עם זה....

3>טוב זה די המשך למה שנ"ל אז שהארי ימצא את כל 4 הנשמות של וולדמורט (לא זוכרת איך קוראים לזה) וישמיד את כולן וינצח את וולדמורט ואז בזכות זה כל מי שוולדמורט הרג יחזור לחיים ואנחנו נחזור לעבר עבר עבר של הארי בזמן שהוא היה תינוק והכל יתחיל מהתחלה רק בלי וולדמורט...

ישן 05-01-2006, 22:40
  O.r O.r אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל O.r
קצת מקפיצה את האשכול...

אבל רק היום סיימתי לקרוא...ואני לא אגיב דעה שלי אלא דעה של ידיד. יצא בדיוק שדברנו על זה וראיתי את האשכול....

__________________________________________________ _______________
‎R.L ‎(10:57 PM)‎ :
קיצר, שמת לב למשו מוזר בפרק "מנוסת הנסיך"? בקרב בין סנייפ להארי? בעובדה גם שסנייפ הורג את דמבלדור, למרות שזה התפקיד של דראקו?...

‎rina4ka ‎(10:58 PM)‎ :הוא הורג אותו בגלל שהוא נשבע לאמא שלו שהוא יעזור לו... בנדר הכובל..

‎R.L ‎(10:59 PM)‎ :
כן, אבל רק אם דראקו יפגע או משו כזה, אז יהיה על סנייפ להשלים את המשימה שלו...חוץ מזה העובדה שהוא נדר את הנדר כל כך מהר, בלי בעיות... כל זה תכנית של דמבלדור וסנייפ...בגלל זה כשסנייפ נכנס לחדר שבו נמצאים כל הארבעה אוכלי מוות ודארקו, דמבלדור מתחנן "סוורוס אנא ממך"- הוא מתחנן לא על חייו, אלא על מותו- הוא רוצה שסנייפ יהרוג אותו! והוא רוצה שהארי יראה את זה, ולא יוכל לעשות כלום, כדי שהארי יחשוב שזה מיתי כמו כל השאר... שימי לב שהפקודות של אוכלי המוות היו שדראקו חייב להרוג את דמבלדור, והם אפילו נלחמים אחד בשני כדי שהדבר יבוצע! ופתאום נכנס לו סנייפ והורג את דמבלדור בעצמו...
וב"קרב" בין הארי לסנייפ, סנייפ לא תוקף את הארי אלא רק חוסם את המתקפות שלו, וברגע שהארי נפגע ממשהו אחר- סנייפ צועק עליו וטוען שהמלאכה שלהם הסתיימה ושהארי שייך לוולדמורט...
קיצר בכל הספרים רולינג מצגיה את סנייפ כהמניאק, אבל לעלום לא כאיש הרע! אלא כאיש שמנסה לעזור להארי/ להציל את המצב בעצמו- הוא הגן על הארי מנמפילה מהמטאטא בראשון, הוא גם ניסה לעצור את קווירל מלקחת את אבן החכמים...
‎rina4ka ‎(11:05 PM)‎ : אז אתה רוצה לומר לי שדמבלדור וסנייפ מראש סכמו שהוא ישבע לנרקיסה? ושסנייפ בעצם כן חבר במסדר.?

אמ..אבל תמיד מצאו הצדקה למה שהוא עשה...בגלל שאבא שלו הציל את סנייפ והוא מרגיש חייב...
‎R.L ‎(11:06 PM)‎ :

מה אנחנו עוד יודעים על סנייפ- שהוא הכי טוב בהלטת הכרה (חסימת מחשבות), כך שהוא יכול לחסום את מחשבותיו בפני וולדמורט אפילו! והםפ "עבדו" על הארי כדי שאם וולדמורט ירצה לעשות לו ביאור הרכה (_קריאת מחשבות), הוא יראה שגם הארי חושב שסנייפ רע!
בטח שהוא חבר! לא רק זה, תחשבי על זה- הריגת דמבלדור הופכת את סנייפ ליד ימינו של וולדמורט!- אפילו דראקו מדבר על זה- "
אני אהיה החביב על אדון האופל ואתה תיהיה אפס"
‎rina4ka ‎(11:07 PM)‎ : אבל מה יוצא להם מזה? אם הקוסם היחיד שולדמורט מפחד ממנו זה דמבלדור והוא מת?!

‎R.L ‎(11:07 PM)‎ : בגלל זה גם דמבלדור שיתק את הארי, כדי שיראה את זה ולא יוכל לעשות כלום1 את שוכחת את ההבדל המהותי בין וולדמורט לדמבלדור...וולדמורט מפחד מהמוות.. הוא כל הזמן מנסה למצוא דרך להיות בן אלמוות ולא למות- דמבלדור רואה במוות, במיוחד כאן, עוד דרך שהוא צריך לעשות, במיוחד כדי לעזור להארי נגד וולדמורט!

‎R.L ‎(11:09 PM)‎ :

עכשיו, כשיגיע הקרב המכריע בין וולדמורט להארי- מי יתערב לטובתו שדל הארי בגורם הפתעה מדהים? (שלושה ניחושים..9
‎rina4ka ‎(11:09 PM)‎ :

אולי אתה צודק...אבל אין הגיון בכל זה..
אז הוא יהיה יד ימינו של ולדמורט...אז? למי הוא יעביר מידע? כל המסדר מאמין שהוא בוגד...

‎R.L ‎(11:09 PM)‎ : המסדר לא קשור לזה עכשיו!
עכשיו הוא יוכל לעזור להארי בקטע הכי חשוב!!! נגד וולדמורט עצמו! תחשבי על זה- סנייפ הוא קוסם חיה!!! הוא חסם את הארי בלי בעיות! והוא גם אמר עוד משו
"אני אפסיק לחסום ברגע שאתה תדע לעשות הלטת הכרה..."- אומר לך משו...
__________________________________________________ ____________
וזהו...קיצר זה נראה לי פתאום כל כך הגיוני...וברגע שאני סיימתי לקרוא פשוט שנאתי אותו לא פחות מהארי...אבל יש הגיון בדברים, כי באמת מי ישאר עם הארי בשנה הבאה? הרי אין מצב שהוא נחלם לבד..

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:31

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר